House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sara Guinevere Gloom

+25
Artemis Elysion Griffith
Rosalié Styx Dwight
Réchalle Atalanté Okéféra
Medeleine Lily Bryné
candy flora smile
Rika Trixie Raquel
Kayra Jessica Blackmond
Angela Zoéy Queen
Avril Lissa Hampton
Cwenye Gilræn Mornea
Heaven Jack Night
Minerva Jane McGonagall
Gabriella Qurokova
Lydia Medaleine Gloom
Brandon Thomas Alkas
Alyssa Jade Poe
Julié Clouid O'shéliâ
Natalia Ellié O'rélia
Edward Jace Wayland
Elizabeth Rose Wayland
Regen Elena Gilbert
Blair Anne Hampton
Richelle Sierra Alkas
Katie Vampire Queen
Sarah Guinevere Gloom
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

Sara Guinevere Gloom Empty
MesajKonu: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 3:42 am

~~ SaraH Guinevere Gloom ~~

Sara Guinevere Gloom 4905

ÖZELLİKLERİM

Her zaman gülen biriyimdir.Kolay kolay ağlayamam.Az biraz çekingenimdir.Gittiğim bir yere hemen alışamam.Herkesi severim.Kolay kolay kimseden nefret etmem(tabi o biri bana çok kötü birşey yapmadıysa).Genel olarak zeki,hırslı,utangaç,güzel,sevecen,hareketli biriyimdir.Herkesi çok severim.Kimseyle kavga falan etmem.Aşk konusuna gelirseniz de çok çabuk aşık olabilirim.Eğer çabuk vazgeçtiysem de bilirim ki ben onu sadece beğeniyormuşum.Birkaç senedir de herkesi beğenmeye başladım.Kimseyi sevemedim.Herkes bana çekici geliyordu.Arkadaşlarım hariç.Bu zamana kadar bi kişiyi sevdim.Ama o da beni sevmedi.Ve ben ondan vazgeçtim.Artık böyle daha mutluyum dediğim de de karşıma biri çıktı.Onu daima sevdim.Güvendim.Hep onun yanında olmak istiyorum.Sonsuza kadar seni seveceğim birtanem... <3

Sara Guinevere Gloom 4925

GENEL OLARAK
Doğum Yeri: Kanada
Doğum Tarihi: 25 Nisan 1992
Durumu: Henüz bir çaylak

Sara Guinevere Gloom 4984
Sara Guinevere Gloom 5024

DIŞ GÖRÜNÜŞ
Saç - Göz: Sarı saçlı (arada bi siyah veya kahverengi oluyor ), mavi gözlü
Boy - Kilo: 1.72, 51

Siyah Saçlı Halim...
Çok uzun bir süre sarı saçlı kaldım.Ama artık renk değişikliği istedim.Ve saçımı önce kahverengiye daha sonra siyaha boyadım.Sarı saçımı herkes çok beğeniyordu.Boyadığım da ilk önceleri kimse beğenmedi.Göz alışkanlığı dedim geçtim.Ama az da olsa üzüldüm.Ve bir ara saçımı tekrar sarıya boyadım.Daha sonra annem bana 'Harikasın...' dedi ve benim bütün üzüntüm gitti.Artık saçlarım siyah.Böyle çok daha mutluyum.Artık herkes de beğeniyor saçımı.Sizi seviyorum... <3

Sara Guinevere Gloom 5048 Sara Guinevere Gloom 5053
Sara Guinevere Gloom 5060
Sara Guinevere Gloom 5070

Gece Evi'nden Önce:
Çok deli arkadaşlarım vardır.Aynı benim gibi.Gece Evi'ne gelmeden önce onlarla çok eğlenirdim.Şu an görüşemiyoruz bile.Onları çok özledim.Ama hiç unutmayacağım onları.En güzel anılarımı onlarla yaşadım ben.Bütün delilikleri onlarla yaptım.Kaç kere okuldan kaçtıysak da hiç ceza almadık.Çünkü okulun müdürü en yakın arkadaşımın annesiydi.Onu da çok seviyorum.Hiç birinizi unutmayacağım... <3
Sara Guinevere Gloom 39124908

Sara Guinevere Gloom 35929512

KEDİM
Lacrima'm...Hayatımın anlamı...
Onu bazen üzsem de beni hiç yalnız bırakmıyor.Odama çekilip ağladığımda gelip yanıma 'Beni sev...' diyor.Ve bana bütün üzüntümü unutturuyor sanki.Ya da ben öyle düşünüyorum.Seni çok seviyorum kedicim...! Beni hiç yalnız bırakmaman dileğiyle... <3

Sara Guinevere Gloom 8620 Sara Guinevere Gloom 8628

Spoiler:

En son Sarah Guinevere Gloom tarafından C.tesi Mayıs 22, 2010 9:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 3:54 am

İLİŞKİLERİM ~~

PROFÖSÖRLERİM:

Sara Guinevere Gloom 1952 Elizabeth Viola Cullen
Yüksek rahibem ve edebiyat profesörüm...Her zaman saygı duyduğum bi öğretmendir.Derslerini severek dinler, anlamadığım yerleri kendisine sorarım.Onu çok seviyorum.Her zaman yanımda olman dileğiyle... Smile

Sara Guinevere Gloom 7422 Kristen Elly Clever
Binicilik profösörüm...Derslerini çok seviyorum.Atlar olunca çok güzel geçiyor(atlar olmasa da güzel geçerdi de neyse).Biraz sıradışı bir öğretmen.Diğer öğretmenlere hiç benzemiyor.Onun için çok seviliyorsun.

Sara Guinevere Gloom K-569568-hjkşjl Cwenye Gilræn Mornea
Derslerini zevkle dinlediğim bir öğretmen.Ara sıra uykum gelip biraz kestirmeye kalktığımda küçük bir uyarıyla beni yerimden zıplatmayı başarıyor. (=

Tek Aşkım <3

Sara Guinevere Gloom Nick-Jonas-nick-jonas-2806230-100-100Christopher Denis Parter
Onu seviyorum.Ona güveniyorum.Ona kendimden fazla değer veriyorum.Her zaman onunla olacağıma söz veriyorum.Seni hiç bırakmayacağım.Kıvırcık'm benim.Beni hiç bırakma birtanem...!! <3

KARDEŞLERİM:

Sara Guinevere Gloom Ee1f2b3aMinerva Jane McGonagall
Annem, bidenem, kardeşim... Seviyom onu çok.Bizi kimse ayıramaz.Odada öğlenlere kadar dedikodu yapıyoz.Fakat bugünlerde kafam çok karışık.Bi seçim yapmak istemiyorum doğrusu.İkisini de çok seviyorum.Ama ne yapcağımı da bilmiyorum.Ooofff =(

Sara Guinevere Gloom 5536 Lydia Medaleine Gloom
Kardeşim, ikizim, hayatımın anlamı... (= Herşeyi beraber yaşadık.Herşeyimizi paylaştık.Çok seviyorum onu.... (= Artık eğitmenimde olduu bundan memnunum ama değilim de sanki xD

DOSTLARIM:

Sara Guinevere Gloom K-569576-köçmKatie Vampire Queen
Benim en iyi dostum.Kardeşim sayılabilcek biri.Yakında kardeşlere alcam onu.Onu çok seviyorum.O kadar çok yemek yiyoruz ki mutfak boşalıyor, ama nedense hiç kilo almıyoruz.O kanın tadına bir gün bakacağız ama (=

Sara Guinevere Gloom Likethe80sretroeditionb Apple Layla Alkas
Çocukluk arkadaşım olduğu için beraber büyüdük diyebiliriz.Herşeyimizi paylaştık.Hiç kavga etmedik.Onu zeki, sıradışı ve çok güzel buluyorum.Birbirimizi hep güldürüyoruz ama en çok güldüren her zaman ki gibi o oluyo.Seviyorum seni (=

Sara Guinevere Gloom Aafa707a Blair Anne Hampton
4 yıldır tanıyorum kendisini ama sanki küçüklükten beri tanıyormuşum gibi çok seviyorum.Çok iyi anlaşıyoruz.Ayrı sınıflarda olmamıza karşın hep beraberiz.Her zaman yanımda ol canım arkadaşım.Seviliyorsun...

Sara Guinevere Gloom K-569577-klmklö Alphesibia Bloodie
Canım arkadaşım...Herkes bizi karıştırıyor.Ama arkadan bakılınca.Ama bu hoşuma gidiyor.Çünkü onu çok seviyorum... Smile

Sara Guinevere Gloom 2093 Réchalle Atalanté Okéféra
Her zaman beraber dolaşırız.O nerde ben orda.Herşeyi beraber yaparız.Onsuz ben bir hiçim sanki.Bir işi onsuz yapamam hiç.Yapsam bile hep bir eksiklik çıkar en sonunda.Seviyorum arkadaşımı.İnşallah hiç ayrılmayız. Smile

Sara Guinevere Gloom B4f29114 Angela Zoéy Queen
İyi bir kız.Sevdiğim arkadaşlarımın arkasında.Tatlı, cadının tekidir aslında.Amaa amaa her zaman yanımda oldu benim birtanem.Çok iyi anlaşıyoruz.Onunla takılmayı seviyorum...

Sara Guinevere Gloom 82644129me5 Artemis Elysion Griffit
Benim için anlaşılması zor bir kız.Çünkü herkesin sorunlarını taşıyor...Onu çok seviyorum.Çok iyi anlaşıyoruz.Canım arkadaşım...

Sara Guinevere Gloom Hannabethhannabeth35115 Molinessa Sandra Deep
Kalona'nın adamından dost mu olur diye sorcaksınız demi şimdi.Ama olur işte.Bakın karşınızda.Kalona'yı ne kadar sevsede bana hep değer veren bi arkadaş bir dost var karşınızda.Tanıdığınızda onu hiç kaybetmemek isteyeceksiniz.Buna adım gibi de eminim yani...

Sara Guinevere Gloom Chacepp Miké Jéanill Xanlées
Onun yeri bende ayrı.Ama aramıza giriyorlar.Ben anladım ki sonsuza kadar birleşemeyeceğiz.O beni hiç sevmeyecek biliyorum.Ama onun yeri hep bende.Dostum olarak kalacaksın.Sonsuza kadar...!! (en yakın arkadaşımla çıksan bile... )

ARKADAŞLARIM:

Sara Guinevere Gloom K-569570-mnlk Regen Elena Gilbert
Çok yakın olmasakta seviyorum seni.İyi kötü birçok anımız oldu.Neler yaşadık bir o bir ben biliyoruz.Her zaman yanımda oldun.Canım arkadaşım... (=

Sara Guinevere Gloom 5113 Nymphe A. Christensen
Dedikodu yapmayı en sevdiğim arkadaşım...Onu çok seviyorum.Bir gün koridorda gülerken uyarı almıştık.O günden beri odalarımızda konuşmayı tercih ediyoruz...

Sara Guinevere Gloom K-569581-kmk Jacquelie Alondra McKenna
Sevdiğim arkadaşlarımdan bir tane daha.Bir gün onda yardım ettiğim için bana borcunu hala unutamadı sanırım.O günden beri birbirimize selam vermeyi ihmal etmiyoruz.Aynı masalarda yemek yiyoruz.Seviliyorsun canım benim... Smile

Sara Guinevere Gloom K-532237-yakışıklı Brandon Thomas Alkas
Birbirimizi görünce selam vermeyi ihmal etmiyoruz.Apple'nin kardeşi olduğu için her zaman karşılaşıyoruz.Aynı masalarda oturuyoruz.Aynı sınıfa gittiğimiz halde benden biraz büyük görünüyor.O yüzden ona bazen 'Abi..' diyebiliyorum.Aramız iyi.Seviyorum arkadaşımı. Smile

Sara Guinevere Gloom 10pwwtijpg Gabriella Qurokova
Sevdiğim bir arkadaşım daha.Yemek konusunda benden aşağı sayılmaz.Mutfaktan bazen kovulabiliyoruz.Kovulmazsak neler olabileceğini bir ben bir de o biliyoruz.Eminim ki bir daha o mutfaktan haber falan alınmaz.

Sara Guinevere Gloom 4391 Avril Lissa Hampton Sevdiğim arkadaşlarımdan.Onu güzel buluyorum.Birbirimizi ciciş diye çağırıyoruz.Bu komik biliyorum ama biz bunu seviyoruz. Very Happy

Sara Guinevere Gloom 6218 Linya Eva Iceshimmer
Bu kızı gerçekten seviyorum.Ama pek konuşamıyoruz.Nedenini tam bilmiyorum.Sanırım birbirimizi pek görmediğimizden kaynaklanıyor. =)

Sara Guinevere Gloom Kevinkevinzegers1035737 Heaven Jack Night
Oldukça yakışıklı ve zeki bir arkadaşım.Apple'nin sevgilisi olduğu için birçok kez karşılaşıyoruz.İyi biri olduğu için onunla anlaşıyorum.Seviliyorsun kardeşim... =)

Sara Guinevere Gloom 3412 Kayra Jessica Blackmond
Sessiz, utangaç bir kız.Her gördüğümde ona selam vermeye çalışıyorum.Oda beni seviyor sanırım.Çok samimi değiliz ama arada konuştuğumuz oluyor.

Sara Guinevere Gloom K-569555-kljk Medeleine Lily Bryné
Sessiz ve gizemli birisi. Çok çalışkan ve zeki. Sezgileride kuvvetli. Mesela profösörlerin derse geç kalıp kalmamaları ve ya birisinin ne renk giymesi v.b gibi.. Aynı zamanda çokta güzel bir kız. Yanında kendimi mutlu hissediyorum çünkü bana çok saygılı ve iyi davranıyor onu seviyorum. Onunlayken asla sıkılmıyorum. Ona olan güvenim sonsuz.

SELAMLAŞTIKLARIM:

Sara Guinevere Gloom 1zezbn Natalia Elié O'rélia
İyi bir kız.Birbirimizi gördüğümüzde selamlaşıyoruz.Ama sadece o kadar.Bu zamana kadar hiç konuşmadık.

Sara Guinevere Gloom 3382 Rika Cho Naoko
Çok güzel bir kız.Giyinişine bayılıyorum.Ama henüz birbirimizi tanımıyoruz.Sadece birbirimizi görünce selam veriyoruz. =)

Sara Guinevere Gloom Jessicajessicastam72541Jessica Alineor Sandmann
Çok güzel bir kız.Her zaman onun gibi olmayı istemişimdir.Birbirimizi görünce selam veriyoruz.Çok karşılaşmasakta bazen konuşuyoruz.

Sara Guinevere Gloom K-569551-jholj Candy Flora Smile
İyi bi kız.Fazla konuşmuşluğumuz yok.Onun için pek tanımıyorum kendisini...

Sara Guinevere Gloom K-569560-jklşkk nina lan salvatoreloves
Aslında iyi bi kız.Ama bazen çok gıcık olabiliyor.Pek konuşmuyoruz

Sara Guinevere Gloom 2612 Rosalié Styx Dwight
İyi bir kız.Çok konuşmadığımız halde ona kanım ısındı sayılır.

Sara Guinevere Gloom 6124 Clemence Poésy jeckla
İyi bir kıza benziyor.Gözüm tuttu diyebilirim.Şu sıralar pek konusmuyoruz ama onunla arkadaslıgımı ilerletecegimi düşünüyorum..

Sara Guinevere Gloom 442t
Isabél Amy Montgomery Onunla pek konuşmasam da ondan nefret falan etmiyorum.Gerçi artık kimseden nefret etmiyorum da neyse.Akıllı bir kıza benziyor doğrusu.Selam-selam =)

TANIMADIKLARIM:
SEVMEDİKLERİM:

Sara Guinevere Gloom 1893 Julié Clouid O'shéliâ
Bu kızdan gerçekten nefret ediyor-dum.Gördüğüm yerde dövesim geliyor-du.Bi zamanlar.Ama artık değil sanırım.Çünkü herşeyde haklı artık.Ondan tarafa geçmek istiyorum.Ama olmaz sanırım.Mike seçimini yaptı artık Juli.Bize artık kendi hayallerimizi kurmak düşüyor...

Eklenmek için:

Ad-Soyad:
2 adet uyumlu icon{Lejanttan al kabul etmıyorum..}:
Kurgu{En az 2 satır..}:
Nereye Eklenmek İstiyorsun{Sen bir yer bul işte, sen ekle işte yok)
Bunları doldurmayanı eklemeyeceğim...}:

En son Sarah Guinevere Gloom tarafından C.tesi Mayıs 22, 2010 9:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 48 kere değiştirildi
Katie Vampire Queen

Katie Vampire Queen

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 4:06 am

Ad. Soyad: Katie Vampire Queen

Sara Guinevere Gloom Taylor-Swift-taylor-swift-10350371-100-100

Sara Guinevere Gloom Taylor-Swift-taylor-swift-10350415-100-100

Kurgu: Dışarıdan bakıldığında sessiz biriyim ama aslında hiç de öyle değil. Yani sağ gösterip sol vuranlardanım. Aramız iyi. Seninle birlikte mutfağı boşalttığımız zamanlar oluyor. İkimizde aslında kan içmenin nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyoruz ancak şuana kadar hiç içmedik.

Eklenmek istediğim yer:Dostlarım
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 7:24 pm

Apple Layla Alkas
Yeterince şımarık ve ukalayım. Fakat sevdiğim insanlara karsı oldukça sıcak ve koruyucuyum. Beni zeki , sıradısı ve cok gzel bulysn. senin sürekli gülüyo olmanı sevyrm cnkü bn çok eglenceli brym ve seni her zamnkindn dha da fazla güldryorum.

Sara Guinevere Gloom T28Sara Guinevere Gloom T20v
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:31 pm

ad:Blair Anne Hampton
kurgu:biliyosun sen zaten:Dçok seviyorum seni
icon:
beğendiğini al artık napıyım daha:D
Sara Guinevere Gloom I437819_soph41ld9Sara Guinevere Gloom I437820_soph44fe9Sara Guinevere Gloom I437821_soph69bm7Sara Guinevere Gloom I448363_15Sara Guinevere Gloom 20771641Sara Guinevere Gloom Othbrooke002Sara Guinevere Gloom Sb11oSara Guinevere Gloom Sb3z
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:39 pm

Eklersen sevinirim! =)
Kurgu....
Ya düşmanın ya da dostun olayım.
Bende biraz utangaç, müzik tutkunu bir şahısım.
Bilmem böyle biri dostun mu olsuun düşmanın mı?

Spoiler:
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 11:04 pm

Dost daha iyi...
Düşmanım yok benim henüz olmasını da istemem doğrusu.
(=
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 11:13 pm

Sara Guinevere Gloom demiş ki:
Dost daha iyi...
Düşmanım yok benim henüz olmasını da istemem doğrusu.
(=

Tamam.
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:48 pm

Ad-Soyad: Elizabeth Viola Cullen

2 adet uyumlu icon{Lejanttan al kabul etmıyorum..}:
Spoiler:

Kurgu{En az 2 satır..}: Yüksek rahiben ve edebiyat profesörünüm. Bana Sevgi ve saygı duyuyorsun canım
Nereye Eklenmek İstiyorsun{Sen bir yer bul işte, sen ekle işte yok) Profesörlere ekleyebilirsin
http://twilightfan-tr.com/
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 12:48 am

GÜNCELLENDİ...
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 8:36 pm

benide eklermisin. binicilik profesörünüm. Dersimi ve beni seviyorsun. Biraz sıradışı olduğum için diğer profesörlerden farklıyım.
işte icon

Sara Guinevere Gloom I461166_icon6
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 3:27 am

Tamamdır. Smile
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 10:35 pm

beni de eklersen sevinirim tatlım (: Ben seni ekledim lejanta nötr olrak ona göre bir şeyler yazarsın artık Wink
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:14 am

Sevilmiyorsun. Çünkü sevgilim olan Mark'ı seviyorsun. Bu benim sinirime dokunuyor mu? Hayır.. Senin gibi ezikle işim olmaz ayrıca Mark'ta ben dururken sana bakmaz...!
Sara Guinevere Gloom Eil7c0Sara Guinevere Gloom Qq1iiqSara Guinevere Gloom 5zk32r

Sara Guinevere Gloom F3rr0jSara Guinevere Gloom 2cpz5nnSara Guinevere Gloom 51sltc

Sara Guinevere Gloom 2pzh45sSara Guinevere Gloom 2zgaes0Sara Guinevere Gloom 2w6rw1s
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 2:48 am

&Mischa Jane Wagdelans
&Sara Guinevere Gloom 108
&Ihm. Tesadüfen tanışıyoruz. Senden nefret etmiyorum. Seni kanka olarak görmüyorum. Seni güzel buluyorum. Ben seni tanıyorum sen beni tanıyorsun. İşte hayat bu cheers (kurgu bul diyince benim beynim duruyo Rolling Eyes )
&Selamlaştıklarım Very Happy
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 8:44 pm

Julié Clouid O'shéliâ demiş ki:
Sevilmiyorsun. Çünkü sevgilim olan Mark'ı seviyorsun. Bu benim sinirime dokunuyor mu? Hayır.. Senin gibi ezikle işim olmaz ayrıca Mark'ta ben dururken sana bakmaz...!
Sara Guinevere Gloom Eil7c0Sara Guinevere Gloom Qq1iiqSara Guinevere Gloom 5zk32r

Sara Guinevere Gloom F3rr0jSara Guinevere Gloom 2cpz5nnSara Guinevere Gloom 51sltc

Sara Guinevere Gloom 2pzh45sSara Guinevere Gloom 2zgaes0Sara Guinevere Gloom 2w6rw1s
Out: Haha senin bana yaptığını baskası sana yapıyo Gülşaah Very Happy Very Happy
Apple kardeşim (artık) bu yüzden daha samimi olabiliriz bence
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:45 pm

Ama bn burda Cass durumuna düşüyorum ta'am mı .D
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 12:43 am

Ünlü değişimi yaşadım! xD

Spoiler:
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 3:58 am

GÜNCELLEDİM...

Ayrıca bencede samimi olabiliriz.Sadece ben değil herkes sevmiyor sanırım onu. Very Happy
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 11:31 pm

tatlm ünlüm deişti xD icon lejantta var Very Happy
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 11:39 pm

Biliyoz beaa Very Happy
Bende tam lejantı düzenliyordum.

GÜNCELLEDİM... (herkesi Very Happy )
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:37 pm

icon güncellemesiiiii Very Happy
simdilik 1 tane ama eklicem Smile

Sara Guinevere Gloom Likethe80sretroeditionb
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:36 pm

Güncelledim tatlım...
Banada zaten 1 tane icon lazım
Zahmet etme sen
Very Happy
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:43 pm

İcon güncelemesi

Sara Guinevere Gloom 2vjbor9Sara Guinevere Gloom 10pwwti
Sara Guinevere Gloom 2w3teahSara Guinevere Gloom 15zqrvd
Sara Guinevere Gloom 20p2depSara Guinevere Gloom 33pd1xg
Sara Guinevere Gloom 2zoym4lSara Guinevere Gloom Aymvjo
Sara Guinevere Gloom O01bfbSara Guinevere Gloom 28wpeu8
Sara Guinevere Gloom Eq2hpfSara Guinevere Gloom 4ilf2b
Sara Guinevere Gloom 2retpj4Sara Guinevere Gloom 2qxteog
Sara Guinevere Gloom 2mwhx1hSara Guinevere Gloom 2hh2g7p
Sara Guinevere Gloom 2yuehytSara Guinevere Gloom 6j2c6o
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Sara Guinevere Gloom   Sara Guinevere Gloom Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:00 pm

GÜNCELLENDİ...

Sara Guinevere Gloom
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Sara Guinevere Gloom =>
» Lydia Gloom
» Lydia Medaleine Gloom
» Lydia Medaleine Gloom