House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

anna snowy

3 posters
YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

anna snowy Empty
MesajKonu: anna snowy   anna snowy Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 3:27 am

5.sınıf çaylak olmak istiyorum .....

O güne kadar hiç yalnız kalmamıştım. Ne demek olduğunu bile bilmezdim. Ya da öyle zannederdim. O pırıltılı hayatımda hiç zannetmediğim kadar yalnızdım oysa.Hayatımı tekrar tekrar gözden geçirdim . Bunu kabul edemezdim.Ben herkesin sevgidini kazanabilecek biriydim . Bu nasıl olabilirdi ! Buna kim cürret edebilirdi ! Birden kafama dank eden şey beni altüst etmişti.Zenginlik ve güzellik bir şey ifade etmezdi ki ! O küçümsediğim arkadaşlarımı düşündüm ilk kez . Nasıl da mutlu bir hayatları , gülen yüzleri vardı . Ama olamazdı , bunu kabul edemezdim . Herkes bana imrenmezmiydi ki ! İçimde kopan fırtınalar birdenbire durdu . Hiç düşünmeden montumu giydim ve kendimi dışarı attım . Yürüyor ,yürüyor ve ağlıyordum sadece . Sonra etrafına bakındım.Güneşin altın ışıkları çam ağaçlarının sık, koyu yeşilli yaprakları arasından tatlı ve neşeli süzülüyordu. Ağaç kökleri tabiî merdiven basamakları gibiydi. Her tarafta kapalı yosun sedirleri vardı. Taşlar kadifeden minderler gibi, bir kadem yüksekliğinde en güzel yosunlarla örtülmüştü. Tatlı bir serinlik. Rüyada duyulur gibi bir pınar şırıltısı... Yer yer, suyun, taşların altından gümüş parlaklığıyla nasıl sızladığı, çıplak ağaç köklerini, kayaları nasıl yıkadığı görünüyordu.Uzaktan gelen ani sesle irkildim. Eski sevgilimdi bu .
''Hey Jessica tatlım ! Neden ağlıyorsun ki sen ? Ne oldu anlat bana . ''
Sanki ağzım mühürlenmişti , konuşmaya çalışsam da sesi mçıkmadı . Randy gitgide yaklaşıyordu. Ne olduğunu anlamadan beni kolarının arasına almıştı bile . Beni sevdiğini söylüyordu.Beni olduğum gibi kabul eden tek kişi oydu. O ana kadar anlamadığıö şey bir anda kafama dank etti. Onu delicesine seviyordum . Ben de ona sımsıkı sarıldım . Onu nasıl terk etmiştim , bunu nasıl yapmıştı m! Ama artık yalnız olmadığımı biliyordum. Kulağına fısıldadım :
'' Ben de seni seviyorum Randy . Kimseyi sevmediğim kadar ! ''
