House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci

2 posters
YazarMesaj
Lauren Landau

Lauren Landau

Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Empty
MesajKonu: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 7:59 pm

]Lauren ve Amy dersten çıkmışlardı ve yatakhanelere doğru gidiyordu.Geceyi aydınlatan gaz lambaları sayesinde her şeyi net görüyorlardı.Lauren daha yeni işaretlenmişti ve Gece Evş hakkında hiç bir şey bilmiyordu.Bunun için Amy ona Gece Evi hakındaki her şeyi heyecanlı bir şekilde anlatıyordu.Lauren, Amy'nin anlattıklarından en çok değişimi tamamlıyamama olayından çok etkilenmişti.[/color]
-...Ah, bir de tatlım şuan bir oda arkadaşın yok.O yüzden tek başına kalman gerek ama istediğin zaman yanıma gelebilirsin, demesiyle Lauren düşüncelerinden çıkmıştı ve Amy'nin ona gülümseyerek baktığını görünce ondan cevap beklediğini anladı.Hemen aklına ilk gelen şeyi söyledi.
- Teşekkür ederim, Amy.Ama benim için tek kalmak sorun değil. , dedi.
Amy tam bir şey söylemek için ağzını açtı ki bir ses duydular.Lauren ilk başta çok korkmuştu.Ama sonra birinin büyük neşe ağaçlarının hemen önündeki bir bankta birinin orada oturmuş ağladığını gördü ve içi rahatlamıştı.Amy'nin hemen ona doğru koştuğunu gördü ve onun arkasından yavaşça banka doğru gitti.Amy hemen kızın önün de dizlerinin üstüne çöktü ve elini tutup
-Tatlım,Alexa ne oldu? Neden ağlıyorsun? , diyince kız kafasını kaldırı.
Lauren kızın ismini duyduğunda hiç yabancı gelmemiştİ.Kızın yüzünü görünce onu daha önce Vampir Sosyoloji dersinde görmüştü.Kızın gözleri kızarmıştı ve yüzü sırılsıklamdı.Kızın ağladığı her halinden belliydi.Kız hıçkırıklarının geçmesini bekledi.Amy bir süre Alexa kendine gelene kadar hiç bir şey söylemedi.Alexa'nın hıçkırıkları kesilmişti ve nefesi düzene girmişti.
-Ben...Ben burada oturuyordum, kendimi çok halsiz ve bitkin hissediyordum.Biliyorsun şu değişimi tamamlama konusunda bu aralar çok takıntılıyım ve kendimi böyle halsiz, bitkin hissedince çok korktum..., Kız yine ağlamaya başladı.
Amy onu sakinleştirmeye çalışıyordu.Lauren şu değişim konusunda yalnız kendisinin takıntılı olmadığına sevindi.
-Şey belkide bu konuda çok takıntılı olduğundan dolayı psikolojik olarak olabilir.Buraya yeni geldim ama bende bu değişim konusunda biraz takıldım.Ama bu değişim tamamlayacağımı düşünüyorum.Bence sende böyle düşünmelisin , dedi ve kıza gülümsedi .Lauren bunları böyle rahat bir şekilde söylediği için sevindi.Alexa ona baktı,Lauren'e gülümsedi ve
-Bu konuda tek olmadığıma sevindim.Tavsiyene uyacağım." dedi.Alexa rahatlamışa benziyordu.Amy
-Lauren, tatlım.Yatakhaneye doğru tek başına gidebilir misin?Hem çok yorgun görünüyorsun.Ben de Alexa'yı yemekhaneye götüreyim çok acıkmış görünüyor ,Alexa'ya baktı ve gülümsedi.Sonra bana baktı ,İstersen bizimle gelebilirsin hiç sorun değil, dedi ve gülümsedi .
Lauren yatakhaneye gidip, odasına çıkıp bir güzel uyumanın ona çok iyi geleceğini düşünd.
-Sağol Amy ama benim için şimdi uyumak çok daha iyi olacak. ,dedi .
Amy ve Alexa ile vedalaştıktan sonra yatakhaneye doğru ilerlemeye başladı.Karanlıktan beyaz ve gri bir tüy yumağı çıktı.Lauren
-Capy, neredeydin bakayım. ,dedi ve kedisini kucağına alıp yatakhaneye doğru ilerledi.
Lauren yatakhaneye doğru giderken kafasını kaldırdı ve gökyüzünü kaldırdı .Gökyüzü kesinlikle muhteşemdi .Baharda oldukları için ağaçların dalları çiçek açmıştı .Her ağacın çiçeklerinin rengi farklıydı .Birinin ki beyazdı ve kesinlikle ağacı kusursuz gösteriyordu .Lauren'in gözü birden ilerideki bir ağaca takıldı ,ağaçın çiçekleri mordu .Lauren şaşırmıştı ve aynı anda büyülenmişti .Mor çiçekler çok değişik şekilleri vardı ve Lauren bunları birine anlatmaya kalksa bu güzel çiçekleri nasıl tarif edeceğini bilmiyordu .Sadece o kişiyi alıp buraya ketirmesi gerekirdi .Lauren bir anda orada öylece ağaçlara büyülenmiş bir şekilde baktığını fark etti .Hemen bu düşüncelerden kurtulmak için kafasını salladı ve sevgili Capy ile yatakhaneye doğru yürümeye devam ettiler .Yatakhanenin kapısını açtığında ana salonda çok az kişi vardı .Çoğu kişi televizyonun karşısında oturmuş çeşitli filmler izliyorlardı .Lauren aç olduğunu fark etti ve odasına çıkmadan önce mutfağa gidip sandiviç tarzı bir şey almaya gitti .Buzdolabını açtı ve eline karışık bir sandiviç ve kola aldımak için Capy'i yere bıraktı .Sandiviçini ve kolasını aldıktan sonra yuarı doğru yüremeye başladı .Capy de huysuzlanarak onun arkasından yukarı çıktı .Lauren odasını kapısını açtı ve içeri girdi .Sandiviçi ve kolayı masasının üstüne bıraktıktan sonra dolabına doğru yürüdü .Üstüne uyumak için pijamalarını çıkardı .O üstünü giyerken Capy de kedi kapısından içeri girdi ve huysuz huysuz boş yatağın üstüne atladı .Lauren ona baktı ,kedisi yatağın üstüne atladığı gibi hemen gözlerini kapattı ve uyudu .Lauren kedisine gülümsedi ve yatağına doğru yürüdü .Mutfaktan aldığı sandiviçini ve kolasını aldığı gibi yatağına girdi .Sandiviçini yemek için ambalajından çıkarırken şu değişim olayını nasıl atlatacağını düşündü .

En son Lauren Landau tarafından Ptsi Mart 29, 2010 10:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 2:07 am

Tatlım bu çok kısa. Bu mesajı editleyerek rpgyi uzatırsan daha iyi bir puan alırsın.
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Lauren Landau

Lauren Landau

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:29 pm

tmm uzattım ...
Lauren Landau

Lauren Landau

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 4:33 am

acaba artık puanımı verir misiniz meraktan ölüyorum
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 10:47 pm

Bunu okursam kör olurum Very Happy Lütfen kalın yapma yazı sitilini.
Lauren Landau

Lauren Landau

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 3:50 am

Tmm düzelttim ... puan verirsen şimdiden söyliyeyim en iyisi 6.Sınıf olmak istiyorum Very Happy
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 9:23 pm

55*

Aramıza hoşgeldiin!! Very Happy
Lauren Landau

Lauren Landau

MesajKonu: Geri: Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci   Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 2:39 am

teşekkür ederim Very Happy Very Happy 6.Sınıf olmak istiyorum

Lauren'ın Gece Evine Alışma Süreci
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alacakaranlık mı Gece evi mi?
» Gece Evi Serisi
» mRb gece evi bn geLdm :)
» Uykusuz bir Gece
» Gece evi partisi.