House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dertlerin Devası Pınar Abla

+19
Renesme Angela Cullen
candy flora smile
Lydia Medaleine Gloom
blair mimi force
Fiona Rosalie Bathory
Svetlénâ W. O'shéliâ
Angela Zoéy Queen
Androméda Alondra McKenna
Brandon Thomas Alkas
Miké Jéanill Xanlées
Medeleine Lily Bryné
Kayra Jessica Blackmond
Alyssa Jade Poe
Réchalle Atalanté Okéféra
Blair Anne Hampton
Avril Lissa Hampton
Macy Bertoluna
Regen Elena Gilbert
Victoria Emily Kerr
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:07 am

Blair Anne Hampton demiş ki:
Victoria Emily Kerr demiş ki:
Pınar Abla benim bir derdim yok çok şükür hayatımdaki çöpleri boşalttım masaüstünü temizledimm tek derdim:
ben kahveyi köpüklü yapmayı beceremiyorum nasıl yapıcam bana bir anlat Very Happy

Yavrum evladım Ekinim:
Kahve yapmayı bilsem anlatırdım xD Ama bilmiyorum malesef. En pratik yol: tükür gitsin xD

hahaha:D ay bende en son bulaşık deterjanı katıcam ama o olmaz en iyi sein çözümün pınar ablacığımm süpersin bundan sonra köpüklü olmayan kahveye tükürüyorum:D

neyse benim bir derdim var:
Çok yakın bir arkadaşım var benim çok çok eski bir arkadaş şimdi bu arkadaşımında sevgilisi vardı bunlar hala çıkıyolar ve sevgilisinide tanıyorum geçen gün sevgilisini başka bir kızla sarmaş dolaş gördüm arkadaşıma tam söylemesemde aranız nasıldır ne yaptınız falan diye sordum kızcağız çok aşık onun kalbinide kırmak istemiyorum ne yapmalıyım söylemek istiyorum ama ya inanmazsa:(

Sevgili Kuzucum Ekin;
Vay şerefsiz it vayy. Vay utanmaz vaaay. Çocuğun o kızla aşırı samimi göründüğüne eminsen bile sakın çocuğa belli etme. Çocuk bu sefer arkadaşını doldurur kızı senden soğutur eğer o kadar kötüyse ve iki kızı da idare etmek istiyorsa. Arkadaşının çocuğun bu iğrenç davranışını haketmediğini düşünüyorsan bir şekilde arkadaşının rastlantı gibi çocuk ve diğer kızı görmelisini sağla. Eğer sen ona direk söylersen senden soğur ve belki sevgilisinde gözün olduğunu düşünür. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yap. Öyle bir denk getir ki kız senin de ilk kez öğrendiğini sansın. Sanki şans eseri basmışsınız gibi. Ancak eğer kızın böyle mutlu olduğuna inanıyorsan bırak böyle kalsın.

Benim seçimim ilki olurdu çünkü kız bir üzülür iki üzülür bir şekilde acısı dinecektir. Ancak çocuk bu arsızlığa devam ederse arkadaşını hem aptal yerine koyar hemde öyle bir kızı da haketmiyor demektir. Zaman her anneden bile daha şefkatlidir. Bu yüzden yine her acıyı dindirecek olan zamandır. Ancak senin de yardımınla emin ol aptal yerine konmaktan daha az üzülecektir.
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Medeleine Lily Bryné

Medeleine Lily Bryné

Nerden : Union-Kentucky-ABD (doğum) Grand Rapids-Michigan-ABD (şu an)

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 10:09 pm

Sevgili Pınar Ablacım;

Ya içinde bulunduğum durumu her ne kadarda buraya dile getiremesemde biraz bahsedicem. Şu anda 8.sınıfa gidiyorum. Geçen sene yeni bir okula geldim ve çabuk alıştım. İki senedir o sınftayım. Sınıfta çok yakışıklı bir çocuk vardı. Batuhan... oy oy aynı jacob tıpkısının aynısı...neyse. Ondan çok hoşlanmıştım. İlk önce arkadaş olduk. Sonra msnydi faceydi. Bi yakınlaşma oldu ve onu sevdiğimi söyledim. Oda söyledi ve çıkmaya başladık. Ama çocuk çook utangaç ,çok iyi kalpli ve yakışıklı biri. Sonra bizim okulda tiyatro vardı. Çalışmak için eve bir kaç arkadaş gelmişti o da vardı. Benden çok utandığını söylüyodu (Normalde yapacağım en son şey ama dayanamadım) yanağından öptüm. Sonra günler, haftalar geçti. Aramızda iyiydi öyle bi soğuma yoktu. Msnde benden dersleri kötüleşiyo diye ayrılmak istedi. Bende anlayış gösterdim ve ayrıldık. Ama sonra benle hiç konuşmamaya başladı. Bi kötülükte yapmamıştımki. Başka biriside yoktu kesinlikle. Bu çocukta benle 1 senedir konuşmuyo ama sürekli göz göze geliyoruz. Beni sevdiğini hissediyorum. Bütün kızlar onun için ölüyolar o bitek bana bakıyo ama sanki yemin etmiş gibi konuşmuyo. Bende fiziksel anlamda çirkin değilim yani. Onu hala çok seviyorum. Şimdi arkadaşları aramızı yapmaya çalışıyo. Sanki birazda işe yarıyo. Benim ne yapmam gerekiyo...

OFFF rahatladım... Bu çocuğun derdi ne. Benle niye hiç konuşmuyo. Nolur bana yardım edin. TEŞEKKÜRLER.
Miké Jéanill Xanlées

Miké Jéanill Xanlées

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 1:00 am

Pınar ablacım
Benim tek derdim Benimle barışamaman Sad yardım et bakalım xD Sad
http://nightofhouse.yetkinforum.com/
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 1:05 am

Joé Mark Darknight demiş ki:
Pınar ablacım
Benim tek derdim Benimle barışamaman Sad yardım et bakalım xD Sad

Sevgili kuzucum Ege;
Seninle barışmamam tek derdinse eğer kafana takma. Çünkü barışmayacağım. Buna üzülmene de değmez (:
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 1:14 am

Pınar ablacım
Benim tek derdim Benimle barışamaman Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_sad yardım et bakalım xD Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_sad

Sevgili kuzucum Ege;
Seninle barışmamam tek derdinse eğer kafana takma. Çünkü barışmayacağım. Buna üzülmene de değmez (:
Harbiden ege yaa takma kafana falan diyomuşum (=

Ben Ekin'le kaç hafta küstüm sonra o bana geldi merak etme xP
Hazır yazmışken söyliyim.
Pınarcım benim bir arkadaşım var üç kişiyi birden seviyo ve bunların içinde ben de varım.Bunu bildiğimi bilmiyor tabi.Sence ne yapayım?
Spoiler:
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:34 am

Çok yakın bir arkadaşım var benim çok çok eski bir arkadaş şimdi bu arkadaşımında sevgilisi vardı bunlar hala çıkıyolar ve sevgilisinide tanıyorum geçen gün sevgilisini başka bir kızla sarmaş dolaş gördüm arkadaşıma tam söylemesemde aranız nasıldır ne yaptınız falan diye sordum kızcağız çok aşık onun kalbinide kırmak istemiyorum ne yapmalıyım söylemek istiyorum ama ya inanmazsa:(

Sevgili Kuzucum Ekin;
Vay şerefsiz it vayy. Vay utanmaz vaaay. Çocuğun o kızla aşırı samimi göründüğüne eminsen bile sakın çocuğa belli etme. Çocuk bu sefer arkadaşını doldurur kızı senden soğutur eğer o kadar kötüyse ve iki kızı da idare etmek istiyorsa. Arkadaşının çocuğun bu iğrenç davranışını haketmediğini düşünüyorsan bir şekilde arkadaşının rastlantı gibi çocuk ve diğer kızı görmelisini sağla. Eğer sen ona direk söylersen senden soğur ve belki sevgilisinde gözün olduğunu düşünür. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yap. Öyle bir denk getir ki kız senin de ilk kez öğrendiğini sansın. Sanki şans eseri basmışsınız gibi. Ancak eğer kızın böyle mutlu olduğuna inanıyorsan bırak böyle kalsın.

Benim seçimim ilki olurdu çünkü kız bir üzülür iki üzülür bir şekilde acısı dinecektir. Ancak çocuk bu arsızlığa devam ederse arkadaşını hem aptal yerine koyar hemde öyle bir kızı da haketmiyor demektir. Zaman her anneden bile daha şefkatlidir. Bu yüzden yine her acıyı dindirecek olan zamandır. Ancak senin de yardımınla emin ol aptal yerine konmaktan daha az üzülecektir.
[/quote]

şimdi pınar ablacığım tavsiylerinin işe yaradı diyebilirmde diyemeyebilirimde çocuk benim gördüğümü falan görmedi bildiğimide bilmiyor kızda çok tatlı ve iyi bir kız yani bunları falan hiç haketmiyor kıza hiç bişi belli etmedim çocukla birlikte basmayı planlıyorum diyordum bil bakalım sen ne oldu iyice olaylar pembe diziye döndü bunun kırıştırdığı diğer kız kuzimin arkadaşı çıkmasını kuzenimin evinde karşılaştık ve kız benim bu olayları bildiğimi falan bilmiyor tabiki allahım deli olucam ne yapmalıyım çok kötü bir durumun içine düştüm kaldım herşey karman çorman olduuuu şimdi kızın kim olduğunuda biliyorum bu olayı kuzenime anlattım emin olmak için kızın telefonunu kurcalamış okulda mesajlaştığı çocuk aynen benim arkadaşımın sevgilisi herşey netleştii napıcam ben şimdi arkadaıma söylersem kesinlikle bana inanmaz çünkü o çocukla 1 senedir birlikteler ve bu şahsıyet kaçıncı defa aldatıyor kim bilir
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:42 am

Brandon Thomas Alkas demiş ki:
Pınar ablacım
Benim tek derdim Benimle barışamaman Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_sad yardım et bakalım xD Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_sad

Sevgili kuzucum Ege;
Harbiden ege yaa takma kafana falan diyomuşum (=

Pınarcım benim bir arkadaşım var üç kişiyi birden seviyo ve bunların içinde ben de varım.Bunu bildiğimi bilmiyor tabi.Sence ne yapayım?
Spoiler:

Bora ben bunun cevabını msnden vereceğim tatlım Very Happy

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:47 am

[quote="Brandon Thomas AlkasHarbiden ege yaa takma kafana falan diyomuşum (=

Spoiler:
[/quote]
Bir dakika bir dakika.
Bora? Yoksa... Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_pale
Hayır öldürün beni öldürün beni !!! Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:16 am

Sevgili Kuzucum Ekin;

şimdi pınar ablacığım tavsiylerinin işe yaradı diyebilirmde diyemeyebilirimde çocuk benim gördüğümü falan görmedi bildiğimide bilmiyor kızda çok tatlı ve iyi bir kız yani bunları falan hiç haketmiyor kıza hiç bişi belli etmedim çocukla birlikte basmayı planlıyorum diyordum bil bakalım sen ne oldu iyice olaylar pembe diziye döndü bunun kırıştırdığı diğer kız kuzimin arkadaşı çıkmasını kuzenimin evinde karşılaştık ve kız benim bu olayları bildiğimi falan bilmiyor tabiki allahım deli olucam ne yapmalıyım çok kötü bir durumun içine düştüm kaldım herşey karman çorman olduuuu şimdi kızın kim olduğunuda biliyorum bu olayı kuzenime anlattım emin olmak için kızın telefonunu kurcalamış okulda mesajlaştığı çocuk aynen benim arkadaşımın sevgilisi herşey netleştii napıcam ben şimdi arkadaıma söylersem kesinlikle bana inanmaz çünkü o çocukla 1 senedir birlikteler ve bu şahsıyet kaçıncı defa aldatıyor kim bilir[/quote]

Sevgili Kuzucum Ekin;
O zaman acele et! Bir an önce kız ve çocuğu bas. Bu çocuk fazla olmuş pislik!
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:18 am

Jacquelie Alondra McKenna demiş ki:
[quote="Brandon Thomas AlkasHarbiden ege yaa takma kafana falan diyomuşum (=

Spoiler:
Bir dakika bir dakika.
Bora? Yoksa... Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_pale
Hayır öldürün beni öldürün beni !!! Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_mad[/quote]

Sevgili Kuzucum Ekin;
Seni değil gidip Bora'yı öldürelim ne dersin? Very Happy Twisted Evil

Not: Şeytani Pınar Abla hahah
Not 2: Sitede bu başlıkta sadece ben flood yapabilirim hatta sadece sitenin bu başlığında flood yapılabilir bunu unutmayalım!
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 1:38 pm

Pınar Abla Pınar Abla !! Bana yazdıklarını uyguladım ve başarılı oldum !! Şimdiki sorunum :

- Ben eskiden çook güzel yayık ayran yapardım Very Happy Nasıl yapılacağını unuttum Very Happy Yayık ayran nasıl yapılıodu ? Very Happy Very Happy
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 5:56 pm

pınar abla ya okulda popüler olmak istiyorum öncedn çok popülerdim herkes beni tanıyordu. Çıkma teklifleri çok fazla geliyordu ( şimdide geliyo ama aşırı değil gerçi gelmesinide istemiyorum ) şimdi ise o kadar değilim ne yapabilirm ? =)) Tavsiyelerini beklerim Saygılar.. Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:00 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:
Pınar Abla Pınar Abla !! Bana yazdıklarını uyguladım ve başarılı oldum !! Şimdiki sorunum :

- Ben eskiden çook güzel yayık ayran yapardım Very Happy Nasıl yapılacağını unuttum Very Happy Yayık ayran nasıl yapılıodu ? Very Happy Very Happy

Sevgili Yayık kuzucum;
Öncelikle tabii ki başarılı olacaksın tavsiyeyi kapı gibi Pınar Ablan veriyo Very Happy Sonra şu konuyu bi aç çocukla noldu hhıııı Very Happy:D ve şimdiki soruna gelecek olursak;
Evladım nerden biliyim ben yayık ayranı nasıl yapıldığını? Ancak benim bir üstüm var bilir misin Google anne. Ben ablanızım ve ben bilmiyorsam kapı gibi Google annemiz var! Söyle Google anneye söylesin cevabı xD

Xoxo
Pınar Abla!
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:15 pm

Angela Zoéy Queen demiş ki:
pınar abla ya okulda popüler olmak istiyorum öncedn çok popülerdim herkes beni tanıyordu. Çıkma teklifleri çok fazla geliyordu ( şimdide geliyo ama aşırı değil gerçi gelmesinide istemiyorum ) şimdi ise o kadar değilim ne yapabilirm ? =)) Tavsiyelerini beklerim Saygılar.. Very Happy

Sevgili kuzucum;
Evladım nedir bu gençlikteki popülerite olma aşkı bir bilsemm. Blair Waldorf mu bu kötü örnek olan size bir anlasam Very Happy
Öhöm öhöm. Kuzucum popüler olmak için önce eskiden popülerken neden şimdi popüler olmadığının nedenini bir araştır sor. Birkaç davranış ya da unsur seni zirveden düşürdüyse onları hayatından kaldır. Sonra sınıfın yeni popüler kızları varsa onları devreden kaldırman gerekiyor ki bunun için öncelikle hocaların gözdesi erkeklerin de sevdiği bir kız olmalısın! Şimdilik önce neden araştır ve engelleri yok et. Sonra bakalım neler olacak!

Xoxo
Pınar Abla Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 11:25 pm

sağol pınar abla uygulicam ama bi sorunum daha var elimi burktum ne yapblrm Sad ?
Svetlénâ W. O'shéliâ

Svetlénâ W. O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:22 am

Ah ah. Nasıl anlatsam bilemeyecüğüm.

Önceliklen benim ünlüye ihtiyacım var Razz

Sonra ise burada bu konuya o kadar detaylı girmek istemiyorum ama birini feci halde üzdüm ve ne yapsam barışımıyor. 3 hafta oldu =(.

Detay istersün emesenimi ekle Razz Very Happy

Bir çare bulun yeter nartık piliiiiis
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 2:21 am

Pınar ablacım çok dertliyim (klasik xD) eskiden 4 ark. çok yakındık.Şimdi 2si birbirine küstü.Birde başka bir kızda var çok yakınız.Hepsi beni diğerinden kıskanıyor ! Kafayı yemek üzereyim arada kalmış durumdayımm. yardıım ett =(
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 2:53 am

Fiona Katarina İvanova demiş ki:
Pınar ablacım çok dertliyim (klasik xD) eskiden 4 ark. çok yakındık.Şimdi 2si birbirine küstü.Birde başka bir kızda var çok yakınız.Hepsi beni diğerinden kıskanıyor ! Kafayı yemek üzereyim arada kalmış durumdayımm. yardıım ett =(

al benden de o kadar. Eskiden en iyi arkdaşımdılar. Şimdi biri bana kazık atmaya diğeri ise .. Onu bende bilmiyorum ya.p İlk önce ikisi benimle küstü sonra şimdi birbirleriyle küsüyorlar. amma da basit insanlarmış meğer )=)
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 3:26 am

sağol pınar abla uygulicam ama bi sorunum daha var elimi burktum ne yapblrm Sad ?

Sevgili kuzucum;
Eğer elin çok acıyorsa acısından duramıyorsan doktora gitmeni öneririm. Her türlü doktora gitmeni öneririm aslında çünkü lif ezilmesi falan birçok durum oluyor. Ancak o kadar da ciddi değil diyorsan bandaj ile burkulan yeri güzelce sarabilirsin (:
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 3:29 am

Sevgili kuzucum;
Eğer elin çok acıyorsa acısından duramıyorsan doktora gitmeni öneririm. Her türlü doktora gitmeni öneririm aslında çünkü lif ezilmesi falan birçok durum oluyor. Ancak o kadar da ciddi değil diyorsan bandaj ile burkulan yeri güzelce sarabilirsin (:

tavsiyen için very very sağol Very Happy doktora gittim merhem verdi jelimsi bişi Very Happy sararım şimdi inş. iyileşir maçlar var bakalım ne yapçam pff Sad
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 3:32 am

Sevgili kuzucum kader ortağım;
Bende bir arkadaş grubunda felaket kıskanılırım. Belli ediyorlar yani ve bu çok anlamsız ve bana göre ayıp birşey. Ne yani hepimiz güzelce arkadaşken birinin diğerine küsmesi kadar mantıksız bir şey var mı? Yok... Öncelikle onları karşına al konuş. Dertlerini bir bir dile getir. Baktın ya saçmalama gibisinden konuşuyorlar küs olan iki kızı barıştır öncelikle. Neden küstüklerini buraya bana yaz ki barıştırma yolları bulalım. Her şey adım adımdır hayatta. İlk basamağı çıkmadan 4. basamağa çıkamazsın değil mi? Öncelikle arkadaşlarını barıştıralım sonra bu kıskançlık olayını çözeceğiz (:
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 3:38 am

Mischa Jane Wagdelans demiş ki:

al benden de o kadar. Eskiden en iyi arkdaşımdılar. Şimdi biri bana kazık atmaya diğeri ise .. Onu bende bilmiyorum ya.p İlk önce ikisi benimle küstü sonra şimdi birbirleriyle küsüyorlar. amma da basit insanlarmış meğer )=)

Sende kader ortağımsın kuzucum (:
Pınar ablanıza da şu sıralar bol bol kazık atılıyor ama hadi neyse... İnan bana kelin merhemi olsa önce kendi başına sürermiş. Tek verebileceğim tavsiye küsme nedenlerini bir düşün onlara sor. Basit birşeyse ve yanlışlıkla olmuşsa barışın (: Ancak bu olanlar gereksiz kaprisleri ve kendini beğenmişlikleri yüzünden ise gerçekten basit insanlardır. Ve sen gerçekten seni hakedeni bulmalısın. Ancak şunu da unutma sakın onlarla olan anıların da hatrını unutup arkalarından kötü konuşma. Haklarında da kötü düşünme canım. Herşey olacağına varır...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 3:39 am

Svetlénâ W. O'shéliâ demiş ki:
Ah ah. Nasıl anlatsam bilemeyecüğüm.

Önceliklen benim ünlüye ihtiyacım var Razz

Sonra ise burada bu konuya o kadar detaylı girmek istemiyorum ama birini feci halde üzdüm ve ne yapsam barışımıyor. 3 hafta oldu =(.

Detay istersün emesenimi ekle Razz Very Happy

Bir çare bulun yeter nartık piliiiiis

Ben bunu msnden çözeyim çünkü detay lazım xD
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:00 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:

Sevgili Yayık kuzucum;
Öncelikle tabii ki başarılı olacaksın tavsiyeyi kapı gibi Pınar Ablan veriyo Very Happy Sonra şu konuyu bi aç çocukla noldu hhıııı Very Happy:D ve şimdiki soruna gelecek olursak;
Evladım nerden biliyim ben yayık ayranı nasıl yapıldığını? Ancak benim bir üstüm var bilir misin Google anne. Ben ablanızım ve ben bilmiyorsam kapı gibi Google annemiz var! Söyle Google anneye söylesin cevabı xD

Xoxo
Pınar Abla!

Ben sana istersen Pm'den anlatiim Very Happy Detaylarla fln Very Happy

Nese Google anneye gittim, öğrendim Very Happy

Çok yaratıcı bir insanımdır, süüper sorun yaratırım sözü tam benlik çünkü yine bi sorunum var Very Happy

RPG partneri arıyorum !! Sen bana yardım etsene bi Pınar Abla yaa Very Happy !!!!!
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 10:39 pm

Sevgili kuzucum kader ortağım;
Bende bir arkadaş grubunda felaket kıskanılırım. Belli ediyorlar yani ve bu çok anlamsız ve bana göre ayıp birşey. Ne yani hepimiz güzelce arkadaşken birinin diğerine küsmesi kadar mantıksız bir şey var mı? Yok... Öncelikle onları karşına al konuş. Dertlerini bir bir dile getir. Baktın ya saçmalama gibisinden konuşuyorlar küs olan iki kızı barıştır öncelikle. Neden küstüklerini buraya bana yaz ki barıştırma yolları bulalım. Her şey adım adımdır hayatta. İlk basamağı çıkmadan 4. basamağa çıkamazsın değil mi? Öncelikle arkadaşlarını barıştıralım sonra bu kıskançlık olayını çözeceğiz (:

Çünkü 1 arkadaşım dünyanın en mal insanıyla çıkmaya başladı.Diğeri ona doğru kişinin o olmadığını, üzüleceğini söyledi. Diğeride dinlemedi. Senin üzülmeni izleyemem dedi diğeride.Sen beni dinleme dedi küstü!

Dertlerin Devası Pınar Abla
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Abla Kardeş Diyalogları =)
» İnatçı Pınar D: xP xD
» finaller biter pinar eve gider :D