House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

My Silent Screams

+2
Pınar Oinone
wampireLfiaLLa
6 posters
YazarMesaj
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

My Silent Screams Empty
MesajKonu: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 5:37 am

bu hikayeyi Cinema Bizarre'ın resmı Türkiye fan sitesinde yazıyorum burdada başlıyayım dedim eğer beğenirseniz devamını koyarım =)
BÖLÜM 1-13.CUMA
13 Kasım 2009 Cuma Saat=02:55
Kulüpten çıktım ve eve doğru yürümeye başladım...etraf çok sisliydi...o kadar sis vardıki burnumun ucunu zor görüyodum...cidden!!arabanın biri yanımda durdu..
-bayan..isterseniz sizi dideceğiniz yere kadar götürebilirim..etraf çok sisli ve saat gecenin 3'ü bir bayan için tehlikeli bir hava ve tehlikeli bir saat..
önce evet demeyi düşündüm...ama sonra vazgeçtim...daha öncede aynı şey olmuştu....hava yine bu kadar sisliydi....saat gecenin üçüydü ve ayın 13üydü ve cumaya denk geliyodu....sanırım 13.cumanın lanetine yavaş yavaş inanıyordum...baltıl inançları olanlarla o inançları yüzünden dalga geçen ben!!cidden komik...
geçenki hatamı tekrarlamıcaktımm..o adamın arabasına binmicektim...aynı adammı onu bilmiyorum ne yapıcağınıda bilmiyorum ama bunu yapmıcam...geçen yıl o adam bana tecavüz ettiğinde polislere bunu kanıtlayamamıştım...bana inanan sadece 1 kişi var..oda Peder Matt...
-hayır tek başıma gidebilirim...yinede saolun dedim ve yürümeye devam ettim...
-burada vampirler çok olur tatlım...onlardan birinin hayır cevabını kabul ediceğini sanmıyorum Renéssme'cim =)
Renéssme-adımı nereden biliyosun??
-benim bilmediğim bişey yok tatlım =)..senin hakkında herşeyi ezbere sayabilirim hayatım...Renéssme Turner..19 yaşındasın...dans etmek senin hayatın ve bunun için 16 yaşında okulu bırakarak evden sadece dans etmek için kaçtın..ama eğer kaçmasaydın Tiyatro okumak istiyordun...piano çalmayı çok seviyorsun kick-box ile çok içli dışlısın...beatbox yapabiliyosun...iyi bir oyuncusun...insanların dans,tiyatro ve beatbox u küçümlemelerinden nefret ediyosun...pianonun sadece zenginlerin çalabileceğini düşünenlerde ve box un sadece erkek sporu olduğunu düşünenlerde öyle...buraya kadar doğrumu
Renéssme-e-evet..
-vampirlere ve diğer canavarlera ve mitolojik varlıklara inanmıyosun...herangi bi baltıl inancın yok ama benle karşılaştığından andan ihtibaren 13.cumanın lanetine inanmaya başladın..sana temin ederimki tatlım senin inanmadığım o tüm peri masalları ve korku hikayeleri....hepsi tahmin edemeyeceğin kadar gerçek...ve o kadar yakınındalarki...artık onlardan kaçamazsın...
derin bi nefes aldım ve o lanet olası soruyu sordum
Renéssme-sen...kimsin??yada nesin??her neyse işte
-ouw özür dilerim kendimi tanıtmayı unuttum dimi =) ben Jeremy...bi vampirim...şuan bi deli olduğumu düşünüyorsundur büyük bi ihtimalde...
Renéssme-hayır...deliren sen değilsinn...benim!!en sonunda cidden kafayı yedim...
Jeremy-ah lütfen!!kendine haksızlık etme canım =)...her neyse =) bi vampire dönüştüğümde bende senin yaşındaydım...tabi bu tamı tamına 350 yıl önceydi...yaniii 1659 yılında...
Renéssme-bu durum iyice saçma bi durum almaya başladı bay Jeremy...
Jeremy-Turner...benim soyumdan geliyosun...
Renéssme-aahh!!lütfen ama!!saçmalık!!sadece soyad benzerliği!!
Jeremy-hayır..değil....yüzün aynı bana benziyor...benim bir dansçı kıza uyarlanmış halim gibisin =)
Renéssme git başımdan pis serseri!!
dedim ve arkamı döndüm ama dönmemle birlikte beni bileğimden tutup arabasına bindirdi
Renéssme-LANET OLSUN!BENİ NEREYE GÖTÜRÜYOSUN!
Jeremy-şimdi anlıcaksın
dedi ve gaza bastı...çok hızlı gidiyordu..o kadar hızlı gidiyorduki kaza yapmaması imkansız ötesinde bişeydi...hatta imkansızdı...kein kaza yapıcaktı...bu kaçınılmaz bi gerçekti..
Renéssme-bari yavaş kullan şu lanet arabayı!
frene bastı..neredeyse arabadan uçuyordum ama Tanrı'ya şükürler olsunki sadece yerimden zıpladım....
Jeremy-yavaşlamam için çok geç artık geldik bile tatlım =)
beni kolumdan tuttuğu gibi arabadan indirdi ve sürüklercesine götürdü...bi yere girdik...zindan gibi b, yerdi burası...ama bi zindanın aksine çok sıcaktı...terlediğime dağir yemin edebilirim...cidden...
etrafıma baktım...bi ev gibiydi...sıradan bi ev...duvarlar boydan boya raftı...hepsinde kitaplar ve VCD ler vardı...tamam vaz geçtim burası sırdan bi eve benzemiyo...
öksürdü ve öksürmesiyle birlik tevevizyonun olduğu bölüm aşağıya doğru kaydı ve raftan duvarların arksına girdik...buradada raflar vardı...ama buradaki raflarda sadece kan dolu kavonozlar vardı...dikkat ettiğinizde((bu konudada bilginiz varsa tabii))hangi kavonozda vampir kanı hangi kavonozda insan kanı olduğunu ayırt edebilirsiniz...ben bu güne kadan böyle şeylere inanmasamda yeteri kadar bilgim var bu konularda....
Jeremy eline bi tane kavonoz ve bir bardak aldı...bardağı yarısına kadar vampir kanıyla doldurdu
Jeremy-iç bunu
Renéssme-eee...hayır saol almıyım vampir olmak istemiyorumm...
Jeremy-heralde benim akşam yemeğimde olmak istemezsin tatlım öyle değilmi =)
içimden lanet olsun diye geçirdim ve kanı bir dikişte içtim...Tanrım!kanı son derece iğrenç!!bark elimden düşüp milyonlarca parçaya ayrıldı...bende o lanet olası acı yüzünden yere düşüp kıvranmaya başladım...
Jeremy-merak etme canım hepsi geçicek...
duyduğum en son cümle buydu...gözlerimi açtığımda bi tabutun içindeydim...ama tabutun kapağı açıktı
Jeremy-klostrofobin vardı değilmi
Renéssme-evet...
Jeremy-hadi kalk avlanmaya gidiyoruz
dediğinde hiç ses çıkarmadan küçük bi çocuk gibi onu takip ettim.....belli bi süre sonra onun yanından ayrılmak istedim ve ayrıldım...
ertesi yıl-

13 Ağustos 2010 Cuma Saat=00:30-
sarışın bi çocuk bana çarparak geçti galiba acelesi vardı çünkü insan olmasına rağmen ciddi anlamda hızlı koşuyordu
Renéssme-ÖNÜNE BAKSANA!
-PARDON!
-YAKALAYIN ONU ONU VAMPİR YAPMALIYIZ!!
vampir??o sarışın çocuk vampir mi olucaktı şimdi!!hayır...hayır! hayır buna izin veremezdim!buna göz yumamazdım...onları engellemeliydim...ama sorun şurdaki o sarışın çocuğu vampir yapmak isteyenler bi grup insandı..heralde bi vampir onları zorlamıştı...Jeremy'den şüplensemde bunu düşünmek için vaktim yoktu...onların peşinden gittim...
onların yanına gittiğimde çocuğu bi tarafa sıkıştırmış pataklıyorlardı...bi ara çocuğun yüzünü tam olarak görebildim...o sarısın çocuk Shin'di..CB'nin bateristi Shin...
Renéssme-HEY!onu rahat bırakın!
-evet...sanırım bu i**eyi bıraksak iyi olur burada 10 numara bi fıstıkvar kardeşlerim
-vaayy dostum haklıymışsın
Renéssme-birincisi o ibne değil...ikincisi aklınızdan ne geçiyorsa onu çıkartsanız iyi olur...çünkü ben sizin o bildiğiniz s*rt*k kızlardan değilim...ben sizin o bilmediğiniz s*rt*k olmayan kızlardanım
-aaa öylemi tatlım
-ama hiç öyle gözükmüyosun
-tipik s*rt*k...
-hepsi aynı şeyi söyler...
Renéssme-kendiniz kaşındınız
dedim ve onlara kafa göz daldım xD hepsini halletmem 1 dakikamı bile almamıştı...kolay lokmalar...Shin yere çökmüş çok ürkek bi biçimde oturuyordu..elimi uzattım
Renéssme-merak etme benden korkmana gerek yok Shin...ben senin fanlarından birinim canım =)
elini uzattı ve kalkmasına yardımcı oldum
Renéssme-neden bu saatte dışardasın??bu saatte Berlin sokakları cidden tehlikeli olabiliyo...
Shin-bilmiyorum bişey beni dışarıya sürükledi...ama ne olduğunu bilmiyordum...
Renéssme-eğer o çocuklar seni yakalasalardı seni bi vampire götüreceklerdi ve sen ya onun yeni olacaktın..yada....bi vampir..
Shin-sende bi vampirsin
Renéssme-bunu benmi istedim sanıyorsun??...zorla vampir oldum...senin yerinde olmak isterdim...beni birinin kurtarmasını isterdim...ama maalesef beni kurtarabilecek kimse yoktu...
Shin-ne oldu
Shin'in evine doğru giderken başımdan geçen olayı anlattım
Shin-oww!!senin yerinde olmak istemezdim =/..ama iyiki varsın...sen olmasaydın şuan belki ölmüştüm=(
Renéssme-yada benim gibi bi canavar olmuştun...ama eğer ölseydin biz fanların cidden üzülürdük...
Shin-sen benim fanımmısın
Renéssme-evet...beğenemedini?*
Shin-yok yok alakası yok...sadece....şaşırdım biraz...
Renéssme-hmm tamam....
Shin-neyse iyi geceler
Renéssme-iyi geceler...sanırım buralarda nöbet tutsam iyi olur...beni merak etme seeeeennnn kendi başımın çaresine baarım
Shin-tamam
dedi ve evine çıktı...sabaha kadar hiç bişey olmadı...güneş doğmadan evde olmam gerektiğinden dolayı Shin'e eve gitmem gerektiğini söyleyen bi not bıraktım...notta telefon numaram da vardı...istediği zaman beni arayabilirdi çünkü her zaman yanında olucaktım .. bunu oda biliyodu =)
Pınar Oinone

Pınar Oinone

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 1:54 am

Çook güzel çok beğendim ama keşke biraz daha ayrıntı betimleme felan koysan!Ellerine sağlık canım lol!
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 2:38 am

Şimdik konu çok hoş ancak anlatımda hatalr var. Pınar'ında dediği gibi betimlemeler daha fazla olabilirdi. Renklendirme yapılabilirdi ve yazım yanlışı çoktu. Rp puanlatmaya güzel rp'ler koyup buraya ve diğer rplerinizde saçma sapan yazamazsınız.**

Oluyo, gidiyo, geliyo msn dilidir türkçemizde oluyor, geliyor, gidiyor kullanılır. Bunun dışında güzel bence. Devam ettirmelisin. Dediğim noktalara dikkat edersen daha da ei olacak. =)
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 8:46 am

13. Bölüme kadar yazdığım için burlarda yazım hatalarımı düzeltmek dışında bi'şey yapmıuacağımama 14.bölümlerden ihtibaren daha iyi betimlemeler yapmaya çalışıcam ^^

BÖLÜM 2-TANIŞMA MACERASI
Tam uykuya dalmıştım ki lanet olası telefon çalmaya başladı...Tanımadığım bir numara arıyordu...Belki Shin'dir diye açtım.
Renéssme-((uykulu ve hırçın bir sesle))ne var?!
-Renéssme benim Shin...Galiba seni uykundan uyandırdım
Renéssme-evet uykumdan uyandım ama çokta önemli değil.Bir sorun mu var?
Shin-Hayır bir sorun yok...Sadece bir şey söyleyecektim
Renéssme-Ne söyleyecektin?
Shin-Hani dün gece beni bir grup serserinin elinden kurtarmıştın ya..
Renéssme-eee?
Shin-Şey dün olanları bizimkilere anlattım da..Şey..Seninle tanışmak istiyorlar...
[color=red]Renéssme-
((endişeyle))Vampir olayını anlatmadın değil mi??
Shin-Hayır.
Renéssme-Oh!İyi bari. Ama şimdi gelemem...Herhalde nedenini biliyorsundur.
Shin-Evet sanırım biliyorum.Güneş ışığına alerjin var.
Renéssme-Aynen.Tüm vampirlerin güneşe alerjisi vardır.Maalesef.Güneş battıktan sonra gelsem sorun olmaz değil mi?
Shin-Bizimkilere soracağım bir dakika..((içeri doğru))Bana bakın.Renéssme'nin güneşe alerjisi olduğu ve alerji ilaçları bittiği için güneş batmadan gelemezmiş.Akşam gelse bir sorun olup olmayacağını soruyor.
içerden bi kız sesi-Sorun olmaz herhalde değil mi?
Sesini Yu'ya benzettiğim kişi((Büyük ihtimalde o))-Hayır sorun olmaz
Diğerleride sorun olmayacağını söylediler
Shin-Duydun sanırım.
Renéssme-Evet duydum.Şimdi uyuyabilir miyim?
Shin-Tamam...Görüşürüz
Renéssme-bye.
Telefonu kapattım ve uyumaya başladım.Rüyamda o günü görüyordum.Her yer sisliydi burnumun ucunu bile zar zor görüyordum.Jeremy ile yine aynı dialog grçmişti ve beni zorla evine götürüp vampir yapmıştı.O bardağın elimden düşmesiyle birlikte kan ter içinde uyanmıştım.Saate baktım.21:35'ti.Shin'den gelen 10 tane cevapsız arama vardı.Lanet olsun!!Direk gardrobuma koştum.Kömür karası dar paça bi kot üzerinde "Rock Couture....Rock is Sexy,Rock is Free,Rock is' the Only May to Be!" yazan ve altın sarısı renginde bir kuru kafa olan siyah askılı bluzumu giydim.Kuru kafalı siyah vansletimi giyip üstünde beyaz kuru kafa olan iskoç kumaşından çantamı aldıktan sonra tam dışarı çıkıyordum ki saçlarımı taramadığımı farkettim.Belime kadar uzanan simsiyah dalgalı saçlarım vardı.Hemen saçlarımı taradım ve koşarak Shin'lere gittim.Shin'e kapının önünde olduğumu söyleyen bir mesaj attım.Kapıyı rastalı bir kız açtı.Oda bir vampirdi.
-Sen Renéssme olmalısın.
Renéssme-Evet...
-İçeri gelsene
Kafamı "evet" anlamında salladım ve içeri girdim...
Shin-Neredesin sen?
Renéssme-Özür dilerim.Kitap okuyordum dalmışım.
Shin'e sonra anlatırım bakışı attım oda "tamam" anlamında kafasını salladı...
Shin-Yu,Strify,Romeo ve Kiro'yu zaten biliyorsun...Yu'nun yanında oturan kız Vanessa Yu'nun sevgilisi.Sana kapıyı açan rastalı arkadaş Elizabeth Romeo'nun sevgilisi.Romeo'nun yanında oturan kız da Elisa Romeo'nun kuzeni.Saçlarının düz olduğuna bakma.Normalde iri dalgalıdır ama saçlarını çok sık düzleştiriyor.
Elisa-Sana ne benim saçlarımdan
Shin-Neyse arkadaşlar bu da Renéssme.Sabah bahsetmiştim.Hayatımı kurtaran kız.
Renéssme-Tanıştığıma memnun oldum.
Venessa-Bende.
Yu-aynen.
Her neyse öyle ve ya böyle herkez benimle tanıştığına memnun olmuş ya da sadece lafın gereği öyle dediler.O kadarı umrumda değil.
Romeo-Shin sana saldıranlar kaç kişiydi?
Shin-Bilmiyorum saymadım!
Renéssme-Mmm...Sanırım 10 kişi falan vardılar tahminen.
Elisa-Saydın mı?
Renéssme-Hayır.Sadece tahmini bir rakam söylüyorum.
Dıştan bakıldığında çok sakin gibi gözüküyordum sanırım.Ama içimdeki o sessiz çığlıklar dinmek bilmiyordu.Benim sessiz çığlıklarım...Herhangi birinin üstüne atlayıp onun kanını emmemek için kendimi o kadar zor tutuyordum ki!Cidden anlatamam...Elizabeth'te benim hissettiklerimi hissediyor mu acaba?Merak ediyorum cidden.
Yu-Bir şey merak ettim.Sen onları nasıl hallettin?Shin fazla zamanını almadığını söyledi.
Renéssme-5-6 yaşımda Kick-Box'a başladım...Ondandır belki.
Venessa-Sende hiç boksör tipi yok ama.
Renéssme-Dansçı olduğum için olabilir belki.3 yaşımdan beri dans ediyorum..4 yaşımda dans ve jimlastiğe gitmeye başladım.5 yaşımda da kick-box ve pianoya ilgi duymaya başladım zaten.
Strify-Piano çalabiliyor musun?
Renéssme-Evet piano çalabiliyorum.
Strify-Ne şanslısın ya!senin yerinde olmak isterdim.
İçimden "Tabii canım ne demezsin vampir olmak istiyeceğini pek sanmıyorum dostum." diye geçirdim.
Kiro-Bizim fanımız olduğun doğru mu?
Renéssme-Evet doğru.
Yu-Hala boksla ilgileniyor musun?
Renéssme-Pek sayılmaz.1 yıldır boks maçlarına çıkmıyorum ama hala boks maçlarını sıkı takip ediyorum...
Elizabeth-Dışarı çıksak ya.((Romeo ona baktı))Ne?Evde canım sıkılıyo..Allah Alah!
Güldüm.Elizabeth çok tatlı birine benziyordu.Onunla çok iyi anlaşıcağımıza eminim.Dışarı çıktıkBenim 1 yıl önce sahneye çıktığım kulübe doğru gidiyorduk.Benim her zaman kullandığım yoldan gidiyorduk.Yani her şeyin başladığı yere.Çok huzursuzdum.En sonunda Kulübün önüne geldik.
Elisa-Elizabeth hatırlıyor musun?Küçükken akşam evden kaçıp sen, ben ve Romeo hep buraya gelirdik.
Elizabeth-Hatırlamaz mıyım?
Romeo-Ne günlerdi ya!
Kiro-Burada başka hatırası olan var mı?((tamam saçmaladım xD))
Renéssme-Eskiden burada sahneye çıkıyordum.
Shin-Deme!
Renéssme-Evet.Ama sonra bazı sorunlar oldu ve ayrıldım.
Elizabeth-Burası ile ilgili mi?
Renéssme-Hayır burası ile ilgili değil.
Yu-Tamam, burada biraz mola versek iyi olur sanırım.
Dedi ve Vanessa ile içeri girdi.Arkadan diğerlerimizde içeri girdik.1 yıl içinde hiç bişey değişmemişti.yine sahnede bi grup kız hip-hop yapıyordu.Bir tarafta da striptiz yapanlar vardı.
Kiro-Sen striptiz mi yoksa hip-hop mı yapıyordun?
Renéssme-hip-hop.
Kiro-Ne güzel.
Renéssme-xD
Sürekli birileri bana selam veriyordu.Bende onlara selam veriyodum.Oturduk ve başımıza bir sürü Cinema Bizarre fanı toplandı.Burada bu kadar CB fanı varmıydı be?Şaştım kaldım valla.
Venessa-Aşkım ben lavobaya gideceğim
Yu-tamam tatlım.
Venessa lavoya doğru yürümeye başladı.Lavobonun orada biri Venessa'yı durdurdu ve onunla konuşmaya başladı.Venessa onunla konuşmayı istemiyordu.Adama dikkatli baktığımda onun Jeremy olduğunu anladım.Tamam Venessa'yı öyle çok ahım vahım sevmem ama yinede az buçuk seviyorum yani.Benim başıma gelenlerin onun başına gelmesini istemiyodum.Onun için dört tane seçenek vardı.Ya ölecekti, ya bir vampir olacaktı, ya tecavüze uğrayacaktı ya da önce tecavüze uğrayıp sonra ölecekti...Buna izin veremezdim.Yu şuan bunları göremiyordu çünkü fanlarıyla meşkuldü..Fanlar tüm CB üyelerini soru ve sevgi yağmuruna tutuyordu.Herneyse.Ayağa kalktım.
Shin-Nereye?
Renéssme-Lavoboya.
Shin-tamam.
Hızla onların yanına gittim.
Venessa-BENİ RAHAT BIRAK!
Jeremy-Seni rahat bırakmazsam ne yaparsın?Aşkitona mı söylersin tatlım?Hım?Duyamadım?
Renéssme-Onu rahat bırak Jeremy!
Jeremy-Vay vay vay...Renéssme...Seni geçen yıl vampir yapmıştım değil mi?
Renéssme-Evet maalesef.Ama şuan konumuz bu değil!Senin Vanessa'yı rahatsız etmen!
Vanessa-Renéssme sen bir-
Renéssme-Sana sonra her şeyi açıklıcam Vanessa..
Elizabeth-Neler oluyor burada?
Renéssme-Sadece Jeremy sorun çıkarıyor!
Jeremy-Ah!Sorun falan yok tatlım.Sadece arkadaşın Renéssme olayı büyütüyor
Demesiyle ona yumruk atmam bir oldu.Elizabeth'e her şeyi anlattım
Elizabeth-Tanrım!!İnanmıyorum!Vanessa sana bir şey yapmadı değil mi o adam?
Vanessa-Hayır yapamadı.Renéssme gelmeseydi yapabilirdi ama.Saol...
Renéssme-Önemli değil.
Elizabeth-Renéssme biliyor musun belki sen olmasaydın bunlar olmazdı..
Renéssme-Evet.Daha kötü olurdu!Shin ya ölmüş ya da bi vampir olmuştu Vanessa'da ya tecavüze uğramış,ya ölmüş ya vampir olmuş yada tecavüze uğrayıp öldürülmüştü..
Vanessa-Renéssme haklı Elizabeth...
Elizabeth-Bakın...Burada olanlar burada kalacak tamam mı?
Renéssme-Beni öldürseniz hiç bişey söylemem!
Vanessa-aynen!
Elizabeth-Renéssme..
Renéssme-Önemli değil.Bir şey sorucam.Sen ne zamandır vampirsin Elizabeth?
Elizabeth-Doğduğumdan beri...Bizim sülale topluca vampirde.
Renéssme-Güzelmiş.
Vanessa-Ne güzel!2 vampir arkadaşım var.Neyse artık diğerlerinin yanına gitsek nasıl olur acaba?
Elizabeth-Vanessa kudurmadan gidelim hadi..Kudurursa kötü olur.
Vanessa-Elizaberth dikkat et!
Renéssme-hadi geliinnn...
masaya gittik.
Romeo-Hey!Nerede kaldınız?Sizi merak ettik!
Elizabeth-sizi çekiştirdik.
Strify-başka konu bulamadınızmı
Renéssme-Bir düşüneyim....Mmmmmmm.....Hayır.
Vanessa&Elizabeth&Elisa-xD
Saat tam üçte kulüpten çıktık.Eve dönerken evin bahçesindeki bi köpek havlamaya başladı.Bir pittbuldu.Shin benim kucağıma, Vanessa'da Yu'nun kucağına atladı.
Strify-EBENİ LAN!
Kiro-hoşt oO
O an geri kalanlarımız gülmekten öldük.Hatta Romeo yerlerde sürünüyordu gülmekten.
Renéssme-Shin kucağımdan inermisin?Kollarım ağrımaya başladı artık!
Shin-gülme!
Elisa-Ee gülünmicek gibide değilki be abi yaa xD hadi Venessa neyse de sen bide erkek adam olucan yaa xD
Bu arada Shin'de kucağımdan inmişti.
Renéssme-sonunda!
Shin-Elisa kaşınma canım KAŞINMA!
Elisa-emrin olur paşam.
Bu arada karşıdan 20-25 kişilik bir grup geliyodu.Ortalama 19-20 yaşlarındaydılar ve hepside erkekti...
-çocuklar yem buldum...
Dedi aralarından biri.Diğerleride güldü.Birden kurt adama dönüştüler.
Elisa&Renéssme&Elizabeth-s*kt*r!
Elisa çantasından kurt adamları ve vampirleri öldürmek için özel yapılmış bir silah çıkardı...Onun bi iblis avcısı olduğunu anlamam lazımdı!!Ne kadarda salağım!!!Elizabeth hiç üşenmeden bir vampir olduğunu açıklayacak şekilde kurt adamlara saldırmak için onların üstüne atladı.Bende Elizabeth'in gazına gelip aynısını yaptım..Elisa sadece onlara doğru gelen kurtlara ateş ediyordu...Çünkü eğer bizim savaştığımız kurtlara ateş ederse, bizi vurma olasılığıda vardı ve bu çok riskliydi.Bu kadar çok kurtadamla tek başına uğraşamazdı...Bu imkansızdı...En sonunda tüm kurtların işini halletmiştik...
Elisa-Renéssme...sol kolun...
Soluma doğru baktım...Tanrım!Çok kötü gözüküyordu.Omzumdan elime kadar çok derin ve kocaman bir pençe izi vardı ve kurtadamlardan biri sol elimi çok fena ısırmıştı...Kısaca sol kolumun parçalandığını söylesek daha doğru olur sanırım.Shin'e baktım.Çok korkmuştu ve ağlıyordu.Tek korkan o değildi.Hepsi çok korkmuştu ama Shin'in korkusu daha farklıydı.Sanırım onu kurtardığım için onda yenilmezmişim gibi bir izlenim bıraktım.Ama 10 tane 17-18 yaşlarındaki çocukları pataklamak, 20-25 tane 19-20 yaşlarındaki kurt adamı yok etmekten binlerce kat daha kolaydı.Çünkü; vampirler insanlardan daha güçlü.Kurtadamların ve vampirlerin gücü ise birbirine çok yakın.Ve o kadar kurt adamla 2 vampir ve 1 insan çok zor başa çıkar yada hiç başa çıkamaz.Hala yaşadığım için Tanrı'ya şükrediyorum.
Elizabeth-İyi misin canım?
Renéssme-Evet iyiyim.
Elisa-Koluna bakmam gerekiyor..
Beni evine götürdü.Evi bir sürü şeyle doluydu.İblisleri avlamak için bir sürü cephane ve bir sürü tıbbi malzeme vardı.Ona korkuyla baktım.
Elisa-Merak etme.Ben Sağlık Meslekte okudum.Bir insana bakabildiğim kadar bir vampire veya bir kurtadama da bakabilirim.Korkmana gerek yok tatlım.
Renéssme-Peki..
Dedim ve kolumla ilgilenmeye başladı.Önce yaramı temizledi sonrada dikti...
Romeo-Bana neden bir vampir olduğunu söylemedin Elizabeth?
Elizabeth-Benden korkmandan ve soğumandan korktum..
Bizim vampir oluşumuzla ve Elisa'nın bizi neden yok etmediği hakkında sorular sormaya başladılar..Bizde hepsini cevapladık..Elisa'nın bizi öldürmemesinin en önemli sebebleri şunlardı=
1-Ona yardım etmemiz gerekebiliyordu -çok nadir olsada-
2-Elizabeth vampir olarak doğduğu için 3-4 yıl boyunca hiç kan içmeden durabiliyordu.Eğer kendini zorlarsa bu 9-10 yılıda bulabiliyordu ve acıktığında sadece 1 veya 2 tane eğer çok açsa 5-6 tane hayvanın kanını içiyordu.Bende hayvan kanıyla besleniyordum.Ama daha yeni olduğumdan sadece 6 ay dayanabiliyodum.Yani bir yılda en fazla 2-3 defa avlanıyodum.
3-Kanlarını emdiğimiz hayvanlar sahipsizdiler.
4-İnsanlardan kimliğimizi rahatça gizleyebiliyorduk.
bu dördü en önemli nedenlerdendi..

renklendirme olayını abarttım mı ne?
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 5:17 pm

Konu güzel aslında ama olaylar çabuk gelişmiyor mu sanki?
Yani bir yerde tıkanırsan diye diyorum yoksa beğendim ben.
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:42 pm

15. bölümü yazamıyorum zaten feci tıkandım '-'
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:27 pm

Bencede betimlere biraz daha fazla yer ver ve duygu ve düşüncelerini dile getirsin(duygu düşünce söyleyince daha bir benimsiyor insan karakterleri) bence direk olaylar gerçekleşiyor.
Böyle yaparsan bence daha yazarsın çok.
Ama bilmiyorum sen bilirsin yine bu benim görüşüm.
Regen Elena Gilbert

Regen Elena Gilbert

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:32 am

Bence de hızlı gelişmiş.
Ama beğendim okurken de eğleniyorum! Very Happy
İsminin Türkçe olmasını tercih ederdim, Benim Sessiz Çığlıklarım olarak.
Tabii bu sadece benim fikrim.
Güzel gidiyor devam! albino
Bahar Listing Schefer

Bahar Listing Schefer

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:07 am

o_O laa bana ne diye vermiyosun bu linki!?Anca buldum burayııı Suspect
ahh en sevdiğim FFlerinden biri!!
Seher devam et yoksa neler olur tahmin edersin heralde Twisted Evil
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:33 am

bilmezmiyim xD
hem ben nerden bileyim senin Gece Evi manyağı olduğunu kitapları okuduğundan bile emin değildim xD hem hikayeyi gayet iyi biliyorsun ^^
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:39 am

Ee hani devamı?
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

My Silent Screams Empty
MesajKonu: Geri: My Silent Screams   My Silent Screams Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:25 pm

BÖLÜM 3-HALKA
CByi evlerine bıraktık..
Romeo-Lan hepmiz bi eve çıksak ya oO
Kiro-Evet olmuyor böyle vampirlerden tırsıyorum artık oO tabii Renéssme ve Elizabeth hariç =]
Elisa-Merak etmeyin biz size bekçilik yaparız...
Renéssme-Kim kimi koruyor
Elizabeth-Bence birinde toplanıp film izliyelim
Yu-Olur
Vanessa-Evet ama lütfen vampirlerle veya kurt adamlarla ilgili olmasın =_0"
Herkez-Evett!!!
Strify-Tamam o zaman kimde toplanıyoruz?
Herkez bana baktı
Renéssme-
Peki!!!
Benim eve gittik...Eve giderken hayret bir şeydir ki hiç bir sorunla karşılaşmadık =] Eve girdiğimizde Elizabeth'te dahil olmak üzere herkezin ağzı açık kalmıştı...Bildiğiniz kocaman 2 katlı villaydı işte.Ama sadece vampirlere göre tasarlanmışı...Gothic ve son teknolojinin birleşiminden oluşan bir evdi...
Elizabeth-
Ç*ş lan oO
Elisa-A**** koyım oO Oha '-'
Vanessa-Ev ev değil mahşallah saray lan oO
Strify-Renéssme ben senin yanında kalsam bundan sonra.Olur değil mi =S
Renéssme-Bir tabutta yatmayı kabul ediceksen olur =]
Strify-Tabut Oo
Romeo-İnme geldi çocuğa lan xD
O an Strify'ye baktım..Cidden çok komik gözüküyordu xD Gözleri göz kapaklarından fırlıcakmış gibiydi azından salya akıyordu..Cidden...
Renéssme-
Salyaların halımı ıslatıyor Sit =_="
Herkez gülmeye başladı..Elinin tersiyle azını sildi ve bana baktı...Onu lavoboya götürdüm...Sonra birde onu geri getirdim...Mazallah evin içinde kaybolur maybolur bir de onu bulmak için uğraşmıyım bu sakat kolla -_-'
Shin-
Hangi filmi izliyoruz?
Kiro-Halka 2'yi izliyeliiiimmm ^_^
Shin-Korku filmi havamda değilim Kiro
Yu-Aynen bugün yerince korktuk zaten 0=^
Elisa-Halka hiç korkunç değilki
Elizabeth&Renéssme-Evet..xD..Aynı andaa XD
"Halka 2" yi izlemeye karar verdik sonunda...İzlerken cümbür cemağat gülme krizine girdik xD Ama filmin bitmesi gereken yerde film bitmemişti...Onun yerine filmin başında yok edilen kasedi izlemeye başlamıştık...Onun bitmesiyle birlikte şalterlerin atması ve telefonun çalması bir oldu oO
Kiro-EBENi S*K*M ÖLCEZ LAN!!*^*
Renéssme-Sakin ol Kiro ve abartma lütfen sadece raslantı =_="
Telefonu açtım
Küçük bi kız sesi-
7 güünnn...
Renéssme-Sen kimsin lan!?
Dememe kalmadan telefon kapanmıştı...
Renéssme-
S*çt*k!!...Halka filmi gerçek olamaz değil mi?
Elizabeth-esasında gerçek...
Hepimiz ona baktık...
Elizabeth-
O izlediğimiz video...Tamı tamına 200 yıl önce çekildi...Yani 1810 yılında...Hatta Samara ve ailesi cidden yaşadı...Filmdeki herkez...Ama filmde adı gerçek olan sadece Samara..Olaylarda gerçek...Tıpatıp aynı hatta...
Romeo-Bunu nereden biliyorsun
Elizabeth-Samara benim arkadaşımdı tamam mı?!
Romeo-Tamam
Yu-Her neyse devam et *-*
Elizabeth-Renéssme...O videoyu izleyenler gerçekten ölüyor...Ruhu bu dünyada sıkışıp kaldı ve kurtulmak için bi yol arıyor...Ailesi ondan nefret ettiği içinde bu videoyu izleyenleri öldürüyor...Yani kısaca 1 hafta sonra bu saatlerde hepimiz ya ölmüş yada ölüyor olucaz...Bunu sadece sen halledebilirsin Elisa..Baban seni bunun için eğitti ve babanın asıl ölüm nedeni o pittbull değildi...Oda o videoyu izlemişti..Samara'yı yok etme umuduyla izlemişti ama başaramadı...Yarım kalan işi buydu Elisa..
Romeo-Lanet olsun benden sakladığın nekadar çok şey var Elizabeth!
Elizabeth-Şimdi zamanı değil Romeo!
Romeo-Hayır tam da zamanı!!Belki 1 hafta sonra ölmüş oluruz!!Bana herşeyi anlatmanı istiyorum!!
Elizabeth-Tamam bunu sen istedin!ben esasında 20 yaşında değilim 205 yaşındayım, tüm ailem vampir,tüm sülalem tamam mı!!..Bir vampire göre bile çok hızlı koşuyorum.
Vesaire veire...Kendisi hakkında tüm herşeyi açıkladı...Romeo bütün bunları kaldıramadı ve bayıldı.2 saatte onu ayıltmak için uğraştık...
Romeo ayıldıktan sonra=
Elisa-
Samaranın mezarının yerini biliyor musun??
Elizabeth-Evet...
Elisa-Tamam seninle oraya gidiyoruz...
Renéssme-Ben??
Elisa-Sen burada kalsan olur değil mi
Renéssme-Peki =]
Romeo-Ben *-*
Elisa-((biraz düşündüktren sonra))-Evet...Ama dikkatli olucağına dağir söz vermeni istiyorum tamam mı? *^*
Romeo-Söz veriyorum kuzen =)
Elisa-=]
Onları Samara'nın mezarına götürdüm...Orada ufak bir kız vardı...Mezarın başında...Onu hemen tanıdım..O Samara'ydı...Bana baktı...Sanki beni bir yerden tanıyormuş ama nerden tanıdığını çıkaramamış gibiydi...
Elizabeth-
Samara beni hatırladın mı tatlım =]
Samara-Elizabeth??
Elizabeth-Evet benim tatlım =)
Samara-Beni yok etmeyemi geldiniz
Elizabeth-Hayır seni kurtarmaya geldik tatlım =) Sen benim en iyi arkadaşımsın ben seni hiç yok edermiyim kanka ya lütfen ama ayıp ediyosun =]
Mezarına baktı...O anda o korkunç ceset görünümünden yavaş yavaş insan görünümüne döndü...Tanrım!!Samara hatırladığımda 100000lerce kat daha güzel...Sürekli kıskandığım kumral rengi saçları rüzgarda uçuşuyordu...Yüzü aynen taş bebek gibiydi...Gözünden bir damla yaş geldi sonra o yaş bir yağmura dönüştü...Yağmur yağıyordu...O taş bebek yüzü gitmiş yine ceset vücudu gelmişti...
Samara-Seni özledim kanka
Diğerek boynuma sarıldı ve ağlamaya başladım...Ona sarıldığımda yağmur 1000 kat daha şiddetlenmişti....Kuyu ağzına kadar suyla doldu...Sonunda Samara'nın cesedi su yüzüne çıktı...Romeo onu kucağına aldı ve yere koydu...Yağmur aniden dinmişti...Yağmur da sırılsıklam olmamıza rağmen kurumamız fazla uzun sürmemişti..Kısa bi sürede herşey yağmurdan önceki haline dönmüştü...Samara'yine taş bebek gibiydi...O an Samara'yı ne kadar çok özlediğimi farkettim...Onunla tanıştığımız günden beri birlikte yaptığımız ve ikimizin başına gelen herşey gözümün önünden geçti.Samara'nın son günü bile..Annesi onu kuyuya attığı gün...Koşuyordum ve Samara'ya kuyunun yanından çekilmesi gerektiğini bağırarak söylüyordum ama o söylediklerimi duymuyordu çünkü çok uzaktaydı ve ben bi insanın bağırabileceği en yüksek sesle bağırıyordum..Eğer bi vampirin bağırabileceği en yüksek sesle bağırsaydım belki herşey daha farklı olurdu...
Elizabeth-
Bende seni özledim kanka...Ama üzgünüm cesedini yakmak zorundayız
Samara-Biliyorum...
Elizabeth-Seni seviyorum Samara....Ne olursa olsun...Her ne kadar zaman geçsede sen benim hep kankam olarak kalıcaksın...
Samara-Biliyorum...Aynı şeyi bende sana söylicektim =) ...Bir daha birini kurtarabilicek olursan...Asla bi vampir olduğunu saklama tamam mı Elizabeth
Elizabeth-meraketme artık birini kurtarabileceğim zaman vampir olduğumu ortaya çıkarıyorum kanki =)
Samara-Seni seviyorum kankiii ='}
Elizabeth-Bende öyle ='}
Samara'ya son bir kez sarıldım...Arkadan hafif bir sıcaklık geliyordu...Yanan ceset kokusunu alabiliyordum...
Romeo-
Bir sorun var!Samara'nın cesedini yaktık ama Samara hala burada...
Elisa-Ve artık 13 yaşında bir kız değil...
Gözlerimi açıp baktığımda Samara'nın büyümüş halini gördüm...
Samara-
Ben esasında tam olarak ölmemiştim....Bilincim açıktı ve kalbim atıyordu..Nefeste alıyordum..Ama suyun altında olduğum için oradan çıkamıyordum ve ruhum bedenim öbür dünya ve bu dünya arasında sıkışmıştı...Bedenimi yaktığınızda ruhum kurtulmuş oldu...Artık insanım..Eskisi gibi ama bir iki fark var tabi...Özlümsüzüm..Ama merak etme geldiğim yere bela getirmiyorum ve o videoda yok oldu =)
Elizabeth-Tanrım sana şükürler olsun
Dedim ve Samara'ya sımsıkı sarıldım..Renéssme'nin evine giderken onca yıl boyunca neler olduğunu anlattım ve şuan nereye gittiğimizi...Renéssme'nin evine vardığımızda herkez uyumuştu...Bizde yatıp uyuduk...Rüyamda Samara'nın öldüğü günü gördüm...Annesi onu kuyudan attığında kanter içinde uyandım...Uyandığımda herkez uyanmıştı...Hatta Samara'yla kaynaşmışlardı bile =)

My Silent Screams
1 sayfadaki 1 sayfası