House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!

+4
Rika Trixie Raquel
Alyssa Jade Poe
Angela Zoéy Queen
Kayra Jessica Blackmond
8 posters
YazarMesaj
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Empty
MesajKonu: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:05 pm

herkese merhaba
adım kübra nur ıspartalıyım antalyada yatılı okuyorum 16 yaşındayım lise 2deyim (ne yazık ki) yaşlandım yhaaa Very Happy
acayip derecede manyak bir kitap tutkunuyum gece evi de bayıldığım bir seri (hatta en çok sevdiklerimde ilk üçe girer) kitap okumak kadar dizi izlemeyi de severim ama buna türk dizileri dahil değil yabancı dizileri çoook seviyorum (lost, gossip girl, kyle xy, eastwick, merlin....)
voleybol oynamayı, fotoğraf çekmeyi seviyorum ayrıca şiir ve hikaye yazmayı da hatta ilk rpg mi çok önceden yazdığım bi hikayeden uydurarak yazdım
gece evini bi arkadaş okurken gördüm kitabımı da yeni bitirmiştim hemen başladım ilk 2 kitabı neredeyse bi günde bitirdm diğer kitaplarda aynı hafta bitti ciddi anlamda beğendiğim için okuduğum günden bugüne dilimden düşmedi arkadaşlar ve annem kafayı yediğimi düşündüğü oluyor
ruh halim acayip değişkendir bi gün kalktığımda çok neşeli başka gün acayip karamsar olabiliyorum
neyse çok uzattım siteyi bulluduğumda çok sevinmiştim iyi ki kaydolmuşum daha bi kaç gün oldu ama şimdiden çok sevdm umarım herkesle iyi anlaşırım
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:24 pm

eminim ii anlaşçaksın tatlım. ben melike tanıştığıma memnun oldum. ( bu sitenin bağımlısı olucaksın ) Laughing Laughing Razz Razz
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:30 pm

oldum bilee Smile tanıştığıma memnun oldm
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:32 pm

=)
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:06 pm

Kübra tanıştığımıza memnun oldum bnde yağmur
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:07 pm

bnde memnun oldum yağmur Smile
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 12:48 am

hoşgeldin cnm bende melis
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 12:49 am

memnun oldum melis Smile
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:44 am

Bende ayışığı !
tanıştığımıza sevindim... BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_smile
Ve şu kafayı yeme, annenin senden şüpelenmesi, değişken ruh hali ve kitap bağımlısı dediğin bölümlere katılıyorum xD
BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_cheers
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:45 am

acımasız gerçekler diye boşuna dememişler neyse ki yalnız değiliz Smile bu arada tanıştığıma memnun oldum
almira mystery

almira mystery

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:36 am

hoşgeldın kübracım burdakı herkesle iyi analsıcagına hıc şüpem yok cunku hepside cookk tatlı Very Happy:D:D ( bu arada bnde sibel taniştigimiza sevındım ) study Razz
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:38 am

evet tatlı olduklarını görmeye başladım bile ayrıca memnun oldum Smile
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:21 pm

Bende Melike..!
Tanıştığıma memnun oldum.. Smile
Hoşgeldin.. Very Happy
candy flora smile

candy flora smile

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 1:37 am

biricik oda arkadaşım bnm =)) ztn beni tanıyorsun biraz geç oldu ama hoşgeldin =)))))
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

MesajKonu: Geri: BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!   BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!! Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 2:43 am

hoşbuldum melike ayrıca oda arkadaşım mervecim Smile

BEN GELDMMMM HERKESE MERHABALAR!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar Gece Evi Sakinleri...
» Herkese Merhaba!
» Herkese Merhaba!
» Herkese Selamlar
» herkese merhaba =)