House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apple Layla Alkas

+32
Minerva Jane McGonagall
candy flora smile
Cwenye Gilræn Mornea
Avril Lissa Hampton
Heaven Jack Night
Rika Trixie Raquel
Linya Eva Iceshimmer
Gabriella Qurokova
Alyssa Jade Poe
Alyson Caıtlyn Stoner
Sarah Guinevere Gloom
Katie Vampire Queen
Lydia Medaleine Gloom
Artemis Elysion Griffith
Victoria Emily Kerr
Lilith Hex Blueblood
Micheal Scofield William
Edward Jace Wayland
Miké Jéanill Xanlées
Blair Anne Hampton
Regen Elena Gilbert
Lee Young Ae
Jessica Alineor Sandmann
Elizabeth Rose Wayland
Natalia Ellié O'rélia
Julié Clouid O'shéliâ
Androméda Alondra McKenna
Megan Valerie
Brandon Thomas Alkas
London Sydney Quixie
Luciana De Felice
Richelle Sierra Alkas
36 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:57 pm

GENEL OLARAK
Doğum Yeri :Marco Island , Florida
Doğum Tarihi : 9 Nisan 1991
Durumu :Henüz bir çaylak
Tavrı : Hafifmeşrep
Belirgin Özellikleri :Ukala , şımarık , seksi ve çok zeki
Özel Gücü : Toprak elementini kontrol edebilme.
İlgi Alanları : Müzik ve adrenalin. ( Piyano çalmak , Tüplü Dalış ve planör )

DIŞ GÖRÜNÜŞ
Saç - Göz : Kumral düz saçlar ve kahverengi gözler
Tip: Minyon sayılmayacak kadar uzun ve yuvarlak düzgün hatlar
Boy - Kilo :1.68 cm - 47 kg

**Annesinin Gözünde;

'Başa çıkılamayacak kadar hırslıdır Apple. Yeterince kibirlidir , babası bizi terk ettiğinden beri benden başka kimseyi yanına yaklaştırmadı.Kimse onunla çok yakın olamadı çünkü App hep korktu. Kibiriyle ve ukala tavırlarıyla insanları kendinden uzaklaştıdı. Başta bu tavırlar onun için bir kalkandı ama büyüdükçe kişiliğine de yapıştı..Bu yüzden ilk girdiği ortamda kimse tarafından sevilmediğini söyler ama 1 hafta dolmadan çevresinde dönüp dolaşan bir sürü insan olur. Babasının gitmesini kendisini yeterince sevmediğine , onu yeterince gururlandırıp mutlu edemediğine bagladı hep..Sonra belki yaptığı işlerde daha iyi olursa John'unda eve geri döneceğini düşünmeye başladı.Ve sırf bu yüzden küçüklüğünden beri herşey de en iyi olmak için çalıştı ve nerdeyse hepsini başardı.
Evimizde ona ait bir sürü plaket ve madalya var. Başardıkça daha fazlasını istedi. Ve sahip olduğu tüm belgeleri babasının resminin karşısındaki duvara astı.İşaretlendikten sonra artık büyüdüğünü daha olgun olduğunu ve babasını düşünmediğini söyledi. Ama ben kızımın gözündeki hırsı görebiliyorum. Hala babası için yaşıyor ve onun döneceğine inanıyor. Umarım hayat onun karşısına her zaman doğru insanları çıkartır çünkü hayatında bir ayrılık daha yaşamasını istemiyorum.''

**Abisinin Gözünde ;

Okula geldiğinden beri iyi anlaşırdık , çok uyumluyduk. Sesi beni hep büyülerdi , benim müziğime eşlik etmeye bayılırdı. Sonra ne olduysa oldu ve kardes çıktık. Babamın ölmesi üzücüydü fakat bu sayede ortaya çıkan gerçeklerde bir o kadar güzeller. Arkadaşken Apple'ın geçmişini yeterince biliyordum , artık onun ailesiyim ve bildiklerim çok yetersiz. En kısa zamanda ailelerimizi birleştirip , bundan sonrasını birlikte yasamayı düşünüyoruz. Kardeşimin geçmişini paylaşamadım ama geleceği kesinlikle benim. Onu yanımdan ayırmayı hiç düşünmüyorum , hayatı yeterince yalnız geçti bundan sonrayı mutlu yasamasını saglamak benim görevim artık. Kardeşimin değişimini tamamlayabilmesi için dua ediyorum. Onu çok seviyorum , İyi ki varsın Apple

