House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anna Kristal Snowy

+29
Angela Zoéy Queen
Victoria Adela Salvatore
Minerva Jane McGonagall
Avril Lissa Hampton
Heaven Jack Night
Alyssa Jade Poe
Bahar Listing Schefer
Sarah Guinevere Gloom
Katie Vampire Queen
Cwenye Gilræn Mornea
Jessica Alineor Sandmann
Micheal Scofield William
Edward Jace Wayland
Artemis Elysion Griffith
Blair Anne Hampton
Regen Elena Gilbert
Miké Jéanill Xanlées
Kevin Dennis Somerhalder
Brandon Thomas Alkas
Lilith Hex Blueblood
Lee Young Ae
Richelle Sierra Alkas
Megan Valerie
Androméda Alondra McKenna
London Sydney Quixie
Luciana De Felice
Elizabeth Rose Wayland
Julié Clouid O'shéliâ
Natalia Ellié O'rélia
33 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:18 am

N a t a l i a E l l i é O ' r é l i a

Anna Kristal Snowy 9uahj4

~genel olarak~

Hayatı dolu dolu yaşamasını bilir Anna . Hep eğlencelidir . Ama üzülse bile içine atar . Kimseye belli etmez. Çünkü kimseyi üzmek istemez . Böyle düşünceli birisidir o . Her zaman iyiliğin yanındadır ve

öyle kalacaktır. Daha Küçüklüğünden ne kadar merhamerli olduğı
bellidir.
Görenleri bir kez daha bakma gereği duyacağı bir güzelliktedir . Aynı annesi gibi .Neredeyse tüm özelliklerini ondan almıştır . Onun gibi sıcakkanlı ve uysaldır.
Herkese olan sevgi ve şefkati Nyx'in de ilgisini çekmiştir. Bir Nyx ajanıdır Ann.

Anna Kristal Snowy Dztgr7

~Ailesinin Gözünden~

~annesinin gözünden~

Biricik kızım Ann . Daha doğduğu gün ondaki harikalığı sezinlemiştim . Onu ilk kucağıma aldığımda masmavi gözleriyle bana bakıyordu . Onun çok güzel ve zeki bir kız olacağını o gün
anlamıştım . Her geçen gün çok güzel ve başarılı bit genç kız oldu . Onu
çok seviyorum .

~babasının gözünden~

Hayatımın anlamı biricik kızım . Sen ailemize yakışır bir evlatsın . Bizi hiçbir zaman utandırmadın . Aksine her zaman gururlandırdın . Her zaman yanındayım peri
kızım benim...

Anna Kristal Snowy N6tlz4

~Görünüm~
Upuzun saçları beline kadar dalgalanır . Deniz mavisi gözlerini beyaz teni hoş bir şekilde tamamlar . Saçları aslen sarıdır fakat saç rengini değiştirdiği de olur . Her
haliyle güzeldir Ann . Hatta harikadır denilebilir. Vücudu
kusursuz güzellikte ve kıvrımlıdır . Her genç erkeğin
başını kolayca döndürebilir...

Anna Kristal Snowy 14wuasz

~Seçimler~

Hayatı her zaman farklı olmuştur ... Eğlenmesini de , dertleşmesini de , çalışmasını da bilir .
Hayatı dolu dolu yaşar . Arkadaş çevresi tarafından daima sevilmiştir . Bu Gece Evinde de böyledir . Burada popüler ve kıskanılan birisidir . Fakat Anna kimseyi kıskanmaz . Her zaman Nyx'in yanında iyi huylara sahip birisidir.Gece evine geldiği ilk gün onu seçen kedisi Candy onun için büyük anlam ifade eder . Ondan ayrılması Anna için sözkonusu bile olamaz...

''Asla beni bırakma Candy'm ! ''

Anna Kristal Snowy 1113904067van_kedisi_1

~İconlar~

Anna Kristal Snowy 2i1kuiw Anna Kristal Snowy 1zezbn

Anna Kristal Snowy 123s2sz Anna Kristal Snowy 2gy4qi8

Anna Kristal Snowy 34gk7wh Anna Kristal Snowy 24e6d15

~İlişkiler~

Anna Kristal Snowy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-9509628-100-100 Anna Kristal Snowy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-9509703-100-100
~Micheal Scofield William~
Hayatımın anlamısın . Sen olmasan nasıl olurdu düşünmek bile güç . Hayatta tutkuyla bağlı olduğum ilk ve son aşkımsın . Seni sonsuza kadar hiç bıkmadan her gün yeni başlamış gibi bir heyecanla seveceğim . Senin de beni benim gibi sevdiğini biliyorum . Sana olan güvenim sonsuz aşkım . Sonsuza kadar seninleyim ...

Anna Kristal Snowy Qzkupx Anna Kristal Snowy 30cr9ld
Julié Clouid O'shéliâ
Canımın içi .. En tatlı şekerim... En yakın arkadaşım olduğun için gurur duyuyorum . Seni çok seviyorum ama çoğu konuda fikir ayrılığımız var . Kötünün yanında olsan da (bunu kimse fark etmese de ben bunu hissediyorum hatta biliyorum ! ) da senden uzak duramıyorum .Sanki kalın iplerle bağlı gibiyiz . Ayrıca kuzenimle çıkıyorsun . Seni çok ama çok seviyorum tatlım !

Anna Kristal Snowy Avril-icon-avril-lavigne-8412227-100-100 Anna Kristal Snowy ICONATOR_7dc3f6b2d6ef6abf66ce6d5e66b845a5
Elizabeth Viola Cullen
En sevdiğim öğretmenim . Ona bayılıyorum . Kendisi zeki ve bir o kadar da güzel . Tek kelimeyle harika birisi . Ona karşı her zaman sıcak davrandım . Eğer profesör olmasaydı en yakın arkadaşım olrurdu . Kişiliğine hayran olduğum için ilerde onun gibi olabilmek en büyük dileğim ...

Anna Kristal Snowy Av1dl Anna Kristal Snowy Av2gc
Luciana De Felice
Eskiden çok yakındık ama son zamanlarda ona bir şeyler oldu . Ondaki değişimi farkettiğimde özel gücüm sayesinde Kalona tarafına geçtiğini anladım . Ve artık onu düşman olarak görüyorum . Onun da beni öyle gördüğünü biliyorum...
Anna Kristal Snowy 81405051 Anna Kristal Snowy 86594684
London Sydney
Bir şeyden kesinlikle eminim ; bu kızdan kesinlikle hoşlanmıyorum . Kendisi garip tavırlar içersinde . Boşu boşuna havalanıp duruyor . Kendisi kafadan çatlak . Ayrıca Richélia\'yla takıldığım için bana aklınca tafra yapıyor . Çok da umrumdaymış gibi . Ben sadece arkadaşlarımın fikirlerini önemserim . Bana fazla diklenmese iyi olur ...

Anna Kristal Snowy 43952274 Anna Kristal Snowy 10332230
Jacquelie Alondra McKenna
Evet çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri .Evet ben de şaşırdım .Eskiden aramız çok kötüydü ama sonra ne kadar iyi bir kız olduğunu öğrendim .Ve nasıl ondan nefret etmişim şaşırıyorum . Bu arada saçlarına bayılıyorum . Bazen hstalığı yüzünden garip davransa da onu çok seviyorum . Tatlm benim ...

Anna Kristal Snowy Adriana-adriana-lima-243397_100_100 Anna Kristal Snowy Adriana-adriana-lima-243424_100_100
Megan Valerie
Megan en yakın arkadaşlarımdan biri . Onunla vakit geçirmeye bayılıyorum . Her zaman sessizimdir ama Megan olduğu zaman deliririm . Tabi o da . Bir sürü çılgınlık yaparız . Biraz saçmalarız belki ama bu bizim için bir şey değiştirmez . Çılgın ve bir o kadar güzel arkadaşım benim .Seni çok seviyorum , sen de bunu farkındasın tabi . Seninle vakit geçirmek harika . Ayrıca çılgın fotoğraflar çekmek de ...

Anna Kristal Snowy Nle9e9 Anna Kristal Snowy 244tvl3
Apple Layla Quan
Ah biricik müstakbel oda arkadaşım , canımın içi . Sen olmasan o sıkıcı odada yalnız kalmaya devam edecektim . Sana bayıllıyorum canım . Sende kendimi görüyorum . Ama ben duygularımı pek belli etmediğimden çok benzer kişiler olduğumuz fark edilmiyor . Seninle sevmediğimz kişilerin dedikodusunu yapmak , gülmek , eğlenmek ve en önemlisi alışveriş yapmak bir harika . Annelerimizin bütün işi bize para yetiştirmek . Zaten ikimiz de zengin olduğumuz için bu kolay . Dilediğimizi alabiliriz . Canım ruh ikizim gibisin . Sen olmadan gece evinde bir dakika bile durmam ....

Anna Kristal Snowy Leeyoungae Anna Kristal Snowy Leeyoungae2006318
Lee Young Ae
Daha yeni tanıştık ama çok iyi anlaştık . Kendisi çok cana yakın ve eğlenceli birisi . Kısa zamanda iyi birer dost olduk . Ayrıca kendisi Kore\'li . Anlattığına göre oralar çok güzelmiş . İyi ki onu tanımışım . Fakat o da benim gibi biraz sessiz . Belki de bu yeni gelmiş olduğundandır . Zamanla alışacaktır .

Anna Kristal Snowy Emma-Watson-emma-watson-9939867-100-100 Anna Kristal Snowy Emma-Watson-emma-watson-9939848-100-100
Victoria Emily Kerr
Yakın arkadaşlarımdan birisidir . Gayet iyi anlaşırız . Kendisini çok tatlı buluyorum . Ayrıca eğlenceli de. Neredeyse tüm sırlarını bilirim . O da benimkileri tabi . En güvendiğim birkaç kişi arasındadır ...

Anna Kristal Snowy Gwen-stefani-100x100 Anna Kristal Snowy Gwen-Stefani-music-videos-1409112-100-100
Lilith Rebelblood
Eskiden çok yakın arkadaşımdı . Şimdi ise çok sevdiğim bir dersin profesörü . Yani çizim öğretmeni kendisi . Dersini de kendisini de çok seviyorum .

Anna Kristal Snowy 003232dk Anna Kristal Snowy Gaspard-Ulliel--gaspard-ulliel-623744_100_100
Alec Vladmir Alkas
Canım arkadaşım , onun için çok mutluyum . Dönüşümünü tamamladı ve artık müziğe giriş profesörümüz . Gerçi ben onun dersine girmiyorum ama olsun . Onunla çaylakken de çok iyi anlaşırdık . Çok eğlenceli ve tatlı bir çocuk . Profesör olmasının arkadaşlığımızı bozacağını düşünmüyorum .

Anna Kristal Snowy Th_megan-fox_net_gm_28729 Anna Kristal Snowy Th_megan-fox_net_gm_28129
Reneesme Angela Cullen
Vampir sosyolojisi profesörü olur kendisi . Dersini de kendisini de çok severim . Sevecen ve cana yakın bir öğretmendir . Dersleri de kesinlikle çok eğlencelidir . Ayrıca kendisi de çok güzeldir .

Anna Kristal Snowy Ian_lost_icon_avatar Anna Kristal Snowy 2rcx5rk
Kevin Dennis Somerhalder
Eğlenceli ve çapkın arkadaşım . Onunla takılmak süper . Bu çocuk kesinlikle eğlenmesini biliyor . Onunla takılırken asla sıkılmam . Ayrıca esprili de kendisi . Kısaca iyi bir arkadaşımdır . .

Anna Kristal Snowy Taylor-Lautner-taylor-lautner-9079202-100-100 Anna Kristal Snowy Taylor-Lautner-Pictures-3-100x100
~Mark Darknight~
Onunla küçüklüğümüzden beri beraber takılırız Sevgili kuzenim kendisi . İkimiz de işaretlendik ve şimdi gece evindeyiz . Onu kesinlikle çok ama çok seviyorum . Aynı benim gibi eğlenceli ve şakacı . Fiziksel olarak da çok benzediğimiz için akraba olduğumuz hemen belli oluyor . Ona bazen ablalık taslamayı seviyorum . O da genellikle derslerde beni gözetliyor . Birine falan bakıyor muyum diye . Sanırım bir şeylerin farkında ...

Anna Kristal Snowy Rw89xf Anna Kristal Snowy 1z3ryfo
~Regen Naz Kaulitz~
Kesinlikle iyi anlaştığım kişiler arasında kendisi . Çok cana yakın ve eğlenceli birisi . Onunla anlaşamayacak birisini düşünemiyorum . Ayrıca kibar da fakat tek sorun biraz utangaç olması . O da benim için pek önemli değil tatlım .

Anna Kristal Snowy 2dbpe1f Anna Kristal Snowy Swxnhi
~Blair Anne Hampton~
İyi bir kız . Kendisini severim . Regen'la iyi arkadaş . Kendisiyle konuşmalarımız genelde resim hakkında olur . O da benim gibi resime meraklı . Hoş bir kız ama çok yakın arkadaş falan değiliz . yine de onu severim .

Anna Kristal Snowy Icon_Ashley_Tisdale_by_smiling_kitty Anna Kristal Snowy ICONATOR_913507bbcb5bda3a696b8b9af81e573a
~Ashley Kıles~
Çok yakın arkadaşlarımdan biridir . Kendisini çok seviyorum . Sarı şekerim benim . Onunla takılmak harika . Sırlarımı paylaşabileceğim birisi . Seviliyorsun tatlım !

Anna Kristal Snowy Icon6v Anna Kristal Snowy Iconxm
~Kristen Elly Clever~
Kendisi Gece Evi'nin binicilik profesörüdür . Her öğretmen gibi onu da severim ve ona saygı duyarım . Binicilikte çok başarılı sayılmasam da dersi her zaman ilgimi çekmiştir . Ayrıca hayvanları çok sevdiğim için atlara da bayılırım ...

Anna Kristal Snowy Jessicajessicastam72541 Anna Kristal Snowy Jessicajessicastam72540
~Jessica Alineor Sandman~
Yakın bir dostumdur kendisi . Onunla eğlenmeyi ve alışverişe çıkmayı seviyorum . Çok güzel saçları ve gözleri var ve çok şeker birisi . Aramız gayet iyi . Şu ana kadar hiç kavgamız olmadı .

Anna Kristal Snowy ICONATOR_2d75d8b096a74c860038e44fdb12a2c4 Anna Kristal Snowy Profiles_demi_demi_lovato_icon2_4956_511284
~Gabriella Qurokova ~
Çok sevdiğim , komik , eğlenceli arkadaşım . Onunla vakit geçirmek harika ve daha 3. sınıf çaylak olduğu için bir sorunu olduğunda bana gelir . Ona her zaman yardımcı olurum ...

Anna Kristal Snowy Jennifer-aniston_1-100x100 Anna Kristal Snowy Jennifer_aniston_red_avatar_100x100_78217
~Katie Vampire Queen~
Çok fazla muhabbetim olmasa da sevdiğim bir arkadaşımdır . Şunu belirtmeliyim ki saçlarına hastayım . Kesinlikle çok tatlı birisi...

Anna Kristal Snowy 2mms1du Anna Kristal Snowy 2u8fjuq
~Sara Guinevere Gloom~
İyi bir kız gibi ama nedense ona kanım ısınmadı . Kısacası ona karşı nötrüm ...

Anna Kristal Snowy 10195708 Anna Kristal Snowy 14165280
~Cwenye Gilræn Mornea~
Başlarda gece evine alışmakta zorluk çekmişti . Ama ona kanım ısındı ve ona yardımcı oldum . Birlikte ağladığımız , güldüğümüz , dedikodu yaptığımız anlar çok oldu . Ve onu çok seviyorum . Onun da beni sevdiğinden eminim ... Ayrıca kendisi daha sonra İspanyolca profesörü oldu . Dersini de çok sevdiğimi belirtmeliyim .

Anna Kristal Snowy Dpxx0g Anna Kristal Snowy Og9o9y
~Mischa Jane Wagdelans~
Pek tanışmasak da iyi birisi gibi ... Adını falan karıştırabiliyorum ...

Anna Kristal Snowy Kevin-kevin-zegers-2255574-100-100 Anna Kristal Snowy Kevin-kevin-zegers-2255548-100-100
~Heaven Jack Night~
Biricik dostum benim ... Küçüklüğümüzden beri beraberiz... İkimizin de işaretlenip gece evine gelmemiz büyük şans . Eğer ayrılsaydık ne yapardım ben . Biricik dostum . İyiki varsın . Sonsuza dek arkadaşımsın . Yakışıklı kankam benim .

Anna Kristal Snowy Taylor-Swift-taylor-swift-10575156-110-110 Anna Kristal Snowy Taylor-Swift-taylor-swift-10575160-110-110
~Avril Heidi Klum~
Hoş , zeki ve kurnaz birisidir . Onunla konuşmak benim için bir zevktir .

Anna Kristal Snowy Kristen-Stewart-kristen-stewart-9421999-100-100 Anna Kristal Snowy Act_KristenStewart001
~Kristen Ashley Marvelous~
Onu gördüğüm anda ona kanım ısındı . Çok şeker ve eğlenceli bir kız . Nedense onu çok seviyorum ...

Anna Kristal Snowy Rihanna-rihanna-10245435-100-100 Anna Kristal Snowy Rihanna-rihanna-10245434-100-100
~Victoria Adela Salvatore~
Bu kızı gerçekten seviyorum . Kafa dengi , eğlenceli ve benim gibi çılgın . Beraber olduğumuzda çok eğleniyor ve saçmasapan yaramazlıklar yapıyoruz . Harikasın tatlım ...

Anna Kristal Snowy Sinem-8-100x100 Anna Kristal Snowy Sinem-10-100x100
~Angela Zoéy Queen~
Tatlım seni gerçekten çok seviyorum . Çok şirin ve neşeli bir kızsın . Tam benliksin canım .

Anna Kristal Snowy Qoeum8 Anna Kristal Snowy Bdryw2
~Hermione Jean Granger~
Biraz utangaç bir arkadaşım . Ufak tefek olaylara utanabilir . Ama çok tatlıdır . Tek sorun biraz fazla konuşmasıdır . O da o kadar önemli değil benim için . Seviliyorsun hayatımm...

Anna Kristal Snowy Amy-lee-icon-kathiria82-514248_100_100 Anna Kristal Snowy 100x100_1240469001_amy_lee_18
~Candy Flora Smile~
Hoş bür kız . Özellikle gözlerine bayılıyorum . Onunla herhangi bir sorunum yok ...

Anna Kristal Snowy R1lmhz Anna Kristal Snowy 2m2x89z
~Rika Cho Naoko~
Başlarda onunkarmaşık ve zor nlaşılır biri olduğunu zannetmiştim ama yanılmışım . Artık şaşılacak derecede çok iyi anlaşıyoruz . Ön önemli ortak noktamız da gece evinde kötülere karşı savaşmamız ...Sana karşı sonsuz güven duyuyorum hayatım . Kimse bilmese de aramızda çok büyük sırlar var...

En son Natalia Elié O'rélia tarafından Ptsi Mayıs 24, 2010 12:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 132 kere değiştirildi
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:30 pm

Benide İstediğin Bir yere ekle hacıı =))
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:12 pm

sanırım yüksek rahibeni eklersin canım . Aynı zamanda edebiyat profesörünüm.
icom lejantımda mevcut
http://twilightfan-tr.com/
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:36 pm

Güncellendi
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:53 am

Arkadaşız yakınız baya ama seninle Zoe ile arkadaş yapman konusunda takışlıyoruz uyarıyorum seni falan ondan nefret ediyorum ben o alec i seviyo. Very Happy
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:25 pm

Bei çok sevmiyorsun bnde Zoe ile takıldığın için seni sevmiyorum. İcon lejantta.

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 10:08 pm

Kurguyu sana tek kelimeyle özetliyorum : Sevilmiyorsuun !
İcon lejantta Anna Kristal Snowy Icon_biggrin
(sakın yanlıs anlama sürekli dostum oluyo yaa sinir oldum biraz da düşman lazım dimi ama? Anna Kristal Snowy Lol )
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 10:46 pm

Heheh xD Aynen benim gibi Very Happy Sürekli düşman sürekli düşman nereye kadar Very Happy Very Happy Anna Kristal Snowy Lol
Megan Valerie

Megan Valerie

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 11:53 pm

Canım beni de eklermisin Lejantımdaki gibi birşeyler olabilir . Icon imzamda var Smile
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:15 am

Güncellendi
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:18 am

Müstakbel oda arkadasım , nereye eklemen gerektiğini biliyosun zaten =)
muckx yavrusu =)=)
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:21 am

Bilmezmiyim müstakbel oda arkim hemen ekliyorm lol!
Megan Valerie

Megan Valerie

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:11 am

Yalnız Icon imzamda vardı Very Happy Baştaki biraz komik olmuş xDxD
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:54 am

Vardı ama açılmadı o nedense Very Happy Değiştireyim mi ?
Megan Valerie

Megan Valerie

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:56 am

Uğraşma canım o zaman Very Happy
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 2:04 am

Olsun cnm ne demek . Seninkiler açılmadığı için bunu koydum olur mu bu ttlım ?
Lee Young Ae

Lee Young Ae

Nerden : kore den gelirim bizzat..adımdan anlaşılmıyor mu bakiii duyamadım!!!....

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:53 pm

Canım beni de ekler misin? İcon Lejantta dost gibi birşey olsun lütfen Anna Kristal Snowy Icon_wink

Forumda buyuk harf kullanımı yasaktır...
Mod: Richélia Zoé Orabell
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:13 pm

Güncellendi
Lee Young Ae

Lee Young Ae

Nerden : kore den gelirim bizzat..adımdan anlaşılmıyor mu bakiii duyamadım!!!....

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 12:36 am

teşekkürler cnm cheers
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:37 am

Teşekkür ederim tatlım eklediğin için.
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:39 am

Profesör olduuumAnna Kristal Snowy Icon_cheers
Güncelleyiver ilişkiyi Anna Kristal Snowy Icon_biggrin Eklemediysen de ekle xD İcon lejanttaAnna Kristal Snowy Icon_biggrin
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 6:24 pm

Hayırlı olsun ! lol!

Güncellendi
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:14 pm

hayatım ünlüm değişti icon güncellemesi yaparmısın

Spoiler:
http://twilightfan-tr.com/
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:20 pm

Ünlüm Değişti.. İcon Güncellemesi Very Happy Very Happy

Spoiler:
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Anna Kristal Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristal Snowy   Anna Kristal Snowy Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 1:25 am

Güncellendi

Anna Kristal Snowy
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» anna snowy
» Cassandra Anna Grangè - Cassie - Anna -
» Anna Ozera