House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese Merhaba!

4 posters
YazarMesaj
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 2:34 am

Selam, ben Burak. Lise son öğrencisiyim, siteye sınav öncesindeki meşguliyetin yanında ilgilenecek bir şeylerim olması için kaydolmuştum, ancak burayı ilk olarak tanıştığım dört kişi sayesinde sevdiğimi söyleyebilirim, Ekin, Yağmur, Derya ve Buse sayesinde. Sıcak bir ortamınız var ve herkes bir şekilde birbirini tanıyor, bu harika bir şey. Burada takılmak ve rp yapmak bana büyük keyif verecek gibi gözüküyor.

İlk olarak, biraz kendimden bahsedeyim. Dediğim gibi, lise son öğrencisiyim, ancak sınava dair müthiş ötesi hayallerim yok. Yeterli sayılabilecek bir puan alıp dil bölümüne gitmeyi hedefliyorum. İngilizce ile aram iyidir. Bir şeyler yazabilecek, ya da rp yapabilecek kadar bilmesem de, en azından okuduğum metinleri anlayabiliyorum. Bunun dışında, müzik tutkunuyumdur. Bilgisayarda ne yaparsam yapayım, arkada bir şarkı açıktır. Tür konusunda kesin kriterler gözetmem, ancak piyanonun sesine bayılırım. Seksenler ve devamına ait rock müziği severim. Queen, Scorpions, Eagles, Skid Row, Dire Straits ve Pink Floyd favorilerimdir. Her Türk genci gibi gitar çaldığımı söylememe gerek yok sanırım, neyse, üstünde durmayalım bunun xD

Son olarak, etrafımdaki insanlar genellikle bıraktığım ilk izlenimin soğuk ve bireysel olduğundan bahsederler, neden bilmiyorum ama tanımadığım insanlar konusunda pek ılımlı yaklaşmam. Samimi olmak için tanışmak ve sohbet etmek gerektiğine inanırım. Sanırım kendimden bu kadar bahsetmem yeter de artar bile.

Sizlerle burada olmak güzel ^^

En son Darren O'Brien tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 2:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 2:40 am

ay be ne yazmışssın xD
ben derya hiç sıcak değilimdir aşırı parazitim xD
ımm daha sonra(sen öyle çok yazmışsınki bende yazıyım eşit olam xD) çok şımaarığım kurgudada gerçektede xD
çoğu kişi beni sevmesede kuzum falan der durur -...
öyle işte hiç bişiyin gerçekliğine inanmıyorum kısaca hayat iğrenç xD
herneyse bu kadar hoşgeldin umarım iyi eğlenisin(.

Spoiler:
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 2:42 am

Memnun oldum Derya. Siteyi sevmemi sağlayan kişilere seni yazmayı unutmuşum, editliyorum xP

En son Darren O'Brien tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 10:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 2:44 am

evet unutmuşsun sinir oldum xD
ama neyse sorun değil yaz bakalaım(.

Spoiler:
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:07 am

Selam Burak bende Yada=)
Siteye hosgeldin=)
Bencede Dil'e gitmelisin xD
Bende lise 2 deyim İzmirdeyim ve Turk değilim yani %50 turkumxD
İngilizcede yardımcı olblrm sana ilgn varsa tbisi=))
Ayrıca sitedeki dostccuklarımın bildiği gibi 6 cesit profesynel olark enstruman calıorum.
Seninle ii anlaşcaz gibi tanıstığıma memnun oldum=))))))
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:23 am

İzmir kesinlikle güzel şehirdir. İzmirlilerin şehirleriyle duydukları gurura da aşinayım. Ben de Aydın'dayım.
İngilizce konusunda elbette yardımına minnettar olurum, asıl istediğim şey akademik lisanı konuşmama yerleştirmek ^^
Müziğe gelince, içlerinde piyano varsa, gerçekten ilgimi çekmeyi başarırsın. Ben de memnun oldum ^^

Bu arada, kola ve oyun bağımlısı olduğumu eklemeyi unutmuşum ^^
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:25 am

selam.
vay be yaşlıymışsın Very Happy nedense iyi anlaştığım kişiler benden büyük...
Ben böyle hoşgeldin mesajları konusunda pek iyi değilim sıcak bir gülümseme ile hoş geldin yazarım:P hoşgeldin vs.
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:28 am

Darren O'Brien demiş ki:
İzmir kesinlikle güzel şehirdir. İzmirlilerin şehirleriyle duydukları gurura da aşinayım. Ben de Aydın'dayım.
İngilizce konusunda elbette yardımına minnettar olurum, asıl istediğim şey akademik lisanı konuşmama yerleştirmek ^^
Müziğe gelince, içlerinde piyano varsa, gerçekten ilgimi çekmeyi başarırsın. Ben de memnun oldum ^^

Bu arada, kola ve oyun bağımlısı olduğumu eklemeyi unutmuşum ^^

7 yasından beri Piano çalıyorum canım=)))))
Ve Aydına da Ba-Yı-Lı-Rım en yakın arklerim ordadir da=)))))
Akademik konudada yardımcı olurum merak etme =))))
Aydında nerdesinn=)))
lol!
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:35 am

Hoşbuldum Yağmur ^^
Vay canına, piyono olayı şahaneymiş. Aydın'da, Ortaklar AÖL'de idim. Ama yıl sonunda okuldan izin aldığımız için şu anda merkezdeyim, Zafer meydanı yakınlarında oturuyorum ^^
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:36 am

Darren O'Brien demiş ki:
Hoşbuldum Yağmur ^^
Vay canına, piyono olayı şahaneymiş. Aydın'da, Ortaklar AÖL'de idim. Ama yıl sonunda okuldan izin aldığımız için şu anda merkezdeyim, Zafer meydanı yakınlarında oturuyorum ^^
O kadar ayrıntıyı bilemem ben ya xDxD daha turkiyeye geleli 7-8 ay oldu izmiri bile ezberleyemedim xDxD
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:38 am

Aydın'da nerdesin diye sorunca, biliyorsundur diye açıkladım o kadar xD
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:40 am

Darren O'Brien demiş ki:
Aydın'da nerdesin diye sorunca, biliyorsundur diye açıkladım o kadar xD
Timamdr=)))))
Belki meslektas oluruzxDxD dille ve özellikle de muzkle ilgilenmene bayıldım xD
Darren O'Brien

Darren O'Brien

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:55 am

Olabiliriz, kim bilir ^^ Müzikle ilgili düşüncem şu, insanların karşısında ya da kendi başımayken çaldığım zaman, kendimi farklı hissederim. İçimdekileri ifade etmeye fırsat bulmuş gibi. Bir bakıma toplumun çoğunluğunu oluşturan sıradan insanlardan ayrılmanın yolunu bulurum. Bu çalarken de olur, dinlerken de. Canım gerçekten müzik çektiği zaman, dinlerken başka hiçbir şeyle uğraşmam. Kulaklıklarımı takıp yatağa uzanırım tadını çıkarmak için. Ders çalışırken ise asla müzik dinlemem, çünkü ikisi de kendiliğinden dikkatimi çektiğinden, hangisine odaklanacağımı şaşırırım. Yani kısacası, müziğe bakış açım biraz farklı. ^^

Herkese Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese Merhaba
» herkese merhaba =)
» Herkese merhaba :)
» Herkese merhaba :)
» herkese merhaba...