House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kitiara ve Zoey Birlikte Savaşıyor..

YazarMesaj
Stella Ashley

Stella Ashley

Kitiara ve Zoey Birlikte Savaşıyor.. Empty
MesajKonu: Kitiara ve Zoey Birlikte Savaşıyor..   Kitiara ve Zoey Birlikte Savaşıyor.. Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:18 am

BAŞLANGIÇ
Kitiara siyah uzun saçlı,yeşil iri gözlü 17 yaşnda orta boylarda bir kızdır. Tulsa'da doğup büyümüştür. Sn Peters Burg Kolejine gidiyordur.
1. BÖLÜM KİTİARA
Kitiara sabah alarmı çalınca homurdanarak uyandı ve sendeleyerek banyoya gitti.Elini yüzünü yıkadı ve tam mısır gevreğini dolaptan çıkarcekken zil çaldı. Ketiara '' İnşallah Sinda'dır'' diyerek kapıyı açtı. Ama postacıyı gördü.Postacı ona gülümseyerek zarfı uzattı ve imzalamasını istedi Kitiara kağıdı bacağına koydu ve imzaladı. Sonra üstünde askılı badisi altındaysa kısa şortunun olduğunu farketti. Postacıya teşşekkür edip kapıyı kapadı. Mektup İngiltere'den -annesinin babsının olduğu yerden- gelmişti.Zarfı açtı ve okumaya başladı.
Sevgili kızım
Biz şu an Londra'dayız.Toplantı 2 hafta daha uzadı tatlm 2 hafta sonra ordayız ama belki kanada 'ya tatilede gidebilirz. Seni çok özledim
Annen
Kristen

Kitiara homurdanarak kağıdı masaya fırlattı. Kolu ıslanana kadar ağladığını farketmemişti.Sonra gözyaşlarını silerek Yukarı üstünü değiştirmeye çıktı yoksa okula geç kalcaktı.Üstünü giydi ve çantasını hazırladı.Servisin korna çaldığını duydu.Ve dışarı çıktı.
2. BÖLÜM KİTİARA VAMPİR OLUYOR

Kitiara arkadaşı Sinda ile servisten indi. Sinda her zamnki gibi dersanede ne olduğunu anlatıyordu. Ama Kitiara onu dinlemiyordu.Çünkü annesini ve babasını düşünüyordu.Sinda'nın ona seslenmesi ile düşünceleri yarıda kesilmişti. '' Kitiara beni duydun mu? '' ''Efendim duymadım..Üzgünüm aklımda başka bir şey wardı.'' Ve tam o sırada o adamı gördü. İZ SÜRÜCÜYÜÜ !! İz sürücü onun yanına geldi.Kitiara daha çığlık atmadan,kaçamadan ve hatta nefes alamadan iz sürücü parmağını Kitiara'nın alnına doğrulttu. Ve geleneksel sözleri söylediler. '' Kitiara GECE seni seçti.Ölümün doğuşun olacak. Seni Gece Evi'nde bekliyoruz.. '' dedi. Kitiara Sinda'yı son kez gördü ve sonra herşey karardı...
3.BÖLÜM NYX
Kitiara gözlerini araladı ve parlak ışığı gördü. Ölmüş müydü yoksa ? Sonra birisinin adını söylediğini duydu ''Kitiara..'' Kitiara şaşırdı ve ''Kimsiniz'' diye sordu. ''Kitiara ben NYX. '' Seni Zoey Kızılkuş'a yardım etmek için gönderiyorum.Zoey geleceğin yüksek rahibesi.Ve bu aralar çok zor şeyler yaşadı. Sende ona yardım ediceksin. Seni Kutsuyorum'' dedi.Nyx gitti ve herşey yeniden siyaha boyandı.

4.BÖLÜM YENİ ARKADAŞLAR YENİ HAYAT

Gözlerini açtığında daha önce hiç görmediği bir yerde olduğunu farketti.Sonra pürüzsüz bir ses duydu '' Gece evine hoşgeldin '' yana baktığında gülümseyen kahverengi uzun saçlı bir kadın gördü. Kadın gülümseyek '' Merhaba ben Lenobia binicilik öğretmeniyim.'' dedi. Kitiara etrafına bakındığında kendi yaşıtında bir kaç kişi gördü.Bir kızın çok güzel dövmeleri wardı.Harikaydı.. O güzel kız bir adım öne çıktı ve '' Merhaba ben Zoey '' dedi gülümseyerek. Bu ad ona tanıdık gelmişti.Sonra bu adn Nyx 'in söylediği ad olduğunu anladı. '' Zoey Kızılkuş mu? '' dedi Kitiara. Zoey kusursuz kaşlarını kaldırdı ve ''Evet nerden tanıyorsun ? '' dedi. '' Nyx beni gönderdi.Sana yardım etmemi istedi. ''
Zoey şaşırmıştı.. Gülümseyerek ''tamam o zaman. Adın nedr ? '' '' Ben Ktitiara.'' dedi ve diğer çocuklara göz gezdirdi. Zoey elini kahverengi gözlü uzun boylu bir çocuğa yönlendirdi ve'' Bu Damien kendisi gaydir.'' Bu sözcüğü dalga geçmek amacyla söylememişti Zoey. Kitiara'da bunu anlamştı. Damien elini kaldırarak ''Merhaba'' dedi. Kitiara'da ona dedi. Sonra Zoey kumral saçlı bir çocuğu işaret etti ''Buda Jack Damien'in sevgilisi.'' Jack utangaç bir tavırla el salladı.
Zoey devam etti ''Bunlarda ikizler Gerçekte ikiz değiller ama öle dememizin nedeni birbirlerine acayip bir şekilde benzemleri.Zamanla alışırsın'' dedi ve gülümsedi.Sarı saçlı bir kız '' Merhaba ben Erin'' dedi. Esmer bir kızda '' bende Shaunee'' dedi ve gülümsedi. Zey tekrar devam etti Sarı saçlı mavi gözlü bir kızı işaret etti. '' buda Afrodit. Bazen sürtükçe davranabilir ama çok iyidir.Merak etme ona da alışırsın'' dedi ve tekrar gülümsedi.Afrodit alaycı bir gülümsemeyle ''Aramıza hoş geldin.Sakın beni sinir edecek şeyler yapma yoksa bn karışmam. Ha bu arada Zoey yakın bir zamanda bütün dövmelerini kaybetmişti.Ona iyi bakacağına söz ver'' dedi ve bu defa samimi bir şekilde gülümsedi.Kitiara da gülümseyerek '' Söz veriyorum ve aynı zamanda seni sinir etmem merak etme '' dedi.
Zoey bu sefer çok iri yapılı bi çocuğu gösterdi '' Bu da Erebus'un Oğullarından Darius. Aynı zamnda Afrodit'in savaşçısıdır.'' Ve Afrodit'e göz kırptı. Zoey tekrar devam etti ''Buda Stark.. Benim savaşçım'' dedi ve gülümsedi. Stark ''Aramıza hoş geldin Kitiara'' dedi ve kibirli bir şekilde gülümsedi.
Erin '' seninle iyi anlaşacağız'' dedi Kitiara'nın kıyafetini süzerek Kitiara'nın üstünde son modanın sweat-shirtü kotu ve son modanın ayakkabıları vardı.
Shaunee da Kitiara'yı süzerek '' Katılıyorum ikiz'' dedi
Zoey '' Gece Evi'ne hoşgeldin'' dedi gülümseyerek.
VE hepsi aynı anda '' ARAMIZA HOŞGELDİN '' dediler.

Kitiara ve Zoey Birlikte Savaşıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası