House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Angela Zoéy Queen

+15
Fiona Rosalie Bathory
Lily Angela Lavigne
Rosalié Styx Dwight
Gabriella Qurokova
alex taylor cullen
Lousie Bell Blakestry
Blair Anne Hampton
Avril Lissa Hampton
Alyssa Jade Poe
Minerva Jane McGonagall
Rika Trixie Raquel
Cwenye Gilræn Mornea
Heaven Jack Night
Richelle Sierra Alkas
Angela Zoéy Queen
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 2:33 pm

Angela Zoéy Queen 3fb34335

Doğum Yeri : ABD
Doğum Tarihi: 30-04-1986
Durumu: 5. sınıf çaylak

Angela Zoéy Queen 72d51c35

#KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM#

Akıllı, şirin, yardım sever,iyimser,geveze,hırslı ve gizemli biriyim. İnsanları çabuk sever çabuk güvenirim hiç kimse bu huyumu sevmez çünkü en sonunda üzülen ben olurum. Herkese çabuk güvenip çabuk bağlanırım sonra ihanete uğrayınca çok üzülür oturur ağlarım Very Happy Ama tabiki bu huyum işede yarıyor çünkü iyi birilerine bağlandığımda ne olursa olsun her zaman onun yanında olurum. Asla kimseye öğüt vermem çünkü ben, bana öğüt verilmesinden nefret ederim ve birilerininde bana öğüt vermesini istemem. Arkadaşlarımda öyle düşünür diye onlara öğüt vermem. Bazen çabuk parlarım hemen kızarım ama sonra sinirim geçtikten sonra haksızsam gidip özür dilerim. Aşırı derecede hırslıyımdır. Bir işi yapamazsam yapana kadar denerim.Saatlerce.. Yapamazsam sinirden ağlarım. Very Happy ( bu kız ammada sulugöz demeyin sadece çok gıcık olduğumda ve kendime kızdığımda ağlarım ) Makyaj yapmaya, saçımla uğraşmaya, süslenmeye bayılıyorummm!!

Angela Zoéy Queen 1dbdefce

#FİZİKSEL ÖZELLİKLERİM#
sarı-açık kahve arası dalgalı saçlarım,ela ve kahverengi arasında renk değiştiren gözlerim var. Saçlarımla uğraşmayı seviyorum. Boyatıyorum, düzleştiriyorum, kıvırcık yapıyorum... Kilom zayıf. Boyum uzun sayılır XD

Angela Zoéy Queen 49a5143c

#KEDİM#

Kitty çok uysal bir Ankara Kedisi. Kitty'nin anlamaı ingilizcede Yavru Kedi demektir. Kitty beyaz tüyleri ve boncuk boncuk mavi gözleri olan çok sevimli bir kedidir. Çok uysaldır. Ama yeri geldiğindede çok hareketli olabiliyor.

Angela Zoéy Queen 055a455d

Angela Zoéy Queen 203fd66c

***ÖZEL GÜCÜM***

Benim özel gücüm Zihninde canlandırdığı kimselerin yerini ve meşgul oldukları işi tespit edebilme. Yani diyelim ki kalona şu an Tulsa'da bizde ona plan yapıyoruz. Hemen ben devreye giriyorum. Ve bizim hakkımızda ne plan yaptığını ve tam olarak nerde olduğunu bilbeliyorum ne kadar müthiş değil mi ?? =)

İCONLAR

Angela Zoéy Queen B4f29114Angela Zoéy Queen 4e4fcd09Angela Zoéy Queen B5024f56Angela Zoéy Queen 30e9633f

Angela Zoéy Queen Aab35500Angela Zoéy Queen 119f210eAngela Zoéy Queen 6dc0f4ccAngela Zoéy Queen B8fc5b50

Angela Zoéy Queen 0aeecacaAngela Zoéy Queen Cd0b64beAngela Zoéy Queen 82678748Angela Zoéy Queen 07a7c617

Angela Zoéy Queen 64d53532Angela Zoéy Queen 8af15d44Angela Zoéy Queen 62af556fAngela Zoéy Queen 5df28726

#İLİŞKİLERİM#

Angela Zoéy Queen I712169_anna-kristall-snowy= Anna Kristall Snowy O çok iyi bir arkadaş çok iyi bir çaylak. Onu seviyorum..

Angela Zoéy Queen I726418_apple-layla-alkas
Apple Layla Alkas= Onu fazla tanımıyorum. Ama şirin bi kız. İyi bir çaylak =)

Angela Zoéy Queen I716696_elizabeth-viola-cullen Elizabeth Viola Cullen= Onu çok seviyorum. Çok iyi bir profosör ve çok iyi bir yüksek rahibe. Kısacası ona bayılıyorum. Derslerinde süper eğleniyorumm!!

Angela Zoéy Queen I716698_jacquelie-alondra-mckenna Jacquelie Alondra McKenna = O adminliğini gerçkten çok iyi yapıyor ve iyi bir arkadaş. Birbirimizi fazla tanımasakta onu seviyorum.

Angela Zoéy Queen F86ed8a4
Sabrina Cuci McQueen= Onu çooooooooook seviyorum. En yakın arkadaşlarımdan biri. Onunla alışweriş yapıyoruz. Oyunlar oynuyoruz,şakalaşıp gülüyor eğleniyoruz. Hayatım seni çok seviyoruummmm.. =))
Angela Zoéy Queen I716709_candy-flora-smile Candy Flora Smile = O benm gerçek hayatta ablam Very Happy ikimizde işaretlendik. bazen tartışsakta onu çok seviyorum. Very Happy

Angela Zoéy Queen I726416_heaven-jack-darknight Heaven Jack Night= Onu arkadaş olarak çok seviyorum. ( yanlış anlaşılmasın lütfen ) Gece evinde en iyi arkadaşlarımdan biri. Çok zeki ve akıllı bir çaylak.

Angela Zoéy Queen I726417_amy-lee-linton Amy Lee Linton = birbirimizi fazla tanımıyoruz ama tanışırsak iyi anlaşırız. Görünüşe göre iyi bir çaylak =))

Angela Zoéy Queen I728545_cwenye-gilrean-mornea Cwenye Gilrean Mornea = Onunla tanışmadık onu fazla da tanımıyorum. Doğrusu ona karşı nötrüm. Ama onu sevmediğim anlamına gelmez =)

Angela Zoéy Queen I731086_hadley-julia-bryce Hadley Julia Bryce = O iyi bir kız çok iyi bir çaylak. Onunla forum oyunlarında oynamıştık baya =) Bana çok sempatik ve şirin geliyor. Samimi ve iyi arkadaşlarımdan biri onu seviyoruummm

Angela Zoéy Queen I756858_mischa-jane-wagdelans Mischa Jane Wagdelans= o benimm bebeqiiimm.. Onu çok seviyorum.. saatlerce muhabbet ettiğimz oluyor.. Çok tatlı,şirin konuşkan bir kız onu çok seviyorumm =))
I love you

Angela Zoéy Queen Cc5f0cbf Blair Anne Hampton= En iyi arkadşlarımdan biri. Onunla alışveriş yapmak dolaşmak çoo...k eğlenceli. Seviyorumm senii... Smile

Angela Zoéy Queen 16f77481
Lousie Bell Blakestry = Çok tatlı şirin bir kız onu gerçekten seviyorum. Boş zamanlarımız olduğunda konuşuyoruz.. Seviliyorsuunn tatlııımm =))

Angela Zoéy Queen 2yzakvm Avril Heidi Klum= Yakın arkadaşlarımdan biri.. Birlikte dedikodular yapar ve çok eğleniriz. Çok tatli sempatik bir kız. Tabi çok da geveze tam benim kafaden seni seviyorum birtaneeemm.. =)

Angela Zoéy Queen 325fbcb7= O benim meleqim onu çok seviyorum. çok iyi anlaşıyoruz ve önceden oda arkadaşıydık ama bazı nedenlerden dolayı ayrıldık ama bu dostluğumuzu etkilemedi hala çok yakın arkadaşız (:

Angela Zoéy Queen 6526d751 Gabriella = Çok tatlı bir kız ama fazla samimi değiliz. Ders çıkışlarında karşılaşıyoruz. Ve biraz sohbet ediyoruz. Ama onu seviyorum. İyi bir çaylak =)

Angela Zoéy Queen Bb198148Rosalie= o benim ilk güzelliği ile dikkatimi çekti. Bana gece evinin en güzeli kim diye sorsalar kuşkusuz onu seçerdim. çünkü uzun dalgalı saçları ve maviyi andıran gözleriyle çok güzel bir kız. Ama sadece dış görünüşünün böyle olmadığını anladm tanıdıkça. İçide aynı dış görünüşü gibi pırıl pırıl ve kusursuz. Onunla baya konuştuk. Tatlı bir kız. Seviliyorsun tatlım =)

Angela Zoéy Queen Fcafe0e3 Fiona Katarina = O beniimm bebeqiimmm seviyorum onuu.. Birlikte o kadar çok eğleniyoruz ki... Kahkaha atıyoruz,güle krizlerine giriyoruz. Onunla birlikte kopuyorum yani xD çok eğlenceli ve sevimli bir kız senii seviiiiyorumm meleqiiiimm =)))

Angela Zoéy Queen 064d5e1a Lily = O beniimm kuzuucuuğum. Ben ona hep kuzum diye seslenirim. Oda bana... O çok tatlı,şirin biri. En yakın arkadaşlarımdan biri. Ben seviyore onuuu Very Happy türkeçi katlettim xD Very Happy

Angela Zoéy Queen F665ac92 Julie = Onu kimse sevmiyor. Ama bence onu tanıyınca o kadar kötü olmadığı anlaşılıyor. İçinde kötülük olsa bile arkadaşlarını savunuyor ve koruyor. Ben onun arkadaşı değilim ama olmak isterdim belqi. Çünkü ne kadar kötü olsada içinde az da olsa iyilik kırıntısı var. Bunu hissedebiliyorum.

En son Angela Zoéy Queen tarafından Cuma Mayıs 28, 2010 9:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 30 kere değiştirildi
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:32 pm

icon güncellemesiiiii Very Happy
simdilik 1 tane ama eklicem Smile

Angela Zoéy Queen Likethe80sretroeditionb
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Heaven Jack Night

Heaven Jack Night

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 5:49 am

Çok tatlı bir kızsın . Zeki ve eğlencelisin . Zaten ben de zeki kızları severim . Yani benim iyi bir arkadaşımsın .. Yani kısacası FOREVER FRIEND (:

İconlar lejantımda ..
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:46 pm

Güncellendii ! Very Happy Razz
Cwenye Gilræn Mornea

Cwenye Gilræn Mornea

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 1:09 am

Canım ben ekli değilmişim sanırım İspanyolca profesörüyüm dönüşümüm çok eski olmadığı için öğrenciler beni yakın bulur genelde ama sevmiyoda olabilirsin serbestsin..
iconlar:
Angela Zoéy Queen 29bdn2d
Angela Zoéy Queen 149pcmd
Angela Zoéy Queen Dqnev8
Angela Zoéy Queen Sff5lv

dahası lejantta var beğenmezsen Very Happy
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 2:16 am

kurguyu güncellersen sevinirim bnm lejanttan bakabilirsin
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 2:20 am

Tatlım benide ekle=)
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 11:55 am

Kristen Ashley Marvelous demiş ki:
Tatlım benide ekle=)
bebeqim sen varsın zaten =)

Hadley Julia Bryce cnm senide ekledim =)

GÜNCELLENDİ!
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 4:05 am

tatlım benide ekler misin =)
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 11:05 pm

iconlarını nerde bulablrm cnm ?
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 9:55 pm

bEN DE isterim ben de Very Happy

İconlarım lejantta Very Happy Pek başarılı bir kurgu yazarı olmadığım için kurgum senden Very Happy
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 12:36 am

Mischa Jane Wagdelans demiş ki:

bebeqim iconların yok ki Sad sen yükle lejanta yada bana msjdan yolla. Seni ekleyemedim o yzden Sad

Selin'immmm seni de eklediiimm Very Happy Razz Razz

GÜNCELLENDİİ!!
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 12:53 am

Angela Zoéy Queen demiş ki:
Mischa Jane Wagdelans demiş ki:

bebeqim iconların yok ki Sad sen yükle lejanta yada bana msjdan yolla. Seni ekleyemedim o yzden Sad

Selin'immmm seni de eklediiimm Very Happy Razz Razz

GÜNCELLENDİİ!!
ah bende bulsam :S lejantta bi tanecik var Very Happy
Angela Zoéy Queen MeeliCrystinav1
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 11:51 am

yağmurcum ekledim seni bebeqim =))))

GÜNCELLENDİ
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 12:07 am

flood yaptığım için üzgünüm ama ünlüm değişti ve o yüzden lejantta değişti Very Happy
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 9:26 pm

bende bende kurgu senden
Angela Zoéy Queen I722910_1
Angela Zoéy Queen I722911_5
Angela Zoéy Queen I722912_6

Angela Zoéy Queen I722913_7
Angela Zoéy Queen I722914_9
Angela Zoéy Queen I722915_455

Angela Zoéy Queen I722916_a
Angela Zoéy Queen I722917_b
Angela Zoéy Queen I722918_fghmy

Angela Zoéy Queen I722919_e
Angela Zoéy Queen I722920_gbfg
Angela Zoéy Queen I722921_fghmy

Angela Zoéy Queen I722922_edge
Angela Zoéy Queen I722923_gbfg
Angela Zoéy Queen I722924_h
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 9:40 pm

GÜNCELLENDİ
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 8:58 pm

Eğer sende ekli değilsem :

Sevecen bir kzım. Gülüşümü seversin ve benimle konuşmak çok zevklidir.

Ekliysem :

Ünlü değişimi yaşadım Very Happy

Angela Zoéy Queen Thtaylorswifticons33Angela Zoéy Queen Thtaylorswifticons32 Angela Zoéy Queen Thtaylorswifticons322
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 12:03 am

benide ekleee Very Happy
İconlar lejantta..
Kurguyu sen yaz canım ...seninle iyi anlaşıyoruz
Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 11:38 am

GÜNCELLENDİ!!
alex taylor cullen

alex taylor cullen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:43 am

knkk bnide ekle icon bulsanaa Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:27 am

ay knk hiç uğraşamıcm sen bul xD Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:59 am

GÜNCELLENDİ !!
alex taylor cullen

alex taylor cullen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 2:03 am

aşkolsun knk yaaaaaaaaa Very Happy hadi bee ben bulamadım Very Happy
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 2:03 am

Very Happy knk bana yalvarana kadar arasadın blrduun off k. bkma uğrşmcm xD Very Happy

Angela Zoéy Queen
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Angela Zoéy En Baştan Başlıyor...
» Katie Vampire Queen
» Av'ı okuyanlara soruyorum
» Renesmee Angela Cullen
» Renesme Angela Cullen