Apple Layla Alkas Images%5Cplayers%5Cgaspard-ulliel%5Cgaspard-ulliel-17

Kendi Ağzından:

İnsanlar her zaman ilk görüşte fazla havalı bir görüntü uyandırdığımı söylerler. Fakat bunu söyleyenlerin çoğu beni tanıdıkça kişiliğime hayran kalır. Bulunduğum her ortamda kraliçe arı ben oldum , lakabımdan da anlaşıldığı gibi.. Ukala olduğumu ve ara sıra çekilmez olduğumu kabul ediyorum. Çünkü bazen gerçekten herkesden sıkılıyorum, bu yüzden de etrafımdakileri çok sık tersliyorum. zaten yanıma pek fazla kişi yaklaşamaz. Kesinlikle yalnız değilm ULAŞILMAZ'ım..Bunun dışında konuşmayı gerçekten severim , aşık olmam ama ederim. Annem dışında kimse bana sözünü geçiremez çünkü kendi kurallarımla oynamayı çok küçük yaşta öğrendim ve aile benim için sadece anne demektir..
Eğlence benim için müthiş bir kavram çünkü nasıl yapılacağını çok iyi bilirim.Futbolu severim ve takip ederim.Son transferler , kadrolar, maç günleri...Bu nedenle erkeklerle de oturup uzun sohbetlere girebilirim..Alışveriş ve yemek yemek benim için sonsuz bir tutkudur. Ne kadar tok olsamda midemde her zaman büyük bir tabak makarnaya yer vardır. Ve cüzdanımda daima harcanmak için hazır bekleyen limitsiz bir kredi kartım (tabi anneme giden faturalarla birlikte) Ara sıra kötü bir kız olmam Nyx tarafında olmadığım anlamına gelmesin çünkü ben Nyx'e gerçekten sonuna kadar bağlıyım

Apple Layla Alkas 1113904536birman4li4
Thetis =) Benim minik şeytanım.Birman cinsi asil kedim . Ona aşığım oda bana aşık oldu ki beni seçti.. Canım kızım..

İLİŞKİLERİM

Apple Layla Alkas 40903902Apple Layla Alkas 41606234
**AİLEM- Brandon Thomas Alkas =) Sanırım bu kadar yakısıklı oldugun halde en basında senden hiç etkilenmemem aramızdaki kan bağından kaynaklanıyomuş. Ne ilginç , okula ilk geldiğim gün bunların olabilecegini kim tahmin edebilirdi ki. Aslında seninle şaşırtıcı derecede uyumluyduk , özellikle müzik konusunda. Bu babamdan geçmiş bir yetenek olsa gerek. Yeterince zor ve biraz geç kalınmış sartlarla da olsa ailemizi büyüttük Brandon ve bundan böyle hep birlikteyiz. Ben piyano başında şarkı söylicem ve sende annemlerle ( hem seninki hem benimki) oturup bana eşlik ediceksin ve sonsuza dek (en azından bizim için sonsuzluk) ailemiz bir arada olucak. Hiç bölünmemek üzere. Seni Kesinlikle Çok Seviyorum ! İyi Ki Varsın !

Apple Layla Alkas Kevin-kevin-zegers-2255554-100-100Apple Layla Alkas Kevin-kevin-zegers-2255549-100-100
***SEVGİLİM- Heaven Jack Night =) Sevgilimmmm.. Anna sayesinde tanıştık , (Ah Ann, iyi ki varsın) Gece evinde şimdiye kadar beni etkileyebilen tek çocuk. Çok şeker , çok zeki ve kesinlikle çok seksi. Ona hayranım. Brandon bu durumdan pek hoşlanmayacak ama Jack'e AŞIĞIM ! İyi ki BENİMSİNN

Apple Layla Alkas I677072_1242727009-4a12826adc53bApple Layla Alkas I677073_1242727009-4a12826beab25Apple Layla Alkas I677074_1242727009-4a128272cb3b4
Linya Eva Iceshimmer =) Bu kıza tek kelimeyle bayılıyorummm. Megan gittiğinden beri kimseyle bu kadar yakın olmamıştım. Onunda tıpkı benim gibi daima bir tabak makarnaya ve limitsiz kredi kartlarına ''hayır'' diyemeyecek bir bünyesi var. Aile hayatlarımız ikimizede bazı olumsuzluklar yaşatmış , bu yüzden okulda birbirini en iyi anlayanlarız. Brandon'dan sonra bana okulda en yakın ikinci kişi. Seni Gerçekten Seviyorum !

Apple Layla Alkas Av1dl Apple Layla Alkas Im1e
Cassandra Sophie Marquez =)Ah , tatlım. Sen olmasan sanırım başımı bir sürü belaya sokmuş belki de çıkaramamış olurdum. İyi ki varsın , seni seviyorum. Not: Abimin sevgilisi ^^

Apple Layla Alkas AddddddddddddddApple Layla Alkas Vsfoxgloveiconsiz2
Megan Valerie =) Meg , tatlım sen bambaşkasın. Hayatımda bana bu kadar ayak uydurabilen birine daha rastlamamıştım. Aile hayatımı hiç kurcalamaman , faturaları düşünmeden kartların dibine vurman ve gerçekten yemekten de modadan anladığın kadar iyi anlaman harika. Kardeşim olsaydın seni böyle sevebilirdim. Gerçekten Seni Seviyorum !

Apple Layla Alkas 32473851Apple Layla Alkas 72313432
London Sydney Quixie =)Seninle ilişkimizi nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Tehlikeli ve çılgınca olan herşeyde yanımda olabilecek tek kişisin. Diğer kızlar erkek arkadaşlarıyla giderken , biz seninle caddelerde dibe vuruyoruz. Seninle takılmak gerçekten iyi , biz yalnız değiliz sadece bizimle başa çıkabilecek erkeklere rastgelmedik. Seni Seviyorum London.

Apple Layla Alkas 81091644Apple Layla Alkas 78725000
Jacquelie Alondra Mckenna =)Benden hiç hoşlanmadığını biliyorum. Zaten bu yüzden paylaştığımız çok fazla şey yok. Yine de iyi bir kızsın ve arkadaş olabileceğimize inanıyorum.

Apple Layla Alkas Ogi0awApple Layla Alkas Dyk6t5
Julie Clouid O'shelia=)Benden pek hoşlanmadığını hissediyorum. Ondan hep uzak duruyoruz birbirimize , bana kötü bir elektrik veriyosun ama yine de emin olamıyorum. Bilmiyorum..

Apple Layla Alkas 2gy4qi8Apple Layla Alkas 123s2sz
Natalia Ellié O'rélia =)Hey Ann , çok şanslıyım ki oda arkadaşım sen olucaksın. İlk tanıştığımız andan beri seni kendime yakın hissetmiştim zaten. Birbirimizi her yönden tamamladığımıza inanıyorum bebeğim. Bana öyle yakınsın ki , aile sorunlarım da dahil seninle her anımı rahatça paylaşabiliyorum. Yanında olmak bana iyi geliyor , aptalca şeyler yapmak istediğimde bana eşlik edecek bir arkadaş , üzgün olduğumda omzunda ağlayabileceğim bir dost ve yeri geldiğinde en gizli sırlarımı paylaştığım ağzı olmayan bir kardeş olabiliyorsun. İyi ki seni tanıdım tatlım ve iyi ki hayatımdasın.. Seni Seviyorum

Apple Layla Alkas 513c7a5429174e02c007020afcb3cbffApple Layla Alkas 9b964eab708b410c0f3fbe1bd8200d06
Katherine Nina dobrév =) Bu kıza bayılıyorum Şımarık, ukala , deli dolu ve neşeli. Beni tamamlıyor. Çok eğleniyorum onunla. Tam bir sürtük ve ben ona bayılıyorum. Seviyorum Seni..

Apple Layla Alkas Icon2gApple Layla Alkas Iconf
Elizabeth Viola Cullen =)Sevgili Rahibem , size olan saygım sonsuz. Her konuda beni gözettiğiniz için teşekkür ederim. Sizi seviyorum

Apple Layla Alkas 4239wApple Layla Alkas Jessicastam020
Jessica Alineor Sandmann =)Gerçekten çok asil bir duruşun var. Sana bakıp hayran kalmamak elde değil. Bembeyaz saçlar ve masmavi gözler , buzlar kraliçesi gibisin ama kesinlikle soğuk değilsin. İnsana güven verici bir sakinliğin var. İlerde daha da yakınlaşacağımızı hissediyorum , Seni Seviyorum..

Apple Layla Alkas LeeyoungaeApple Layla Alkas Leeyoungae2006318
Lee Youn Ae =)Neşeli ve cıvıl cıvıl , tatlı bir kızsın ve başta benim kibirimden hoşlanmayanlardansın hissediyorum. Bazen karamsarlığa kapıldığını düşünüyorum , sinirli olabiliyorsun. Fakat gerçekten çok zeki ve hoşsun..Seviliyorsun

Apple Layla Alkas 2bda9d71Apple Layla Alkas C32c4683
Regen Elena Gilbert =)Kesinlikle çok şeker bir kız. Bu sevimli kızılla ilk olarak edebiyat dersinde karşılaştık. Sanırım biraz utangaç fakat ben onu acmasını bilirim. Seviliyorsunn..

Apple Layla Alkas I722912_6Apple Layla Alkas I722915_455
Blair Anne Hampton =)Zararsız bir kız. Henüz pek bir muhabbetim yok. İlerde arkadaşım olabilir.

Apple Layla Alkas M-pokora-2008_100x100Apple Layla Alkas Mp-100x100
Mark Darknight =) Biricik Ann'imin kuzeni. Aslında hoş çocuk , eğlenceli de..Bir araya gelince gülmekten yarılıyorum , zaten onun da benim gibi yüzüne yapışmış bir gülümseme var.Ha, unutmadan eklemeliyim ayrıca Zoe ile çıkıyolarmış. Mark iyi bir çocuk ve bence Zoe onun için biraz fazla tehlikeli. Umarım mutlu olurlar. Seviliyorsun Mark !

Apple Layla Alkas I461167_icom3Apple Layla Alkas I461163_icon2
Kirsten Elly Clever =) Kendisi binicilik prof.um. Yeterince tatlı ve yetenekli bir kadın. Onu seviyor ve saygı duyuyorum.

Apple Layla Alkas Walhalla008xa9Apple Layla Alkas Walhalla018rz1
Micheal Scofield William =) İtiraf ediyorum çoo..k yakışıklı fakat sadece arkadas olarak bakabiliyorum ona. Çünkü gercekten arkadas kıvamında sevimli ve eğlenceli. Onunla zaman geçirmekten zevk alıyorum , kesinlikle güvenilir. Seviliyorsunn Mich

Apple Layla Alkas Allgwenstefani962041001Apple Layla Alkas Gwengwenstefani49089100
Lilith Rebelblood =)Kendisi çizim profum. Çok farklı bir kadın. Müthiş bir tarzı var ve ona hayran kalıyorum. Çok yetenekli ona saygı duyuyorum ve Seviyorumm

Apple Layla Alkas Emma-Watson-3-emma-watson-10367370-100-100Apple Layla Alkas Emma-Watson-emma-watson-10354923-100-100
Victory Emilly Kerr =)Rahatca DOSTUM diyebileceğim nadir insanlardansın. Fakat seninle aramızdaki bağ diğerlerinden çok daha farklı. Sana feci dercede bağlıyım inan , hayatta inanabileceğim annemden baska kimse olmaz sanıyordum fakat sen bambaskasın. Ben ne yaparsm yapayım yanıma baktıgımda görebileceğim belki de tek simasın. Sana sonsuz güveniyorum. Seni Seviyorumm Emill !

Apple Layla Alkas Iconator496363e9cd3d9d8wv1Apple Layla Alkas Iconator37c98ed5379aabdtw3
Ashley Nerissa Killes =) Bu kız kesinlikle psikoloji okumalıydı. Herkesin ruh halinden tek bakısta anlayabiliyor ve gercekten sıkıntılı anlarımda beni rahatlatmayı iyi beceriyor. Hepsinin yanında hoş ve sevimli bir kız , onu seviyorum..

Apple Layla Alkas 4421Apple Layla Alkas 4421
Lydia Melanie Gloom =)Mel , benim çocukluk arkadasım. Artık eskisi gibi olmasak da her zaman bende ayrı bir yeri olacagı kesin Smile Seviliyoo..r

Apple Layla Alkas Thtaylorswifticons32Apple Layla Alkas Thtaylorswifticons33
Katie Vampire Queen =)Hoş kız , iyi biri işte. Pek muhabbetim yok onunla , ama kötülüğünün dokunacağını sanmıyorum. Eğer dokunursada sonrası için dua etmeye başlasın..Nötr

Apple Layla Alkas Sara--sara-paxton-382608_100_100Apple Layla Alkas Sara-sara-paxton-382773_100_100
Sara Guinevere Gloom =) Melanie'ni ile ikizler. Doğal olarak onun gibi çocukluk arkadasım Sara. Küçüklüğümüzde de yüzünde ona yapışık bir gülümseme vardı tabi benimle birlikteyken tebessümden çıkıp açık kahkalara dönüyor o başka. Hatta zaman zaman ağzımı açmama gerek kalmadan bana baktığı an yüzünde kocaman bir sırıtma oluyor. Ah Sara , umarım hayatın boyunca yüzünden o gülücüğün eksik olmaz. Seviliyorsuunn

Apple Layla Alkas Willa20Apple Layla Alkas Willa8
Mischa Jane Wagdelans =) Bayılıyorum sana , benim huysuzluguma ve çılgınlığıma inanılmaz bir sabır ve ilgi gösteren nadir çaylaklardansın. Senin o sessiz , sakin kişiliğini bile alt üst ettiğimde bana sesini çıkartmıyosun aksine birlikte coşuyoruz. Beni sevdiğini biliyorum , bu karsılıksız değil Misc emin ol ..Seviyorum seni !

Apple Layla Alkas I0331Apple Layla Alkas I0391
Gabriella Qurukova =) Abim'in yakınarkadaslarından biri. Sevimli bir kız , henüz çok iyi tanımıyorum ama daha iyi tanıma fırsatım olsaydı dostum diyebilceğim bir kıvama gelirdik sanırım. Seviliyooor ..

Apple Layla Alkas 20fzwvdApple Layla Alkas 5v4ri1
Rika Cho Naoko =) İlginç bir kız. Henüz tam olarak çözemedim ama şaşırtıcı derece de sihirli geliyor bana. Aramızdaki durum şuan da nötr. İlerisini zaman gösterecek.

Apple Layla Alkas 38bebba3Apple Layla Alkas 1d70f09d
Avril Lissa Hampton =) Fena biri değil. Biraz fazla olgun. Buda anaç bir hava katıyo ona.Şımarıklıklarımdan dolayı beni baya azarlasada seviyorum onu aramızda ilginç bir baiğ var.

Apple Layla Alkas Nicole-nicole-scherzinger-6678893-100-100Apple Layla Alkas Nicole-nicole-scherzinger-6678898-100-100
Amy Lee Linton =) Hoş bir kız. Farklı bir havası var. Çok yakın değiliz , ilerisini zaman gösterir ama umarım sevdiğim biri olur. Yoksa onun için kötü. Şimdilik Nötr

Apple Layla Alkas 149pcmdApple Layla Alkas 29bdn2d
Cwenye Gilraen Mornea =) İtalyaca prof.um başta beni sevmeyenlerden biri oda. Ama anlattıgına göre bir gün odamın önünden gecerken sesime hayran kalmış. Zaten o günden sonra daha iyi anlaşmaya basladık. Derslerini severim , beni ukala bulmayan nadir kişilerden. Ne kadar prof. olsa da benimle takılmayı sever tabii bende onunla. Beni eğlenbceli bulur. Onu seviyorummmm !

Apple Layla Alkas 1556xcgApple Layla Alkas 1556xcg
Candy Flora Smile =) Hoş kız , farklı ve asi bir tarzı var. İyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum ama pek iyi tanımıyorum . Bakalım bana katlanabilcek mi ? Şimdilik Nötr.

Apple Layla Alkas D8cf4c21Apple Layla Alkas 77019a5f
Minerva Jane McGonagall
=)
Sesime hayran baska bir çaylak daha. Seviyorum onu , kibar ve neşeli bir kız. Oda beni seviyor. Sesimden ve eglenceli oluşumdan bahseder hep. İyi anlaşıyoruz. Canım benim seviyorum seni..

Apple Layla Alkas 6cbb744fApple Layla Alkas 6cbb744f
Angela Zoey Queen =) Hoş kız. Pek tanımıyorum onu. Ondan hoşlanmam için dua etmeye baslayabilir. Şimdilik Nötr.

Apple Layla Alkas Jess-jessica-szohr-8929131-100-100Apple Layla Alkas Jessica-Szohr-jessica-szohr-6913154-100-100
Kayra Jessica Blackmond =) Sessiz bir kız , tanısmamız biraz gec oldu. Fakat bana sempatik geliyor , iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Kim bilir belki Megan'ın yerine gecer. Simdilik Nötr , ama sevecegime inanıyorum.

Apple Layla Alkas D98b486fApple Layla Alkas 9c78589c
Rosalié Anisha Runway =) Sevimli bir kız. Masmavi gözleri ve içten bir gülümsemesi var. Yeni tanıştık , iyi anlaşacagımızı düşünüyorum.

Spoiler:

En son Richelle Sierra Alkas tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 4:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 79 kere değiştirildi
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:54 am

arkadaşız (: lejantıma göre bişiler yaz ben ekledim seni icon lejantta
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:38 pm

Tamamdır tatlm =))

En son Apple Layla Quan tarafından Cuma Ocak 22, 2010 9:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:19 pm

Bana yazdığın kurgu gayet iyi. Ona göre eklersin canım. mİcon lejantta. =)
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 9:19 pm

Sevgili Sevgilimle arkadaşsın seviliyorsun Apple Layla Alkas Icon_biggrin
İcon lejantta
Megan Valerie

Megan Valerie

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 9:28 pm

Kurgu belli zaten lejantada öyle yaptım.. Eklermisin beni de canım ??

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 9:50 pm

Ya açıkçası (ünlünden dolayı galiba xD) seni pek sevmiyorum ama sevedebiliyorum(şizofreniyim ya xP) sadece arkadaş gibi bir yere eklersen sevinirim.İcon lejantta.
Spoiler:
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 10:11 pm

Güncellendi..

Beni sevmemen sorun değil Euterpe =)
Megan Valerie

Megan Valerie

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 11:46 pm

Waowww süper yazmışsın benimki çok sönük kaldı yanında değiştirmeliyim hemen xDxD
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 11:51 pm

Benide eklermisin...İcon Lejantta...

Kısa kurgu: Cassandra'nın yakın arkadaşın seni sevmiyorum Very Happy Apple Layla Alkas Lol
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:03 am

Megan Valerie demiş ki:
Waowww süper yazmışsın benimki çok sönük kaldı yanında değiştirmeliyim hemen xDxD

tamam tatlım =)

hemen ekliyorum zoe =)

En son Apple Layla Quan tarafından Salı Ocak 19, 2010 1:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:33 am

Beni de eklersin artık müstakbel oda arkadaşım ... Nasıl olduğunu biliosn .. İcon da lejantta lol!
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 5:59 am

beni eklermisin yüksek rahiben ve edebiyat profesörünüm

icon lejantımda mevcut
http://twilightfan-tr.com/
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 6:47 pm

Elizabeth Viola Cullen demiş ki:
beni eklermisin yüksek rahiben ve edebiyat profesörünüm

icon lejantımda mevcut

Güncellendi Rahibem
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:13 pm

aaaaa ben nerdeyim?? Benide köşelere bir yere ekle bakalım (: Icon lejantta lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 2:13 am

Ünlümü değiştirdim artık Vanessa Anne Hudgens .. İconumu yenilersen sevinirim cnm .. İcon lejantımda mevcut ..
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 11:24 pm

Jessica Alineor Sandmann demiş ki:
aaaaa ben nerdeyim?? Benide köşelere bir yere ekle bakalım (: Icon lejantta Apple Layla Alkas Lol

tamamdır tatlım Apple Layla Alkas Icon_smile

Anna Kristall Snowy demiş ki:
Ünlümü değiştirdim artık Vanessa Anne Hudgens .. İconumu yenilersen sevinirim cnm .. İcon lejantımda mevcut ..

hallettim hayatım Apple Layla Alkas Icon_smile

Sitede Flood yasaktır...
Mod: Richélia Zoé...
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 12:02 am

Çok saol cnm Wink
Lee Young Ae

Lee Young Ae

Nerden : kore den gelirim bizzat..adımdan anlaşılmıyor mu bakiii duyamadım!!!....

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 12:36 am

beni de eklersen sevinirim cnm
kurgu: o çok tatlı bir kız.ama onu anlamakta güçlük çekiyorum.çok fazla sessiz.bazen şen şakrak bir kız ama bazen çok sinirli vekaramsar görüyorum onu.ama yine de hoş ve zeki diye ekleyebilirsin
senin hakkındaki düşüncelerim:seni seviyorum ama kibirli oluşun hoşuma gitmiyor.ben-merkezci davranmazsan seni daha fazla severim.ama yinede çok hoş bir kızssın itiraf ediyorum
icon lejantımda mevcut canım rendeer
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:30 am

Lee Young Ae demiş ki:
beni de eklersen sevinirim cnm
kurgu: o çok tatlı bir kız.ama onu anlamakta güçlük çekiyorum.çok fazla sessiz.bazen şen şakrak bir kız ama bazen çok sinirli vekaramsar görüyorum onu.ama yine de hoş ve zeki diye ekleyebilirsin
senin hakkındaki düşüncelerim:seni seviyorum ama kibirli oluşun hoşuma gitmiyor.ben-merkezci davranmazsan seni daha fazla severim.ama yinede çok hoş bir kızssın itiraf ediyorum
icon lejantımda mevcut canım rendeer

Tamamdır canım =)
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 3:05 am

güncelle bakalım artık en sevdiğin dersin profesörüyüm Apple Layla Alkas Lol
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 6:55 pm

Alec Vladmir Alkas demiş ki:
güncelle bakalım artık en sevdiğin dersin profesörüyüm Apple Layla Alkas Lol

Biraz az resmi oldu sanırım lol! Begenmezsen kurguyu sen belirt (=
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:00 pm

Ay resmi olmasın zaten ne o öyle Apple Layla Alkas Lol
Çatlak Profesör'üm ben kendime Profesör bile dedirtmiyorum xP
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:05 pm

Alec Vladmir Alkas demiş ki:
Ay resmi olmasın zaten ne o öyle Apple Layla Alkas Lol
Çatlak Profesör'üm ben kendime Profesör bile dedirtmiyorum xP

Tamamdır o zman =)
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Apple Layla Alkas Empty
MesajKonu: Geri: Apple Layla Alkas   Apple Layla Alkas Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:12 pm

hayatım ünlüm değişti icon güncellemesi yaparmısın

Spoiler:
http://twilightfan-tr.com/

Apple Layla Alkas
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Apple Layla Quan
» Brandon Thomas Alkas
» Bak Bakalım Nasılmış ? XD Richelle Sierra Alkas _ Gizemmm .) <3