House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Nymphe A. Christensen

+14
Avril Lissa Hampton
Minerva Jane McGonagall
Heaven Jack Night
Richelle Sierra Alkas
Julié Clouid O'shéliâ
Natalia Ellié O'rélia
Artemis Elysion Griffith
Edward Jace Wayland
Lydia Medaleine Gloom
Cwenye Gilræn Mornea
Elizabeth Rose Wayland
Sarah Guinevere Gloom
Regen Elena Gilbert
Nymphe A. Christensen
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

Nerden : Yetimim ben, öksüzüm ben ! Nereli olduğum bilinmemekte ! xD Kanada'dan geldim sanırım xD

~Nymphe A. Christensen Empty
MesajKonu: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 12:25 am

~Nymphe A. Christensen 2z83gao
Yetimhane Görevlisi'nin Nymphe için Söyledikleri
İşime yeni başladığım gündü... Hava yağmurlu ve sisliydi. Bu havada dışarıda kalmış bütün insanlar adına dua ederken, kapı çalındı. Soğuğun verdiği titreme ile kapıya ilerledim. Çocuk seslerinin ve kapı gıcırtısının eşliğiyle birlikte terk edilmiş yavru ile karşılaştım. Yaklaşık dört aylık gözüküyordu. Yumak yumak olmuş elleri, tel tel sarı saçları vardı. Sepetini kucağıma aldığımda, burnuma gelen o mis koku, haytımda unutamadığım tek kokuydu. O zamanlar yaklaşık 21 yaşındaydım. Hatta ona da yeni girmiştim. Bakirelik yeminim nedeniyle çocuğumun olmayacağı beni üzüyordu. Ve bu nedenle onu kucağıma alır almaz bir yemin daha etmiştim Tanrı'ya... Bu çocuğun annesi olacaktım. Sepetin içinde bir not, bir kart herhangi bir şey aradım ama nafile.. Hiç bir şey bulamadım. Adının ne olduğunu bilmediğim bu mis kokulu çocuğun masum ifadesine bakarak adını Anna koydum. Bana zarafeti, incelik ve nazikliği bir bütün olarak andırıyordu. Tiz bir sesle Anna diye tekrarladım yüzüne doğru. Sonrada ona annelik öpücüğünü verdim. Odama götürüp yatağımda onada küçük, sıcak bir yer açtıktan sonra Tanrı'ya tüm gece boyunca dua ettim onun gibi küçük bir meleği bana verdiği için ...

Bir kaç yıl sonra, yaklaşık dört yaşındayken, yaşıtlarından çok daha farklı işler yapıyordu. Diğer çocuklar oyun oynarken, o televizyonda müzik haberleri dinliyor, bitmeksizin şarkı söylüyordu. Bazen tiyatro öğretmenleri gelir yetimhanedeki çocuklara ders verirdi. En çok bu derse bayılırdı. Gelen öğretmenler büyük bir yeteneği olduğunu söylerlerdi ama hiçbirimiz onları kâle almazdık. Fakat bir gün onların yaptığı gösteriyi seyrettiğimizde hepimiz Anna'ya hayran kalmıştık. O günden beri, hep Disney'de oynayan yıldızlar gibi olmak istediğini söylediğinde ne kadar ciddi olduğunu kavrayabilmiştik.

Yedi yaşında ilkokula başladığı zaman arkadaşlarıyla yaşamadığı sorun kalmamıştı. Anna ciddi bir kızdı. Şakayı, komediyi severdi fakt kibir ve bencillikten nefret ederdi. Hele bizim gibi Rahibeler tarafından yetiştirildiği için çok daha farklıydı. Diğer arkadaşları evcilik oynamak için çağırdığında onlara oynamak istemediğini söylerdi. Tabii, arkadaşlarının arasında Şeytan'ın çocuklarıda vardı. Sürekli iftiraya mağruz kalırdı Ann. Fakat aldırmazdı çünkü aşırı başarılıydı. Sosyal olmasına rağmen arkadaşı yoktu. Tek arkadaşı, ona altı yaşına girerken aldığım mikrafondu. Onunla yatar kalkardı. Bazen o mikrafonu kıskanırdım. Annesinden dah çok ilgi gösteriyor diye...

