House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!

+4
Elizabeth Rose Wayland
London Sydney Quixie
Androméda Alondra McKenna
Melanié Persaphodã Jea
8 posters
YazarMesaj
Melanié Persaphodã Jea

Melanié Persaphodã Jea

Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Empty
MesajKonu: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 1:40 am

Merhaba ben Ankara'dan Hazal..12 yaşındayım..
Vampirlere aşırı bir ilgim vardır.
Ailenize katıldığım için çook mutluyum en başında (;
Gece Evi'ne geçmeden önce Alacakaranlığın en büyük fanlarındandım..
Özellikle Jane Volturi..
Alacakaranlık severlerle iyi anlaşırız (;
Anime,manga da severim ama son günlerde pek ilgilenemiyorum..
Forumda yaşıtlarım var sanırım?
Onlarla da ikiz gibi oluruz (;
İrem ve Elif adında iki arkadaşım var ama arkadaştan öteler..Üçümüzün de hayalleri var ve artık hayalleri birlikte çabalayarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz..
Hissederek,bu yüzden sloganımız JustFeel(Sadece Hisset)
Neyse uzatmayayım ben.
En sevdiğim renk:Siyah;Kırmızı..
En sevdiğim sanatçı:TokioHotel
En sevdiğim tarihsel kişilik:Nefertiti
Felan fiilan..
Beni yakından tanımak isteyenler burdan veya pmden sorsun..(;Soru cevaplamaktan aşırı derecede hoşlanırım..

Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_sunny
[b][u]

En son Melanié Erin Zeta tarafından Cuma Ekim 30, 2009 4:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 1:43 am

Siteye hoşgeldin canım.Beni tanıyorsun p.m.'den umarım sitede iyi vakit geçirirsin (:
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 1:46 am

Hoşgeldin ülkemizin güzel insanı! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_razz Umarız sitemizi ve biz üyecikleri seversin. Ailemize hoşgeldin! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_cheers (<<Ben Özge ifade kullanmaya bayılıyorum o yüzden garipseme yani! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_biggrin Ayrıca 7.sınıfım! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol ayy bütün ifadeleri kullandım yine o yüzden mesajı burada kesiyorum! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_redface Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_razz Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_biggrin
Melanié Persaphodã Jea

Melanié Persaphodã Jea

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 4:58 pm

Crystal Afrodit Celeone demiş ki:
Siteye hoşgeldin canım.Beni tanıyorsun p.m.'den umarım sitede iyi vakit geçirirsin (:
Hoşbulduk..Evet (: İyi vakit geçiriyorum merak etme (;
Melanié Persaphodã Jea

Melanié Persaphodã Jea

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 4:59 pm

Geneviéve Neferet demiş ki:
Hoşgeldin ülkemizin güzel insanı! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_razz Umarız sitemizi ve biz üyecikleri seversin. Ailemize hoşgeldin! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_cheers (<Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_biggrin Ayrıca 7.sınıfım! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Lol ayy bütün ifadeleri kullandım yine o yüzden mesajı burada kesiyorum! Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_redface Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_razz Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_biggrin

Önemli değil Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Sleep .Ben bu forumun ifade kodlarını bilmediğimden ifade koymuyorum yoksa ben de bayılırım lol!
Hoşbulduuk Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_jokercolor
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 5:34 pm

Aramıza Hoşgeldin Hazal
Ben Banu lol!
http://twilightfan-tr.com/
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:21 pm

Hazalcım bende Pınar sana p.m ile hoşgeldin demiştim zaten ama tekrar tekrar demekten mutluluk duyarım. Aramıza hoşgeldiiinnnn lol!
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Jennifer Leighton Star

Jennifer Leighton Star

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:37 pm

merhaba hazal ben de dilara ben de yeniyim ama olsun hoşgeldin... Very Happy
http://dilaraltwilightrpg.yetkinforum.com
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 4:10 am

Sitemize hoşgeldin sevgili üyecik(bunu ben söylüyodum ama) bende merve. Seninle tanışmamıştık tanıştığımıza sevindim xP Bende 7. sınıfa gidiyorum... İsmine de bayıldım kardeşimin ismini koysunlar diye yalvarmıştım ama koymadılar xD
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!   Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba! Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 6:56 pm

Merhaba canım biraz geç kaldım yazmakta ama olsun bende Hilal. lol! Tanıştığıma memnun oldum lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/

Melanié Erin Zeta burdaa!Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melanié Erin Zeta
» Melanie Britney Williams
» Merhaba :)
» Merhaba =)
» *-Herkese MERHABA-*