House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gerzek anılarınız

+8
Sarah Guinevere Gloom
Blair Anne Hampton
Angela Zoéy Queen
Avril Lissa Hampton
Minerva Jane McGonagall
Macy Bertoluna
Logan Eaten Valeriani
Vanessa Salvatore
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Vanessa Salvatore

Vanessa Salvatore

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 9:39 pm

herkesin astral anıları vardır ki bu astral anılar gerzek anıya girer. ilk ben yazıyorum.

5. sınıftayken önümde oturan salak kola şişesini düzgün kapamamıştı. birine atacakmış gibi yapayım derken kola şişesi açıldı ve üzerime döküldü. bende bütün gün yapış yapış dolşmıştım ve sınıftaki herkese rezil olmuştum. öğretmende dahil. önümdeki akıllı bu işi dersteyken yapmıştı. hoca arkasını dönmüş tahtaya yazı yazarken.
http://yaratikdunyasi.yetkinforum.com
Logan Eaten Valeriani

Logan Eaten Valeriani

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:31 am

Geçen yaz dershane çıkışı 5-6 arkadaş yaygın-bir-kahve-markası-zincirinde oturmus bi şeyler içiyorduk ve ben sakar-insan masaya kahveleri getirirken ayağımın birbirine dolanması sonucu yere kapaklanmıstım ve rezil olmustum içerideki onlarca insana. Dökülen kahvelerde cabası...
http://the-twilight-saga-rp.yetkinforum.com
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:49 am

bense 2 yıl önce teyzemin tanıdığı bir arkadaşına gitmiştik. Adam 4 yıldızlı otel sahibi. Bizi otelin çatısına manzarayı göstermek için çıkarmıştı. Adam sağ olsun çok ilgilendi ama ben birşey gösterirken önümdeki kokteyi adamın kucağına döktüm. Rezillik gerzek anılarınız Lol
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 8:33 pm

Ben bir gün dersaneye gidiyordum.Dolmuştan indim tam karşıya geçicem...Arabalar izin vermiyor ...En sonunda delirdim.Arabanın önüne geçtim dur diye bağırdım.İşaret yaptım.Öyle geçmiştim xDtam bir Rezillik olmasada bir anı =)
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 8:36 pm

Ben, arkadaşlarla dışarıya çıkmıştım bi gün. İşte yolda bişi gördüm çığlığı basım. Meğer kediymiş. Bizimkiler korktu tabii. Ben de kedi olduğunu söylemedim bunlara. Fareydi dedim. Kızlardn biri de - sinirin teki- fark etmiş bunu. Yolda geçerken bunu onlara anlattı ben de bu kıza sinirlendim sokak ortasında saç baş kavga ettik. Fln Very Happy
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 8:37 pm

Avril Heidi Klum demiş ki:
Ben, arkadaşlarla dışarıya çıkmıştım bi gün. İşte yolda bişi gördüm çığlığı basım. Meğer kediymiş. Bizimkiler korktu tabii. Ben de kedi olduğunu söylemedim bunlara. Fareydi dedim. Kızlardn biri de - sinirin teki- fark etmiş bunu. Yolda geçerken bunu onlara anlattı ben de bu kıza sinirlendim sokak ortasında saç baş kavga ettik. Fln Very Happy

Ayy inanamıyorumm =)
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 10:55 pm

Kristen Ashley Marvelous demiş ki:

Ayy inanamıyorumm =)

aynen inanmıoooruum Very Happy komedi Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 1:12 am

Angela Zoéy Queen demiş ki:
Kristen Ashley Marvelous demiş ki:

Ayy inanamıyorumm =)

aynen inanmıoooruum Very Happy komedi Very Happy

Diyorum yaa en rezil olduğum anlardan biriydi. Vurguluyorum : sadece BİRİYDİ !!
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 7:29 pm

bnde anltyım bri Very Happy

biz bu yıl okl gezisinde uludağa gitmştk ve arkdşlarla kayak yapıyorduk bende gittim en tepeden kaydım. sonra kayağı durduramadım snowboardcı bi kıza çarptım. oda kayağın önüne düştü birlikte sürüklene sürüklene aşağı indik bütün arkadşlarıma ve tnımadığım kişilere rezil olmuştum ve hala o gün bana gülerek anlatılır. Sad Very Happy Very Happy Very Happy
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 12:29 am

bnde anltyım bri Very Happy

biz bu yıl okl gezisinde uludağa gitmştk ve arkdşlarla kayak yapıyorduk bende gittim en tepeden kaydım. sonra kayağı durduramadım snowboardcı bi kıza çarptım. oda kayağın önüne düştü birlikte sürüklene sürüklene aşağı indik bütün arkadşlarıma ve tnımadığım kişilere rezil olmuştum ve hala o gün bana gülerek anlatılır. Sad Very Happy Very Happy Very Happy

ahaha kızın ne şuçu vardı =)
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 1:28 am

yoktu işte benim gerzekliim Very Happy Very Happy xD
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 12:07 am

gçen gün okul gezisinde dağa tırmanıyoduk dağdan inince düz yolda yürürken yapıştım yere ve rezil oldum:D
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 9:35 pm

Blair Anne Hampton demiş ki:
gçen gün okul gezisinde dağa tırmanıyoduk dağdan inince düz yolda yürürken yapıştım yere ve rezil oldum:D

aahahah dağda düşmedn düz yolda düştün Very Happy ilginç Very Happy
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:25 pm

zaten asıl rezillik orda yani:D
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 4:01 am

[b]Allah seni korumuşş xD[/b]
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 5:11 pm

Sara Guinevere Gloom demiş ki:

[b]Allah seni korumuşş xD[/b]

bayada yüksek bir dağdı düşseydim geberirdim bence lol!
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 7:59 pm

Geçen bir çocuk bana bakıodu. Çocukta taş yani. Ben gülümsedim. Bir ara oraya yönelecek oldum. Baktıp, çocuk bana doğru geliyor, gülümsedim fln. Sonra " Selam. " dedim. Meğer o da bnm arkamdaki kıza bakıyormuş, kendi kendime rezil oldum yanii ...
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:08 am

Geçen bir çocuk bana bakıodu. Çocukta taş yani. Ben gülümsedim. Bir ara oraya yönelecek oldum. Baktıp, çocuk bana doğru geliyor, gülümsedim fln. Sonra " Selam. " dedim. Meğer o da bnm arkamdaki kıza bakıyormuş, kendi kendime rezil oldum yanii ...

hahah=)
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 11:38 pm

ayyyyyyy!çok kötü bişi Very Happy

bugün ezile bastım kağının açılmasını beklerken apartmanın giriş kapısındaki camdan saçlarımı düzeltiyodum içerden gelen komşuyu görmemişim kapıyı açınca kaldım öyle Very Happy
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 2:20 am

ayyyyyyy!çok kötü bişi Very Happy

bugün ezile bastım kağının açılmasını beklerken apartmanın giriş kapısındaki camdan saçlarımı düzeltiyodum içerden gelen komşuyu görmemişim kapıyı açınca kaldım öyle Very Happy

Çok kötü değilmişş ama genede bi hoş olur insan demii xD
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:40 pm

ayy bu çok köttüüü omş :S
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 1:48 am

ayy bu çok köttüüü omş :S

fena. gerçektende berbat olmuş Razz
Androméda Alondra McKenna

Androméda Alondra McKenna

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:20 am

Şu ana kadarki en gerzek anım...
Aynı hayatı iki kere yapmış olmam herhalde ^^
Stella Blair Untamed

Stella Blair Untamed

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 8:50 pm

Dün okulun bahçesinde Laz Sosyal Öğretmeni'nin yanında ultra-süper-utangaç-odun-sevgilimi gördüm. Yanına Edanur salağı kanka ayağıyla gidiyo mu diye izlerken Edanur'un 2 salak yapışık 2zinin (Okulun malları deriz 3üne kısaca.) Eda yoktu her ihtimale karşı gelir diye bende sevgilimin yanına gideyim dedim. 2 mal kafadara ki gerçekten fena şekilde özenti ve krolar kötü kötü bakarken. Süper-ulta-utangaç-odun sevgilimin ilk defa utanmayarak bana hocanın yanında "Napıyosun?" dediğini duydum. O an ki dalgınlıkla "Oturuyorum. Sen?" dedim heyecanla. Yanımdaki kankamın güldüğünü farkettim sonra ne dediğimi farkedince kendime gülmeye başladım. Herkes güldü. Bende işte sürekli ultra bunaltıcı espriler yaparım ya onlardan biriymiş gibi yaptım. Ama sevgilim "Uff ya" diyip yanımdan gitti. Çünkü onu sürekli salak yerine koyuyorum kendimi salak göstermemek için! O an gerçekten utandım Very Happy
http://littleflair.deviantart.com/gallery/
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

gerzek anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: gerzek anılarınız   gerzek anılarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 9:26 pm

Utançverici ve küçükdürücü Razz o yüzden boşver Very Happy
21 Mayıs 2010
Cuma

Nöbetçi olarak sınıf defterlerini toplamaya üst sınıflaragittiğimde -8. sınıflar- -zaten hoca yoktu- derin bir sessizlik hakim oldu sınıfa bir anda. Ben 'Aaa, öğretmen yok mu**' gibisinden bişeyler saçmalayarak sınıftan çıktım. Sonra oradaki kzı sınıf defterinin imzalanmadığını söyledi ve sınıfdefterini aldı götürdü. Tekrar defteri almaya gittiğimde bu sefer fısıltılar başladı. Kabu gibiydi!

Not: sadece canım sıkıldığından dolayı bunları yazıyorum. Yoksa hayatımım ilgi çekici olmadığını bende biliyorum

En son Alyssa Jade Poe tarafından Ptsi Mayıs 24, 2010 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

gerzek anılarınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki