House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!

+13
Chuck Williams
Minerva Jane McGonagall
Darchelle Chovén
Darren O'Brien
Katherine Nina dobrév
Keiko Kitagawa
Alyssa Jade Poe
Lydia Medaleine Gloom
Yamaguchi Mamoru
Meg Katie MARCH
Chris Jackson Violet
Androméda Alondra McKenna
Angela Zoéy Queen
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ?
1. ağızdan yazılmalı
Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_lcap58%Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_rcap
 58% [ 15 ]
3.ağızdan yazılmalı
Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_lcap38%Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_rcap
 38% [ 10 ]
Bilmem hiç bir fikrim yok ??
Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_lcap4%Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
Asakura Kaoru

Asakura Kaoru

Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:27 pm

Darren O'Brien demiş ki:
Üçüncü ağızdan yazılmalı. Birinci ağızdan yazmak hem çok kolay, hem de çok kuru.

Ben katılmak buna
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:31 pm

Alyssa Jade Poe demiş ki:
Chanelle Peacock demiş ki:
Macy Bertoluna demiş ki:
Chanelle Peacock demiş ki:
Macy Bertoluna demiş ki:
Minerva Jane McGonagall demiş ki:
Lydia Medaleine Gloom demiş ki:
ben 3.ağızdan daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü tanrısal bakış açısı kullandığımız için rpgler karışmıyor.Herkes 1.ağızdan yazarsa ortalık karışır gibi geliyo.çünkü herkes kendine göre anlatacınca konuda sapmalar yaşanıcağını düşünüyorum şahsen...

Aynen 3 şahıs bencede yani ilahi bakış açısı çünkü 3 şahıstan yazdığımızda daha güzel olur sadece kendi duygularımızı değil karşımızdaki insanın duygularınıda açıklayabiliriz=)

Evet ama birazda şöyle düşünün.Konuyu kendi karakterin anlatıyor ama tıpkı bir ruh (tanrı) gibi. Bırakında kendi gözünden anlatsın. 3. şahıs diyorsanız o zaman karakterde kurmayalım. Kendi karakterin anlatmadıkça bence bir önemi yok.

Ve-ve karşıdakinin duygusunu senini anlatman saçma. Kendi karakterin karşısınınkinin duygusunu fark edebilir tahmin yürütür. Gayette güzel açıklana bilir. Ama tanrısaldaki herşeyi bilme yetisi çok saçma. Sanki ortadaki bütün piyonları sen yönetiyormuşsun gibi.Bırakalımda karşıdaki kendi duygularını istediği gibi nlatsın.

Aslında bu biraz baskı gibi oluyo.Serbest bırakalım derdim ama işte o zaman işler dahda karışır. HErneyse kimsye pisikolojik baskı yaptığım yok.- BENCE-: 1.Şahıs.

Kendi karakterin dışındaki karakterleri de yönetme konusunda kesinlikle katılıyorum.

Saol. (:
yanımda birilerinin olması hoş . ^^

Ne demek ^^

I. şahıs fikrini hala destekliyorum ve karşındakini yönetmen çok saçma.

Evet...
Ve -asakura kaoru- fikrine saygı duyarım. Ama işin kuru tarafı ne yapıp neyi yapamadığına bağlı.

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:34 pm

Arkadaşlar, üzülerek belirtiyorum, Pınarla konuştum ve Rp'ler 3. ağızdan yazılmaya devam edecektir..
Spoiler:
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:35 pm

Jacquelie Alondra McKenna demiş ki:
Arkadaşlar, üzülerek belirtiyorum, Pınarla konuştum ve Rp'ler 3. ağızdan yazılmaya devam edecektir..
Spoiler:
ya ama yaa hiç bişey belli olmuyor ki bu görşle ama tabi bu benm görüşm arkdşlar lütfen tartşma çıkarmayalm böyle dedm die ... (?)
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:35 pm

Spoiler:

Eh ne yapalım en azından görüşlerimizi ve ne düşündüğümüzü görmüş oldu.
Ve inanın bu karara üzülüyorum Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_sad
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:40 pm

Macy Bertoluna demiş ki:
Spoiler:

Eh ne yapalım en azından görüşlerimizi ve ne düşündüğümüzü görmüş oldu.
Ve inanın bu karara üzülüyorum

teklif var ısrar yok -aslıhnda var da önemli olan sizin kararlarınız Razz -

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:45 pm

Ben canı gönülden istiyorum 1. ağızdan yazmayı. Ölüm rp'm birinci ağızdan dikkat ettiysen ^^ 3. ağızdan yazsaydım böyle yazamazdım ^^ Ama Pınar'ın kesin emri var. İzin vermiyor.. Sad
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!   Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 7:46 pm

evet okmştm rp'ni hatta katlmak istmştm xDéé off nese ya idare etçez artkn xD

Sizce Rpler hangi ağızdan yazılmalı ? Dikkate alınız lütfen..!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yardım !! Lütfen...
» lütfen telefon seçimime yardım edin (=
» Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun!
» Resim Kocaman Açmadan Önce En Az İki Defa Düşünün Lütfen...
» Bu Şiirlerde benden... Lütfen okuyup rencide mesajları bırakmayınız!!