House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julié.Clouid.O'shéliâ~!

+31
Fiona Rosalie Bathory
Rosalié Styx Dwight
Cassandra Anna Grangè
candy flora smile
Angela Zoéy Queen
Svetlénâ W. O'shéliâ
Minerva Jane McGonagall
Cwenye Gilræn Mornea
Heaven Jack Night
Gabriella Qurokova
Renesme Angela Cullen
Artemis Elysion Griffith
Micheal Scofield William
Miké Jéanill Xanlées
Blair Anne Hampton
Regen Elena Gilbert
Lilith Hex Blueblood
Lee Young Ae
Richelle Sierra Alkas
Melinda Claire Night
Natalia Ellié O'rélia
Androméda Alondra McKenna
Victoria Emily Kerr
London Sydney Quixie
Jessica Alineor Sandmann
Edward Jace Wayland
Brandon Thomas Alkas
Elizabeth Rose Wayland
Megan Valerie
Luciana De Felice
Julié Clouid O'shéliâ
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Julié.Clouid.O'shéliâ~! Empty
MesajKonu: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:02 am

J U L İ ~ C L O U İ D ~ O ' S H Ê L İ Â

#Görünen gibiyim, farklılık yok içimde.
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 256tugxJulié.Clouid.O'shéliâ~! 14bnxpt
~.Kişiliğim.~
Çabuk sinirlenen, her zaman emir vermeye alışık, her zaman üstün, cesur... Dış görünüş olarak tatlı durabilir ama içindeki nefreti dış görünüşündeki tatlılığa yansımaz. Dışı ne ise içi de o değildir!... Herkese karşı tavırları rahat ve umursamazdır. En değerli yanı; Zekası. Ama ondan önce mükemmelliyetçi yapısı ve kişisel görüşleri daha baskındır.

#Aç gözlerini, gör görkemi.
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 29eiyjsJulié.Clouid.O'shéliâ~! Xdwi1f

~.Aynadaki_Ben.~

Kızıl saçları ve yeşil gözleriyle her zaman herkesin ilgi odağı olmuştur. Kilosu ve boyu onun yaşındakiler gibidir. Teni beyazımsı bir sarı olarak mükemmelliyetini tamamlar.

#Onların gözü, onların sözü.
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Kcii2rJulié.Clouid.O'shéliâ~! 2nklls
~.Babam_&_Annemin_Gözünden_Ben.~
Ukala bir kişiliği vardır. Sessiz ve sakin değildir aksine atılgandır. Kimseyi umursamaz. Hayatında tek önemli bir kişi vardır... Diğerleri gözünün önunde olse umursayıp bakmaz... Soğukkanlıdır. Cesurdur... Ailedekilerden ikizi için herşeyi yapar.

#Burası benim evim, benim yerim.
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 23vx2tdJulié.Clouid.O'shéliâ~! 33ud1rr
~.Gece_Evi_&_Ben.~
#5. Sınıf bir Çaylak'ım.
#İkizim Lénâ ile kalıyorum.
#Preston William McGrant. O benim hayatımın anlamı.
#Kimsenin çaylağı değilimdir.

Spoiler:

En son Julié Clouid O'shéliâ tarafından Salı Mayıs 18, 2010 7:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:03 am

~ İ L İ Ş K İ L E R ' İ M ~

Letizia.Océane.Clémente
~Sevilmiyorsun~
Tatlım sevilmiyorsun. Ee...? Zaten sen bunu biliyorsun. Ama bana davranışların hiç hoşuma gitmiyor. Hele Thomas ile olanlardan sonra. Bana kötü diyorsun ama seninde pek iyilik meraklısı olduğun söylenilemez yani...

Megan.Valerie
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Adddddddddddddd
~Önemsiz~
Kullancağım çaylaklar arasında olabilir ama nede olsa ben hepsini kullanıcam. Önemsizsin benim için.

Elizabeth.Viola.Cullen
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon2g
~Nefretliğim~
Senden nefret ediyorum Yüksek Rahibe Elizabeth! Bütün planlarımızı alt etme kapasitesindesin fakat ne yazık ki aslında hiçbir şey hakkında haberin yok. Bence kötülüğü seç. Aydınlık gözlerini kör edebilir. Tıpkı dönüşümünü tamamladığından beri gün yüzüne çıkamaman gibi!...

Brandon.Thomas.Alkas
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Aaaamdujh
~Sessiz.Çığlık~
Eskiden seni seviyordum. Bunun bittiğini düşünsemde sanırım bitmemiş. Çünkü her ne kadar Will'i sevdiğimi düşünsemde meğer kalbimin yeri senmişsin... Bunu anlamamın sebebi ise; seni gördüğümde kalbim ritminden çıkıyor, ellerim titiriyor, nefes alıp verişim hızlanıyor... Çünkü sen benim için çok farklılık yaratıyorsun Brand...

Kristen.Elly.Clever
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Keiralooks
~Umursamadığım~
Umursamadığım çaylaklar arasında. Çünkü işime yarayacak hiçbir özelliği yok. Onun için ilgilenmiyorum. Onun için tek bir dileğim var; dönüşümünü tamamlayamaması... Yetişkinlerden bir iyilik meraklısı artması kötü olur doğrusu...

Jessica.Alineor.Sandmann
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Jessicajessicastam81753
~Bilmiş.Ucube~
Kendini bilmiş sanan diğer ucubelerden biri o da. Benimle ilgili şeylere fazla burnunu sokuyor. Bence uzak durmalı yoksa bir anda Nyx'ye bağlıykeb diğer yanda Kalona'nın kölesi olabilir!...

London.Sydney.Quixie
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Ddddm
~Hoşlanmadığım~
Sevmiyorum ben bu kızı ya!... Bana bir zararı yok ama yinede benden uzak dur! Senden hoşlanmıyorum...

Victoria.Emily.Kerr
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 18237131
~İşime.Yarayanlardan~
Ruh elementini kontrol eden Victoria... Senin ile ilgili çok özel planlarım var tatlım. Sonu Kalona'ya çıkan... İkizini de unutmadım merak etme!...

Jacquelie.Alondra.McKenna
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Ddddm
~Yolumdan.Çekil~
Yolumdan çekil seni kızıl!... Ruhumla ilgili birşeyler öğrenmeye çalışırsan eğer bence ölümlerden ölüm beğen. İkizinin gözü önünde Kalona tarafından parçalanmak nasıl olur acaba?!...

Anna.Kristall.Snowy
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170856_100_100
~Kuzenimin.Sevdiği~
Ann... Seni gerçekten seviyorum. Özellikle senin William'ın kuzeni olduğunu öğrendiğimden itibaren sana daha bir yakınlık hissettim. Özellikle kuzenim Mich'le birbirinizi sevdiğini düşününce... Bu gerçekten de mükemmel...

Apple.Layla.Alkas
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Likethe80sretroeditionb
~Element.Sahibi.Çaylak~
Toprak... Kalona'nın dönmesini sağlayacak kişi... Sen benim işime yarayacak element sahiplerinin arasında en iyisisin!... Senin sayende belki de dünya kötülüğe merhaba diyecek.. Ne kadar güzel değil mi?!...

Lee.Young.Ae
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Leeyoungae2006318
~Karşılıksız.Duygular~
Sen beni ne kadar dost olarak görüyorsan da ben seni düşman olarak görüyorum. Çünkü sende Gece Evi'nde ki herkes gibi iyilik meraklısısın! Iyyy!... İyilikten nefret ederim...

Lilith.Blueblood
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 49416ck
~İyilik.Meraklısı.Profesör~
Şu Profesörlerin hepsini neden sevmediğimi şimdi anladım aslında... Hepsi gözlerini yakacak olan iyiliği seçmiş durumdalar... Nyx'de Nyx... Aman Tanrım! Bunlara neler oluyor böyle?... Yoksa hepsi kafasını mı yemiş!..

Regen.Elena.Gilbert
Julié.Clouid.O'shéliâ~! D55d0ea8
~Geleceğimle.Oynarsa.Bitersin~
Gelecekle ilgili şiirler yazan o çaylak sensin demek! Eğer benim geleceğimle de ilgili birşeyler yazılmış olursa... Bu belkide kuzgunlar dödüğünde birinin ağızında parçalanmanı seğretmek olur...!

Blair.Anne.Hampton
Julié.Clouid.O'shéliâ~! I722910_1
~Element.Sahibi.Çaylak~
Havayı kontrol eden çaylak. Seninlede planlarım olduğunu bilmelisin. Özellikle havayı etkisiz bırakırsam bu benim çok işime yarayabilir...

Preston.William.McGrant
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 21blyq1
~Eskilerden.Kalma.Bir.Anı~
Her ne kadar seni sevdiğimi düşünsemde sanırım hayır... Aklım seni sevdiğimi söylerken kalbim Brandon için atıyor... Zaten ben kötüyüm, sen ise iyi. Biz zorlanarak birleşen parçalar olmadık, alamadık, olamayacağız...

Kristen.Elly.Clever
Julié.Clouid.O'shéliâ~! I461163_icon2
~Aydınlık.Meraklısı.Profesör~
Al işte sana bir tane daha bulanık! Aydınlık meraklısı bir Profesör... Gerçekten de bulanık!...

Micheal.Scofield.William
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 003ev
~Hayatımındaki.En.Önemli.Şahıs~
Hayatımın tamamında yanımda olan, bana her zaman destek çıkan ve yardımcı olan biricik kuzen!... Seni gerçekten çok seviyorum... Belki de gerçekten sevdiğim tek erkek sen olabilirsin... Çünkü farklısın...

Ashley.Nerissa.Kiles
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 67066599cf0
~Karışıklık~
Sanırım sevdiğim kişiler arasında...! Bilemiyorum çünkü bana bir çok yakın geliyor, benzerim gibi görüyorum. Bir de çok farklı bir karakterle karşılaşıyorum. Gerçekten karmakarışık...

Gabriella.Qurokova
Julié.Clouid.O'shéliâ~! I0391
~Tam.Benlik~
[color=silver]Aramızda ne kötüler varmışta benim haberim yokmuş meğer. İyi ki ağladığım zaman yanıma gelip bana destek olmuşsun ve biz kötü yanlarımızı tanımışız. Şimdi belki de en yakın dostumsun Gab!...color]

Heaven.Jack.Night
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Kevin-kevin-zegers-10357376-100-100
~Sevilen.Kişilerdensin~
Belki de büyük olmasada çoğu sırlarımı paylaştığım nadir kişilerdensin. Seni gerçekten yakın "arkadaş" olarak seviyorum. Çünkü karakterlermiz birbirine çok uyuyor. Apple'nin erkek arkadaşısın ve Apple'de Thomas'ın kardeşi. Kesin sana çektirecekleri var. Şimdiden senin adına belki de üzgünüm...

Cwenye.Gilræn.Mornea
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Sff5lv
~Ne.Diyor.Bu.Profesör~
İspanyolca Profesörü... Ne dediğini bir türlü anlayamadığım bir dil yani... Hiç anlamam İspanyolcadan... Zaten dersleride çook sıkıcı geçer. Bazen uyuya bile kalıyorum!...

Kristen.Ashley.Marvelous
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Post6_033
~Sevme/Sevmeme.Arası~
Bana yakın geliyorsun. Aslında bazen seninle iyi gibiyiz ama bazende kötü yanım senden uzak durmamı söylüyor... Gerçi benim kötü yanım dostluktanda hep nefret eder ama... Dediğim gibi seninle aramızda sadece "konuşmuşluk" var...

Angela.Zoéy.Queen
Julié.Clouid.O'shéliâ~! E5f43c9b
~Özgün~
Benim hakkımda olan düşüncelerinde özgün biri. Bense onu umursamıyorum bile....

Cassandra.Anna.Grangé
~Farklı~
Duygularımız, düşüncelerimiz kimi zaman aynı oluyor. Belki bunun için kimi zaman aramız iyi oluyor. Ama yinede sende diğerleri gibi benim düşmanımsın!....

Rosalie.Runway
Julié.Clouid.O'shéliâ~! 6832ari2Julié.Clouid.O'shéliâ~! 1345ari5
~Kendini.Bir.Şey.Mi.Sanıyorsun.Sen~
Gözüne girmek mi? Ahah. Sanırım hiç güleceğim yoktu! Cidden benim hakkımda böyle düşünmeni gerektirecek ne oldu bence öğrenmeliyim ki kahkahalarım daha bir artsın değil mi? Kızım bence senin benim gözüme girmen gerek. Çünkü hayatta kalmayı kim olsa ister değil mi? ,)

En son Julié Clouid O'shéliâ tarafından Ptsi Mayıs 10, 2010 10:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
Luciana De Felice

Luciana De Felice

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:11 am

bebeğim sende ters giden bişey seziyorum ... o masum suratının altında bam başka biri varmış gibi.. senden hoşlanmıyorum. İcon lejantta
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Megan Valerie

Megan Valerie

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:17 am

Fazla yakın değiliz ama karşılaştığımızda sohbet edebileceğimiz bir tanıdıklığımız var =)

Eklersen sevinirim.
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:32 am

canımcım yüksek rahiben ve edebiyat profesörünü eklersin sanırım.

icon lejantımda mevcut

En son Elizabeth Viola Cullen tarafından C.tesi Ocak 16, 2010 11:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://twilightfan-tr.com/
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 8:39 pm

Güncellendi...
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 8:55 pm

2 Adet İcon...Lejantta var
Nereye Eklenmen İstıyorsun...Pm'den konuştuğumuz gibi.

Kısa Kurgu...Kısa kurguyu buraya değil pm'ye yazmıştım zaten Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_biggrin
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:04 pm

Richélia Zoe Orabell demiş ki:
Güncellendi...
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:41 pm

canım sanırım sevgili profesörünü eklersin lol!
işte iconlar

Spoiler:
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:47 pm

Richélia Zoe Orabell demiş ki:
Güncellendi...
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 10:38 pm

Iconlar lejantta tatlım lol! ayrıca hiç birşey bendn kaçmaz yani senin Neferet tarafında olduğunu biliyorum lol! Ben olsam bana sinir olurdum xP
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 2:03 am

Richélia Zoé Orabell demiş ki:
Güncellendi...
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:41 pm

Benide ekler misin canım? icon lejantta ve elementimden dolayı sende bir şeyler olduğunu hissediyorum hatta biliyorum ama şimdilik çenemi kapalı tutuyorum.
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:57 pm

Güncellendi...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 5:09 pm

İcon lejantta var. Ben seni dost olarak ekledim ama sen beni düşman olarak eklemelisin. Çünkü kurguda iki yüzlüsün ve kötüsün =) Ama bize göstermiyorsun...
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 10:56 pm

2 Adet İcon...İmzamda var
Nereye Eklenmen İstıyorsun...Nefret Etiiklerim

Kısa Kurgu...İkizimi sevmeyen beni de sevmesin.İçindeki kötülüğü hissedebiliyorum.Benden uzak dur aptal sarışın ! yoksa saçlarından olursun !
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 9:12 pm

Tatlım ekleyeceğim ama İmzadada İcon yok... Ünlün Klaamka'mıydı?..Ben buliim İcon..

Onun dışında Güncellendi...
Brandon Thomas Alkas

Brandon Thomas Alkas

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 11:01 pm

Ekin evde değildir şimdi ben söyliyim onun yerine xD
Evet ünlüsü Klaamka.
Bu arada iconlarımı güncellesene xD
Lejantımda var Julié.Clouid.O'shéliâ~! Lol
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:01 am

Julié.Clouid.O'shéliâ~! ICONATOR_8730e7b5a22f15407a2ac6f5572f2a32

Julié.Clouid.O'shéliâ~! Brookellebonesiconsbysu

beni de iyi arkadaşın olarak eklersen sevinirim gülşahcım Smile Hatta dur dur kanki olursa manyak olur Very Happy sen de istersen tabi...
Melinda Claire Night

Melinda Claire Night

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 6:30 am

Oda arkadaşım.Bidenemm.:DSeni çok seviyorum.Aramızda güçlü bir bağ var.En iyi arkadaşımsın.
İcon birinin lejantta var alıver...D
Ekle bakalım=D
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:19 pm

Vee Sonunda Hepsini Güncelledim Very Happy Very Happy Julié.Clouid.O'shéliâ~! Lol
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 3:54 pm

Benide eklersen sevinirim..fazla kibirli ve etrafımdakileri tersliyo oluşumdan dolayı beni Kötülüğe meğilli bulup kendi yanına çekmeye çalışabilirsin.tesekkürler Smile

Julié.Clouid.O'shéliâ~! 1094675
Julié.Clouid.O'shéliâ~! Leighton-Meester-Icons-gossip-girl-8212383-100-100
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 3:38 am

Güncelledim...
Lee Young Ae

Lee Young Ae

Nerden : kore den gelirim bizzat..adımdan anlaşılmıyor mu bakiii duyamadım!!!....

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 12:43 am

Julié.Clouid.O'shéliâ~! 6aa6af571c38d0c36497f15e8541e4b21233478964_full

beni de ekler misin.en iyi dostlarından biri olarak
kurgu: o çok tatlı ve eğlenceli biri fakat ruh hali çok değişken olduğu için emin olamıyorum diye ekleyebilirsin
senin hakkındaki düşüncelerim:seni pek tanımıyorum.ama çok tatlı birisisin.insanların senden niye nefret ettiğini anlamıyorum.ama ben seni kendime çok yakın görüyorum.
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Julié.Clouid.O'shéliâ~!   Julié.Clouid.O'shéliâ~! Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 12:55 am

İconun 2 tane ve 100x100'lük olursa sevınırım..

Ayrıca bundan sonra formu doldurmayanları eklemeyeceğim =))

Julié.Clouid.O'shéliâ~!
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Julie ve Lie’nin Aşkı