House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz geç oldu ama :):):)

3 posters
YazarMesaj
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Biraz geç oldu ama :):):) Empty
MesajKonu: Biraz geç oldu ama :):):)   Biraz geç oldu ama :):):) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 3:04 am

Bazı arkadaşlarım bilir beni ben Yada .California'dan buraya zorunlu geldim.Şimdilik okul bitene kadar İzmir-Göztepedeyim.
Türkiye'ye geliş sebebimi merak edenler vardır.Amerika'da buradaki kadar sıkı olmadığımıs için biras fazla açıldık:)Smile..Neyse Eylülde İzmir'e zorla getirildim.24 saatin 8-9 saati Türkçe dersi almakla geçiyodu.Hiç turkçem yoktu.
Bu arada Türkiyedeki Güzel sanatlar gibi bi okula gidiodum.5 Yaşında muzik eğitimi almaya başladim.Keman,Electro keman,Gitar(her türlü) piano ve bateri çalıyorum.İzmir'e geldiğimde de Çello dersi almaya başladım.
Amerikaya gelenler bilir müzik okullarında özellikle 1den çok yabancı dil görülür.4 yabancı dilim var İnglizcele 5 tabi.)
Gelelim türkiyedeki okuluma...Burdaki okula gitmeden önce resmen şok yaşadım.Bizde kıyafetler hep serbestti ama burda kıyafet zorunluluğu varmiş.Buradaki öğretmenler desen off off nasıl sıkıyolar insanı.Yds bölümüne girdim yabancı dilden başka bişey bilmediğim için:) Zaten ders işlediğimiz felan da yok İngilizce bölümünde ingilizce konuşmaya kızıyolardı ya var mı böle bişi:)SmileSmile
Neyse bu siteyi öle göz tararken buldum(ya da nasıl denirse).Naz,Nida,Pınar,Bora.... ve dier sayamadığım arkadaslarımla tanıştım burada.Artı sınıftaki arkadaslarımdan bile yakınlar bana .Nidacım da turkçede çok yardımcı oldu bana onları seviyorumm:)SmileSmileSmileSmileSmileSmile
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Biraz geç oldu ama :):):)   Biraz geç oldu ama :):):) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 3:33 am

Bende seni çok seviyorum canısıı! Very Happy
Tatlım benim çok zorluk çekmişsin belli.
Olsun biz sana sitede yardım ederiz.
Şaşacaksın ama Nida bana da yardım ediyor! xD
Türk'üm ama düzgün kullanmak için bazen ona koşuyorum.
Sitede iyi vakit geçiriyorsundur umarım! =)
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

MesajKonu: Geri: Biraz geç oldu ama :):):)   Biraz geç oldu ama :):):) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 3:34 am

Siz olduktan sonra tabiki de sppppppppeeeeeeerrrrrrrrrrr xD
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Réchalle Atalanté Okéféra

Réchalle Atalanté Okéféra

MesajKonu: Geri: Biraz geç oldu ama :):):)   Biraz geç oldu ama :):):) Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 8:09 pm

Cnm istemeden gelmişsin Türkiyeye ama burdada arkadaşların var bunu unutma! Sen çok iyi ve tatlı bir kızsın eminim buraya alışırsın cnm
Dileğim senin en mutlu yerde olmandır. I love you Wink

Biraz geç oldu ama :):):)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hep kitap mı?? Biraz da takım :D
» Biraz geç oldu ama ... BEN GELDİM :D
» Edit yapalım biraz :D
» ...::: The NoteBook (Biraz ağlamak istersen)