House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM

+21
Avril Lissa Hampton
Angela Zoéy Queen
Victoria Adela Salvatore
Minerva Jane McGonagall
Gabriella Qurokova
Nymphe A. Christensen
Alyssa Jade Poe
Miké Jéanill Xanlées
Elizabeth Rose Wayland
Regen Elena Gilbert
Renesme Angela Cullen
Artemis Elysion Griffith
Victoria Emily Kerr
Brandon Thomas Alkas
Lilith Hex Blueblood
Edward Jace Wayland
Richelle Sierra Alkas
Blair Anne Hampton
Jessica Alineor Sandmann
Natalia Ellié O'rélia
Micheal Scofield William
25 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Empty
MesajKonu: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:55 pm

Micheal.Scofield.William~..~mailliW.dleifocS.laehciM

~
Yüzünü geceye çevir ve yürü.
Çünkü mutluluk karamlığın sınırında başlar.

Kişiliğim~..~miğilişiK
Çabuk sinirlenen, her zaman üstte durmak isteyen, emir vermek isteyen, Belli bir ölçüye kadar cesur sayılabilir. Ama aşırı cesaretin başa bela olduğunu düşünen ve son derece tembel biri. Dalga geçmek konusunda üzerinde yok. Ciddi ve sert duruşludur. Yerine göre gülen ve eğlenen biri olsa da ön yargılı davranan insanlar onu ciddi biri olarak görürler ilk bakışta.Herkese karşı oldukça rahat ve umumursamaz davranır. Bütün işlerini sükunet içinde yapar.En önem verdiği şeylerden biri; Zekasıdır. Ama ondan önce Mükemmeliyetçi yapısı ve kişisel görüşleri daha baskındır.

Fiziğim~..~miğiziF
Kahverengi ve uzun saçları ve deniz mavisi gözleriyle her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. Olması gerekenden uzundur, kilosu normal seviyededir. Açık ten rengiyle her zaman parıldayan suratuında tebessüm gösterince yeterince çekici bir hal alıyor.

Hiçbir zaman, hiçbir yerde bulamam mutluluğu.
Çünkü o içimde
Boşuna aramamalı onu. Boşuna kaçmamalı.
Kaçmak, sadece kendinden kaçıştır. Sadece...

Eklenmek İçin;

Ad-Soyad{İsimden alınca linkle alıyor... Bir zahmet yazın...}:
2 Adet Uyumlu İcon{Lejanttan al kabul etmıyorum..}:
Kurgu{En az 2 satır..}:
Nereye Eklenmek İstiyorsun{Sen bir yer bul işte, sen ekle işte yok}:

Bunları doldurmayanı eklemeyeceğim...

Spoiler:

En son Micheal Scofield William tarafından Salı Nis. 13, 2010 9:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:59 pm

İ L İ Ş K İ L E R~...~R E L İ K Ş İ L İ

:olumlu.
x :olumsuz.
:nötr.

Anna Kristall Snowy
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Vanessa hudgens 3 icon 3Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Vanessa hudgens 3 icon 1
~.Gerçek Aşk Bu mu.~
Aşk bence sadece karşındakinden hoşlanmak değil; birbirini karşılıklı sevmektir... Ve sen benim için en gerçek aşksın Ann. Belki senin ismini aşk koymalıyım... Saçının tek teline bile aşık olan ben seni daima seveceğim Prenses'im...

Blair Anne Hampton
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I722915_455Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I722918_fghmy
~.İleride Dostluk Görüyorum Galiba.~
Onu fazla tanımamama rağmen gerçekten içten ve sıcak bir kız gibi geliyor bana. Belki ileride bana çok iyi bir dost bile olabilir. Ona sadece o gözle bakıyorum. Zaten oda beni böyle biliyor. Seviliyorsun Blair!...

Apple Layla Alkas
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Likethe80sretroeditionb
~.İyi Anlaşmak Güzel.~
Senin gibi eğlenceli, zeki, güzel biri ile anlaşmak benim için gerçekten çok memnun edici birşey. Seninle çok önceden beri tanışıyoruz. İnşallah yakında çok sıkı iki dost oluruz...

Kristen Elly Clever
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I461163_icon2Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I461162_icon
~.Profesör/Sevilen.~
O benim binicilik Profesör'üm. Atları her ne kadar sevmesemde bu dersi biraz olsun -atlara oranla- seviyorum. Çünkü en sevdiğim şeylerden biri spordur. At binmekte spor sayılır. Dersi fazla sevmesemde Profesör'ünü seviyorum...

Jessica Alineor Sandmann
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Jessicajessicastam81753Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Jessicajessicastam81753
~.Benim Kafadan.~
Deli meli ama onu çok seviyorum. Tam benim kafadan. Akıllı, espri seven, şeker birisi... Aynı zamanda onu kardeşim gibi görüyorum. Seviyorum bu kızı...

Lilith Blueblood
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 1759341233061451884100Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Amyleee
~.Uçuk Bir Profesör.~
Dersini pek sevmesemde kendisini seviyorum. Gerçekten uçak ve kaçık derler ya! İşte o şahıslardan. Zaten onu sırf bu özelliği için seviyorum.

xBrandon Thomas Alkas
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 61593428Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 56782505
~.Gerçekten Sevilmeyen.~
Onu sevmiyorum. Bi'tanecik kuzenim Juli, onun yüzünden ne acılar çekti! O ise hatasını kabulleneceğine hâlâ Juli'mi suçluyor...!

Victoria Emily Kerr
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Emma-Watson-3-emma-watson-10367370-100-100Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Emma-Watson-emma-watson-10354923-100-100
~.Sevilen Biri.~
Jess gibi oda çok iyi ve tatlı bir kız. Onuda seviyorum. İyi anlaşıyoruz. Arkadaşlığımız hiç bozulmamalı bence...

Ashley Nerissa Kiles
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100
~.Çıldın Arkadaş.~
Çok sevdiğim kişilerden birisisin. Ve benim karakterime çok uyuyorsun. Gerçektende çılgın bir tipsin. Ve bende çılgınlıkları severim.

Renesmee Angela Cullen
~.Anlayamadığım.~
Sevdiğim fakat sevmediğimi sandığım kişilerden. Nasıl oluyor bende bilmiyorum ama öyle... Ona karşı çok değişik düşüncelerim var. Bilemiyorum...

Elizabeth Viola Cullen
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM AmigoocultomidiacertoiconMicheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Avril2
~.Saygı Duyduğum Birisi.~
Gerçekten ona saygı duyuyorum. O okulun Yüksek Rahibesi ve Edebiyat Profesörü. Aynı zamanda Nyx'ye olan bağlılığıda beni derinden etkilemiştir her zaman...

Joé Mark Darknight
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Street-Session-M.-Pokora_100x100Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM M-pokora-2008-gros-plan_100x100
~.Oda Arkadaşım ve Kankam.~
Gerçekten sıkı dostum o benim... Sevdiğim nadir kişilerden biri... Hem oda arkadaşım hemde gerçek dostum olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum Mark!...

Regen Elena Gilbert
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM F882e4b3Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM D50b11e5
~.Nötr.~
Kuzenimi sevmeyen benide sevmemli diye düşünüyorum.. Kuzenim hakkında beğenmediğim düşünceleri var. Bu yüzden nötrüz.

xAlyssa Jade Wagdelans
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Willa20Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Willa7
~.Anlamadan Olumsuz.~
Onda anlayamadığım bir şey var. Ve bu beni mutlu etmiyor. Sevmiyorum. Anlayamadığım bir şekilde kızı sevmiyorum...

†Nymphe Anna Christensen
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Scarlett_johansson_003Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Scarlett_johansson_004
~.Arkadaş İşte.~
İyi bir kız işte. İyi anlaşıyoruz en azından. Ann'ın arkadaşı olduğu için aramızda bir problem yok.

Gabriella Qurokova
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 961xMicheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 841x
~.Eskisi Gibi Düşmanım Değil.~
Eskiden Juli ile anlaşamadıkları için benimle de arası bozuktu Gab'ın ama son gelişen olaylara göre sanırım o da Juli ile arkadaş ve sanırım artık düşman değiliz...

†Sabrina Čučí McQueen
~.Bır Kız Arkadaş.~
İyi denilecek bir tipte arkadaş. Değişik yönleri var ama yine de iyi anlaşıyoruz onunla.

xVictoria Adela Salvatore
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM AppearRihannatrlav4Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM AppearRihannatrlav2
~.Sevilmeyen Bir Arkadaş.~
Aslında kendi içine baksa ne kadar iyi biri olduğunu görecek ama fazla anlaşamıyoruz. Bana göre çok sinsi ve kurnaz.

†Avril Heidi Klum
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Thtaylorswifticons33Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Thtaylorswifticons32
~.Konuşmayı Sevdiğim İnsan.~
Onunla konuşmak gerçekten çok eğlenceli. Çok muzur ve eğlenceli bir yapısı var. Seviliyorsun Avril!...

†Heaven Jack Night
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Kevin-kevin-zegers-2255549-100-100Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Kevin-kevin-zegers-2255554-100-100
~.Seviliyorsun Kanka.~
Gece Evi'ndeki gerçek dostlarımdan birisin Jack. Hep yanımda kal dostum!

En son Micheal Scofield William tarafından Paz Mayıs 09, 2010 7:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 11:10 pm

Ad soyad : Anna Kristall Snowy

İcon : Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10141505-100-100 Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10012575-100-100

Kurgu : Benim de yazmama gerek yok sanırım . Bildiğini düşünüyorum Razz Kısacası ne yazıcağını biliyorsun . Ayrıca ben seni ekledim ona bakarak da birşeyler yazabilirsin ...
Nereye eklenecek : + : olumlu
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 11:20 pm

Döverim haa xP ekle işte bir daha link almakla felan uğraşamam lol! hmm kurgu da şu olsun; iyi anlaşıyoruz, sen de benim kafadansın, ben arada deli gibi olsamda xD üff bul ekle işte beni nasıl gördüysen öyle ekle lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 11:51 pm

Ad:Blair Anne Hampton
icon:
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I462766_beth01
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM I462768_2sophia8

kurgu:beni pek tanımıyorsun ancak seninle iyi anlaşıyoruz sayılır ileride sıkı dost olabiliriz.
nereye eklenecek:olumlu
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:04 pm

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 2dvsjdiff1Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 2e158pehn6

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Leightonbts519ls1Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Leightonbts512kn0

Apple Layla Alkas

guzel ve çok zekym..eğlence ne demek iyi blirm..ck ii anlasyorz Wink

olumluu
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 11:07 pm

Adı: Kristen Elly Clever
icon:
Spoiler:

Kurgu: Binicilik profesörünüm. Dersimi pek sevmesende .beni Seviyor ve özel bir hayranlık duyuyorsun.. Bende seni sevdiğim çaylaklarımdan görüyorum. Ayrıca ben senın danılmanınım. (zoey- neferet gibi) o yüzden yakınız.

nereye: + olumlu tabiki

Smile
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 10:25 pm

Güncelledim...
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:04 am

Ayy çok saolasın bende seni eklerimm şimdi lol! ama sen yine beni ekle diye yaz maksat sayfa dolsun xP
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 9:11 pm

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 1759341233061451884100 Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Amyleee
Çizim profesörü.Dersime girmiyorsun ama uçuk bulduğun ve sevdiğin bir profesörüm.
Olumlu
.
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 5:11 pm

Ad-Soyad:Alec Vladmir Alkas
2 Adet Uyumlu İcon Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 61593428
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM 56782505
Kurgu:Benden hoşlanmadığını biliyorum.Ama şunu bilmelisin ben Zoé'ya hiçbir şey yapmadım ! Boş yere acı çektirdi kendine.Bunun için beni değil onu sorgulamalısın...Duygularımız karşılıklı kısaca.Ben de seni sevmiyorum...
Nereye Eklenmek İstiyorsun:Olumsuz
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 9:22 pm

İcon lejantta var.
Kurgu: Jessle iyi anlaşıyorsun. Anladığım kadarıyla Anna yı da seviyorsun. Bu yüzden onlar da benim dostlarım olduğuna göre beni sevmelisin Very Happy
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 10:24 pm

Ya Muhammet bu iconlar biraz kötü . Benim yorumda verdiğim iconları kullanır mısın lütfen ? lol!
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:11 am

....Herkes gib sende benim okulun küçük psikoloğu olduğumu düşünüyorsun....Ve sende öyle düşünüyorsun...vee sen gerçekten çılgın bir kızsın ve bunun için genellikle oturup konuşmak yerine çılgınca şeyler yapıoruzz ...Ann'le çok yakın arkadaşız...Ne zaman ona baksan seni yakalıyorumm...Hissettttiğin kadaryla onu bu konuda cesaretlendiriorum....Mark gibi snnle derste az yaramazlık yapmıoruz...
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100
İconlar 100*100 oldu.=D

En son Ashley Nerissa KıLeS tarafından Paz Şub. 14, 2010 8:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Renesme Angela Cullen

Renesme Angela Cullen

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 4:25 pm

Ad-Soyad= Renesmee Angela Cullen
Kurgu= Vampir sosyolojisi profesörünüm dersimi seviyorsun iyi öğrencilerimdensin. Bazen derste uslu durmuyorsun ama başarılısın.
Nereye Eklenmek İstiyorsun= Olumlu
2 Adet Uyumlu İcon=Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Megan-Fox-megan-fox-10375229-75-75Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Megan-Fox-megan-fox-10375227-75-75
http://houseofnightturkey.yetkinforum.com/forum.htm
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 5:42 pm

Ekle beni! =)
Nötr, Zoé'yi pek sevmiyorum.
Ona güvenmiyorum.
Ama bence sen iyi birisin.

Spoiler:
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:23 pm

Ashley ve Reneesme İconlarınızı 100x100 yaparsanız eklicem..

Beste Very Happy senn onlar uyumlu diye ekledim ama değiştiririm..

Onun dışındakileri güncellicem.. Kendi bilgisayarıma geçince Very Happy
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 8:37 pm

Ashley Nerissa KıLeS demiş ki:
....Herkes gib sende benim okulun küçük psikoloğu olduğumu düşünüyorsun....Ve sende öyle düşünüyorsun...vee sen gerçekten çılgın birisin ve bunun için genellikle oturup konuşmak yerine çılgınca şeyler yapıoruzz ...Ann'le çok yakın arkadaşız...Ne zaman ona baksan seni yakalıyorumm...Hissettttiğin kadaryla onu bu konuda cesaretlendiriorum....Mark gibi snnle derste az yaramazlık yapmıoruz...
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100
Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100
İconlar 100*100 oldu.=D
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 11:29 pm

aaa ben yokum benıde kelermisin. Very Happy

Yüksek Rahiben ve edebiyat pofesörünüm. İcon lejantta
http://twilightfan-tr.com/
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:45 pm

Micheal Scofield William demiş ki:
Ashley ve Reneesme İconlarınızı 100x100 yaparsanız eklicem..

Beste Very Happy senn onlar uyumlu diye ekledim ama değiştiririm..

Onun dışındakileri güncellicem.. Kendi bilgisayarıma geçince Very Happy

Vallah çok teşekkür ederim bu resimler biraz kötü lol!
Miké Jéanill Xanlées

Miké Jéanill Xanlées

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:05 am

Oda arkm bn seni ekledim ona göre eklersin ...
İcon Lejantta =)
http://nightofhouse.yetkinforum.com/
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 12:55 am

Ünlü değişimi yaşadım! xD

Spoiler:
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 7:13 pm

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Willa20Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Willa7
Mischa Jane Wagdelans
N'aptın sen bu kıza! Kızdan senden nefret ediyor. Bi kaşık suda boğabilir. Yoksa Mischa mı sana bi şeyler yapmıştı. Her ne ise xx-olumsuzsunuz.
Ehe. Olumsuz
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 11:07 pm

Micheal Scofield William demiş ki:
Güncelledim...
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

Nerden : Yetimim ben, öksüzüm ben ! Nereli olduğum bilinmemekte ! xD Kanada'dan geldim sanırım xD

MesajKonu: Geri: Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM   Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 1:04 am

Ad-Soyad{İsimden alınca linkle alıyor... Bir zahmet yazın...}: Nymphe Anna Christensen
2 Adet Uyumlu İcon{Lejanttan al kabul etmıyorum..}:
Spoiler:
Kurgu{En az 2 satır..}: Sana nasıl davranacağımı çok iyi biliyorum çünkü bir nevi aynam gibisin. Özellikle çabuk sinirlenebilmek... Ah, evet o konuda kesinlikle seni anlıyorum. Anna'yı seviyorsun bunu bakışlarından anlamak mümkün. Şaka yapıyorum tabii ki de. Anna ile yakınızdır, bana anlatmıştı. Seni uzaktan ancak bu kadar biliyorum. Ama belki ileride Anna ile olduğum gibi seninlede çok yakın arkadaş oluruz.
Nereye Eklenmek İstiyorsun{Sen bir yer bul işte, sen ekle işte yok}: Olumlu bir yer işte.

Micheal Scofield William~mailliW dleifocS laehciM
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Micheal Scofield William