House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ophélie Eléonore Kyffin

+15
Victoria Adela Salvatore
Minerva Jane McGonagall
Cwenye Gilræn Mornea
Heaven Jack Night
Elizabeth Rose Wayland
Blair Anne Hampton
David Beckham
Artemis Elysion Griffith
Natalia Ellié O'rélia
Victoria Emily Kerr
Lilith Hex Blueblood
Jessica Alineor Sandmann
Richelle Sierra Alkas
Edward Jace Wayland
Ophélie Eléonore Kyffin
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin Empty
MesajKonu: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:02 am

~ Ophélie Eléonore Kyffin ~

Ophélie Eléonore Kyffin 11516221

- Genel Özellikler -

Doğum Yeri: New York
Burcu: Başak
En Belirgin Özelliği: Her şeyden önce sanat severliği, duygusallığı ve özgüveni.
Özel Güç: Özel bir gücü olmamakta. Fakat kendini sanatsal konularda yetenekli ve başarılı bulur.
Durumu: Drama Profesörü'dür.
Favori Müzik Türü: Rock, Heavy Metal.

Ophélie Eléonore Kyffin 42249938 Ophélie Eléonore Kyffin 14731161

- Kişisel Özellikler -

Kendine çok güvenir. Yaptığı her işin arkasında kalır. Her zaman iyiliğin yanında olmuştur. Gerçek dostluk ve ilişkilerin karşılıklı saygı ve sevgiden oluştuğuna inanır. Oldukça hırslı, inatçıdır. Çabuk sinirlenir fakat gönlünü almak kolaydır. Damarına basıldığı an, en çok sinirlendiği andır ve o zaman gönlünü almak pek de kolay olmayabilir. Çabuk değişebilen bir ruh hali vardır. Her ortama ayak uydurur. Fazlasıyla duygusaldır. İzlediği filmde, okuğu kitapta bile ağlayabilir. En sevdiği özelliği; sanatsal etkinliklere bayılır! Her türlü sanata karşı ilgisi vardır. Özellikle tiyatro, müzik ve edebiyata. Tiyatrodayken, bir oyun içerisindeyken gerçeği tamamen unutur. Ezberini hatırlamaya çalışır ve değiştirir. Duygularını yansıtmak için cümleleri her zaman düzeltir. En büyük tutkularından biri de müziktir. Harika piyano ve keman çalabilir. Bu konuda her zaman profesyonelleşmeyi ister. Ve tabii ki, onun için şiir olmadan bir hayat düşünülemez. Şiir yazmayı çok sever. Boş zamanlarında kağıda birkaç satır karalar. Yazdığı şiirler fazlasıyla gerçekçidir.

Ophélie Eléonore Kyffin 43892675

- Fiziksel Özellikler -

Boyu: 1.72 cm
Kilosu: 55 kg
Saç rengi: Sarı
Göz rengi: Mavi

Ophélie Eléonore Kyffin 46201421

Ophélie Eléonore Kyffin Icon1g Ophélie Eléonore Kyffin Icon2 Ophélie Eléonore Kyffin Icon3d Ophélie Eléonore Kyffin Icon5w Ophélie Eléonore Kyffin Icon99

Ophélie Eléonore Kyffin Icon4 Ophélie Eléonore Kyffin Icon8m Ophélie Eléonore Kyffin Icon9 Ophélie Eléonore Kyffin Icon7w Ophélie Eléonore Kyffin Icon6n

En son Ophélie Eléonore Kyffin tarafından Paz Şub. 28, 2010 8:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:06 am

~ İlişkiler ~

- En yakın dostum -
Kristen Elly Clever
Ophélie Eléonore Kyffin I461167_icom3 Ophélie Eléonore Kyffin I461165_icon5
İşte gerçek içten ve sıcakkanlı bir dost... En az bulunanlardansın dostum. Benim için çok değerlisin. Seni çok seviyorum. Gün geçtikçe daha çok şey paylaşacağımıza inanıyorum.

- Dostum -
Elizabeth Viola Cullen
Ophélie Eléonore Kyffin Amigoocultomidiacertoicon Ophélie Eléonore Kyffin Avril2
Gece Evi'mizin Yüksek Rahibesi ve benim yakın arkadaşım. Onunla birlikte vakit geçirmeyi seviyorum ve beraber iyi anlaşıyoruz. Ve bence harika bir Yüksek Rahibe. Ona sonuna kadar saygı duyuyorum.

- Arkadaşım -
Lilith Rebelblood
Ophélie Eléonore Kyffin 1759341233061451884100
İyi arkadaşlarımdan birisi. Çizim profesörü ve tabii benim çok sevdiğim bir ders. Beraber çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimizi seviyoruz.
- Tanıdık -
- Sevdiğim Öğrencim -

Victoria Emily Kerr
Ophélie Eléonore Kyffin Emma-Watson-3-emma-watson-10367370-100-100 Ophélie Eléonore Kyffin Emma-Watson-emma-watson-10354923-100-100
Eğitmeni olduğum çaylağım... Derslerinde çok başarılı ve çalışkan. Eğlenceli, canlı ve dinamik. Drama konusunda muhteşem. En iyi öğrencimsin çaylağım...

Jessica Alineor Sandmann
Ophélie Eléonore Kyffin Jessicajessicastam59739 Ophélie Eléonore Kyffin Jessicajessicastam59739
Gerçekten hayattaki her adımın özgüven ile başladığını bilen bir çaylak. Oldukça hırslı. İyi bir öğrenci, çalışkan ve zeki. Başarı durumu çok iyi. Sevdiğim bir çaylak.

Apple Layla Alkas
Ophélie Eléonore Kyffin Leightonbts512kn0 Ophélie Eléonore Kyffin Leightonbts519ls1
Yanında eğlendiğim, komik ve iyi göründüğünü düşündüğüm bir çaylağım. Derslerdeyse gerçekten başarılı ve azimli. Azmiyle istediği her şeye ulaşabileceğini düşünüyorum.

Anna Kristall Snowy
Ophélie Eléonore Kyffin 00066tdh Ophélie Eléonore Kyffin Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170842_100_100
Zeki, güzel ve zeki bir çaylak. Ders dışında da çok eğlenceli. Genel olrak sevdiğim bir çaylağım.

Ashley Nerissa KıLeS
Ophélie Eléonore Kyffin Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100 Ophélie Eléonore Kyffin Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100
Tanıdığım ve sevdiğim bir çaylak. Azimli ve hırslı. Umarım dönüşümünü tamamlar.

Blair Anne Hampton
Ophélie Eléonore Kyffin Likethe80sretroeditionb
Gece Evi'ndeki çalışkan ve sevdiğim öğrencilerden birisi. Eğlenceli ve sevecen bir kız. Derslerinde de başarılı olduğunu duydum. Umarım dönüşümünü tamamlayabilir.

- Hayatımın tek aşkı -
- Eski Sevgilim -
- Hoşlandığım -

- Hoşlanmadığım -
- Sevmediğim -
- Nefret ettiğim -
- Düşmanım -
- Sevmediğim Öğrencim -

İlişkilere eklememi isteyen kişiler yakınlık derecesini söylesin lütfen.

En son Ophélie Eléonore Kyffin tarafından C.tesi Mart 27, 2010 5:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:23 am

ilk ben açılış yapayım. Binicilik profesörüyüm. birbirimizi seviyoruz. en yakın dostun olarak eklersen sevinirim.

icon lejantımda var lol!
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:41 am

Tamam canım. Ekledim. Smile
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:28 pm

Tatlış benide eklersen sevinirim Smile Seninle baya egleniyoruz , beni komik buluyoırsun. İyi göründüğümü düşünüysun.. Kafana göre ekle bişeyler Smile Ben sana uyarım Smile

Spoiler:
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:55 pm

Ayy hiç Url almakla uğraşamıycam affet lol! beni seviyorsun, bende seni seviyorum ee bu kadar lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:07 am

İkinizi de ekledim ama nereye ekleyeceğimi tam olarak bilemedim. Çoğu kişinin lejantında, profesörler tarafından çaylaklar sevilen öğrenciler tarafına yazılmıştı. Ben de oraya yazdım. Umarım olmuştur... Very Happy
Bir de Apple Layla, lejantında icon bulamadım. Senin koyman gerekiyor.
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:18 am

tatlım spoiler yazyo orda , ona tıklarsan acılır.. Ayrıca üstteki mesajımda da ekli Smile
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:23 am

Pardon, bunu bilmiyordum. Very Happy Smile
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 9:07 pm

Eklersen sevinirim.
Ophélie Eléonore Kyffin 1759341233061451884100
Çizim Profesörüyüm.Birbirimizi seviyoruz iyi arkadaşız ve doğal alarak iyi anlaşıyoruz.
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 10:39 pm

Ekledim. Smile
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:21 am

Sevgili eğitmenim ve en sevdiğim profesörsüz! İcon yakında lejantımı yenileyeceğim o zaman lejantımda olacak :d
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 11:47 pm

Seni eklemez miyim çaylağım. Very Happy
Tamam o zaman lejantını yenileyince icon alırım. Smile
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 7:04 pm

Neşeli , güzel ve zeki çaylağın olarak eklersen sevinirim cnm . İcon lejantta ...
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 12:37 am

Tamamdır, ekledim.
Artemis Elysion Griffith

Artemis Elysion Griffith

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 8:42 pm

Ophélie Eléonore Kyffin Ashley-Tisdale-Icons-ashley-tisdale-7061314-100-100
Ophélie Eléonore Kyffin Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-9433196-100-100
İconlar 100*100 oldu.=D
sevdiğin öğrenciler bölümüne nidacım
http://kemiklersehri.yetkinforum.com
David Beckham

David Beckham

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:04 am

sayın profösörüm bne niye yokum (:
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:38 am

Ekledim canım.
Sayın çaylağım, iconunuz olmadığı için ekleyemedim. Very Happy
Blair Anne Hampton

Blair Anne Hampton

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:52 am

[img]Ophélie Eléonore Kyffin I500839_th32220[/img]
[img]Ophélie Eléonore Kyffin I500840_th020[/img]
benide eklersebiz sevinirim prof.Very Happy
sevdiğiniz bir çaylak olablirim
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:57 am

Tabii ki eklerim ve ekledim. Very Happy
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 2:05 am

canım beni eklermisin malum yüksek rahibeyim aynı zamanda edebiyat profesörü ama seninlle iyi anlaşıyoruz.
icon lejantımda var canım
http://twilightfan-tr.com/
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 5:12 pm

Ekledim. Smile
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:52 pm

icon güncellemesiiiii Very Happy
simdilik 1 tane ama eklicem Smile

Ophélie Eléonore Kyffin Likethe80sretroeditionb
Ophélie Eléonore Kyffin

Ophélie Eléonore Kyffin

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 5:45 pm

Güncellendi.
Heaven Jack Night

Heaven Jack Night

MesajKonu: Geri: Ophélie Eléonore Kyffin   Ophélie Eléonore Kyffin Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 5:18 am

Dersini ve seni seviyorum . Zeki ve başarılı bir öğrenciyim ...

İconlar lejantta .

Ophélie Eléonore Kyffin
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki