House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

blair mimi force

+5
Sarah Guinevere Gloom
Natalia Ellié O'rélia
Rika Trixie Raquel
Angela Zoéy Queen
blair mimi force
9 posters
YazarMesaj
blair mimi force

blair mimi force

blair mimi force Empty
MesajKonu: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 3:05 am

• Tam Adım:Blair mimi force

• Durum:6sınıf çaylak

Kişilik özelliklerim
Sevecen biriyimdir dış görünüşe büyük önem veririm her şeyin mükemmel olması için uğraşırım.Ancak bu en sevmediğim huylarımdan biridir.Çok çabuk arkadaş edinirim.Sevdikklerimin yanında olmak için özen gösteririm.Geçmişi unutmak benim için çok kolaydır.His duyularım çok kuvvetlidir.İnsanlar için kendimi değiştirmem.Beni sevenleri asla üzmem.Bir takımın lideri gibi davransamda özümde iyi biri olmaya çalışırım.Zekamı yüksek tutmak için spor yaparım ve kendime çeşitli aktviteler uygularım.Kendime sahip çıkmaya çalışırım.
Fiziksel özelliklerim

sarı saçlı ve mavi gözlüyüm dudaklarım dolgundur.Çeşitli ama şık elbiseler hoşuma gider özellikle el bakımına özen gösteririm.Özel hayatımda makyajı tercih etmem.Fotoğraf çekilmeye bayılırım.blair mimi force Doutzen-kroes-avrupanin-en-seksisi-secildi14
Sevdiğim şeyleri yapmak benim için bir hobi en çok korktuğum şey ise gece evinden ayrılmak bu beni korkutuyor çünkü burayı çok seviyorum.Arkadaşlarım,dostlarım herşeyimi burda kazandım ailem gittikten sonra ben tek başıma bir hiç kaldım.Ailemde bir tek ben ve ikizim vampirdik.Annem veya babam vampir değildi bizde insan olmadığımızı fark etttiğimizde gerçekleşti her şey.

blair mimi force Doutzen_Kroes_41

Geçmişim

Ailemden hiç bir kayıt yoktu ne yazıkki herşey benim Clark'la tanışmamla başladı.Onunla çok eğlenirdik hayatımda sahip olduğum en iyi insandı.Beni bir gün bir yere götürdü.Orada ne olduğunu hatırlamıyorum üzerime atlayan saldırgan bir şey beni oracıkta bayıltmıştı.Ancak o gün uyanıp eve gittiğimde herşeyi anladım.Koşa koşa merdivenleri çıktım evimiz iki katlıydı.Sağıma çıkan ilk odaya girdim.Bu Benim için en acı verici şey olsa gerek ikizim damla damla gözyaşları döküyordu küçük damlalar yerde yatan cesedin kuru tenine damlıyor içime daha çok acı yansıtıyordu.O evden ozaman çıkmıştım ve geri dönmemek üzere koşmaya başladım o gün hayatım tamamen değişti ve kendimi gece evinde buldum.Buraya alışmam çok zor sürmedi.

İlişkilerim

Sarah Guinevere Gloom:çok canayakın biri bence sahip olduğum en iyi arkadaş.
blair mimi force 6086blair mimi force Katie-Babyfayce-katie-babyfayce-7687852-100-66
Rika Trixie Raquel:o zeki atılgan ve hırslı bir kız sevecen ve hayat dolu bir okadarda inatçı ama ben onu böyle seviyorum.
blair mimi force 5v4ri1blair mimi force 20fzwvd
Elizabeth Viola Cullen:Tanıdığım en iyi rahibe xD O KISKANDIĞIM ÇOK NADİR İNSANLARDAN BİRİ xp
blair mimi force Avril-icon-avril-lavigne-8412227-100-100blair mimi force Avril-Alice-video-avril-lavigne-10543762-100-100
Anna Kristall Snowy:Zeki ve güzel bir kız.Onunla arkadaş olupda eğlenmemek söz konusu bile olamaz.
blair mimi force 1zezbnblair mimi force 34gk7wh
Julié Clouid O'shéliâ:O mükemmeliyetçi kişiliğine alışık emir vermeyi seven ve ukala biri açıkçası onun böyle davranışları gerçekten nefret verici ancak onu yinede böyle seviyorum.
blair mimi force 2zgaes0blair mimi force 5zk32r
Gabriella Qurokova: ne diyebilirim ki gerçekten sevdiğim biri
blair mimi force Demi-demi-lovato-1174497_100_100blair mimi force Demi_lovato_pose
Preston William McGrant:Onu tam olarak tanımamama rağmen o çok iyi ve bence sözüne sağdık biri.
blair mimi force 466996-PNG-100X100-ARTISTblair mimi force Justin_Bieber_VMan-100x100
Serena force: Dediğim gibi oda arkadaşımdır ve çok cana yakındır.
blair mimi force 47blair mimi force Blake-Lively-blake-lively-234836_100_100

Kedim

blair mimi force B-371336-%C5%9Firin_kedi

Benim şirin tüy yumağım adı daisy çok tatlıdır daha yavru gözlerinin içi ve o bakışı yokmu çok şirin aarkadaşlarım beni ona benzetirler ancak Daisyle alakamız bile yok durduğu yer yoktur tepelere çıkara aşağı iner hoplar zıplar oynar uyur en azından uyuduğu zamanlarda rahat bırakır beni yoksa hiç durmaz bazen ben uyurken üzerime çıkıyor ama o okadar tatlı ki kıyamıyorum ona sakinleşmemi sağlıyorda zaten.Bir tanem benim.

İCONS

blair mimi force Doutzen-Kroes-doutzen-kroes-8466942-100-100blair mimi force Doutzen-Kroes-doutzen-kroes-8466954-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-5973899-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-6819967-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-6820026-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-6820044-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-6820070-100-100blair mimi force Doutzen-doutzen-kroes-5973884-100-100blair mimi force 19209_100_100

En son blair mimi force tarafından Perş. Mayıs 20, 2010 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:40 am

ünlü değişimiii

sende ekliysem iconu değiştir iconlar imzamın altında istediğini al Very Happy
ekli değilsem ekle benim hakkımda ne düşünüyosan onu yaz (:
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:43 am

cnm benide eklersen sevinirim icon imzamın altında kurguyu sana bırakıyorum =)
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:39 pm

Beni de ekle bakalım kafana göree....

Sıcakkanlı , zeki , güzel ve eğlenceliyim . Nyx'e bağlılığım her zaman göze çarpar .

İconlar :

Ünlü değişimiii !

~İconlar~

blair mimi force 2i1kuiw
blair mimi force 1zezbn

blair mimi force 123s2sz blair mimi force 2gy4qi8

blair mimi force 34gk7wh blair mimi force 24e6d15

En son Anna Kristall Snowy tarafından Perş. Mayıs 20, 2010 3:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 12:49 am

Kız Eliff beni ne ara ekledinn laaa xD

Dur bende seni ekliyimm
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:05 pm

https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/lejant-f30/julieclouido-shelia-t443.htm

Lejantıma bakarak karakteristik özelliklerimi ve kurgumu görebilirsin.
Ona göre eklersin.
İconlar;

blair mimi force Eil7c0blair mimi force Qq1iiqblair mimi force 5zk32r

blair mimi force F3rr0jblair mimi force 2cpz5nnblair mimi force 51sltc
blair mimi force 2pzh45sblair mimi force 2zgaes0blair mimi force 2w6rw1s
Chanelle Peacock

Chanelle Peacock

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 11:02 pm

Kalona'danım ama olabildiğince iyi bi yerlere atıver Razz
icon imzamda var.
sorun yoksa benim lejanta da ekliyorum?
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 11:39 pm

canım bi yanlışlık olmuş sanırım . Julinin kurgusunun üzerine benim iconlarımı koymuşsun . juli ünlüsünü değiştirdi ~
Molinessa Sandra Deep

Molinessa Sandra Deep

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:11 am

benide eklersin canım
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

blair mimi force Empty
MesajKonu: Geri: blair mimi force   blair mimi force Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:28 pm

)Ünlü değişimiii =) Adımında hala en eski halinde olduğunu görmekteyim
...Sırayla adlarım sonra ünlü değişmi deyince bir daha ekliyorsunuz aynı
lejantta iki kere oluyorum xD

Kristen Ashley Marvelous --> Sabrina Cuci McQueen --> Minerva Jane
McGonagall

Ekli değilsem:

Kurgu : (Ben kendimi anlatıyım sen oradan bişiler çıkar ama iyi bir yere
ekle )

Utangaç biriyimdir.
Bu işaretlendikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme
hücumeder.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni
o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam