House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Av'ı okuyanlara soruyorum

+30
Gabriella Qurokova
rosemaria
Cassandra Anna Grangè
Minerva Jane McGonagall
Avril Lissa Hampton
Stella Ashley
Flora Stewart
Arwen Jeni Hathaway
Nymphe A. Christensen
Ashley Cullen
Lee Young Ae
Micheal Scofield William
Katniss Selena Jonas
Natalia Ellié O'rélia
Evelyn Lydia Cole
Blood_Earth
Sarah Guinevere Gloom
Artemis Elysion Griffith
hilary duff
Erik Dominic Paula
wampireLfiaLLa
Sona
aphrodite_92
Lilith Hex Blueblood
Julié Clouid O'shéliâ
Görüş Kızı
Luciana De Felice
Megan Valerie
London Sydney Quixie
Elizabeth Rose Wayland
34 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Zoey olsanız hangisini seçerdiniz?
Erik
Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_lcap10%Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_rcap
 10% [ 8 ]
Heath
Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_lcap10%Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_rcap
 10% [ 8 ]
Stark
Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_lcap79%Av'ı okuyanlara soruyorum Vote_rcap
 79% [ 61 ]
Toplam Oylar : 77

YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Av'ı okuyanlara soruyorum Empty
MesajKonu: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 6:19 pm

Arkadaşlar Av'ı bitirdim ve bir ikilemde kaldım kitabı okuyanlar nedeni çok iyi bileceklerdir.
Sizce Zoey için Erik mi, Heath mı yoksa Stark mı.Question
http://twilightfan-tr.com/
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 6:30 pm

Ya ben Erik ve Stark arasında kalmış durumdayım. Erik Zoey'a öyle bir aşık ki içim acıyor Zoey ona sürekli ihanet ettikçe ve Erik onu affettikçe... Ama Stark olmalı bence yani sanırım. Umarım Zoey Tempted'de Stark'a gerçekten aşık olur ve sadakat ne demek farkeder ama eğer farketmezse eylem düzenleyeceğim Zoey ölsün diye! Evil or Very Mad lol!
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 6:37 pm

Aynen bende özgecim. Erik favori karakterim ve ihaneti hiç haketmiyor. starkta bir başka aralarında farklı birşey var. Açıkçası stark daha uygun gibi ama kalbim erikten yana Very Happy
http://twilightfan-tr.com/
Megan Valerie

Megan Valerie

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 10:14 pm

Bence Erik. Çünkü Zoey ve Erik arasında özel bir çekimin olduğunu düşünüyorum her ne olursa olsun.Birbirlerini tamamlıyorlar tıpkı bir ruh ikizi gibi..
Luciana De Felice

Luciana De Felice

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 3:31 pm

[/i]Stark diyorum (:[i]
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Luciana De Felice

Luciana De Felice

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 3:31 pm

Ophelia O'Connor demiş ki:
Stark diyorum (:
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Görüş Kızı

Görüş Kızı

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 1:02 am

Ben de Erik ve stark arasında kaLdım confused
Erik'e üzülsemde ,Stark geçiyor içimden..
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 1:03 am

Görüş Kızı demiş ki:
Ben de Erik ve stark arasında kaLdım confused
Erik'e üzülsemde ,Stark geçiyor içimden..

Aynen! =)=)
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:06 am

Erik yada Stark ^^
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:41 pm

Raquel Lynn Xiaoyu demiş ki:
[/i]Stark diyorum (:[i]

Stark diyorum.Ama Heath'ıda yanımdan ayırmazdım refakatçım olarak...

En son LİLİTH REBELBLOOD tarafından Çarş. Ocak 13, 2010 8:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aphrodite_92

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:49 am

Ah Tanrımm!!.....STARK kesinlikle....heath olamaz çünkü buzdolabından başka bişey değil bence!!!tamam zoey'i çok iyi tanıyor ama bu gerçeği değiştirmezz... Erik değil çünkü herşeye ramen onca miletin içinde zoey'e ''sürtük'' die hitap etmesi hiç hoş değildii!! (tamamen sürtükçeydi) zoey'e herkesin düşman kesilmesine neden olduuğu yetmez gbi kendisi de düşman oldu...sonradan aralarının düzelmesi birşey ifade etmezz...en ufak hatasındann--ki bu hatalara afroditden(bnden Very Happy ) alışkın olması gerekirken--onu dinlemeden yüzüstü bıraktı.... STARK diyorum çünkü o zoeyi en iyi anlayan kişi..özellikleri yüzünden eski okulunda çok çekmiş yani özelliklerinden dolayı kibirlenen bi tip olmamakla beraber bu ilgiden rahatsz oluyorr...zoey gibi...buyuzden birbirlerini çok iyi anlıyorlar..gücün sorumluluk olduğu konusunda hemfikirler...darius'um kadar olmasa da mükemmel bi tip...son anında bıle zoeyı düşünecek ve dirilişinin ilk anında(insanlığı yokoolduğunda) bile zoeyi anacak kadar sevıor onu...zoey de Stark ı tabikii..Stark üstündeki onca baskıya rağmen iyiliği seçti.Utandığı dövmesinin içi doldu ve alnı yeteneğiyle ilgili muhtaşem dövmelerle doldu...Şuan heath ın zoeye bağlı olduğundan kat kat güçlü bir bağ ile bağlı Zoey 'e......Zoeyin de stark ı ilerde çok daha fazla seveceğine eminim..Ayrıca son anda yaptığı fedakarlık da kimsenin yapmayacağı bişeydii.....Uzun bi açıklama oldu amaaa Kesinlikle STAARRKKKK...[b]
Sona

Sona

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 5:30 am

stark stark stark stark stark stark sonraaa stark stark stark ve son olarak stark stark ve stark...Adama gece evine adım attığından beri bayılıyorum ölüyorum bitiyorum yaaaaa Very Happy Erik'i zaten pek sevmiyodum nedense Very Happy stark gelmeden önce seviyodum ama stark gelince papucu dama Very Happy Staaaaaaaaaaaark Very Happy (fazla manyadım farkındayım Very Happy) (bu arada ne kadar çok stark seven varmış yaw xD)
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 5:48 am

Stark tabiikide taş insancık yoksa vampircikmi demeliydim xD
neyse saçmaladım galiba
Erik Dominic Paula

Erik Dominic Paula

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 11:53 pm

Stark bence. Very Happy Valla ben hepsne acıyorum ne zoeymiş herkes ona aşık oluyor =P
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 12:46 am

Evet yaa Very Happy Orada O kadar güze İkizler varken Razz Very Happy
hilary duff

hilary duff

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 5:51 am

bencede stark çünkü zoey ile aralarnda özel bir bağ var
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 8:01 pm

Bence Zoey Stark'ı seçmeli...
Erik ilerde bence onun için iyi bir seçim olmayacak
Ama İçimde ki ses heath'i seçicek diyor[img][/img][rand][/rand]
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: zoey   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 11:13 pm

Erik Zoey'i cok sıkıyo ve kıskanıyo her erkek kıskanır ama bu farklı. Heath ile artık olamaz, onun için en iyisi Stark. 6. kitabın kapagında Stark ve Zoey var.Aralarında birşeyler olacağı kesin Very Happy:D lol! Laughing

En son Kristen Mary Cross tarafından Cuma Ocak 22, 2010 1:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 3:09 am

Belki görmüşsünüzdür ya da göreceksiniz Erik çok da tercihiniz olmayacak ne de olsa o da başka biriyle ilişkiye girmiş olacak...ama işler hiç de Stark'tan tarafa gitmeyecek....Bütün şans soyadında da olduğu gibi Heath'de olacak....
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Blood_Earth

Blood_Earth

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 4:17 am

Ben Tempted'ı bitirerek cevap veriyorum: Heath...
Evelyn Lydia Cole

Evelyn Lydia Cole

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 6:07 pm

Stark diyorum Smile Çünkü, Zoey'de bir an bile olsa Stark ve onun ruh ikizi olduğunu düşünmüştü. Stark, Zoey için iyiliği seçti ve Damgalanma'dan bile güçlü bir baş ile ona bağlandı. Ve yanlış hatırlamıyorsam Burned'da Heath ölüyordu Sad( Erik'i çok severdim ama gerçekten bir pislik gibi davranmaya başlıyor. Hem Zoey'ninde dediği gibi, başka erkeklerden hoşlanırken Erik'le kalması aptallık olur Smile)
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:15 pm

Kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle ... STARK ! lol!
Katniss Selena Jonas

Katniss Selena Jonas

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:50 pm

Stark. (L)
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:00 pm

Zoey'yi gerçekten seven Heath bence...
Lee Young Ae

Lee Young Ae

Nerden : kore den gelirim bizzat..adımdan anlaşılmıyor mu bakiii duyamadım!!!....

MesajKonu: Geri: Av'ı okuyanlara soruyorum   Av'ı okuyanlara soruyorum Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 10:38 pm

zoey e idam emri çıkaracağım.afrodit e laf atıyor.. ama kendisi üçünü birden idare edior.erik ve stark hakketmiyor.zavallı stark ona kendisi adamış.erik te sürekli onu affediyor.hepsine acıyorum.yok eriki özlüyorum.yok stark la aramda bağ var.yok heath i istiyorum.bu ne yha..yazık çocuklara...ama ben stark diyorum.çok yakışıklı....hem de zoey e kendisini adadı.

Av'ı okuyanlara soruyorum
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki