House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lilith Rebelblood

+17
Avril Lissa Hampton
Medeleine Lily Bryné
Victoria Emily Kerr
Jessica Alineor Sandmann
Blair Anne Hampton
Micheal Scofield William
Edward Jace Wayland
Cwenye Gilræn Mornea
Julié Clouid O'shéliâ
Regen Elena Gilbert
Androméda Alondra McKenna
Luciana De Felice
Elizabeth Rose Wayland
Brandon Thomas Alkas
Natalia Ellié O'rélia
Richelle Sierra Alkas
Lilith Hex Blueblood
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:51 am

Lilith Rebelblood Gwenstefani1300400
Lilith Rebelblood FffffkLilith Rebelblood Gwenstefani4inthemornin
Lilith Rebelblood

GENEL
Yakın arkadaşlarım Lil derler.
Doğum Yeri: İtalya / Venedik
Dağum Tarihi: 1989
Mesleğim: Çizim Profesörü

Kedim: Devil / İran Kedisi

Lilith Rebelblood Karakedi

Devil'in beni seçtiği gün,bütün gün benim peşimdeydi ve dersteyken gözlerini dikmiş bana bakıyordu.Daha işaretlenmemiştim.
O gün acayip ödüm kopmuştu.Üstüme atladığında beni tırmalayacak zannettimAma yüzünü benim kazağıma sürdü ve o güzel gözlerini bana dikti tüylerimin diken diken olduğunu hissettim.İşaretlendiğim gün yanımdaydı.Odama gittiğimde yanımdan geldi ve yatağa girip uyumaya hazırlanırken kucağıma kıvrandı ve beraber uyumuştuk.Ogünden beri benim biricik kedim.İsminide simsiyah olmasından dolayı öyle koydum.

Lilith Rebelblood Gwen20stefani
Kişisel Özelliklerim

Sıcakkanlıyımdır tanıştığım kişilerle hemen sohbet kurabilirim ve çok iyi tanımasada karşımdaki hemen sever.Heyacanlıyımdır yani hiperaktif desek daha doğru olur.Yani 1dkka yerinde durmaz kendime uğraşacak birşeyler bulurum.Araştırmacıyımdır aklıma takılan ne varsa tatmin olana kadar araştırırım.İyi bir dostum.Dostlarım benim için herşeydir.Benim için kardeş gibidir ve kendimden çok önem veririm.Sevimli,azcık duygusal(yerine göre herşeye ağlayan bir tip değil.).Kafama ne koyarsam en iyi şekilde yaparım.6.Hissim kuvvetlidir.Bu nedenle birşey dedğim zaman mutlaka olur.Dış görünüşten çok iç güzelliğe önem veririm.

Aile İlişkilerim

Annem Liliy: Annelikten çok sırdaşım ve dostum oldu.Ona sahip olduğum için çok şanslıyım.İşaretlenmeme çok üzüldü ayrı olucaz diye ama her fırsatta yanına gittiğim için artık üzülmüyor.

Babam David: Babamla Gece Evine gitmedn öce mesafeliydik,sonra aramız eskisine göre daha iyi oldu.

Kardeşim Alenea: Daha 4 yaşında beni gördüğünde çok mutlu oluyor.

Lilith Rebelblood Scarlettjohanssonscarle Lilith Rebelblood Scarlettjohanssonscarlew
KIZIM
Çaylakken Gece Evinin yardım ettiği bazı yetimhane ve manastırları ziyarete giderdik.6.sınıftaydım ve Cwenye ile ilk defa gittiğimiz bir yetimhanede ona rastladım.Onu görünce o güzel gözlerinin hüznüne takıldım.o kadar güzellikteki bir çocuk nasıl yanlız bırakılabilirdi ki diye düşünmüştüm.Cwenye ile gidip konuştuk ve her hafta sonu onu ziyarete gitmeye başladım.Profesör olduktan sonra bir gün Nymphe 'nin işaretleneceğini öğrendim.İz sürücüyü takip ettim. Nymphe işaretlendikten sonra onu kendi odama götürdüm ve yatağıma yatırdım.Ondan sonrada hiç ayrılmaz olduk ve yeni yeni annecik diyor.Onun gibi mükemmel bir kızım olduğu için çok şanslıyım.Yetimhaneye hala gidiyoruz beraber.Yetimhanede Nymphe bulan rahibeye hala götürüyorum.

BEN
Fiziksel Özelliklerim

Koyu kahverengi gözlüyüm,sarı saçlarım var ve tamda bir sarışına yakışacak türde bembeyaz bir tenim var.Genellikle rahat şeyler giymekten yanayım ama derslerime artı bir özen gösteriyorum.Mesleğim benim için çok önemli çünküÖzellikle çaylaklarım onlara olan saygımdan herzaman güzel giyinirim.Çaylakların çogu uzun boylu olduğu için ve boyumun 1,66 olduğunu düşünürsek hep topuklu ayakkabı giyerim.İşaretlenmeden önce sevgili kedim Devil ile bir tanışmışlığımız oldu ve bundan etkilenerek sağ bileğimin iç tarafına güzel bir siyah kedi dövmesi yaptırdım.
[center]Lilith Rebelblood Mooncattattoobykimraifa

Lilith Rebelblood Gwenstefan1i2
En büyük korkum karanlıktı ama işaretlenmemden sonra çaylak görüşüm sayesinde değişmişti.Şimdi dnüşümümü tamamladım ve artık benim için karanlık diye birşey yok.Şimdi tek korkum ailemi benim yüzümden kaybetmek.Çünkü önümüzde büyük bir savaş var..

Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49056383Lilith Rebelblood Untitleed

iconlar:
Lilith Rebelblood Allgwenstefani962041001Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49152851Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49153106Lilith Rebelblood Gwengwenstefani72974100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49081100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49083100
Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49084100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49085100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49086100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49087100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani49089100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani54405100
Lilith Rebelblood Gwengwenstefani56423100Lilith Rebelblood Gwengwenstefani65400100Lilith Rebelblood Gwenstefanigwenstefani7Lilith Rebelblood Gwenstefanigwenstefani7

İLİŞKİLER

Elizabeth Viola Cullen-Edebiyat Profesörü

Lilith Rebelblood Icon2g

Gece evi'nde en çok sevdiğim profesör.Herşeyi anlayışla karşılaması ve sevecen tavırları ile onun çaylağı olduğum için çok şanslıyım.Ama artık çaylağı değilim.Çok iyi bir arkadaş oldu benim için herzaman.Çaylakken aramızda bir mesafe oluyordu doğal olarak onun kalktığına çok seviniyorum ama hala ona karşı çok saygılıyım bunu hiçi bir zaman kaybetmemiştim zaten.Hala en gözde profesörüm.

Megan Valerie
Lilith Rebelblood Adddddddddddddd

Gece evine ilk geldiğimde beni sıcakkanlılığıyla sarmıştı ve o olmasa hemen ortama ayak uyduramazdım herhalde.Oda arkadaşım olmasıda bu duruma büyük etken tabi.Çok seviyorum Megan'ı.Benim için onun oda arkadaşı olarak kalmam büyük şans.Profesör olunca odalarımız ayrıldı ama o hala benim en yakın arkadaşlarımdan biri.

Anna Kristall Snowy
Lilith Rebelblood Vanessa1set6
Gece evine geldikten bir süre sonra tanıştık.Çok konuşkan değildi ama çok sıcakkanlı hemen alıştık ve yan yana geldiğimizde acayip çenemiş düşüyor ve beraber çok eğleniyoruz.Derslerimde gayet başarılı ve çizim konusunda güçlü çaylaklarımdan birisi.Gerçekten güvenebileceğim birisi ve onu tanıdığım için çok mutluyum.Arada kaçamak yap gel yanıma özletme kendini güzel çaylağım.[/center]

Apple Layla Quan

Lilith Rebelblood Icon378
İlk tanıştığım zaman soğuktu pek hoşlanmamıştım ama biraz kaynaşınca aslında ne kadar muhteşem birisi olduğunu gösterdi bana.Bir çok şeyde yetenekli ve bana yardım ediyor.Onu tanıdığım için çok mutluyum.

Alec Vladmir Alkas

Lilith Rebelblood Aaaamdujh
Dersine girmiyorum ama müziği çok sevdiğim için tavsiye almak için sık sık yanına uğruyordum.Dersini seçmememe rağen bana keman öğretiyordu.Hala derslerime devam ediyorum.İki sanatçı iyi anlaşıyoruz.

Cassandra Sophie Marquéz
Lilith Rebelblood Fallbyoldboy1985
Konuşmaya başlayınca ne kadar harika biri olduğunu görüyorsunuz.Kısa zamanda çok yakın arkadaş olduk.Cassandra ile vakit geçirmek çok eğlenceli beraberken çok eğleniyoruz.Çok iyi bir dost.Profesör olsamda bu arkadaşlığımız bozulmaz.
Jacquelie Alondra McKenna
Lilith Rebelblood Jacqueliealondramckenna
Onu tam çözmüş değilim kapalı bir kutu sanki güldüğü zamanlar bile. Sanki içinde fırtınalar kopuyor. Bu durumuna üzülsem de seviyorum. Ama iyi anlaşıyoruz ve onun yanında deli yanım ortaya çıkıyor ve çok eğleniyoruz.

Regen Elena Gilbert

Lilith Rebelblood 32407669
Eğlenceli bir kız. Biraz utangaç ama çok iyi bir kız bu yüzden çok seviyorum canım arkadaşımı.

Richélia Zoé Orabell

Lilith Rebelblood 71484551
Bayan Kötü (Çaylak): Kötü gerçekten kötü. Olduğum mekanda geldiğini hemen hissediyorum kötü enerjisi sayesinde. Tatlım ama şunu unutma yakında yakana yapışıcam ne işler çevirdiğini biliyorum.

Blair Anne Hampton
Lilith Rebelblood Blairannehampton
Dersimi almamasına rağmen çok neşeli ve sıcakkanlı.Bazen sohbet ediyoruz ve arkadaş olmak isteyeceğiniz birisi.Herzaman sizi güldürebilir ve mutsuz olmazsınız yanında.

Kristen Elly Clever-Binicilik Profesörü

Lilith Rebelblood Kristenellyclever
Yakın arkadaşım diyebileceğim biri.Çok iyi anlaşıyoruz.Dersini alırken de iyi anlaşıyorduk artık tam bir arkadaş olduk.

Jessica Alineor Sandmann
Lilith Rebelblood Jessicaalineorsandmann
Arkadaştık ama aramızda hep bir duvar vardı.Tam aştık desem yenilerini örüyordu.Ama yinede çok iyi olmamıza engel değildi.Ama o ördüğü duvarların nedeni ortaya çıktı.Ama yinede seni seviyorum arkadaşım.

Mark Oliver Darknight
Lilith Rebelblood Taylorm3taylorlautner94
Başarılı bir çaylak daha.Görünüşü nedeniyle kendine güveniyor ve güvendiği kadarda var açıkçası çok başarılı.

Micheal Scofield William
Lilith Rebelblood Cc127rw5
Çok dik başlı ama cesur bir çaylak.Başarılı bir vampir olacak eğer değişimini tamamlarsa.

Bella Amanda Bryné
Lilith Rebelblood Amandaseyfriedgqdergisi
Neşeli Çaylağım: Çok tatlı ,neşeli ve çalışkan bir çaylak.dersime girmesede beni sık sık ziyaret ediyor ve beraber çok eğleniyoruz.Muhteşem bir hayal dünyası var.

Victoria Emily Kerr
Lilith Rebelblood Emmawatsonemmawatson103
Süper Çaylak: Çok tatlı ve güler yüzlü çaylaklarımdan.Dersime girmemesi büyük bir şanssızlık.Çünkü gerçekten her konuda başarılı bir öğrenci ve
başarılı bir karanlık kızlar/erkekler başkanı.sorumluluklarını iyi yerine getiren harika bir çaylak.

Cwenye Gilræn Mornea

Lilith Rebelblood Rachelhurdwood026e
Dostum:Sana bayılıyorum ya.Çok neşeli ve şakacı birisi.Çok sıcakkanlı ve kesinlikle göründüğü gibi masum değil çılgının teki.Belkide bu kadar çabuk beni ona bağlayan bu özelliği oldu.Onun yanında kesinlikle içinizde saklı kalmış siz ortaya çıkıyorsunuz yani insan kendini rahat hissediyor ama elinizde yediğiniz sandviçe göz dikmişse şirinlik yapıp elinizden alabilir kanmayın.Tatlım İyiki geldin Gece Evine.Değişimimim ardından Cwenye'nin değişmesi süper oldu.Ogüzel aksanını kullanabileceği güzel bir dersin profesörü oldun şimdi.Hiç ayrılmıyacağımızı bilmeliydim zaten.Nyx bizi seviyor.

En son Lilith Blueblood tarafından Ptsi Mart 15, 2010 5:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 26 kere değiştirildi
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:03 am

Benide eklersen sevinirim SmileLilith Rebelblood 2dvsjdiff1
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:18 am

Eklediğin için çok saol cnm lol!
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:34 am

Birşey değil canım. Laughing
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:37 am

Profesör olduuum Lilith Rebelblood Icon_cheers
Ekle bakalım dersimi alıyomusun bilmem ama...
İcon Lejantta Lilith Rebelblood Icon_biggrin
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:56 am

Sevgili profesörüm ekledim Laughing
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:17 pm

hayatım ünlüm değişti icon güncellemesi yaparmısın

Spoiler:
http://twilightfan-tr.com/
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 11:29 pm

Benide eklee Very Happy icon lejantta Very Happy
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:28 pm

Beğn beğn neğdeyim beğn?
ekle beni dee
icon lejantta Lilith Rebelblood Lol
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 7:11 am

Lilith Rebelblood 0007p0w8Lilith Rebelblood Hayley_Williams_Paramore_Icon_by_xxspilledcanvas

Beni de eklersen sevinirim. Eklediğim iconlar gözükmüyorsa lejantımda var. Beni eğlenceli buluyorsun biraz utangacım ama iyi bir kızım.
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 10:46 pm

Benide ekler misin... İcon lejantta var...Kurgu.. Ben kötüyüm Very Happy Very Happy
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 4:22 pm

Güncenlendi arkadaşlar flower
Cwenye Gilræn Mornea

Cwenye Gilræn Mornea

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 7:28 am

Cwenye Gilræn Mornea bunaa BAYILLDII!! Smile
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 6:34 am

canım Binicilik profesöruyum arkadaşınım çok iyi anlaşıyoruz benide eklermisin

Spoiler:
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 9:30 pm

Beni de ekler msiin..

Spoiler:
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 11:56 pm

benide eklermisin canmın içi:D
Lilith Rebelblood I462768_2sophia8
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 3:55 am

Millete saldırcam yaa bu ne? işimiz diye lejanta giremiyoruz ekleseniz nolur? Evil or Very Mad neyse hadi ekle beni, iyi anlaşıyoruz, sen hoşlanıyorsun ben senden pek değil aramızda engeller olduğunu düşünüyorum xD ıcon lejantta dolu doluya lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:12 pm

Ünlüm Değişti.. İcon Güncellemesi Very Happy Very Happy

Spoiler:
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:30 pm

canım benide eklermisin. Binicilik profesörüyüm. fazla yakın sayılmıyoruz. icon lejantımda var canım
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 9:03 pm

Güncellendi.
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 9:30 pm

Dersinize girmiyorum ama saygı duyduğum bir profesörsünüz. Çok tatlı ve güler yüzlüsünüz!
İcon lejantta var.
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 4:12 pm

Güncellendi tatlım.
Medeleine Lily Bryné

Medeleine Lily Bryné

Nerden : Union-Kentucky-ABD (doğum) Grand Rapids-Michigan-ABD (şu an)

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 9:14 pm

teşekkür ederim hemen ekliyorum Lilith Rebelblood Icon_razz
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 12:57 am

Ünlü değişimi yaşadım! xD
Bir de artık adım Regen Naz Kaulitz değil...
Regen Elena Gilbert.

Spoiler:
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Lilith Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Rebelblood   Lilith Rebelblood Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 5:40 pm

Güncellendi şekercik Very Happy

Lilith Rebelblood
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» --LİLİTH--