House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Brandon Thomas Alkas

+27
Angela Zoéy Queen
Androméda Alondra McKenna
Minerva Jane McGonagall
Heaven Jack Night
Sarah Guinevere Gloom
Gabriella Qurokova
Artemis Elysion Griffith
Micheal Scofield William
Miké Jéanill Xanlées
Cwenye Gilræn Mornea
Blair Anne Hampton
Regen Elena Gilbert
Kevin Dennis Somerhalder
Lilith Hex Blueblood
Lee Young Ae
Richelle Sierra Alkas
Natalia Ellié O'rélia
Melinda Claire Night
Victoria Emily Kerr
Julié Clouid O'shéliâ
Megan Valerie
Jessica Alineor Sandmann
Edward Jace Wayland
Erik Dominic Paula
Elizabeth Rose Wayland
Luciana De Felice
Brandon Thomas Alkas
31 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas Empty
MesajKonu: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 5:50 am

Brandon Thomas Alkas Aaaaci Brandon Thomas Alkas Aadakgf Brandon Thomas Alkas 41606234 Brandon Thomas Alkas 40903902
Brandon Thomas Alkas Aaaagdsh Brandon Thomas Alkas Aleccik Brandon Thomas Alkas Allwh Brandon Thomas Alkas 0040w2x0
Brandon Thomas Alkas Aaaaaaaaam Brandon Thomas Alkas Aaaamdujh Brandon Thomas Alkas Aleec Brandon Thomas Alkas Gaspard4
Brandon Thomas Alkas Ulliel1qm6 Brandon Thomas Alkas Gaspard-Ulliel-icon-gaspard-ulliel-616148_100_100 Brandon Thomas Alkas 2635560863_2082124f68 Brandon Thomas Alkas Gasp5vw9
Brandon Thomas Alkas 61593428 Brandon Thomas Alkas 56782505 Brandon Thomas Alkas Sept20_04 Brandon Thomas Alkas 1

~Genel~
Doğum Tarihi: 20 Eylül 1991
Konuştuğu Diller:İtalyanca,İspanyolca,Çince,Japonca,İngilizce,Portekizce,Fransızca ve Almanca.

Ailesi (Gece Evi’nden Önce-Kendi Anlatıyor…)
Tek çocuk olmama rağmen her zaman dikkatleri üzerine çeken ben olmuşumdur.Belki de görüp görebileceğiniz en şımarık insanlardan biriydim.Ailemle birlikte birçok yer gezerdik.Mesela annem de babam da İngiliz olmasına rağmen ben İspanya’da doğmuşum.Ne kadar gezdiğimizi siz düşünün.
Bu küçük kardeşim Olivia doğana kadar sürdü.Sonra İngiltere’de kaldık.En azından kardeşim 4 yaşına gelene kadar.O 4 yaşına geldiğinde Amerika’ya taşındık.Yeni evimizde çok “kalamadım”.Geldikten iki ay sonra zaten hayatım değişecekti.Çünkü Amerika’ya gelişimin tam ikinci ayında –ve doğum günümde- işaretlenmiştim.Yeni “ailem ve hayatım” olacaktı…

Gece Evi’ne İlk Geliş ve Alışma Süresi (Yine Kendi Anlatıyor…)
Yeni tanıştığınız insanlarla ilk defa bir program yaptığınızı düşünün.Onlarla ilk defa okul çıkısı bir şeyler yapacaksınız.Bir de o gün her sene beklediğiniz doğum gününüz.16. yaşınızı dolduruyorsunuz.Ne ters gidebilir ki?Cevap verebilirim.Mesela…İşaretlenip Gece Evi’ne postalanabilirsiniz.İşte bana tam olarak olan buydu.Daha yeni ayak uydurabildiğim –daha doğrusu o zamanlar hala alışamamıştım- bir yerde yeni arkadaşlarım tarafından “ucube” muamelesi görmüştüm.Dahası küçücük kardeşim ile benle alay etmişti.
“Buydaki heyşeyin benim olcaak ! ”diye sinirlendirip durmuştu beni.
Gece Evi’yle ilgili korkularım büyüktü.Orada kimseyi tanımıyordum öncelikle.Ve düzeni…Gündüzümle gecem birbirine gireceği için çok kötü hissediyordum.Ama o zamanlar bu kadar kolay alışacağım gelmemişti aklıma.

Bir ay sonra her şey çok çabuk değişti.Bir sürü arkadaşım olmuştu ve kendimi gerçekten evimde gibi hissediyordum.Annemler geldikleri zaman beni bu kadar “mutlu” gördüklerince şaşırıyorlardı.Çünkü gerçekten de öyle hissediyordum.Onların dediklerini yapmak zorunda değildim.Kural yoktu…Bu benim için yetiyordu.Özgürdüm.Kelimenin tam anlamıyla özgür hissediyordum kendimi…

Garip Ama Gece Evi’nden Bir “Akraba” Buluyor…
Okula geldiğinden beri iyi anlaşırdık , çok uyumluyduk. Sesi beni hep büyülerdi , benim müziğime eşlik etmeye bayılırdı. Sonra ne olduysa oldu ve kardes çıktık. Babamın ölmesi üzücüydü fakat bu sayede ortaya çıkan gerçeklerde bir o kadar güzeller. Arkadaşken Apple'ın geçmişini yeterince biliyordum , artık onun ailesiyim ve bildiklerim çok yetersiz. En kısa zamanda ailelerimizi birleştirip , bundan sonrasını birlikte yasamayı düşünüyoruz. Kardeşimin geçmişini paylaşamadım ama geleceği kesinlikle benim. Onu yanımdan ayırmayı hiç düşünmüyorum , hayatı yeterince yalnız geçti bundan sonrayı mutlu yasamasını sağlamak benim görevim artık. Kardeşimin değişimini tamamlayabilmesi için dua ediyorum. Onu çok seviyorum , İyi ki varsın Apple !

Brandon Thomas Alkas 2226627882_e56edc45b2
Tormenta...De mi el gato...Salvaje,inteligente,dulce,valiente...Aquél corpulento un negro.
~Kendim~
~Fikizksel Özellikler
Dış görünüşümü anlatayım…Uzun boyluyum.1.80 civari. Kızıl sarışınım.Gözlerim deniz gibi mavi ama buz kadar soğuktur.56 kiloyum.
~Ruhsal Özellikler~
Çok pohpohlandım ne yapayım?Aşırı derecede şımarık ve ukalayımdır.Kendimden başka kimseyi sevmem.Aşırı derecede çapkınım.Yalan söylemeyi iyi bilirim.İkna kabiliyetim yüksektir.Kurallara uymam,genelde kurallar bana uyar.Hayata bakış açım farklıdır.Hayallere pek takılmam.Gerçekçi olduğum da söylenemez.Dönüşümümdekn sonra bu özelliklerin çoğunu kaybettim diyebilirim aslında.Kesinlikle daha ciddiyim ama yeri geldi mi hala eski eğlenceli halima dönebiliyorum.

ilişkiler en yakın zamanda güncellenecek...

Brandon Thomas Alkas I720340_blur-by-young1and1hopeless Brandon Thomas Alkas I720339_blur-2-by-young1and1hopeless
Kardeş olduğumuza hala inanamıyorum.Babamın yıllarca bizden saklaması ne kadar da sinir bozucu.Aslında inanılmaz bir şekilde benziyoruz birbirimize.Artık sana farklı bir gözle bakıyorum kardeşim...
Brandon Thomas Alkas 012 Brandon Thomas Alkas 014
Sevgilim...Senin için hissettiklerim daha önce kimse için hissetmemiştim.Sen gerçekten farklısın.Diğer kızlardan çok daha farklısın hem de...İlk kez aşık olmuş gibiyim.Seni seviyorum...
Brandon Thomas Alkas Jessicajessicastam59739 Brandon Thomas Alkas Jessicajessicastam59739
Jess çok sevimli bir kız.İkimiz de müziği çok seviyoruz ve gerçekten iyi anlaşıyoruz.Onun için en büyük istisna olduğumu söyler durur.Seviliyorsun Jess...
Brandon Thomas Alkas 2zgaes0 Brandon Thomas Alkas 2w6rw1s
Şu anda Mark'la çıkıyorsun ve biliyorum çok mutlusun ama bir yanın sanki beni unutamadı.Duygularını değiştirmeyi isterdim ama bir süre sonra yeniden aynı şeyleri hissedeceğini biliyorum.Seni sadece "arkadaş" olarak görüyorum.Ötesi olamaz...
Brandon Thomas Alkas Emma-Watson-emma-watson-10354923-100-100 Brandon Thomas Alkas Emma-Watson-3-emma-watson-10367370-100-100
Victoria...Cass'in en sevdiği arkadaşlarından biri.O seviyorsa ben de seviyorum demektir.Birlikte vakit geçirmek güzel.Seviliyorsun...
Brandon Thomas Alkas 2bda9d71 Brandon Thomas Alkas C32c4683
Çok tatlı kız gayet de iyi anlaşırız.Çok konuşmuşluğumuz yok ama Apple'la yakın arkadaşlar.Yani benim de arkadaşım.
Brandon Thomas Alkas 841x Brandon Thomas Alkas 961x
Tatlı kız seviyorum.Ortak noktalarımız çok.Çevremdeki neredeyse herkesle dost.Seninle arkadaş olmak güzel Gab !
Brandon Thomas Alkas 2wf750n Brandon Thomas Alkas 28aj76u
Seninle ne kadar çok ortak noktamız var değil mi Victoria?Acaba bu aynı tarafta olduğumuz için olabilir mi?Sana güvenebileceğimi biliyorum yolundan dönmeyeceksin...
Brandon Thomas Alkas Dqnev8 Brandon Thomas Alkas Sff5lv
Ona her zaman saygılı davranırım.Ne olursam olayım seveceğim biri.Güzel olması ayrı bir muamma.Dersinde beni büyülüyor.İspanyolcayı onun sayesinde daha çok seviyorum denilebilir...
Brandon Thomas Alkas D1 Brandon Thomas Alkas D10
Oda arkadaşım...Gece Evi'ndeki ilk arkadaşım diyebilirim.Taraflarımız ne olursa olsun iyi anlaşıyoruz.Bir işi olduğu zaman o bana gelir benim bir işim varsa ben de ona giderim.İyi ki oda arkadaşımsın Mark.

En son Brandon Thomas Alkas tarafından Salı Mart 30, 2010 1:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 47 kere değiştirildi
Luciana De Felice

Luciana De Felice

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 8:35 am

Nereye ekleyeceğini biliyosun sen Smile

icon:
Spoiler:
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 5:53 pm

Geceevinin yüksek rahibesi ve edebiyat profesörünü eklersen sevinirim.. Olumlu olsun çok iyi biri filan gibi . lol!
icon
Spoiler:

En son Elizabeth Viola Cullen tarafından C.tesi Ocak 16, 2010 11:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://twilightfan-tr.com/
Erik Dominic Paula

Erik Dominic Paula

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:19 pm

Spoiler:

Kurgu bariz belli xP xD
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 10:04 pm

dersimi alıyormusun bilmiyorum ama eklersen sevinirim.

Sevdiğim bir profesör diye
icon
Spoiler:
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 1:17 am

Iconum lejantımda daha önce konuştuğumuz gibi bir yer lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 4:21 am

Güncellendi.
Megan Valerie

Megan Valerie

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:16 am

Beni de eklermisin yakın dost kanka filan olabilir =)
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:12 pm

Alec Vladmir Alkas demiş ki:
Güncellendi.
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:15 pm

Benide Eklermisin?
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:16 pm

Eklerim tabi.Kurguyu biliyorum Brandon Thomas Alkas Icon_biggrin
Ama icon lazım
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:24 pm

Pardon yaa Very Happy Very Happy

Brandon Thomas Alkas 2928z0h
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:27 pm

Güncellendi
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 4:17 pm

Baktım kimse eklemiyor iş başa düştü. Beni nasıl eklemek istiyorsan öyle ekle xD İcon lejantımda var =)
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 5:04 pm

Baktım kimse eklemiyor iş başa düştü. Beni nasıl eklemek istiyorsan öyle ekle xD İcon lejantımda var =)
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Melinda Claire Night

Melinda Claire Night

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 5:44 am

Yakın arkadaşız ve iyi anlaşıyoruz.
Brandon Thomas Alkas KM-as-Morgana-icon-s1-katie-mcgrath-9251006-75-75Brandon Thomas Alkas Katie-McGrath-actresses-8985060-75-75
Ekle bakalım.Very Happy
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 11:04 pm

İconların 100*100 olması lazım Kübra Brandon Thomas Alkas Icon_biggrin
100*100'lük icon verdiğinde eklicem.
Bu arada hep dost olmaz lan biraz da düşman istiyorum Brandon Thomas Alkas Icon_biggrin
Melinda Claire Night

Melinda Claire Night

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 12:09 am

Brandon Thomas Alkas KM-as-Morgana-icon-s1-katie-mcgrath-9251015-100-100
Brandon Thomas Alkas KM-as-Morgana-icon-s1-katie-mcgrath-9251025-100-100
bıyır bakalım.Very Happy
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 3:49 am

Brandon Thomas Alkas 112055

beni de ekler misin lütfen ?
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:03 am

Kurguyu belirtmezen eklemem Brandon Thomas Alkas Icon_razz
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:06 am

Melinda Claire Night'ı Düşman Olarak ekleyebılırsın Very Happy Çünkü Benim en iyi arkadaşım Brandon Thomas Alkas Icon_wink
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:09 am

Ya sen benim düşmanım değilsin ki...
Nötr'sün benim için Very Happy
Sen kötüsün diye onunla da kötü anlaşmazlık yapamam dimi xD Brandon Thomas Alkas Lol
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:30 am

hmm.. beni bazen tatlı buluyosun fakat bazen de öldürmek istiyosun bazen sinir bozucu olabiliyorum Razz lol! şimdi eklermisin ? lol!
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:12 pm

Alec Vladmir Alkas demiş ki:
Ya sen benim düşmanım değilsin ki...
Nötr'sün benim için Brandon Thomas Alkas Icon_biggrin
Sen kötüsün diye onunla da kötü anlaşmazlık yapamam dimi xD Brandon Thomas Alkas Lol

Amaan Very Happy Sen Düşman Olsun biride demedinmi benimde aklıma o geldi Very Happy Brandon Thomas Alkas Lol

İkiz Sana bir garezim yok hee Very Happy Yanlış anlaşılma olmasın Brandon Thomas Alkas Lol
Melinda Claire Night

Melinda Claire Night

MesajKonu: Geri: Brandon Thomas Alkas   Brandon Thomas Alkas Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:30 pm

Yanlış anlamadım ikiz biliyorum seni..D

Brandon Thomas Alkas
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Apple Layla Alkas
» Bak Bakalım Nasılmış ? XD Richelle Sierra Alkas _ Gizemmm .) <3
» Jason Brandon Oliver
» Thomas Stévi Dé'quéll