Saçlarımı okşadı ve yüzümdeki yaşları elinin tersiyle sildi .
''Kimseye aldırma canım . Ben hep burda seninleyim . Asla seni yalnız bırakmam.''
Yüzüne tekrar baktığımda ne kadar da yakışıklı olduğunu unuttuğumu fark ettim . Bu sonradan kazandığım zengin ve gösterişli hayatta nasıl onu unutabilmiştim ! O bana aşkla bakan yeşil gözlerini ... Kendime binlerce küfür edebilirdim . Nasıl bir insana dönüşmüştüm ben ve o beni hala nasıl sevebilirdi ... Gözlerimi kırpıştırdım ve ona daha dikkatli baktım .
'' Noldu aşkım yoksa rüya gördüğünü mü düşünüyorsun ? '' dedi Randy.
Fakat konuşamıyordum . Elini tuttum . Her zamanki gibi sıcacıktı . Onu özlemiştim . Bana baktı ve saçlarımı okşadı . Birden gerçek dünyaya döndüm adeta . Yaptıklarım birdenbire gözlerimin önünden geçti . Onu sırf para için aldatmıştım . Bir ucubeden başka bir şey olamazdım ben . Beni nasıl affedebilirdi ?! Ama onu seviyordum ve beni bırakırsa bu hayatımın sonu olacaktı . Kelimeler birden ağzımdan dökülüverdi:
'' Yaptıklarımdan dolayı beni afedebilecekmisin ? ''
'' Seni çoktan affettim bile . Lütfen bunları kafana takma . Seni hep sevdim . Ne kadar öfkelensem de bu hep böyledi .
Bu gerçeği yok sayarsam yaşayamam . ''
O anda anladım ki bu zengin fakat yalan dünyayı seçtiğimden beri yalnızdım ben ! Ama artık bu hataları yapmayacaktım . Artık büyümüştüm . Yaşım henüz 17 olabilirdi ama hayat büyütmüştü beni . 15 yaşımdan beri aşık olduğum çocuğu 30 yaşında zengin bir adam için bırakmıştım . Nasıl bir sürtüktüm ben ! Zaten o aşağılık adam da daha güzel birisini bulunca beni kullanılmış mendil gibi bir kenara atmıştı . Bunları düşünürken Randy'nin gözlerine baktım . O aşık olduğum çocuk yine karşımdaydı ve beni sevdiğini söylüyordu . Tanıdık yüzünü incelemeye devam ettim . O hala susuyordu . Ama gözlerindeki aşkı görememem için kör olmam gerekirdi . Olanlara inanamayarak :
'' Yine birlikte miyiz yani ? '' dedim.
'' Evet tatlım , sonsuza kadar .''
Güneş artık batıyordu . Randy bana dikkatlice baktı ve yanıma daha da yaklaştı . Ve o anda dudaklarımız birbirini buldu ...
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

anna snowy Empty
MesajKonu: anna snowy - devam   anna snowy Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 4:19 am

Ayrıldığımızda birdenbire ne olduğunu bile anlamadan şu dizeleri söylemeye başladı :

DOĞ DOĞ NE OLUR BİR DAHA
KARARAN PERİŞAN ŞU DÜNYAMDA
BAKACAK HAL KALMADI UFKA
DOĞACAK AŞKIM DİYE BATAN GÜNEŞ

ALDI UFUKLAR SENİ DÜNYAMDAN
KOPARDILAR BENİ CANIMDAN
VURDULAR VURDULAR ÇÖKERTTİLER
BİR MEZAR YAPTILAR KARANLIKTAN

SOLMUŞ BİR GÜL KURUMUŞ TOPRAK
DÖKÜLÜYOR BAK TEK TEK YAPRAK
AŞKIM YAĞMUR YAĞMASA NE OLACAK
YETİŞ İMDADA HEPSİ ÖLECEK

EL AVUÇ AÇTIM TANRIMA
GÖNDERSİN ŞİMŞEKLERİ YAĞMURLARI
YIRTSIN PARÇA PARÇA UFUKLAR
GÖNDERSİN SENİ DOĞASIN BİR DAHA
BATAN GÜNEŞ

Tekrar ağlamaya başlamıştım . Bu kez kendim için değil onun için ağlıyordum . O na çektirdiğim acıları duyduğum için ağlıyordum. Bu gerçeğin soğuk bir rüzgar gibi yüzüme çarpması bende şok etkisi yaratmıştı . Ne yaptığımı bilmeden koşmaya başladım . Nereye gittiğimi bilmeden ... Ben koştukça o arkamdan geliyordu . Kendimi affedebileceğimi zannetmiştim fakat yanılmıştım . Kendimi asla affetmeyecektim ve affedemezdim. Ama tekrar bencilliğime yenik düştüm ve ona doğru koştum . Onsuz yapamazdım . Birlikte uzunca süre yürüdük . Annem ve babam 3 yıl önce ayrılmıştı . Ve babam geçen sene ölmüştü. Annemse o zengin adamı seçtiğim için benimle konuşmuyordu. Bunlar aklıma gelince birden irkildim . Nereye gidecektim şimdi , ne yapacaktım ? Yine dünya tüm zorluğuyla karşımda dimdik duruyordu . Bense çaresiz bir kediydim karşısında . Ne yapacağını bile bilmeyen serseri bir mayındım . Okulu da bırakmıştım . Fakat artık bir yerlerden başlamalıydım . Annemle barışmalıydım ve okula tekrar başlamalıydım . Aklımdan geçenleri Randy'e anlattım . Beni desteklediğini ve yapmam gerekenin de bu olduğunu söyledi bana . Böylece iyice kararan havada evime doğru yürümeye başladık . Eve yaklaştıkça içimde bir şeyler kıpırdanıyordu sanki . Annemi tek başına bırakmıştım . Bu da yaptığım birçok hatadan sadece birisiydi . Bunları düşünürken kapının önüne gelmiştik bile . Bu sırada randy'nin bana baktığını hissettim .
'' Biraz cesaretlen Jessica . Annen seni affedecek . Emin ol . ''
Annem zeki bir kadındı . Benim böyle biri olmamı hiç istememişti . Eskiden okuduğum lisede öğretmendi . Ama benim derslerime hiç girmemişti . Fakat benim hayatımda hep yol göstericiydi . Tabi benim dikkate bile almadığım bir yol gösterici . Bir anda tüm bu düşüncelerden sıyrıldım ve kapıyı çaldım . Annemi düşündükçe yüreğim burkuluyordu . Biraz bekledikten sonra kapı açıldı . Bu annemdi . Beni görünce yüzündeki hüzün bir anda kayboldu . Hemen kucağına atladım . Tarif edemeyeceğim uzunlukta birbirimize sarıldık . Onu o kadar ok özlemiştim ki...
'' Anne seni dinlemeyerek büyük hata ettim . Ne kadar haklı olduğunu şimdi anlıyorum . Ben çok üzgünüm ''
'' Üzülme biricik yavrum seni tanıyorum ve bir gün hatanı anlayıp geri döneceğini biliyordum . Bak o gün bu günmüş . '' dedi ve ağzı kulaklarına varacak şekilde gülümsedi . Bizi böyle gören Randy izin istedi ve bana hoşçakal deyip gitti. Annemle içeri geçtik ve onun kucağına uzandım ....

O gece gördüğüm rüya çok ilginçti . Ancak bir meleğin sahip olabileceği güzellikte bir kadın karşımda duruyordu . Uzun beyaz bir elbisesi vardı . Göbeğine kadar inen bir göğüs dekoltesi vardı elbisenin . Gözleri hiç o zamana kadar görmediğim parlak bir mavi renkti ve beni büyülüyordu . Bana uzandı , elimi tuttu ve :
'' Doğru yolu seçtin Jessica . Ben senin ne kadar güçlü olduğunu biliyordum zaten canım . Ama kendini bir kez daha kanıtladın . İşaretlendikten sonra sen de seçilmiş bir vampir olacaksın ...'' dedi. Ve kendimi kopkoyu bir karanlığın ortasında ellerim kanarken buldum ....
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

anna snowy Empty
MesajKonu: anna snowy   anna snowy Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 6:38 pm

Kandan nefret ederdim . Gözlerimi sımsıkı kapattım ve ellerimi olabildiğince sıktım . Bu ellerimin daha da acımasını sağlamıştı . Bu çok ilginçti ; rüyada olduğumu biliyordum fakat ellerim ölesiye acıyordu . Ve tüm vücudum şiddetli bir ağrıyla kasılıyordu . Aklıma gelen ilk şey arkadaşlarımın işaretlenmek hakkında söyledikleriydi . Büyük ihtimalle önümüzdeki birkaç gün içinde işaretlenecektim . Bu da Gece evine gitmemi gerektiriyordu . Daha anneme ve Radndy'e yei kavuşmuşken bu da nerden çıkmıştı şimdi ! Arkadaşlarım oraya gidenlerin kan manyağı aptallar olduğunu söylemişti . Ben de onlardan biri olacaktım . Randy ve annem benimle yeniden konuşmayabilirlerdi . Bunları düşünürken hala karanlığın ortasında olduğumu fark ettim . Ellerime baktım ama artık kanamıyorlardı ve vücudumdan parlak beyaz ışıklar saçılıyordu . Birdenbire boşluktan düşmeye başladım . Ani bir refleksle bir yere sımsıkı tutundum . Gözlerimi açtığımda tırnaklarımın yatağa geçtiğini gördüm . Ter içerisinde ve Nefessiz kalmıştım . Bir süre oturup nefesimin düzenli hale gelmesini bekledim . Annem hala yanımdaydı . Ona baktım . Daha yeni kavuşmuşken yeniden mi ayrılacaktık yani ? Bu haksızlıktı . Sesimin yettiği kadar bağırmak , çığlık atmak , saçlarımı tek tek yolmak istiyordum . Ama yapmadım . Annemin o 40 yaşın etkisiyle hafif kırışmış yüzünü okşadım . Ben seçilmiş olmak falan olmak istemiyordum . Ben burda annemle yarım kalmış hayatıma devam etmek istiyordum . Bu haksızlıktı . O anda annemi uyandrmamak için içeri geçtim . Ve cebimden zengin sevglimin bana aldığı Iphone'u çıkarttım . Zengin zübbe ! Her neyse hemen Randy'nin numarasını buldum . İşte çalıyordu . Randy'nin uykulu sesi içime huzur dolmasını sağlamıştı .
'' Aşkım bişey mi oldu ? '' dedi Randy . Uykulu olmasına rağmen onu aramama baya memnun olmuşa benziyordu . Hem de bu saatte ! Ona tüm olanları anllattım . Sessizce bitirmemi bekledi ve :
'' Dediğim gibi hayatım ne olursa olsun her zaman yanındayım . Bu biraz zor olsa da devam edeceğiz . Bunu başarabileceğimize eminim . Birbirimizi sevdiğimiz sürece aramızda bir engel yok . Öyle dğil mi ? '' dedi.
'' Evet , öyle ... '' diyebildim sadece . Ve telefonu kapattım . Yatağıma gittim . Bir daha rüya görmemek umuduyla uykuya daldım . Fakat bu mümkün olmadı . Gözlerimi başka bir rüyanın içinde açtım . Çok geniş bir çayırdaydım . Üzerimde kırmızı ve süper kısa bir elbise vardı . Doğruyu söylemek gerekirse elbisenin içinde süper görünüyordum . Tenim bembeyazdı . Dişlerim uzamıştı . Yüzüm her zaman güzel olmuştu ama hiç bu kadar güzel de olmamıştı . Yüzüm bir perininki kadar pürüssüz ve güzeldi . Gözlerimi göremesem de gece kadar siyah ve pırıltılı olduğunu hissedebiliyordum . Ben kendimle uğraşırken karşımda Randy belirdi . Ona dikkatlice baktım . Çok hoş bir şekilde gülümsüyordu . Beni görünce büyülenmiş gibi gözleri açıldı . Bana şaşkın şaşkın bakıyordu . Bir süre ona baktıktan sonra tenimin yandığını hissettim . Gitgide ona yaklaşıyordum . 1 saniye bile geçmeden onun yanına varmıştım bile . Birden onu ısırdığımı fark ettim . Ayrılmak istedim fakat ayrılamıyordum . Bir süre sonra kollarımın arasına yığıldı . Onu öldürmüştüm . Gözlerimde yaşlar birikti ve bir çığlık koparttım . Gözlerimi açtığımda artık hayatımın eskisi gibi olmayacağına emindim ...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

anna snowy Empty
MesajKonu: Geri: anna snowy   anna snowy Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 1:49 am

68*
Uzunluk iyiydi ama sadece beyaz olunca gözüm yoruldu okurken. Rpgler 3. ağızdan yazılır bu 1. ağız kişinin kendi anlatımı olmuş canım. Onun dışında betimlemeler olsun konu olsun güzeldi. Hatalarını düzeltirsen çok iyi bir rpgci olacağına eminim.
Ne olmak istediğini belirt cnaım
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

anna snowy Empty
MesajKonu: Geri: anna snowy   anna snowy Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:30 pm

5. sınıf çaylak olmak istiyorum
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

anna snowy Empty
MesajKonu: Geri: anna snowy   anna snowy Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:47 pm

Onaylanmıştır... İyi rpg'ler !!
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm

anna snowy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anna Kristal Snowy
» Cassandra Anna Grangè - Cassie - Anna -
» Anna Ozera