House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linya Eva Iceshimmer

+13
candy flora smile
Avril Lissa Hampton
Minerva Jane McGonagall
Richelle Sierra Alkas
Victoria Adela Salvatore
Natalia Ellié O'rélia
Sarah Guinevere Gloom
Gabriella Qurokova
Alyssa Jade Poe
Rika Trixie Raquel
Katie Vampire Queen
Regen Elena Gilbert
Linya Eva Iceshimmer
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer Empty
MesajKonu: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 5:11 am

Linya Eva Iceshimmer D7e624be

Sevimli ve zeki biriyim. Utangaç olduğum pek söylenemez ama kesinlikle nerede duracağımı bilirim. Arada çılgınlıklarım olabiliyor ama toparlamayı da biliyorum. Sabırlı biriyim. Çok uç noktalara gelene kadar sabredebiliyorum. Ama patladığımda çok kötü oluyor ve pişman olabileceğim şeyler yapıyorum.
Dış Görünüş
Saçlarım kahverengi. Ama arada kızıl ve sarıyı da deneyebiliyorum. Gözlerim mavi. Saçlarım esasında kıvırcık. Ama ben daha çok düz saçı seviyorum. Malesef boyum o kadar uzun değil. Bu da arada bende bir boy kompleksi yaratabiliyor.

Linya Eva Iceshimmer 214f510f

Geçmiş
Yanlız ikizim ve ben vardık. Ne annemiz ne de babamız vardı. Onların nerede olduğunu bilmiyorduk. Kendimizi bildik bileli yetimhanedeydik. Oradakilerle pek iyi anlaşamazdım. Kızlar çok soğuk ve çekingendi. İkizimle brlikte takılırdık. O beni yanlız bırakmayı sevmezdi. Arada yetimhaneden kaçardık. Akşama kadar dışarıda dolandıktan sonra geri dönerdik. Hoş yetimhanedeki bakıcıların bizimle ilgilendikleri pek yoktu. Arada bir şenlikler yapılırdı. Birileri çıkar şarkı söyler ve dans ederdi. Eğelenceler yapılırdı. Ben genelde sahneye çıkıp şarkı söylerdim. Elime mikrofnu aldığımda dünya benim için yok olurdu. Tek eğelencem de buydu.

Linya Eva Iceshimmer B79fea91
Linya Eva Iceshimmer Eb640229
Linya Eva Iceshimmer Ea06a7ad

Gece Evi'ne Geliş

Bir gün tekrar yetimhaneden kaçtım. İkizim kendine bir çocuk bulmuştu ve vaktini onunla geçiriyordu. Ben de bir daha dönmemek üzere plan yaptım ve yetimhneden kaçtım. Tek akrabam olan ikizimi geride bırakmak kesinlikle hoşuma gitmemişti. Ama içimden bir ses yapmak zorunda olduğumu söylüyordu ve nasıl olduğunu anlayamdığım bir şekilde kendimi Gece Evi'nde buldum. İlk geldiğimde her nekadar afallasam da galiba alışmaya başlıyorum.

Linya Eva Iceshimmer Xto3v49bg6[/URL]

Bu da benim kedim. Abel. Onu geldiğim ilk gün buldum. Yaprakların arasına saklanmıştı. Yaprakları kaldırdığımda yeni açmış bir çiçek ve Abel vardı. Eğer onun canını gerçekten sıkarsanız huysuz bir kedi oluyor. Ama ben onu her haliyle seviyorum

İlişkiler:

Linya Eva Iceshimmer Fcb1e6abLinya Eva Iceshimmer 5b058382
Apple Layla Alkas:
Onu gerçekten çok seviyorum. Birlikte çılgınca ve aptalca şeyler yapabiliyoruz. O gerçekten modadan anlıyor ve açıkçası zevkine hayranım. Özellikle birlikte yemek yiyip dedikodu yapmayı çok seviyoruz. Onun da benim gibi önceki hayatında ailevş sorunları olmuş. Babası onu terk edip gitmiş. Bu gerçekten üzücü bir durum. Benim de ikizimden başka kimsem yoktu. Bu yüzden onun beni en iyi anlayan kişi olduğunu biliyorum. Tahmin edebileceğimden bile yakınız. Birbirimizi çok seviyoruz ve o benim okuldaki en iyi arkadaşlarımdan biri.

Linya Eva Iceshimmer I680832_2bda9d71Linya Eva Iceshimmer I680833_c32c4683
Regen Elena Gilbert
Sarı melek. Birbirimizi gerçekten sevdiğimize inanıyorum. Okulda ilk tanıştığım insanlardan biri. Tam anlamıyla bir müzik tutkunu. Utangaç bir kız olduğunu söyleyebilirim. Ama o da şarkı söylemeye başladı mı dünyayı unutuyor. Birlikte çok eğeleniyoruz. Son derece de iyi kalpli. İlkten fazla yakın olamamıştık ama zaman geçtikçe birbirimize ısınıyoruz.

Linya Eva Iceshimmer C664f29dLinya Eva Iceshimmer 7596c441
Katie Vampire Queen
Seviyoruz birbirimizi. Aramız çok iyi. Gece evine ilk geldiğimde bana yardımı çok dokundu. Benden 1 sınıf altta olmasına rağmen çok olgun bir kız. Onunla dedikodu yapmayı çok seviyorum. Ama ikimiz de bir gün yakalanmaktan çok korkuyoruz. Özellikle Profesörlerin dedikodusunu yaparken. İkimiz hakkında değişmeyeceğini bildiğim en kesin şey sonsuza kadar Nyx'in yanında olacağımız.

Linya Eva Iceshimmer 1b945e2bLinya Eva Iceshimmer Dcaebe71
Rika Cho Naoko
Sevdiğim arkadaşlarımdan birisi de Rika. Özellikle onun gözlerine hayran olduğumu söylemeliyim. Bazen gizlice doğu duvarına gidiyoruz. Aptal aptal şakalar yapıp, en ufak şeye gülüp, çocuklar gibi eğeleniyoruz. Önsezileri güçlü bir kız. Aynı zamanda sevecen ve hayat dolu. Birbirimize kolayca ısındık. Ama bazen çok inatçı olabiliyor.

Linya Eva Iceshimmer I682597_111Linya Eva Iceshimmer I682598_112
Mischa Jane Wagdelans
Çok iyi bir kız. Evet bunu söyleyebilirim. Esasında çok iyi bir kız. Ama duygularını saklamayı da gerçekten başarıyor. Bazen o kadar karışık oluyor ki anlamakta zorlanıoyrum. Yine de uyumluyuz. Sanırım sabırlı olmakla ilgili birşey bu. İkimiz de birbirimizin hatalarını örtbas edebiliyoruz. Ama gözlerine baktığınızda neler hissettiğini anlayabiliyorunuz. Onunla drama dersinde tanıştığımı hatırlıyorum. Regen'in de oda arkadaşı. Hey biz bütün kızlar bir aradayız neredeyse. Kısaca şunu söyleyebilirim. O saklambacı çok seven biridir. Ruhundaki sevimli ve iyi kızı çıkarmaksa size düşen görevdir.

Linya Eva Iceshimmer 841xLinya Eva Iceshimmer 961x
Gabriella Qurokova
Bitanemmm. En yakın arkadaşlarımdan biri. Uzun süre dolaşıp muhabbet etmekten hoşlanıyoruz. Hatta kardeşim bile diyebilirim. Rach, Isabel, Ben ve Gab birlikte dolaşırız genelde. Ama Gab benim ikizim gibi. Bana çok yakın bir kız. Onu çok çok seviyorum.

