House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese Selamlar

+3
Victoria Emily Kerr
London Sydney Quixie
Megan Valerie
7 posters
YazarMesaj
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 2:11 am

Merhaba ben Melis . Siteye üye olalı bir kaç gün oldu. İstanbul'da oturuyorum. 14 yaşındayım.Bu siteyi tesadüfen internette gezinirken keşfettim. iyikide keşfetmişim Smile
Tam bir rock müziği tutkunuyumdur.Konserleden eksik olmam. Smile kitap okumaya bayılıyorum.Gece Evi serisiyle de tanışmam tesadüfen oldu. Göçebe kitanını alırken görmüştüm ve araştırdım.. Ve sonuç olarak fena halde bir fanıyım Very Happy Şuana kadar sitede çok keyifli vakit geçirdim. umarım böyle devam eder :)Zaten önümüzdeki günler içerisinde hepinizle yakın diyaloglar kurup tanımak isterim Smile herkese sevgilerle.. Smile
[b]
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 2:15 am

Hoşgeldin canım!!! Ben Özge! 13 yaşındayım umarız bizi sever, sitede iyi vakit geçirirsin! Herkese Selamlar Lol
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 2:25 am

Hoşbulduk Özgecim. Şuana kadar konuştuğum herkes çok şeker insanlardı.. Şimdiden sevdim zaten hepinizi Smile Güzel dileklerin için çok teşekkürler ! Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:03 am

Merhaba Meliss hoşgeldin ailemize canım. Bende Pınar ve ben henüz 14 değilim yarın artık Very Happy:D
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:05 am

Zoey Redbird demiş ki:
Merhaba Meliss hoşgeldin ailemize canım. Bende Pınar ve ben henüz 14 değilim yarın artık Very Happy:D

Benim daha ç...ok var yaaa!!! Herkese Selamlar Icon_sad Herkese Selamlar Icon_evil Neyse ben sizden daha gencim! Herkese Selamlar Icon_cheers Herkese Selamlar Lol Herkese Selamlar Icon_razz
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:14 am

Very Happy Very Happy Very Happy Teşekkür ederim Pınar.. Doğru Özge biz her geçen gün yaşlanıyoruz Smile
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 4:25 am

Geçte olsa siteye hoşgeldin canım Herkese Selamlar Icon_razz Yeni farkkettim kendini tanıttığını ama önemli değil geç olsun güç olmasın dimi Herkese Selamlar Lol (ayrıca bazen çok mantıksız cümleler kuruyorum sanki Herkese Selamlar Icon_rolleyes )
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 5:41 am

çok sağol tatlım.Olsun sonuçta fark ettin öenmli olan bu xDxD
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:51 pm

Aaa bende yeni farkettim. Hoşgeldin canım ben Hilal lol! Ayrıca hepinizden genç benim daha 12 bitmedi bu aralıkta bitcek Very Happy
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 11:48 pm

Megan Valerie demiş ki:
çok sağol tatlım.Olsun sonuçta fark ettin öenmli olan bu xDxD

Evet kesinlikle bende onu kasdetme çabasındaydım ama beceremedim Herkese Selamlar Icon_razz Ayrıca sağol canım
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 12:56 am

Sağol Hilalcim hoşbulduk..Sayılı gün çabuk biter... Smile
Olsun Mervecim ben senin hislerini tercüman etmiş oldum xDxD Ne konuştum ya Razz Very Happy
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 3:14 am

Konuşmak güzeldir en azından ben severim Herkese Selamlar Icon_biggrin
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 5:10 am

xDxD Haklısın :=)
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 4:14 pm

Geç kaldım merhaba demekte Crying or Very sad
Hoşgeldin canım ben banu
lol!
http://twilightfan-tr.com/
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 1:13 am

Önemli değil Smile Hoşbulduk Smile
Memnun oldum Banu Very Happy
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 1:17 am

Aramıza hoşgeldın Melis.. Bende Gülşah..Tanıştığıma memnun oldum =)..
Megan Valerie

Megan Valerie

Herkese Selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Selamlar   Herkese Selamlar Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 1:31 am

Hoşbulduk Gülşah Smile Bende tanıştığıma çoook memnun oldum Smile

Herkese Selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası