House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dertlerin Devası Pınar Abla

+19
Renesme Angela Cullen
candy flora smile
Lydia Medaleine Gloom
blair mimi force
Fiona Rosalie Bathory
Svetlénâ W. O'shéliâ
Angela Zoéy Queen
Androméda Alondra McKenna
Brandon Thomas Alkas
Miké Jéanill Xanlées
Medeleine Lily Bryné
Kayra Jessica Blackmond
Alyssa Jade Poe
Réchalle Atalanté Okéféra
Blair Anne Hampton
Avril Lissa Hampton
Macy Bertoluna
Regen Elena Gilbert
Victoria Emily Kerr
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
blair mimi force

blair mimi force

Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 2:51 am

sevgili pınar abla ;
benim bir sorunum yok öylesine geçerken uğradımda şeyyy bide bir tavsiye isticem nasıl bi kitap okiim kitapların hepsini bitirdim sayılır Sad birde dizi hastalığım var gossip girl izlemeden duramıyorum Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 11:34 am

pınar abla bnm bir rpg partnerim bile yok Sad ayarlar mısın bana Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 6:39 pm

Angela Zoéy Queen demiş ki:
pınar abla bnm bir rpg partnerim bile yok Sad ayarlar mısın bana Wink Very Happy Very Happy Very Happy

Aynen ! Very Happy Yukarıda da ztn belirtmiştim ben Very Happy
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 10:51 pm

Üüüüüüü benimde rpg partnerim online olmuyooooooooooooooooooooooooooooooo:(Sad
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:49 am

pınar abla rgp partnerim nedenini bilmediim bi şekilde bana küstü.konuşmuyo.sanki sınıfta sevmedii biriymişim gibi davranıyo.neden böyle yaptığını sorduğum ve eğer bişey yaptıysam diye özür dilediğim bir not yazıp verdm ama ona ne cevap nede tepki verdi.suratıma bakmıo :S yanımızda takılan leyla diye bi kız vardı ama onlar birbirini pek sevmezdi şimdi onunla kanka kanka diye dolaşıyo ki ben umuta ona kanka dediğinde sinirlendiğimi belirtmiştim.Şimdi onunla takılıyo ve banada bakmıyo.Şuanda ona da leylaya da aşırı derecede sinir oluyorum.ve leyla sanki hiçbişey olmamış gibi yine yanımıza geliyo.benimde kızı öldüresim geliyo tabii.ne yapıcaımı bilemiyorum.benimle ilgili olan hiçbişeyi takmıyo.siteyede bu yüzden girmiyo sanırım.ama neden böyle yaptığını kesinlikle bilmiyorum 1-2 gün soğuk davrandı sonra tamamen takmaz oldu.
Ne yapmam gerekiyor? yardımlarını bekliyorum...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 10:38 pm

Lydia Medaleine Gloom demiş ki:
pınar abla rgp partnerim nedenini bilmediim bi şekilde bana küstü.konuşmuyo.sanki sınıfta sevmedii biriymişim gibi davranıyo.neden böyle yaptığını sorduğum ve eğer bişey yaptıysam diye özür dilediğim bir not yazıp verdm ama ona ne cevap nede tepki verdi.suratıma bakmıo :S yanımızda takılan leyla diye bi kız vardı ama onlar birbirini pek sevmezdi şimdi onunla kanka kanka diye dolaşıyo ki ben umuta ona kanka dediğinde sinirlendiğimi belirtmiştim.Şimdi onunla takılıyo ve banada bakmıyo.Şuanda ona da leylaya da aşırı derecede sinir oluyorum.ve leyla sanki hiçbişey olmamış gibi yine yanımıza geliyo.benimde kızı öldüresim geliyo tabii.ne yapıcaımı bilemiyorum.benimle ilgili olan hiçbişeyi takmıyo.siteyede bu yüzden girmiyo sanırım.ama neden böyle yaptığını kesinlikle bilmiyorum 1-2 gün soğuk davrandı sonra tamamen takmaz oldu.

Umuuut mu böyle davranıyor? Allah Allah ne oldu acaba. Ben onu bir arıyım ya girmiyo zaten ne zamandır msn e. O leyla ya da Pınar selam söyledi de ayağını denk alsın. Umut beni tanıyo zaten kız da seni böyle üzmeye devam ederse yakında tanışırız. Biiir gece ansızıııın ge-le-bi-li-rimm!! Tattlım bu konuyu ben bizzat umutla konuşarak çözüyim mi? Tuğçe nasıl falan bilmiyo gibi belki bana anlatır kırgınlığını sonra seninle ne yapman gerektiğini konuşuruz?
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 10:39 pm

Kızlar ben Pınar ablayım çöpçatan abla diyil kii xD xD. Kapın sitede online olan yakışıklılarıı. Ben napıyım benimki de girmiyo kii. David- İso- yu açık gören var mı uzun süredir?? Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 10:42 pm

Victoria Emily Kerr demiş ki:
Kızlar ben Pınar ablayım çöpçatan abla diyil kii xD xD. Kapın sitede online olan yakışıklılarıı. Ben napıyım benimki de girmiyo kii. David- İso- yu açık gören var mı uzun süredir?? Very Happy

Tamam ama bütün erkekler kapılmış Very Happy Bütün üye listesine, gruplara fln baktım, kimse yok :d Bak böle olursa adımı Neferet yapıp, Kalona nın partneri olurum haa Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 10:50 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:

Tamam ama bütün erkekler kapılmış Very Happy Bütün üye listesine, gruplara fln baktım, kimse yok :d Bak böle olursa adımı Neferet yapıp, Kalona nın partneri olurum haa Very Happy

Admine tehtid haa Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 11:10 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:

Admine tehtid haa Very Happy

Eveet Very Happy Şaka şaka ... Ama cideen bi Rpg partnerim olsa fena olmazdı Very Happy
candy flora smile

candy flora smile

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 11:49 pm

aynen ya =))) gerçekten nerdeyse hiç erkek yok ya çok az var ve hepsi kapılmış Very Happy Very Happy
blair mimi force

blair mimi force

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 12:47 am

pınar abla yardım et bu forumu birt türlü anlamadım
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 1:43 am

Lydia Medaleine Gloom demiş ki:

Umuuut mu böyle davranıyor? Allah Allah ne oldu acaba. Ben onu bir arıyım ya girmiyo zaten ne zamandır msn e. O leyla ya da Pınar selam söyledi de ayağını denk alsın. Umut beni tanıyo zaten kız da seni böyle üzmeye devam ederse yakında tanışırız. Biiir gece ansızıııın ge-le-bi-li-rimm!! Tattlım bu konuyu ben bizzat umutla konuşarak çözüyim mi? Tuğçe nasıl falan bilmiyo gibi belki bana anlatır kırgınlığını sonra seninle ne yapman gerektiğini konuşuruz?

valla konuşabilirsen süper olur tatlım (=
Renesme Angela Cullen

Renesme Angela Cullen

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 1:47 am

sevgili vikitorya ablacığım lütfen pmlerini kontrol et
http://houseofnightturkey.yetkinforum.com/forum.htm
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 1:57 am

Ettim canım da sitedeki bu oynak av-imleri kim yapıyo? Herkesin oynak Very Happy Hoşuma gitti xD
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 2:01 am

Ya dertlerin devası bana da deva bulabilecek misin bilmiyorum ama benim derdim çok karışık.Bi tane çocukla tanıştım 3 hafta oldu daha.Benden 1 yaş küçük sanırım daha ergenliğe girmemiş ki bunu neden diyorsun diye soracaksın bu çocuk tam çocuk.Onu anlamak mümkün değil.İlk günler sadece msn den konustuk.Daha sonra bu tanısmak istedi.Ayrıca bu cocuk bizim okuldan dı.Bi yer verdi sonra gittim.Öyle karşılastık.Sonraki günlerde beni görünce yanıma gelmeye başladı.Msn'den de her gün konuşuyorduk.Bir gün onu kırdım.Benden bi yaş kücük olduguna sinir oldugunu bile bile ona ' çocuk' dedim.Sonra bana küstü.Yalvardm, özür diledim zar zor kabul etti.Ama benden onu yanagından öpmemi istedi bende öptüm.Nolcak ki dimi ? Sonra bana güzel sözler söylemeye basladı.Kafam iyice karıştı.Geçen gün saatini almıştım.Bugün geri verdim.Ama kravatını aldm oda benim kini tabi. Ama herkes soruyo siz çıkıyonuzmu die hayır diyorum.Uzaktan bakılınca çıkıyo gibi görünüyormuyuz diye soruyom herkes evet diyo.Bunu ben onunla konustum.Çıkınca nolcak böyle iyiyiz ayrıca onlara evet biz çıkıyoruz deseydin dedi.Bende öyle dedim soranlara.Bi de bu daha önce hic kimseyle çıkmamış.Acaba ben diyorum böyle seyleri oyun sanıyor o yüzden çıkmak falan istemiyor galiba diyorum.Onun icin onunla konusayım mı ki.Bu iş ciddi birşeyler yap istiyorsan, istemiyorsan benden sana hayır yok mu desem?? Aklım çok karışık herkes soruyor napcan die ama ben bişey diyemiyorum...Offf of =(
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 2:05 am

Ettim canım da sitedeki bu oynak av-imleri kim yapıyo? Herkesin oynak Very Happy Hoşuma gitti xD
sevgili pınarcım rabia yapıo ama kendiminkileri ben yaptım lol! ( yardm ediyim dedm Very Happy )
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 2:09 am

Sara Guinevere Gloom demiş ki:
Ya dertlerin devası bana da deva bulabilecek misin bilmiyorum ama benim derdim çok karışık.Bi tane çocukla tanıştım 3 hafta oldu daha.Benden 1 yaş küçük sanırım daha ergenliğe girmemiş ki bunu neden diyorsun diye soracaksın bu çocuk tam çocuk.Onu anlamak mümkün değil.İlk günler sadece msn den konustuk.Daha sonra bu tanısmak istedi.Ayrıca bu cocuk bizim okuldan dı.Bi yer verdi sonra gittim.Öyle karşılastık.Sonraki günlerde beni görünce yanıma gelmeye başladı.Msn'den de her gün konuşuyorduk.Bir gün onu kırdım.Benden bi yaş kücük olduguna sinir oldugunu bile bile ona ' çocuk' dedim.Sonra bana küstü.Yalvardm, özür diledim zar zor kabul etti.Ama benden onu yanagından öpmemi istedi bende öptüm.Nolcak ki dimi ? Sonra bana güzel sözler söylemeye basladı.Kafam iyice karıştı.Geçen gün saatini almıştım.Bugün geri verdim.Ama kravatını aldm oda benim kini tabi. Ama herkes soruyo siz çıkıyonuzmu die hayır diyorum.Uzaktan bakılınca çıkıyo gibi görünüyormuyuz diye soruyom herkes evet diyo.Bunu ben onunla konustum.Çıkınca nolcak böyle iyiyiz ayrıca onlara evet biz çıkıyoruz deseydin dedi.Bende öyle dedim soranlara.Bi de bu daha önce hic kimseyle çıkmamış.Acaba ben diyorum böyle seyleri oyun sanıyor o yüzden çıkmak falan istemiyor galiba diyorum.Onun icin onunla konusayım mı ki.Bu iş ciddi birşeyler yap istiyorsan, istemiyorsan benden sana hayır yok mu desem?? Aklım çok karışık herkes soruyor napcan die ama ben bişey diyemiyorum...Offf of =(

Evladım sen kaç yaşındasın çocuk kaç yaşında? Ona göre devam edicem ...

To becaunt...
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 2:10 am

Ben 16 o 15
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:30 pm

Dertlerin devası Pınar ablammm ...

Şimdi ...

Bizim sınıfta bir çocuk var.Çokkk seviyorum kendisini . Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_cheers Ama o benim en yakın arkadaşımla çıkıyordu.Ayrıldı.Sence söylemelimiyim onu sevdiğimi ... Bişi söyle Dertlerin devası ablammm ...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:31 am

Ben 16 o 15

Evladım kuzucum
15 yaşında kazık kadar delikanlı hiç çocuk olur muu? Benim tandığım birçok bodur hanzolar bile ergenus. Davranışları çocukça olabilir ama mutlaka ergenustur onu söyleyeyim. Ve gerçekten emin ol böyle şeyleri oyun sanmıyordur. Hani derlerya insanın karakteridir o. Ne kadar yaşlansa da içi hep çocuktur, bu da öyle şeker bişey bence. Hem bende kimseyle çıkmadım ama aşkı oyun sanmam, kimse sanmaz. Ki kimseyle çıkmamış ilk çıktığı sensen bu daha güzel bişey demek ki seni gerçekten sevmiş. Sana tavsiyem yüreğini ferah tut otur adam gibi konuş. Ancak kırıcı olma sakın. Mesela şöyle de

"Bak ben niyetinin ciddi olup olmadığından korkuyorum ne olur beni anla. Ben bunu oyun sanıp iki gün sonra ayrılcak birini istemiyorum." de cevabına göre sen kararını verirsin zaten.

Not: Bu arada kendimden bir şey açıklamış oldum xD
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:35 am

Kristen Ashley Marvelous demiş ki:
Dertlerin devası Pınar ablammm ...

Şimdi ...

Bizim sınıfta bir çocuk var.Çokkk seviyorum kendisini . Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_cheers Ama o benim en yakın arkadaşımla çıkıyordu.Ayrıldı.Sence söylemelimiyim onu sevdiğimi ... Bişi söyle Dertlerin devası ablammm ...

Ablasının kuzusu Pınar ablası yesin seniii;
Evladım önce çocuğu otur bir süz. Sana ilgisi var mı yok mu, arkadaşınla ayrıldı ama hala o kızı seviyor mu sevmiyor mu bir de arkadaşın hala o çocuğu seviyor mu sevmiyor mu? -çünkü arkadaşın hala o çocuğu seviyorsa sakın çıkma böyle işler bize ters Very Happy- Sen bunları bir araştır ondan sonra bir daha konuşalım bu konuyu Very Happy

XOXO
Pınar Abla Very Happy
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:47 am

Ben 16 o 15

Evladım kuzucum
15 yaşında kazık kadar delikanlı hiç çocuk olur muu? Benim tandığım birçok bodur hanzolar bile ergenus. Davranışları çocukça olabilir ama mutlaka ergenustur onu söyleyeyim. Ve gerçekten emin ol böyle şeyleri oyun sanmıyordur. Hani derlerya insanın karakteridir o. Ne kadar yaşlansa da içi hep çocuktur, bu da öyle şeker bişey bence. Hem bende kimseyle çıkmadım ama aşkı oyun sanmam, kimse sanmaz. Ki kimseyle çıkmamış ilk çıktığı sensen bu daha güzel bişey demek ki seni gerçekten sevmiş. Sana tavsiyem yüreğini ferah tut otur adam gibi konuş. Ancak kırıcı olma sakın. Mesela şöyle de

"Bak ben niyetinin ciddi olup olmadığından korkuyorum ne olur beni anla. Ben bunu oyun sanıp iki gün sonra ayrılcak birini istemiyorum." de cevabına göre sen kararını verirsin zaten.

Tamam Pınar'cım bi pazartesi gelsin konuşayım bi... Çok saol ayrıca tavsiyen için Smile
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:04 am

Ben 16 o 15

Evladım kuzucum

Tamam Pınar'cım bi pazartesi gelsin konuşayım bi... Çok saol ayrıca tavsiyen için Smile

Ne demek kuzucum görevim Very Happy Ama unutma o kesin bir ergenustur. Zaten 15 yaşında ergenliğe girmemişse git ona doktor öner nolur nolmaz. Very Happy Very Happy
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Dertlerin Devası Pınar Abla   Dertlerin Devası Pınar Abla - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:07 am

Ben 16 o 15

Evladım kuzucum

Ne demek kuzucum görevim Very Happy Ama unutma o kesin bir ergenustur. Zaten 15 yaşında ergenliğe girmemişse git ona doktor öner nolur nolmaz. Very Happy Very Happy

Hahahaha gene çocukca seyler derse kendi ellerimle götürürüm Very Happy

Dertlerin Devası Pınar Abla
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Abla Kardeş Diyalogları =)
» İnatçı Pınar D: xP xD
» finaller biter pinar eve gider :D