House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))

+5
Blair Anne Hampton
Lydia Medaleine Gloom
Rika Trixie Raquel
Macy Bertoluna
Lúthien Bell Tsukino
9 posters
YazarMesaj
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Empty
MesajKonu: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:07 pm

Selam arkadaşlar ben Feyza. Lise 1'e gidiyorum yani 14, 5 yaşındayım. Very Happy Eskişehir'de yaşıyorum, deniz falan yok ama havası suyu ( Mecazi anlamda Very Happy ) bir başka benim için. Kitap okumaktan, film izlemekten, resim yapmaktan ve müzik dinlemekten çoook hoşlanıyorum. Resim konusunda yeteneğim varmış bayağı, öyle diyorlar. Very Happy Özellikle anime karakterleri falan çizmeye bayılırım ya da yağlı boya falan... Türk sanat müziği ve arabesk ( Asla ) dışında tüm müzik türlerini dinlerim. Ama özellikle yabancı pop ve rock dinlerim. Birde vazgeçemediğim kelt müziği vardır. En sevdiğim sanatçılar ve gruplar: Paramore, Beyonce, Rihanna, Taylor Swift, Avril Lavigne, Lady Gaga, Enya, Loreena Mckennitt falan saymakla bitmez yani. Very Happy Arkadaşlarla dolaşmaya, konuşmaya falan da bayılırım. Şiir okumak ara sıra birkaç dize karalamakta yapmadığım şey değildir. Very Happy Tam bi Yüzüklerin Efendisi hayranıyımdır. Very Happy
Çok şey söyledim, artık kessem iyi olacak Very Happy Umarım sitede çok eğleniriz ki zaten üye olalı bayağı oldu, bayağı da eğlendim yani eğlenmeye devam lol!
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:28 pm

Hoş geldin!!! Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_cheers Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_cheers
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:29 pm

Hoşbulduk !!! lol!
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:35 pm

hoş geldin can-can (bu can-can nerden çıktı bilmiyorum ama içimden geldi bn sana can-can diyim) Suspect bu arada bnde melis Laughing
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:40 pm

Hoşbulduk Melis Smile Can-can diyebilirsin güzel olur farklılık Laughing Biz sınıftada birbirimize can-can deriz bazen lol!
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:44 pm

Kendimi tanıtmayı unutmuşum. Smile
ben ayışığı
Tanıştığımıza sevindim Very Happy
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:45 pm

Bende tanıştığımıza sevindim Very Happy
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:50 pm

selam feyza hoşgeldin lol! bende tuğçe bende 14,5 yaşındayım Very Happy ayrıca izmirli olmam ve izmirde yaşamama ramen bende eskişehiri seviyorum lol! ne kadar ortak yönümüz varmış Suspect
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 10:05 pm

selam tatlım bende ekin 15 yaşındayım lise 1'e gidiyorummm
almira mystery

almira mystery

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:14 am

selam feyza bende sibel.. hoşgeldin !!Very Happy:D:D
Arwen Jeni Hathaway

Arwen Jeni Hathaway

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 4:37 pm

selam feyza bende tuğçe siteye hoş geldin
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:41 pm

Selam Tuğçe, Ekin, Sibel ve Tuğçe hepinizle tanıştığıma çok çook memnun oldum Razz Very Happy lol!
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:19 pm

(Biraz geç oldu ama Very Happy ) Hoşgeldinn..!
Ve iyiki geldinnn..Çünkü oda arkadaşımsınn cheers I love you
Umarım çokkk eğlenirizz lol!
Lúthien Bell Tsukino

Lúthien Bell Tsukino

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 12:29 am

Sağol Melike'cim Very Happy Sende iyi ki geldin! Smile Zaten eğleniyoruk Very Happy Bende umarım daha çoook eğlenirik Very Happy lol!
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 3:42 am

UmaRım..! lol!
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))   Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =)) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 3:44 am

Feyzacım bende Yağmur. Aramıza hoşgeldiiiiiiiin

Selam Arkadaşlar, fazlasıyla geç oldu ama olsun =))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam arkadaşlar
» selam arkadaşlar bende varımmmm :)
» Biraz geç oldu ama :):):)
» Biraz geç oldu ama ... BEN GELDİM :D
» Selaammmm Çok geç oldu amaa =)