House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Regen Elena Gilbert

+25
candy flora smile
Angela Zoéy Queen
Lousie Bell Blakestry
Heaven Jack Night
Victoria Adela Salvatore
Rika Trixie Raquel
Linya Eva Iceshimmer
Avril Lissa Hampton
Medeleine Lily Bryné
Ophélie Eléonore Kyffin
Cwenye Gilræn Mornea
Katie Vampire Queen
Renesme Angela Cullen
Artemis Elysion Griffith
Victoria Emily Kerr
Micheal Scofield William
Edward Jace Wayland
Miké Jéanill Xanlées
Androméda Alondra McKenna
Natalia Ellié O'rélia
Elizabeth Rose Wayland
Brandon Thomas Alkas
Richelle Sierra Alkas
Julié Clouid O'shéliâ
Regen Elena Gilbert
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert Empty
MesajKonu: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 6:42 am

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert Iqhh01 Regen Elena Gilbert 10ga45j
Fiziksel Görünüm
Fiziğim düzgündür. Yeterince uzun boyluyumdur. Hatlarım muntazamdır, gözlerim bende en sevdiğim yerimdir. Çok güzel olduklarını düşünürüm. Mavimsi gridirler ve bence muhteşemdirler. Ruhumun aynasıdırlar ve beni yansıtırlar. Saçlarımın güzel dalgaları vardır. Doğal sarışınım.

Regen Elena Gilbert 5yvj0y Regen Elena Gilbert Zmh55c
Kisisel Özellikleri
Sessiz ve utangaç birisiyimdir. Sizi ilk gördüğüm anda boynunuza atlayamam. Asil ve ağırbaşlı olmamın yanında gerçek dostlarımla beraberken çok eğlenceli biri olabilirim. Müzik en büyük tutkumdur. Beni yansıttığı için Rock, öfkemi dindirdiği için Metal dinlerim. Ayrıca sesim güzeldir ve gitar çalarım. Piyano ise babamın beni daha iyi göstereceğini düşündüğü için öğrenmek zorunda kaldığım şeylerden biri. İsyankar ve asi olmam kişiliğimi oluşturan en önemli özelliklerdendir. Fedakar ve değer veren birisi olduğum için dostum çoktur. Kimse ile sorunum olsun istemediğim ve arkadaş canlısı olduğum için de düşmanım azdır. Ben size dostça yaklaşırım, gerisinde ilişkimizin nasıl yürüyeceğini belirlemek size kalmıştır. Dışarıya üzgün olduğumu yansıtmamaya çalışırım ama mutlu olduğumda belli ederim. Aşıkken ise çoğunluğun aksine ben aptallaşmam. Sevgimi de yılışarak göstermektense değer vererek gösteririm, arkadaş veya sevgili benim için böyledir. Bu özelliğim bazen kabalık olarak algılanır. Özel gücüm yazdığım harikulade şiirler ve bu şiirlerin içindeki mesajların gelecekle ilgili olmasıdır. Bu yüzden sessiz bir ortamda oturup şiir yazmak benim için büyük bir rahatlama yöntemi. Genellikle içimde bir sıkıntı olduğunda bunu yaparım. O zaman şiirlerim bol duygu yüklü olurlar. Bu da beni yansıtır.

Regen Elena Gilbert 1zf6g6e Regen Elena Gilbert 2ij3gh5
Kedim Melancholia Yani MJ
O beni bulduğunda bir ağaç kenarında oturuyordum. Gitar çalmakla meşguldüm fakat yinede onun o tapılası yeşil gözlerini görmemek mümkün değildi. Karanlıkta tüylerini göremiyordum ve beni ürkütmüştü. Daha sonradan onun müthiş güzellikte bir kedi olduğunu gördüm. Adını Melancholia koydum. Her zaman yaramaz bir kızdı. Arkadaşlarıma hırladı ve onları tırmaladı. Bana değer veren herkesi kıskandı. Hala da bu durumdayız. Takma adı MJ. Çünkü adını söylemek biraz zor. MJ Michael Jackson'dan gelen bir isim. Jeremy, kardeşim, onun büyük bir hayranı. Ona duyduğum özlem dolayısıyla taktım ona bu ismi.

Regen Elena Gilbert K2g0lu Regen Elena Gilbert 104lyj5
Isaretlenmeden Önce Elena
İşaretlenmeden önce hayatım dışarıdan bakıldığında özenilesiydi. Düzgün bir aileden geliyordum. Babam zengindi. Annem ise her zaman yanımda olan anaç bir kadındı. Ailem zengindi, istediğim çoğu şey benimdi. Okulun sessiz ve gizemli kızıydım bu yüzden erkeklerin ilgisini çekerdim. Güzelliğim doğaldı. Ama ben hiç bir zaman gerçek anlamda eğlendiğimi hatırlamıyordum. Yaşadığımı ancak Gece Evi'nde sizlerle tanışınca anlayabildim. Babamın nasıl iyi bir aile kızı olacağım konusundaki baskılarından kurtuldum ama benden nefret etmesi acı veriyor. Ona kalırsa işaretlenmem ve imajını bozmam benim suçum. Annem ise her zaman yanımda olacak. Gece Evi'ne gelmeden önce benim için boğucu birisiydi. Şu an ona çok değer veriyorum. En çok değer verdiğim insan ise uyuşturucu bağımlısı olan kardeşim Jeremy. Onun da her zaman yanında olacağım! Eski hayatımda en iyi arkadaşım ise Heather adında bir kızdı. Çok güzeldi. Fakat aynı zamanda okulun en sığ kızıydı ve büyük ihtimalle okulda yatmadığı erkek kalmamıştı. Yinede onu seviyordum. Şu an ise nadiren konuşuyoruz.

Iliskiler

KARDEŞLERİM
Regen Elena Gilbert Xananewmoonava2311
Michael Jeremy Gilbert ~İkizim
Canım benim seni çok seviyorum. Kan bağımızı onaylayan hiç bir benzerliğimiz yok diyebilirim. Ne bana fiziksel yönden benziyorsun ne de benim yeteneklerim seninkilere benziyor. Sen dans ediyorsun ben müzikle ilgileniyorum. Sen daha soğukkanlı ve daha az arkadaş canlısısın bense bolca arkadaşa sahibim. Ama ortak noktalarımız ikimizin de çok duygusal olması ve ikimizinde birbirimizi çok sevmesi. İşaretlenmeni Vicky'e borçluyum ve yanımda gelen herkese tabii ki. Blair ile çıkmana seviniyorum. O seni incitmez.

SEVDİKLERİM~KENDİMİ YAKIN HİSSETTİKLERİM
Regen Elena Gilbert I0091
Gabriella Qurokova ~KANKA
Kankam, sırdaşım seni çok seviyorum! Benim en yakın arkadaşım sensin ve kesinlikle Gece Evi'ndeki en tatlı kızsın!

Regen Elena Gilbert 115
Mischa Jane Wagdelans ~KANKA~ODA ARKADAŞI
Oda arkadaşım! Seni önce sevdim. Sonra bir ara anlaşamadık. Ama şu an seni çoook seviyorum! Hep yanındayım!

Regen Elena Gilbert I437819_soph41ld9
Blair Anne Hampton ~KANKA
Hep benimle kal tamam mı? Seni çok seviyorum! Sensiz büyük ihtimalle bir eksiklik olurdu hayatımda!

Regen Elena Gilbert 2804811249646526536100
Bahar Listing Schefer ~KANKA
İyi bir arkadaşımsın! Seni seviyorum canım...

Regen Elena Gilbert Adsztmm
Cwenye Gilræn Mornea ~ÇOK YAKIN DOST
Aptal kutusu, nağmıdiğer televizyon bana böyle akıllı bir arkadaş kazandırıyorsa ben ona artık aptal kutusu demek istemem! Seni çok seviyorum! Eğitmenim, arkadaşım, profesörüm! Benim için çok şey ifade ediyorsun. Kim derdi Regen Elena Gilbert, İspanyolca dersine severek girecek! Sen sevdirdin canım! Sana karşı resmi olamıyorum çünkü dostum kalmanı istiyorum. Ama yinede saygı duyuyorum diyebiliriz. Me gusta mucho mi profesor! Mi amigo también tengo que hacer?

Regen Elena Gilbert Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170842_100_100
Anna Kristal Snowy ~YAKIN DOST
Sana bakınca çoook şeker diyesim geliyor. Seviliyorsun!

Regen Elena Gilbert 1094675
Apple Layla Quan ~YAKIN DOST
İlk gördüğümde bende ukala, kendini beğenmiş ama güzel bir kız portresi oluşturmuştun. Ama tanışınca bundan ibaret olmadığını anladım! Seviliyorsun!

Regen Elena Gilbert Emma-Watson-3-emma-watson-10367370-100-100
Victoria Emily Kerr ~YAKIN DOST
Yanımda olduğun için çok şanslıyım. O sıcak tavırların yok mu? Çok seviyorum seni! Hep gül ve hep yanımda ol!

Regen Elena Gilbert Icon5w
Elizabeth Viola Cullen ~YÜKSEK RAHİBE~İDOL~SAYGILI
Size çok fazla saygım ve sevgim var. Siz Tanrıçamıza en yakın kişisiniz! Dersinize zevkle giriyorum. Sizi gördükçe Nyx sevgim büyüyor içimde.

Regen Elena Gilbert Aaaaaaaaam
Alec Vladimir Alkas ~PROFESÖR
En sevdiğim dersin profesörüsün! Kafa profesör diyebilirim sana! Gece Evi'nin en şaşırtıcı olaylarından biri de sıkıcı bir ders olmadığı gibi profesör de yok!
Regen Elena Gilbert Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100

Ashley Kiles ~YAKIN ARKADAŞ
Hep birilerinin dertlerini çözmek için koşuşturuyorsun. Başkalarının sırdaşısın devamlı. Beni de az dinlemedim sarı şekerim. Ama senin de dertlerin olmalı. O tatlı gülümsemenin arkasında sakladığın dertleri anlatmak istersen ben buradayım!

Regen Elena Gilbert Thtaylorswifticons322
Katie Vampire Queen ~YAKIN ARKADAŞ
Seninle Tanrıça'mızın tapınağında dua etmek çok güzel tatlım. Severim seni! İyi kızsın!

Regen Elena Gilbert Amanda-amanda-seyfried-1156030_100_100
Bella Amanda Bryné ~YAKIN ARKADAŞ
Çok eğlenceli bir insan. Bazen aptal durumuna düştüğünü söylediğinde ona kızıyorum. Eğlenceli olmak ile aptal olmak arasında fark vardır. Hem çok şirinsin!

Regen Elena Gilbert Imagescaq25wqp
Avril Heidi Klum ~YAKIN ARKADAŞ
Eğlenceli olduğunu inkar edemem ama aynı zamanda çok olgunsun. Seni seviyorum.

Regen Elena Gilbert Th_megan-fox_net_gm_28129
Renesmee Angela Cullen ~PROFESÖR
Size saygı duyuyorum ve bence çok iyisiniz. Fakat dersinizi o kadar sevdiğim söylenemez. Yinede fark yapmaz siz sevdiğim profesörlerdensiniz.

Regen Elena Gilbert I461163_icon2
Kristen Elly Clever ~PROFESÖR
Atlar beni her zaman rahatlatmıştır. Dersinizi çok seviyorum Profesörüm! Tabi ki sizi de!

Regen Elena Gilbert Icon3d
Ophélie Eléonore Kyffin ~PROFESÖR
Dersinizi almıyorum ama ne kadar iyi biri olduğunuzu biliyor size saygı duyuyor ve sizi seviyorum.

Regen Elena Gilbert 28448962
Jacquelie Alondra McKenna ~ARKADAŞ
Biraz değişiksin! Hatta anormalsin! Ama iyi birisin ve bana kötü davranmıyorsun. Seni sevebilitem var! Keşke kendini o kadar geri çekmesen, bir anlam veremiyorum.

Regen Elena Gilbert Cc127rw5
Micheal Scofield William ~ARKADAŞ
İyi biri olup olmaman konusunda emin değilim. Öylesindir sanırım. Ama ben kuzenini sevmiyorum. Onun kötü olduğunu düşünüyorum. Yinede sana karşı ön yargılı davranmayacağım çünkü Ann senden hoşlanıyor.

Regen Elena Gilbert Taylor-33-taylor-lautner-7096780-100-100
Mark Oliver Darknight ~ARKADAŞ
Eski sevgilim ama onun adını eski sevgili olarak koyasım yok açıkcası. Şu an gayet iyi bir arkadaşım. Böyle olması çok daha iyi onu tanımaya başladım.

SEVMEDİKLERİM
Regen Elena Gilbert R88p69
Richélia Zoé Orabell ~SEVMİYORUM
İyi biri değil ama yanımda olduğunda karalar bağlamıyorum.

Spoiler:

En son Regen Elena Gilbert tarafından C.tesi Mart 20, 2010 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 57 kere değiştirildi
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 10:02 pm

Tatlım benide ekle.. İcon Lejantta...
Kötü birisiyim..

Bide az İcon'un varmış.. Al bunlar benden sana Regen Elena Gilbert Icon_biggrin Regen Elena Gilbert Icon_biggrin Hayley'i severim Regen Elena Gilbert Icon_biggrin

Spoiler:
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 1:52 am

İconlar için teşekkürler güncellendi! Very Happy
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 2:54 am

Beni de eklersen sevinirim:) Dostca bişeyler yaz , ilk tanısmamız edebiyat dersinde oldu ve birbirimizden hoşlandık baya Smile beni güzel ve eki bulabilirsin :)iconlar lejantta begendgn bi tanesini eklersn Smile
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:09 am

Güncellendi! Smile
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 6:56 pm

Sagol tatlımm ..kiss
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 8:36 pm

Ya dersimi ne çok seven kişi var yaa
Ekle bakalım xD Müziğe giriş profesörüyüm ve dersimi seviyorsuun Regen Elena Gilbert Icon_biggrin İcon Lejantta
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 8:41 pm

Alec Vladmir Alkas demiş ki:
Ekle bakalım xD Müziğe giriş profesörüyüm ve dersimi seviyorsuun Regen Elena Gilbert Icon_biggrin İcon Lejantta

Güncellendi Profesör Alkas! Very Happy
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 8:44 pm

Regen Naz Kaulitz demiş ki:

Güncellendi Profesör Alkas! Regen Elena Gilbert Icon_biggrin

Profesör demeyin yaa xD
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 8:46 pm

Regen Naz Kaulitz demiş ki:

Güncellendi Profesör Alkas! Regen Elena Gilbert Icon_biggrin

Profesör demeyin yaa xD

Kıl olduğunu biliyordum! xD
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:09 am

benide eklermisin canım yüksek rahibetyim birde edebiyat Porfesörünüm uygun yere ekle canım.
icon lejantımda var lol!
http://twilightfan-tr.com/
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:33 am

Güncellendi! Smile
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 6:42 pm

Beni de eklersen sevinirim cnm .. Benim eklediğim gibi dostane bişeyler . İcon lejantta =)

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 6:59 pm

Sadece selamlaştığım olarak ekleyebilirsin.Benim "anormal" biri olduğumu düşünebilirsin çünkü öyleyim xD İcon lejantta
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 7:36 pm

Güncellendi! Smile
Miké Jéanill Xanlées

Miké Jéanill Xanlées

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 7:38 pm

Beni eklersen sevinirim . Ben seni ekledim . onun gibi birşeyler =)
http://nightofhouse.yetkinforum.com/
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 2:01 am

Güncellendi.
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 6:38 am

canım benide eklermisin Binicilik profesörüyüm beni seviyorsun canım

Spoiler:
Micheal Scofield William

Micheal Scofield William

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 9:27 pm

Kuzenimi sevmeyen benide sevmemeli diye düşünüyorum... Ama yinede iyi bir kızsız

Spoiler:
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:15 pm

Ünlüm Değişti.. İcon Güncellemesi Very Happy Very Happy

Spoiler:
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 9:34 pm

Güncellenecek.
Zaten ünlüme göre de bir güncelleme yapmam gerekiyor ama resim yüklemekle ilgili bir sorunum var.
Çözüldüğü zaman güncelleyeceğim. (:
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 9:35 pm

Dost. Sen sevdiğim bir kızsın!
İcon lejantta var.
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:05 am

....Herkes gib sende benim okulun küçük psikoloğu olduğumu düşünüyorsun....Ve sende öyle düşünüyorsun...vee sen gerçekten çılgın bir kızsın ve bunun için genellikle oturup konuşmak yerine çılgınca şeyler yapıoruzz ...Ben senin de sarı şekerinim
Regen Elena Gilbert Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100 Regen Elena Gilbert Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Renesme Angela Cullen

Renesme Angela Cullen

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 4:28 pm

İyi biri olduğunu düşünüyorum dersimi sevmiyorsun icon lejantta.
http://houseofnightturkey.yetkinforum.com/forum.htm
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Regen Elena Gilbert   Regen Elena Gilbert Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 5:52 pm

Nihayet güncelleniyor! =)

Güncellendi! =)

Regen Elena Gilbert
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Michael Jeremy Gilbert
» Selam Ben Regen!
» Elena leaN - bir kızın hayatından kısa bir yazı