House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dertlerin Devası Pınar Abla

+19
Renesme Angela Cullen
candy flora smile
Lydia Medaleine Gloom
blair mimi force
Fiona Rosalie Bathory
Svetlénâ W. O'shéliâ
Angela Zoéy Queen
Androméda Alondra McKenna
Brandon Thomas Alkas
Miké Jéanill Xanlées
Medeleine Lily Bryné
Kayra Jessica Blackmond
Alyssa Jade Poe
Réchalle Atalanté Okéféra
Blair Anne Hampton
Avril Lissa Hampton
Macy Bertoluna
Regen Elena Gilbert
Victoria Emily Kerr
23 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Dertlerin Devası Pınar Abla Empty
MesajKonu: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 1:25 am

Evet kuzucuklarım bana dertlerinizi burada anlatacaksınız bende çözeceğim. Ancak arap saçı olanları ben bile çözemeye bilirim. Misal Aşk-ı Memnu xD
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 4:08 am

Pınar Abla'm öncelikle ellerinden öperim. xP xD
Şöyle şimdi senin de bildiğin gibin birisini Edward Cullen'ın Bella Swan'ı sevdiği kadar seviyorum!
[Not*Korkmayın sevdiğimi uykuda izlemek gibi saçma bir şey yapmıyorum! xD]
Daha tanışamadık...
Ne yapmalıyım?
O güzelim tavsiyelerini yazmanı bekliyorum! xD
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 12:24 am

Güzin abla Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_cheers Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_cheers

12 yıldır kabızım! ne yapmam lazım ! xD xD (gerçek bir olaydan alıntıdır- tv den-)
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:00 am

Regen Elena Gilbert demiş ki:
Pınar Abla'm öncelikle ellerinden öperim. xP xD
Şöyle şimdi senin de bildiğin gibin birisini Edward Cullen'ın Bella Swan'ı sevdiği kadar seviyorum!
[Not*Korkmayın sevdiğimi uykuda izlemek gibi saçma bir şey yapmıyorum! xD]
Daha tanışamadık...
Ne yapmalıyım?
O güzelim tavsiyelerini yazmanı bekliyorum! xD

Sevgili kuzucum Naz. Pınar ablan sana msn'de de bu konudan bahsetmişti ancak burada da bir kez daha yineliyorum. Evladım, öncelikle çocuğu incele ve hareketlerinden sana ilgisi var mı yok mu gör. Sonra eğer ilgisi varsa işin çok kolay cilveli cilveli gül o zaten cesaret alacaktır. Eğer ilgisi -henüz- yoksa kendini ona tanıt. İlk iş çarpışmayı dene. Ona çarp sonra çok özür dilerim gibisinden konuş. Senin onda bir göz aşinalığın olsun. Sonra o hödüklük yapıp sadece kafa sallarsa 1 hafta bekle ve yine çarp. Ama elinde telefonun olsun birine mesaj çekiyo gibi yap ki bilerek çarptığını anlamasın. Sonra telefonda son bir harfe basıo gibi yap ve kafanı kaldırıp tam "özür di-" de ve gözlerini kısıp "Bazılarımız özür dileğince cevap verme lütfunda bulunmadıkları için boşverip özür dilemeyeceğim" de ve çocuğun gözlerine bakıp o gitmeden sen yanından ayrıl. Bu sayede bir nebze de olsa çocuğun hafızasında yer edeceksin. Dediklerimi denedikten sonra olanları yaz. Tavsiyeye devam. Bana yazmayı unutma süper Pınar Abla yanında!

XOXO
Pınar Abla!
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:03 am

Macy Bertoluna demiş ki:
Güzin abla Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_cheers Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_cheers

12 yıldır kabızım! ne yapmam lazım ! xD xD (gerçek bir olaydan alıntıdır- tv den-)

Sevgili Kuzucum Ayışığı. Öncelikle Güzin benim çırağım o kimmiş! Ve sonra 12 yıldır kabızsan seni kezzap bile açmaz diye düşünüyor ve Allah versin diyorum.

XOXO
Pınar Abla!

Not: Sadece bu başlıkta Pınar Abla flood yapabilir!
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:22 am

Victoria Emily Kerr demiş ki:
Macy Bertoluna demiş ki:

Sevgili Kuzucum Ayışığı. Öncelikle Güzin benim çırağım o kimmiş! Ve sonra 12 yıldır kabızsan seni kezzap bile açmaz diye düşünüyor ve Allah versin diyorum.

XOXO
Pınar Abla!

Not: Sadece bu başlıkta Pınar Abla flood yapabilir!

Koşulları ortaya koyuyosun! Ben pınar ablayım. Flood benim işim. Yapanı yakarım kendime taparım xD
( Kafiyeli olsun diye bazı ineleyhici kelimeler bulabilirsiniz. Bu tür küçük detaylara takılmayın. Cümlenin ana konusuna bakın. Orada harika şeyler bulacaksınız. İlgi ve alakanız için teşekkürler... ) xD
Yayında ve yapımda emeği geçenler - mucuk!- xD
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 9:53 pm

Sevgili Pınar Abla , benim hoşlandığım bir çocuk var. Ama yakın arkadaşlarımdan birisi de galiba ondan hoşanıyor. Ben de kesin emin değilim ama çocuk gerçekten çook yakışıklı.

1) Çocukla konuşmak için ve onu etkilemek için ne yapmalıyım ?
2) Arkadaşımın ondan hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim ?

Senin engin bilgilerine güveniyorum Very Happy xD
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 10:39 pm

Pınar Abla benim bir derdim yok çok şükür hayatımdaki çöpleri boşalttım masaüstünü temizledimm tek derdim:
ben kahveyi köpüklü yapmayı beceremiyorum nasıl yapıcam bana bir anlat Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:05 am

Melanie Claire Littleton demiş ki:
Pınarcım yılışık bir insandan kurtulmak için ne yapmalıyım. Ne yani pis mi kokmam gerekiyor lol!

Sevgili kuzucum;
Yılışığın kim olduğunu biraz daha aç koplo teorileri kurmaya başlayalım Very Happy
xoxo Pınar Abla

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:16 am

Pınar ablam (ayy çok kendimi çok kötü hisseddim böle diyince)
Neyse şimdi bnm bi sorunum var ..
Okula yeni bir çocuk geldi ahh ahh !!
Ama çocukla aynı sınıfta değilim istesem çoktan çocukla tanışırdım da neyse
Arkadaşlarım bu çocuktan vazgeç diyo olmaz diyolar bnde istiyorum senin tavsiyen nedrrr ??
Not : Pınar ya bi çare bul şu işime )
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:26 am

Sevgili Dertlerin Devası Pınar abla, lol!
geçen sene bizim okula yeni kız geldi. Onunla baya bi iyi arkadaş olduk. Sonra başka bir kızı da bu gruba dahil ettik. Kız bize liderlik taslamaya falan başldı. Gruba yeni gelende pısırığın teki. Liderlik taslayan kız bizimle adeta yarışa girdi. Sonra diğer kızla birlikte birlik olup benim kurduğum gruptan beni attılar. Şimdi ise ikisyle aramız normal gibi. Ama o kız yine benimle yarışa başladı kanımca.

Ne yapabilirim Pınarcım Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:28 am

Avril Heidi Klum demiş ki:
Sevgili Pınar Abla , benim hoşlandığım bir çocuk var. Ama yakın arkadaşlarımdan birisi de galiba ondan hoşanıyor. Ben de kesin emin değilim ama çocuk gerçekten çook yakışıklı.

1) Çocukla konuşmak için ve onu etkilemek için ne yapmalıyım ?
2) Arkadaşımın ondan hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim ?

Senin engin bilgilerine güveniyorum Very Happy xD

Sevgili kuzucum;
Öncelikle arkadaşın ondan hoşlanıyosa o çocuğu bırak, çünkü böyle bir şerefsizlik bize yakışmaz. Bu yüzden en önemli şey arkadaşının hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek. Eğer hoşlanmıyorsa çocuğun nelerle ilgilendiğini nelerden hoşlandığını bi araştır. Yakışıklılık herşey diyil bitanem yakışıklı ama boş kafa olma ihtimali var. Baktın ki huyu huyuna suyu suyunaysa tavla taktiklerine başla!

1)İlk aşama: Kendini fark ettirme.
Bu aşamada en önemli şey kendin olmaktır. Eğer kendini fark ettirmek için oyun hamuru gibi şekilden şekile girersen o girdiğin şekildeki kıza aşık olur ve sen gerçek senden uzaklaşırsın ve kişilik çatışmaları olur. O yüzden ilk kural "Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin!" Kendini neşenle, yeteneklerinle, konuşmanla ve insanlarla olan ilişkilerinle bir fark ettirmeye çalış.

Şimdilik bnları yap olanlara göre taktiklere devam Very Happy
Xoxo Pınar Abla!
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:30 am

Blair Anne Hampton demiş ki:
Pınar Abla benim bir derdim yok çok şükür hayatımdaki çöpleri boşalttım masaüstünü temizledimm tek derdim:
ben kahveyi köpüklü yapmayı beceremiyorum nasıl yapıcam bana bir anlat Very Happy

Yavrum evladım Ekinim:
Kahve yapmayı bilsem anlatırdım xD Ama bilmiyorum malesef. En pratik yol: tükür gitsin xD
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:44 am

pınar abla (tanışmıoruz ama herkes yazınca içimden geldi)
eski sevgilim var (3 yıl çıkıp nihayetinde ayrıldığım) ve 2 aydır yeni sevgilim olmak için çabalıyor ben onu sevip sevmediğimi bile bilmiorum ama yine de bi müddet erkeklerden uzak durmak istiyorum tabi bunu eski erkek arkadaşa anlatmak kolay değil n'olur bir yol....
bu arada netten gossip girl izliodum şimdi XOXO diyince bi garip oldum Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:20 am

Mischa Jane Wagdelans demiş ki:
Sevgili Dertlerin Devası Pınar abla, lol!
geçen sene bizim okula yeni kız geldi. Onunla baya bi iyi arkadaş olduk. Sonra başka bir kızı da bu gruba dahil ettik. Kız bize liderlik taslamaya falan başldı. Gruba yeni gelende pısırığın teki. Liderlik taslayan kız bizimle adeta yarışa girdi. Sonra diğer kızla birlikte birlik olup benim kurduğum gruptan beni attılar. Şimdi ise ikisyle aramız normal gibi. Ama o kız yine benimle yarışa başladı kanımca.

Ne yapabilirim Pınarcım Very Happy

Yavrucum evladım, Pınar Ablasının kuzusu;
Burda en iyi taktir atağa kalkmaktır. Görmüyo muyuz Gossip Girl de ayol Very Happy Sınıfın en girişken, çalışkan ve zeki kızlarını topla bi grup yap! Popüler erkeklerle de aranı iyi yap. O grubun kızlarını imrendir. O kız istemese bile diğer kızlar size geçmek isteyecektir! Wink
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:21 am

Rechalle Lyssa MidNight demiş ki:
Arkadaşlarım bu çocuktan vazgeç diyo olmaz diyolar bnde istiyorum senin tavsiyen nedrrr ??

Yavrum evladım kuzucumm;
Çocuk nasıl bişey söyle önce ablana. Ne yer ne içer annesi babası ne iş yapar neler sever neler giyeer? Ondan sonra bi daha konuşup taktik üretirik Very Happy

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:27 am

Yavrum evladım kuzucumm;
Çocuk nasıl bişey söyle önce ablana. Ne yer ne içer annesi babası ne iş yapar neler sever neler giyeer? Ondan sonra bi daha konuşup taktik üretirik Very Happy

Pınar ahh ahh !! çocuk çok tatlı renkli gözlü spor takılan biri footbolla alakalı sonra ama derslerle pek alakası yok ..
Bnm sorunum arklarım olmaz o sana diyolar bnde istiyorum yani bn arklarımımı dinliyeyim yoksa kendimimi ??
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:29 am

Kayra Jessica Blackmond demiş ki:
eski sevgilim var (3 yıl çıkıp nihayetinde ayrıldığım) ve 2 aydır yeni sevgilim olmak için çabalıyor ben onu sevip sevmediğimi bile bilmiorum ama yine de bi müddet erkeklerden uzak durmak istiyorum tabi bunu eski erkek arkadaşa anlatmak kolay değil n'olur bir yol....
bu arada netten gossip girl izliodum şimdi XOXO diyince bi garip oldum Very Happy

Yeni kuzucum selam (: Tanışmadık ama tanışırık hayatım ben namıdıryar Pınar Abla (:
Öncelikle çocuğu sevip sevmedini kesin olarak bi kestir. Sonra bu çocukla neden ayrıldınız? o bastıysa tekmeyi affetme! Sen bastıysan bi düşün taşın Very Happy Ondan sonra konuşalım Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:32 am

Yavrum evladım kuzucumm;

Pınar ahh ahh !! çocuk çok tatlı renkli gözlü spor takılan biri footbolla alakalı sonra ama derslerle pek alakası yok ..
Bnm sorunum arklarım olmaz o sana diyolar bnde istiyorum yani bn arklarımımı dinliyeyim yoksa kendimimi ??

Sen kimseyi dinleme Pınar ablan burda Very Happy Ablasının kuzusu şimdik öncelikle çocuk çok havalı bişey belli. O yüzden bence ondan hayır gelmez. Ama sen bi çocuğa kendini tanıt bakalım nasıl davrancak. O zaman bidaha değerlendirelim Very Happy
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:34 am

Yeni kuzucum selam (: Tanışmadık ama tanışırık hayatım ben namıdıryar Pınar Abla (:
Öncelikle çocuğu sevip sevmedini kesin olarak bi kestir. Sonra bu çocukla neden ayrıldınız? o bastıysa tekmeyi affetme! Sen bastıysan bi düşün taşın Very Happy Ondan sonra konuşalım Very Happy

Smile ben bastım ama o da bana az çektirmemişti yani eşit gibi bşy Sad ve kötü haber sanırım seviyorum

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:36 am

Yavrum evladım kuzucumm;

Sen kimseyi dinleme Pınar ablan burda Very Happy Ablasının kuzusu şimdik öncelikle çocuk çok havalı bişey belli. O yüzden bence ondan hayır gelmez. Ama sen bi çocuğa kendini tanıt bakalım nasıl davrancak. O zaman bidaha değerlendirelim Very Happy

Saol Pınarı'M ben çocukla çoktan kanaşıcamda işte arklar olunca pek bişi yapamadımyok ya böyle olmucak senin de değiğin gibi bn bi çocukla tanışayım Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:46 am

Smile ben bastım ama o da bana az çektirmemişti yani eşit gibi bşy Sad ve kötü haber sanırım seviyorum

Öncelikle çıkmadan takıl belli bir süre. Değişmiş mi değişmemiş mi bi gör. Ondan sonra kararını kesin ver tatlım.
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:55 am

en iyi yolu göstermen için teşekkürler pınar abla gerçekten namına değiyorsun (yalakalık yapmıyorum gerçekler)
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:18 am

en iyi yolu göstermen için teşekkürler pınar abla gerçekten namına değiyorsun (yalakalık yapmıyorum gerçekler)

Teşekkürler tatlım ne demek vazifemiz ( : Her türlü sorunlarınıza bu başlıkta derman oluyorum Very Happy
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:27 am

Blair Anne Hampton demiş ki:

Yavrum evladım Ekinim:
Kahve yapmayı bilsem anlatırdım xD Ama bilmiyorum malesef. En pratik yol: tükür gitsin xD

hahaha:D ay bende en son bulaşık deterjanı katıcam ama o olmaz en iyi sein çözümün pınar ablacığımm süpersin bundan sonra köpüklü olmayan kahveye tükürüyorum:D

neyse benim bir derdim var:
Çok yakın bir arkadaşım var benim çok çok eski bir arkadaş şimdi bu arkadaşımında sevgilisi vardı bunlar hala çıkıyolar ve sevgilisinide tanıyorum geçen gün sevgilisini başka bir kızla sarmaş dolaş gördüm arkadaşıma tam söylemesemde aranız nasıldır ne yaptınız falan diye sordum kızcağız çok aşık onun kalbinide kırmak istemiyorum ne yapmalıyım söylemek istiyorum ama ya inanmazsa:(

Dertlerin Devası Pınar Abla
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Abla Kardeş Diyalogları =)
» İnatçı Pınar D: xP xD
» finaller biter pinar eve gider :D