İlkokul yılları sorunlarıyla atlattıktan sonra ortaokulda dahada sorunlu bir çocuk olmuştu Ann. Çok çabuk sinirleniyordu. Ve yaptığından iki dakika sonra pişman oluyor, yaptığı hatayı düzeltmeye çalışıyordu. Fakat sorunun en büyük yönü şuydu ki, çok dik başlı olmasıydı. Kendini ezdirmez, doğru kabul ettiğini sonuna kadar savunurdu. Ve işte o yılarda Rahibelerle bu nedenle çok tartışırdık. Bazen onu çok ağlattığımda olurdu bu konularda. Ama yine de kafasındaki fısıltıları dinlerdi o. Kendi doğrularını...

At gözlüklerini takmış sadece kendi yolunu görürdü. Başkalarının ki onu ilgilendirmezdi. Bencil değildi fakat ona sorulmadığı sürece asla başkalarının hayatına karışmazdı. Bu nedenle bazen yetimhanedeki çocuklar ona Sessiz Ann. derlerdi. Kendisine Anna diye hitap edilmesindense Ann denmesini tercih ederdi.

15 yaşına geldiğinde varlığı ile yokluğu bir olan kızlıktan çıkmıştı. Sinirlendiği zaman herkesin kalbini kırardı. Ama kendini suçunuda mutlaka söylerdi, ört baz etmezdi. Bu nedenle öğretmenleri ondan çok memnun olduklarını hep gelip bana söylerlerdi.

O yıl doğum gününde yetimhaneye başı aşağıya eğik şekilde geldi. Ne olduğunu sorduğumda gözyaşları, kalbime akmaya başladı. Alnındaki hilali görünce Meryem'e öyle bir yakardım ki, beynimdeki sesler, dağları dahi eritebilirdi. Gizlice onu odaya götürdüm. Sonra ona bir bavul hazırladım. Mikrafon ve anfisinide kutusuna... Alnına bir öpücük kondurdum. Ona odadan çıkmadan önce şunları söyledim. "Tanrıça'n seni sevecek tıpkı Meryem'in seni kendi kızı gibi sevdiği şekilde." Sonra odadan zar zor ayrıldı. Gece Evi artık onu bekliyordu ve elimden gelen hiçbir şey yoktu. Kapının kapanmasıyla, birçok çığlığın yetimhanede yankılandığını işittim. Rahibeler onu görmüşlerdi. Hiçbir şey olmaksızın yanlarına gittim. Bana Ann'in Şeytan'ın çocuğu olduğunu söylediler ve oradan kovdular. Kızımdan olmuştum, rahibeliğimden de... İşte o gün hayatımda yaşamadığım en büyük burukuntuluğu yaşadım. Oradan ayrıldıktan sonra bir daha asla o yetimhaneye gitmedim. Bir kilisede çalıştım. Ve her ziyaret vaktinde giderek kızımı gördüm.

Şimdi çok daha güzel çekici ve bıcır bıcır bir Ann olmuştu. Konuşkan, şeker, muzip, başarılı... Fakat hala adaletli... Onun Nyx'in evladı olmasına şimdi şükrediyorum....

~Nymphe A. Christensen 6p19ip
Kendi Gözünden...
Bilmem ki nasıl biriyim? İyiyim sanırım... İşaretlenmeden önce aksi bir ihtiyar kadar sinirliydim. Ama şimdi muzip eğlenceli ve yeri geldiğinde ciddi biriyim. Nyx ile sonsuz bir bağım var çünkü işaretlendiğimden beri beni pişmanlatıcak hiç bir hata yapmadım. Onun sayesinde... Çabuk sinirlenirim ama arkadaşlarıma karşı yelkenlerimi hemen suya indiririm. Ders çalışmaya bayıluyorum. Sanırım inek biriyim... Güzel miyim? Ah, şüpheliyim. Güzel olduğumu söyleselerde ben kendimi güzel görmüyorum. Kendimi tanıtmaktan hoşlanmadığım için söylenecekde bir şey bulamıyorum... İyi kötü beni tanımışsınızdır beni.

~Nymphe A. Christensen Jtqhjd
Kedim Mia...
O benim, kalbimin yarısı... Onu bulduğumda kızlar tuvaletine doğru koşuyordum. Sonra bir şeyin üzerine bastığımı, ardından da sıçrayıp yere düştüğümü hatırlıyorum. O küçük patielriyle üzerime çıkıp yüzümü yaladığında onun sıcak nefesini hissettim. Adına Mia koydum ve odama götürdüm. Altı yıldır benim çocuğum gibi. Ve bana göre hala paytak paytak yürüyen yavru minik Mia...

Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

Nerden : Yetimim ben, öksüzüm ben ! Nereli olduğum bilinmemekte ! xD Kanada'dan geldim sanırım xD

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 12:26 am

Spoiler:

Eklenmek İsteyenler MUTLAKA KURGU ile başvursunlar.
Ad-Soyad :
İcon:
Kurgu:
Sınıf:

En son Nymphe A. Christensen tarafından Ptsi Şub. 22, 2010 3:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 12:26 am

~Nymphe A. Christensen 20j4adu
Regen Elena Gilbert
Ahahaha ! Tanışma günümüzü hatırlıyorum... Sevdiğim Rock Grubunun t-shirt'ini giymiş yemekhane-yemek salonu her neyse işte x)- 'ye geldiğinde üzerine yapışmıştım. O gün tanışmıştık seninle. Ben o zaman 5. sınıftım sense 3... İlk gördüğünde ürkmüşe benziyordun. Sende haklısın, kim olsa ürker. Neyse... Sonra seninle oturup konuşma fırsatı buldum. Hoş bir sohbetle başladı ve sırlarımıza kadar açılıp gitti. Şimdi her duyduğumuz müzik haberini birbirimize yetiştiriyor, bir sorunumuz olduğunda da imdadımıza koşuyoruz. Açıkçası bir günde tanıyabildiğim en iyi dostsun Regen Elena Gilbert !

~Nymphe A. Christensen 303bihj
Sara Guinevere Gloom
Sara... Sanırım beni değiştiren kişilerden birisin. Eskiden dedikodu yapmayı sevmeyen ben şimdi seninle dedikodu yapıyorum. Aslında dedikodu olduğu sayılamaz. Beğendiğimiz taş çocuklar hakkında konuşuyoruz sadece. Kasları, kaşları falan filan... Ama bunları söylerken bir yandanda gülüyoruz. Birkaç kere uyarı almıştık sanırım Very Happy O günden beri kendi odalarımızda konuşmak bizim için daha hayırlı oluyor!

~Nymphe A. Christensen 15myziv
Elizabeth Viola Cullen
Çekicilik dendiğinde aklıma gelen tek kişi o ! O kadar çekici, canayakın biri ki, ona hayranlıkla bakıyorum. Yürürken dahi kıyafetlerinden tut saçlarına kadar asalet akıyor. Üstelik Nyx'in Yüksek Rahibe'si... Ona bayılıyorum. Dersini de severim sanırım ama verdiği ödevlere bayılıyorum. Kısacası bayıldığım yetişkinlerden.
~Nymphe A. Christensen 34odavc
Cwenye Gilræn Mornea
Oooo.. Kızıl Prenses ! Dönüşümü yeni olduğundan kaynaklanıyor belki de bu kadar samimi olmamın sebebi. Hatırlıyor musun bilmem ama dönüşümünden önce senin insanken bayıldığın motorlardan birine binip delice şeyler yapmıştık. Tabii, polisin peşimizden gelip bizi Gece Evi'ne geri götürmeside pek uzun sürmemişti. Birlikte ceza almıştık hatta. Gerçekten çılgın bir gündü. Ertesi gün dönüşümünü tamamladın ve tatatam şimdi İspanyolca öğretmektesin. Akla, hayale sığmıyor. Ne olursa olsun, hala seninle konuşmaya bayılıyorum. Dönüşümümü tamamladıktan sonra ilk olarak seninle tekrar o motor çılgınlığını yaşamak isterim.
~Nymphe A. Christensen 14blsv6
Lydia Medaleine Gloom
Sara ve Lydia ikizler fakat , Lydia'nın daha çılgın olduğu tanısındayım. Eğlenceyi adına yansıtıyor adeta. Onunla vakit geçirmek eğlenceli. Lydia bize Nescafe'den kalıntılı bardaklardan fal bakıyor. Ve yaklaşık on saniye içinde gülmekten karnımıza ağrılar giriyor. O, ilerinin komedyeni olabilecek kapasitede bir insan. Eğer çılgın ve hafiften asi iseniz kesinlikle en iyi dostunuz olabilir.

~Nymphe A. Christensen 14t4zgo
Kristen Elly Clever
Binicilik Profesör'üm... Aslında ona karşı nötr bir tavır sergilemekteyim. Ne kadar sevsemde... İlginç bir vampir olduğu doğru. Bakışlarından birçok anlam çıkarabilirsin fakat bazen öyle bir bakıyor ki, aklından ne geçirdiğini tahmin etmek bile mümkün olmuyor. Bana karşı tutumu hoş. Atları sevdiğimi biliyor. Ve belki de o nedenle her ders mutlaka, yanıma uğruyor. Kısacası onu seviyorum.

~Nymphe A. Christensen 1z2prv9
Apple Layla Alkas
Off... O kız yok mu? İlk geldiğinde beni deli etmişti. Çıldırtmıştı hatta. Odamdaki mikrafonu görünce yapışmış ve bir dahada bırakmamıştı. Onunla bu sebeple tanışmıştık zaten. Tutarsız ve şımarık davranışları, sinir kat sayımı aşıyordu. Birkaç gün daha -hatta ay- daha sürdü bu böyle.. Ve sonunda daha iyi eğlenceli bir kız olmaya başladı gözümde. Şimdi hüzünlendiğimde, annesinin ninisini arayan bir bebek gibi onun muhteşem sesiyle şarkı söylemesini arıyorum.

~Nymphe A. Christensen 2zgaes0
Julié Clouid O'shéliâ
Bu kızın nedense, etrafında dostlarını görmek imkansız. Ne zaman görsem yalnız. Belki de ben pek onu görmüyorumdur ha ? Her neyse... Hakkında tek bildiğim Sara'nın ondan pek hoşlanmadığı. Ayrıca ne zaman bir araya gelsek, bakışlarını üzerimde hissediyorum. Bu gerçekten korkunç ama henüz bana karşı hedef alan bir tavrı olmadı. Umarım olmazda...

~Nymphe A. Christensen Bvaf6
Anna Kristall Snowy
Adaşım... İşaretlendikten sonra çok nadir işittiğim isimlerdendi Anna. İşaretlendiğimiz gün aynı mıydı sanki ? Ah, evet. Elimizde bavullarla kalp çarpıntısından ölmek üzereyken tanışmıştık. O günden bugüne onunla çok iyi anlaşıyorum. Seviliyorsun Ann.

~Nymphe A. Christensen 6ht5cn
Ashley Nerissa Kiles
Nyx'in bana bahşettiği en güzel ikinci hediyem. Birincisi kedim, ikincisi ise Ashley... Onun yüksek anlayışı benim ihtiyacım olan ilacım gibi bir şey... Söyldiğim gibi sinirlendiğimde, çevremdekileri yıkar ve kırarım. Herkes bana sırt çevirmişken, Ashley anlayış yeteneğini ortaya çıkararak harika bir arkadaş olduğunu bana hatırlatıyor. Asil kız... Seni çok sebviyorum !

~Nymphe A. Christensen 24l9a80
Lilith Blueblood
Annem... O benim profesörüm değil ! Annem ! Beni evlat edinen ikinci annem. Bazen onlar sayesinde değerli olduğumu düşünüyorum. Eskiden sadece Lilith derken şimdi ona annecik diyorum. Biraz daha sempatik en azından. Kocası -babam- ile de muhteşem bir uyumları var... Sanırım hayalimdeki aşk onlarınki gibi olacak =) Seni seviyorum annecik !

En son Nymphe A. Christensen tarafından Salı Mart 16, 2010 3:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 2:14 am

Regen Elena Gilbert! =)
Kurgu, müzik konusunda çok konuşuruz ve dostuz! =)
4. Sınıfım! =)

Spoiler:
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 3:22 am

Eklendin canısıııı Laughing
Sarah Guinevere Gloom

Sarah Guinevere Gloom

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 3:30 am

Ad-Soyad:Sara Guinevere Gloom
İcon lejantta...
Kurgu:Bir araya geldik mi kimse bizi susturamaz.Dedikodu yapmayı çok severiz.Bi kahkaha attık mı bütün koridor çınlar. Very Happy
6. sınıfım...!

Arkadaş olarak ekledim canım kabul edersen sevinirim.
Smile
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:04 am

Tamamdırr Razz
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 11:47 pm

benide eklermisin. yüksek rrahiben ve edebiyat profesörünüm. Baan saygaı ve sevgi duyuyorsun canım icon lejentta
http://twilightfan-tr.com/
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 2:29 am

Eklendin x)
Cwenye Gilræn Mornea

Cwenye Gilræn Mornea

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 8:30 pm

Canım benide ekler misin? İspanyolca prof.unum. .Dönüşümüm yeni olduğu için beni yakın buluyorsun. İspanyolca dersnin adı çıkmış durumda ama bu konuda çaba gösteriorum Very Happy sen sever misin bilmem tercih senin..
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 2:05 am

Canımcım, icon ver veya ünlünü söyle ona göre ekleyeceğim .
Cwenye Gilræn Mornea

Cwenye Gilræn Mornea

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 8:25 pm

icon lejant ta var tatlım Cwenye Gilræen Mornea lejant a bak..Ünlüm Rachel Hurd-Wood ama internette pek resmi yok Very Happy
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 10:40 pm

Ben harika iconlar buldum canım, eğer istersen pm'den yada msn'den yazarım adresi.
Kurguyu umarım beğenirsin biraz değişik olsun istedim açıkçası.
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 10:56 pm

canım benide eklersen sevinirim.Sara'nın ikiziyim lol! (icon lejantta var)
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:42 am

Nasıl bir kurgu olsun ? Aynı tip kurgulardan hoşlanmadığım için biraz değişik olsun isterim şahsen ..
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:50 am

hmm şöyle bir şey olabilir "ikizler birbirine çok benzeselerde sanırım Lydia çok daha çılgın.Ne zaman ne yapacağını önceden kestirmek gerçekten zor iş. Onunla kahve içmek ve falımıza bakmasını seyretmek bizim için çok eğlenceli bir hobi " beğenmessen değiştirebilirsin Very Happy
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:59 am

Ekledim canım senide =)
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 8:34 pm

benide eklermi,sin. binicilik profesörünüm. Dersimi ve beni seviyorsun. Biraz sıradışı olduğum için diğer profesörlerden farklıyım.
işte icon

~Nymphe A. Christensen I461166_icon6
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:39 am

Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 9:20 am

meleğim sen nasıl ekliceğini biliyosun....icon lejantımda tatlım......

http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 10:47 pm

Eeee!! Artık beni de yakın arkadaş gibi bir yerlere eklersin diye umuyorum cnm (: İcon lejantta mevcut ...
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:22 am

Sevilmiyorsun. Sara ile yakın arkadaşsın ve sizin grubu sevmiyorum.

~Nymphe A. Christensen Eil7c0~Nymphe A. Christensen Qq1iiq~Nymphe A. Christensen 5zk32r

~Nymphe A. Christensen F3rr0j~Nymphe A. Christensen 2cpz5nn~Nymphe A. Christensen 51sltc

~Nymphe A. Christensen 2pzh45s~Nymphe A. Christensen 2zgaes0~Nymphe A. Christensen 2w6rw1s
Nymphe A. Christensen

Nymphe A. Christensen

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 3:24 am

Güncellendi ! Very Happy
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 12:44 am

Ünlü değişimi yaşadım! xD
Sayende canım bu ünlüyü bulan da sensin ya! xD
Tekrar tekrar teşekkür ederim! =)

Spoiler:
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: ~Nymphe A. Christensen   ~Nymphe A. Christensen Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:48 pm

icon güncellemesiiiii Very Happy
simdilik 1 tane ama eklicem Smile

~Nymphe A. Christensen Likethe80sretroeditionb
http://chosensacademy.yetkinforum.com

~Nymphe A. Christensen
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki