House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dertlerin Devası Pınar Abla

+19
Renesme Angela Cullen
candy flora smile
Lydia Medaleine Gloom
blair mimi force
Fiona Rosalie Bathory
Svetlénâ W. O'shéliâ
Angela Zoéy Queen
Androméda Alondra McKenna
Brandon Thomas Alkas
Miké Jéanill Xanlées
Medeleine Lily Bryné
Kayra Jessica Blackmond
Alyssa Jade Poe
Réchalle Atalanté Okéféra
Blair Anne Hampton
Avril Lissa Hampton
Macy Bertoluna
Regen Elena Gilbert
Victoria Emily Kerr
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Daniel Jack Blackmond

Daniel Jack Blackmond

Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 12:56 am

Sevgili Pınar abla bnm bi derdim var 2. yoq Very Happy Very Happy bi kıza deli divane aşığım 1 ay kızla çktk ve ayrıldık tekrar barışmak istiyorumm unutamıyom unutmak istemiyom Very Happy en güzeli barşmak bi tavsiyen varmı Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 2:50 am

Daniel Jack Blackmond demiş ki:
Sevgili Pınar abla bnm bi derdim var 2. yoq Very Happy Very Happy bi kıza deli divane aşığım 1 ay kızla çktk ve ayrıldık tekrar barışmak istiyorumm unutamıyom unutmak istemiyom Very Happy en güzeli barşmak bi tavsiyen varmı Very Happy

Sevgili Kuzucum Sadık.
Evladım o kadar aşıksan tabii ki barışmak için elinden geleni yap derim ama kim ayrıldı ve ayrılma sebebiniz neydi? Şimdi bir de kız da seni seviyor mu bunu bilmek lazım. Çünkü bu olasılıklar sizin barışma ya da ayrı kalma durumunu belirler. Anlat bakıyım o yüzden bana biraz daha şu olayı Very Happy
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 2:52 am

Melanie Claire Littleton demiş ki:
Victoria Emily Kerr demiş ki:
Pınarcım yılışık bir insandan kurtulmak için ne yapmalıyım. Ne yani pis mi kokmam gerekiyor lol!

Sevgili kuzucum;
Yılışığın kim olduğunu biraz daha aç koplo teorileri kurmaya başlayalım Very Happy
xoxo Pınar Abla

hımm yılışık olan bi oğlancık xD

Ay yazık kıyma onaaa. Very Happy Bence pis kokmaya hiç gerek yok. 2 seçeneğin var. Ya onunla arkadaşlık kurmaya çalış yılışık yönlerinin eğlenceli olup olmadığına karar ver. Ya da adam gibi konuş yılışık davranmanı sevmiyorum çok üzgünüm de (:
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 1:27 am

Pınar Abla ,
ben neden bu kadar ççirkin ve salağım ?!?? Bana yardım et lütfen ! Herkes benden nefret ediyor. Çünkü ben budalanın tekiyim. Ne yapmam lazım böyle olmamak için ?!?? Ama bak biliyorum kesin sen beni tanımazsan bile sevmezsin çünkü emin ol ben saallaakkklaarın başıyım !
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:13 am

Kristen Ashley Marvelous demiş ki:
Dertlerin devası Pınar ablammm ...

Şimdi ...

Bizim sınıfta bir çocuk var.Çokkk seviyorum kendisini . Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_cheers Ama o benim en yakın arkadaşımla çıkıyordu.Ayrıldı.Sence söylemelimiyim onu sevdiğimi ... Bişi söyle Dertlerin devası ablammm ...

Ablasının kuzusu Pınar ablası yesin seniii;
Evladım önce çocuğu otur bir süz. Sana ilgisi var mı yok mu, arkadaşınla ayrıldı ama hala o kızı seviyor mu sevmiyor mu bir de arkadaşın hala o çocuğu seviyor mu sevmiyor mu? -çünkü arkadaşın hala o çocuğu seviyorsa sakın çıkma böyle işler bize ters Very Happy- Sen bunları bir araştır ondan sonra bir daha konuşalım bu konuyu Very Happy

XOXO
Pınar Abla Very Happy

Yaa tekrar barıştılar zati=( Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Lol
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:31 am

Avril Heidi Klum demiş ki:
Pınar Abla ,
ben neden bu kadar ççirkin ve salağım ?!?? Bana yardım et lütfen ! Herkes benden nefret ediyor. Çünkü ben budalanın tekiyim. Ne yapmam lazım böyle olmamak için ?!?? Ama bak biliyorum kesin sen beni tanımazsan bile sevmezsin çünkü emin ol ben saallaakkklaarın başıyım !

Evladım olur mu öyle şey!! Aşk olsun senin gibi kıza salak diyen utansın. Sen gayet tatlı, akıllı, zeki ve neşeli bir kızsın. Herkesten farklı olman belki de seni dışlamalarına neden oluyordur. Ya da belki seni kıskanıyorlardır? Zaten sebebi ne olursa olsun yanlarında kendini iyi hissetmediğin kişiler arkadaşın değildirler ve seni sen olarak bu tatlı halinle kabul eden arkadaşlar edinmelisin. Kendine haksızlık etme. Unutma farklılıklardır hayatı güzel kılan...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:32 am

Pınarcım yılışık bir insandan kurtulmak için ne yapmalıyım. Ne yani pis mi kokmam gerekiyor lol!

Sevgili kuzucum;
Yılışığın kim olduğunu biraz daha aç koplo teorileri kurmaya başlayalım Very Happy
xoxo Pınar Abla

hımm yılışık olan bi oğlancık xD

Ay yazık kıyma onaaa. Very Happy Bence pis kokmaya hiç gerek yok. 2 seçeneğin var. Ya onunla arkadaşlık kurmaya çalış yılışık yönlerinin eğlenceli olup olmadığına karar ver. Ya da adam gibi konuş yılışık davranmanı sevmiyorum çok üzgünüm de (:

hmm akıllıca ama hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum, platonik bir aşığa panzehirin varmı pınarım Very Happy

Tek çare: Git konuş. Çözüm süreci çocuğun aşkına, gururuna ve yavşaklına bağlı Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 10:44 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:
Pınar Abla ,

Evladım olur mu öyle şey!! Aşk olsun senin gibi kıza salak diyen utansın. Sen gayet tatlı, akıllı, zeki ve neşeli bir kızsın. Herkesten farklı olman belki de seni dışlamalarına neden oluyordur. Ya da belki seni kıskanıyorlardır? Zaten sebebi ne olursa olsun yanlarında kendini iyi hissetmediğin kişiler arkadaşın değildirler ve seni sen olarak bu tatlı halinle kabul eden arkadaşlar edinmelisin. Kendine haksızlık etme. Unutma farklılıklardır hayatı güzel kılan...

Ayyy sağol Pınar Ablaa ...! Bu site bnm hayatımı kurtardı xD
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:37 pm

Pınar abla benim sorunum =)

Neden Pm lere bakmıyorsun ? Bunu nasıl hhalletcez xDxD
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 3:25 am

edit*öle bişi yok artık Very Happy zaten daha öncede yoktu Razz

En son Alyssa Jade Poe tarafından Perş. Mayıs 27, 2010 1:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:18 am

Gösterdin ya Very Happy
Biliyorum. Aman aman bütün çocuklar okuda öyle oluyo zaten.
Tuna'm hariç Razz
Çocuğa çuval giydirsen yakışır yaa o derece RazzDertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Lol
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:20 am

O.o Tuna'n kim nan Very Happy
Evet gösterdiğimi hatırlıyorum ve yorumların hepsini... İki resim için de lol!

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:22 am

Üç yıllık bi' geçmişi var onun Wink
Acı dolu yıllardı. Artık en azından yüz veriyo Very Happy
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:23 am

edit* xD

En son Alyssa Jade Poe tarafından Perş. Mayıs 27, 2010 1:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:25 am

Üç gün mü? yuh kızım şıpsevdi misin sen Very Happy
Hoş ben de iki haftada -ne iki fhaftası 5 günde- birini sevmeye başladım ama...
Spoiler:
Bu arada burası geyik oldu pm.den konuşmaya devam Very Happy
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:27 am

Jacquelie Alondra McKenna demiş ki:
Üç gün mü? yuh kızım şıpsevdi misin sen Very Happy
Hoş ben de iki haftada -ne iki fhaftası 5 günde- birini sevmeye başladım ama...
Spoiler:
Bu arada burası geyik oldu pm.den konuşmaya devam Very Happy

edit*

En son Alyssa Jade Poe tarafından Perş. Mayıs 27, 2010 1:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:49 am

Jacquelie Alondra McKenna demiş ki:
Gösterdin ya Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_biggrin
Biliyorum. Aman aman bütün çocuklar okuda öyle oluyo zaten.
Tuna'm hariç Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razz
Çocuğa çuval giydirsen yakışır yaa o derece Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razzDertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Lol

Tunahan mı?
Ekin'in zevki bu kadar zaten...
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:50 am

Very Happy Very Happy
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:21 pm

Borayı boşver ya Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razz Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razz
Yardım et Pınar Ablaaa!
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 11:21 pm

Daphne Wagdelans demiş ki:
Borayı boşver ya Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razz Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_razz
Yardım et Pınar Ablaaa!
Borayı istese de boş veremez o
Dimi Ekin?..
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:37 am

Pınar ablacım .D Yavrum, bacım .D
Benim bi' Mirt -Mert- var .D
Çocuğu seviyorum o da beni seviyor ammaa Sad Heep kavga ediyoruz.
Ne yapam Pınar abla

-Edit-Su vereydi eyeydii .D gibi olduu .D
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 8:37 pm

Julié Clouid O'shéliâ demiş ki:
Pınar ablacım .D Yavrum, bacım .D
Benim bi' Mirt -Mert- var .D
Çocuğu seviyorum o da beni seviyor ammaa Sad Heep kavga ediyoruz.
Ne yapam Pınar abla

-Edit-Su vereydi eyeydii .D gibi olduu .D

Sevgili kuzucum Gülşah,
Kız seni kim sevmez! Seni sevmeyen ölsün kız yolarım ben öyle çocuğu!!! Şimdi çocuk senin en çok hangi yönlerini seviyor onu bana aç bi kuzum. Odan sonra taktik vereceğim xD k5 k5
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 12:44 am

Giyinişim hariç, neredeyse her yönüm diyebiliriz .D

Konuşmamı, davranışlarımı, vsvs .D

Dertlerin Devası Pınar Abla
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Abla Kardeş Diyalogları =)
» İnatçı Pınar D: xP xD
» finaller biter pinar eve gider :D