Linya Eva Iceshimmer 5967gLinya Eva Iceshimmer 6172o
Sara Guinevere Gloom
Sevdiğim arkadaşlarımdan birisi de Sara. Pek görüşemememize rağmen iyi anlaşıyoruz. Her zaman gülen biri. İnsanlarla kavgalı olmayı veya tartışmayı o kadar sevmiyor. Ama biri onu kızdırdığında da durduramıyorsunuz. Pek sık konuşamasak da bir araya geldik mi uzun süre ayrılamıyoruz.

Linya Eva Iceshimmer I695481_vanessa-anne-hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487524-100-100Linya Eva Iceshimmer I695482_vanessa-anne-hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487511-100-100
Anna Kristall Snowy
Duygusal biri. Genelde sessiz sakin ve uysal. Bu sene son senesi olmasına rağmen sanki okul hiç bitmeyecekçmiş gibi. Sessiz diyorum ama sıkı dostlarıyla bir araya geldiğinde gerçekten çok geveze oluyor. Hayatta en çok yaptığı şey gülmek. Her zaman neşeli. En kötü anda bile birden etrafı şenlendiriyor. Özellikle bu huyunu çok seviyorum. İlk tanıştığımda onun gizemli ve ilginç biri olduğunu düşünmüştüm. Hala da öyle ama bunun nedeni duygularını saklıyor olması olsa gerek. Bazen ne dşündüğğünü anlamak gerçekten imkansız oluyor. Yaptığımız tüm çılgınlıklara rağmen gerçekten sorumluluk sahibi bir kız. O da benim sevdiklerim arasında yer alıyor.

Linya Eva Iceshimmer I723794_rihannamijnavater130Linya Eva Iceshimmer I723795_shoot18
Victoria Adela Salvatore
Tanrım... O gerçekten e bir Salvatore. Zor anlarda nasıl hemen yanımıza geliyo anlayamıyorum. Gerçekten zeki bir kız ve zor durumlardan kurtulmayı iyi biliyor. Ara sıra asi biri olsa da çok kafadar biri. Mümkün olduğunca sık konuşmaya çalışıyoruz aslında. Ama dersler ve diğer şeyler yüzünden pek sık görüşemiyoruz. Yine de seviyoruz birbirimizi.

Linya Eva Iceshimmer 83bedf54Linya Eva Iceshimmer 15cfd269
Kristen Ashley Marvelous
Çokgüzel bir kız ama aynı anda çok da utangaç biri. Her şeyde yüzü kıpkırmızı oluveriyor. Sevimli biri ve bir araya geldik mi ikimizin de çenesi durmuyor. Açık sözlü bir kız. Ne olursa olsun şak diye söylüyor. Ama bu başını belaya sokabiliyor. Ve son derece bağlı bir kız. Arkadaşları onu bırakmadıkça o onları asla terketmiyor.

Linya Eva Iceshimmer 960aca4aLinya Eva Iceshimmer 588cc199
Amy Lee Linton
Çook sabırlı biri. Ciddiyim... Çok zor sinirleniyor. Nerdeyse hiç biriyle tartıştığını görmedim. Her zaman yumuşak bir çıkış yolu bulup beni şaşırtıyor. Genellikle herkes ona saygı gösteriyor ve o da tabii diğerlerine saygılı davranıyor. Çok da sıck kanlı bir kız. Yeni yeni tanışıyoruz ama bence güzel bir arkadaşlık doğacak.

Linya Eva Iceshimmer Fd8b1adfLinya Eva Iceshimmer 6c202873
Avril Heidi Klum
Sevecen bir kız. Özellikle gülüşünü çok seviyorum. Onunla konuşmak gerçekten çok eğelenceli. Ayrıca gerçekten iyi bir dinleyici.

Linya Eva Iceshimmer Be44e78eLinya Eva Iceshimmer 9f9262c2
Candy Flora Smile
İlginç bir kişiliği olduğunu söyleyebilirim sanırım. Ama kesinlikle NYX yolundan gittiğini biliyorum. Onu fazla tanımasam d alışveriş tutkunu olduğunu anladım. Umarım ilerde çok iyi arkadaş oluruz. İyi anlaşacağımıza inanıyorum.

Linya Eva Iceshimmer 09296e68Linya Eva Iceshimmer B9d41d37
nina lan salvatoreloves
Sıradışı bir kız. Okula yeni gelmesine rağmen çabucak arkadaş lduk ve gerçekten iyi anlaşıyoruz. Havalı bir kız ve aynı anda çekici de. Onunla konuşmak gerçekten zevkli.

Linya Eva Iceshimmer 667baccfLinya Eva Iceshimmer Adb23f5e
Lousie Bell Blakestry
Son derece güvenilir bir kız. Gözünüzü kapatın ve kendinizi ona emanet edin. Sır tutmasını kesinlikle bilir ve sevecen biri. Çok sevimli biri açıkçası. Rahatına düşkün bir kız. Birlikte takılmak gerçekten zevkli. Müzik tutkunu bir kız ama sesini duymanız gerçekten zor. Sadece 1 kez onu şarkı söylerken gördüm. Aslında sesi fena değil ama beğenmiyor kendi sesini. Gerçekten iyi anlaşıyoruz. Onu çok çok çok seviyorum.

Linya Eva Iceshimmer 5aca5e5bLinya Eva Iceshimmer 5aca5e5b
Angela Zoey Queen
Bu kızla birbirimize benziyoruz. İnsanlara çabuk güveniyor ve çabuk ısınıyoruz. Çok kafadar bir kız. Onunla takılmaktan gerçekten zevk alıyorum. Aşırı derecede hırslı bir kız. Bir şeyi yapmaya karar verdi mi yapmadan bırakmıyor. Süslenmek... Hayatımızda vazgeçilmz olarak belirlediğimiz bir şey. Onunla saatlerce aynanın önünde saçımızı başımızı yapabilir, birbirimizi süsleyebiliriz. Gerçekten iyi bir arkadaş. Gece evinde onun gibi birine rastladığım için çok şanslıyım.

Linya Eva Iceshimmer D3b8f744Linya Eva Iceshimmer D24c91a8
Melanie Claire Littleton
Açık sözlü bir kız. Ona güveniyorum. Empati kurmayı biliyor. Bir sıkıntım olduğunda gidip de açılabileceğim arkadaşlarımdan. Her zaman beni anlayıp dinliyor. Gerçekten değer verilmesini hak eden bir kız.

Linya Eva Iceshimmer 859fff70Linya Eva Iceshimmer 7feaf6d7,
Esther Helena Collet
Çok tatlı bir kız. İnsanlara çok çabuk güvenir. Bu aslında sonradan onun üzülmesine yol açar ama o yine de güvenmeye devam eder. İstediği şeyi aynı gün elde eder. Tatlı bir kişiliği var. Seviyorum onu.

Icons
Linya Eva Iceshimmer Icon1nqLinya Eva Iceshimmer Icon2fo
Linya Eva Iceshimmer Icon3ymLinya Eva Iceshimmer Icon4xm
Linya Eva Iceshimmer Icon6Linya Eva Iceshimmer Icon7x

En son Linya Eva Iceshimmer tarafından Çarş. Mayıs 12, 2010 10:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 5:43 pm

Bilmiyorum nasıl eklemek istersin ama herhalde olumlu olur! Wink
Ehemm...
Ya biraz utangaç, müzik tutkunu, eğlenceli, iyi kalpli falan filan bir kızım.
Icon'larım lejantımda.

Spoiler:
Katie Vampire Queen

Katie Vampire Queen

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:19 pm

Benide eklersen sevinirim(:
Icon imzamda mevcut(:

Kurgu: Seviyoruz birbirimizi. Aramız çok iyi. Gece evine ilk geldiğimde bana çok yardımın dokundu. Senden 1 sınıf alttada olsam beni küçük görmüyorsun. Üstelik beni olgun buluyorsun.Benimle dedikodu yapmaya bayılıyorsun. Ama ikimizde birgün yakalanmaktan korkuyoruz. Özellikle Profesör dedikodusu yaparken. Sonsuza kadar Nyx'in yanındayız.
~Nyx Seni Kutsasın!~
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:07 pm

bnide eklersen svinirim icon imzamın altında
kurgu-normalde semem kurgu yapmayı ama sana bir istisna içimden geldi-:
birbirimizi seviyoruz bazen gizlice doğu duvarına gidip aptal aptal şakalar yapıp saçma şeylere gülüp küçük çocuklar gibi eğleniyoruz
not:yok bn seni böyle eklemek istemiyorum dersen kafana göre takıl
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 5:31 am

Linya Eva Iceshimmer 111Linya Eva Iceshimmer 112
Vayy sabırlıymış işte tam Mischa tarzı! Çok uyumlusunuz asdfjk.
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:04 pm

Çok fazla tanışmışlığımız olmasada sıcakkanlı ve iyi bir kız gibi görünüyorum.Herkesle nasıl dost olabildiğime şaşırıyorsun fakat beni seviyorsun
Linya Eva Iceshimmer 841x

Linya Eva Iceshimmer 961x
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:35 pm

Güncellendi Smile
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 10:21 pm

tam beni anlatmışsın eklediğin için teşekkür ederim bide avatarımı güncellersen sevinirim ünlümü değiştirdim de =)
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 11:24 pm

Tamamdır Very Happy
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 11:36 pm

Beni unutmuşsun kız.Gerçi ben kendimi hatırlatmayı unutmuşum da neyse. Very Happy
Kurgu pek aklıma gelmiyor.Sevdiğin arkadaşlarındanım.Ama pek konuşmuyoruz.Okul içinde birbirimizi pek görmediğimizden kaynaklanıyor sanırım.Neyse istediğini yaz işte.
İconl
ar.
Linya Eva Iceshimmer 5967 Linya Eva Iceshimmer 6172
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 11:51 pm

Ooopss... Haklısın, özür dilerim. Ekledim senide Very Happy
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:24 pm

Beni de ekle cnm .. Kurgu sana kalmış .. Ben kurgu bulmaktan yoruldum çünkü Very Happy İlginç birşeyler olabilir ((:

Spoiler:
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 2:47 am

Tamamdıır =)
Victoria Adela Salvatore

Victoria Adela Salvatore

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 6:55 am

beni de ekler misin canım sen kurguya uydur bişeyler icon lejantta (:
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:35 pm

icon güncellemesiiiii Very Happy
simdilik 1 tane ama eklicem Smile

Linya Eva Iceshimmer Likethe80sretroeditionb
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:06 am

Tamamdır Very Happy
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:27 am

Benide ekler misin tatlım... =) İcon lejantta Kurgu sana kalmış ama olumlu olsun =)
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:47 am

Güncellendi Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 8:47 pm

Eğer sende ekli değilsem :

Sevecen bir kzım. Gülüşümü seversin ve benimle konuşmak çok zevklidir.

Ekliysem :

Ünlü değişimi yaşadım Very Happy

Linya Eva Iceshimmer Thtaylorswifticons33Linya Eva Iceshimmer Thtaylorswifticons32 Linya Eva Iceshimmer Thtaylorswifticons322
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:21 pm

Güncellendi =)
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:33 pm

ünlü değişimi yeni iconlar imzamın altında bide ismimi değiştirdim kurguda ismim geçiyosa lüften onu da güncelle
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:54 pm

Eski ismin neydi Very Happy
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:59 pm

-Hadley-
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:21 pm

Tamamdıırrr Very Happy
candy flora smile

candy flora smile

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 12:29 am

benide eklersen sevinirim =))

kurgu sana kalmış dilediğini yaz...

Spoiler:

Linya Eva Iceshimmer
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Linya Eva Iceshimmer