House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alacakaranlık mı Gece evi mi?

+28
Stella Ashley
Flora Stewart
Ophélie Eléonore Kyffin
Nymphe A. Christensen
Katie Vampire Queen
David Beckham
Rosalie Cullen
Ashley Cullen
Kevin Dennis Somerhalder
Cwenye Gilræn Mornea
Katniss Selena Jonas
Micheal Scofield William
Kadie Eartha Valerie
Blair Anne Hampton
Melanié Persaphodã Jea
Natalia Ellié O'rélia
Evelyn Lydia Cole
Sarah Guinevere Gloom
Lilith Hex Blueblood
wampireLfiaLLa
Julié Clouid O'shéliâ
Pınar Oinone
Luciana De Felice
Erik Dominic Paula
Elizabeth Rose Wayland
London Sydney Quixie
Jessica Alineor Sandmann
Charlotte Carslien
32 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Alacakaranlık mı Gece Evi mi?
Alacakaranlık
Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_lcap9%Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_rcap
 9% [ 6 ]
Gece Evi
Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_lcap41%Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_rcap
 41% [ 28 ]
Hiçbiri
Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_lcap0%Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
İkiside
Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_lcap50%Alacakaranlık mı Gece evi mi? Vote_rcap
 50% [ 35 ]
Toplam Oylar : 69

YazarMesaj
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Alacakaranlık mı Gece evi mi? Empty
MesajKonu: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 6:44 pm

Arkadaşlar size göre Alacakaranlık yoksa Gece Evi mi daha güzel?
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 2:01 am

Anlaşılan kimse seçim yapamamış Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_biggrin Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_biggrin
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 12:58 am

Evet biraz öyle olmuş. Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_razz Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_biggrin
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 5:11 am

İkisinin yeride kalbimde ayrı Very Happy Yani ikiside Very Happy
http://twilightfan-tr.com/
Erik Dominic Paula

Erik Dominic Paula

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 9:56 pm

ikisi de :D Ya aslında Gece EVi tam bir vampir romanı. Alacakaranlık romantik bi roman yani türler farklı gibi bir şey diyemeyeceğim..
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 4:16 pm

Bu anket böyle devam edecek anlaşıldı... Alacakaranlık mı Gece evi mi? Lol
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Luciana De Felice

Luciana De Felice

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 3:34 pm

Bence Gece evi çok daha iyi, Alacakaranlıkta güzel ama böle yoğun bi aşk falan var bayıyo yani =D
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Pınar Oinone

Pınar Oinone

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 4:19 am

Bence her ikiside birbirinden iyi Razz
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:05 am

İkiside Çünkü;

Alacakaranlık ilk göz ağrım Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_razz

Gece Evi Serisi çoooook beğendiğim bir seri Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_biggrin
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 5:42 am

bence Gece Evi =)
Gece Evi haricinde hiç bi serinin ilk 3 kitabını 1 haftada bitirdiğimi hatrlamıyorum =) (cidden)
Alacakaranlık kitaplarını bitirmem 1 ayımı alıyo Smile
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 10:40 pm

İkiside ama Gece Evi daha ağırlık basıyor:)
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: ..   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 11:18 pm

Ayrım yok... Tabiki ikiside.. Very Happy sunny lol!
Evelyn Lydia Cole

Evelyn Lydia Cole

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 6:08 pm

İkisine de bayılıyorum !!!! Smile)
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:09 pm

Gece Evi daha eğlenceli ve akıcı ama Alacakaranlık da karika .. O aşk eritti beni . Mesela Gece evinde de o yok ...
Melanié Persaphodã Jea

Melanié Persaphodã Jea

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 1:55 am

Eskiden bütün hayatım Alacakaranlık'tı..Ama artık beni hiç çekmiyor! Sevenler alınmasın tabii..
Hiçbirşeyin beni Gece Evi Serisi kadar bağladığını sanmıyorum! Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_rr
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 4:31 am

bence her ikisde süperr:)
Kadie Eartha Valerie

Kadie Eartha Valerie

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:06 pm

Sonun kadar Gece Evi diyorum =D

Çünkü sokakta, metroda, okulda kısaca heryerde Alacakaranlık serisi konuşuluyor. Ve açıkcası içime gına geldi (Anti- tw değilim ama biryerde insan sıkılıyor artık.)

Ama Gece Evi, bizim okulda tek tük kişide mesela. Ben bunu seriyi okuyorum dediğimdeyse şaşırıyorlar açıkçası.

Kısace Gece Evi cheers
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:29 pm

İkiside Very Happy Very Happy
Katniss Selena Jonas

Katniss Selena Jonas

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:45 pm

İkiside Alacakaranlığın hakkını yememek lazım o olmasaydı gece evi serisini türkiye'de daha geç görücektik.her ikiside sürükleyici ve her ikiside farkılı hikayeler anlatılıyor benim oyum her ikiside

Ltfen Flood Yapmayınızı !
Cwenye Gilræn Mornea

Cwenye Gilræn Mornea

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 3:17 am

arkadaşlar ben kesinlikle gece evi derim =) ya çok afedersiniz ama orda Bella , Edward ı mart ayındaki kedi tribiyle istio..yani 17 yaş insanının bi erkeğe aşık olması ona bişiler hissetmesi onu öpmek istemesi gibi değilde 35 yaş kadının menapoz öncesi sendromu gibi..buda bana kusra bakmayın iğrenç gelio..o doğallığı alamadım alacakaranlıkta..ayrıca vampirler ışıktaa paaarrlaaamaaaazzzzz " DON'T SPARKLING LıKE A GAY DIE LIKE VAMPIRE" alıntısını özür dileyerek yapıorum Evil or Very Mad hadi o bi yorum dielim yazarın insifiyatine bırakalım dedik... bi kere şöle bi saçmalık var Sad bakın gece evinde vampilerle insanlar iç içe ve vampierleri yenebilcek bi güç olabilir (zorlarsak vampirlerin insanlar tarafından öldürülebilmesi opsiyonu bile açık)..ama alacakaranlık vampirler kurt adamlar olayı var "imkansız ki insan tarafından öldürülmesiii" mantığı var buda tatsız..tamam vampirler güçlülerdir bu yadsınamaz ama öldürülemez yok edilemez değillerdir..
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:07 am

tatlım o anlamdan bakarsan Zoey'nin çok namuslu olduğu söylenmez yani gece evindeki erkek arkadaş öpüşme olylarını 5 eböl ancak okar var alacakaranlıkta öpüşme fln Very Happy
Kevin Dennis Somerhalder

Kevin Dennis Somerhalder

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:39 am

Cwenye Gilræn Mornea demiş ki:
arkadaşlar ben kesinlikle gece evi derim =) ya çok afedersiniz ama orda Bella , Edward ı mart ayındaki kedi tribiyle istio..yani 17 yaş insanının bi erkeğe aşık olması ona bişiler hissetmesi onu öpmek istemesi gibi değilde 35 yaş kadının menapoz öncesi sendromu gibi..buda bana kusra bakmayın iğrenç gelio..o doğallığı alamadım alacakaranlıkta..ayrıca vampirler ışıktaa paaarrlaaamaaaazzzzz " DON'T SPARKLING LıKE A GAY DIE LIKE VAMPIRE" alıntısını özür dileyerek yapıorum Evil or Very Mad hadi o bi yorum dielim yazarın insifiyatine bırakalım dedik... bi kere şöle bi saçmalık var Sad bakın gece evinde vampilerle insanlar iç içe ve vampierleri yenebilcek bi güç olabilir (zorlarsak vampirlerin insanlar tarafından öldürülebilmesi opsiyonu bile açık)..ama alacakaranlık vampirler kurt adamlar olayı var "imkansız ki insan tarafından öldürülmesiii" mantığı var buda tatsız..tamam vampirler güçlülerdir bu yadsınamaz ama öldürülemez yok edilemez değillerdir..

+1
Ashley Cullen

Ashley Cullen

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 11:55 pm

Gece evi serisi.
Bana göre Gece evi serisi akla daha yatkın mantıklı
Alacakaranlıkla taban tabana zıtlar kurgu olarak
alacakaranlıkta vıcık vıcık aşk var ve hep bi üzün bi terkediliş hah şimdi mutlu oluyorlar evleniyorlar diyosun hooppp gene birşey çıkıyo mutsuzluk oluyor. (sevenler alınmasın bana göre ) iki serininde tüm çıkan kitaplarını okudum gece evi daha güzel eğlenceli geldi bana akla daha yatkın gibi gibi sanki...

.
Rosalie Cullen

Rosalie Cullen

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 11:08 pm

bence her ikiside Very Happy ikiside farklı konularda ve farklıduygular içeriyooo Laughing
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık mı Gece evi mi?   Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 11:12 pm

Cwenye Gilræn Mornea demiş ki:
ayrıca vampirler ışıktaa paaarrlaaamaaaazzzzz " DON'T SPARKLING LıKE A GAY DIE LIKE VAMPIRE" alıntısını özür dileyerek yapıorum Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_evil

Tatlım afedersin ama wampirlerin ışıkta parlamadığını nerden biliyorsun gördünmü Alacakaranlık mı Gece evi mi? Icon_rolleyes

Alacakaranlık mı Gece evi mi?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki