House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)

+8
Julié Clouid O'shéliâ
Jessica Alineor Sandmann
Victoria Emily Kerr
London Sydney Quixie
Androméda Alondra McKenna
Edward Jace Wayland
Elizabeth Rose Wayland
Pınar Oinone
12 posters
YazarMesaj
Pınar Oinone

Pınar Oinone

Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Empty
MesajKonu: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 3:29 am

Herkese merhaba!.Ben Pınar.Oinone de pınar tanrıçasının ismi=)İsmimden gerçekten çok hoşlanıyorum, kendini beğenmişlikten değil ama saflığı simgelediğini düşünmüşümdür. Gece evi serisinin tam anlamıyla hastası oldum. Kitap okumayı oldukça seven biriyimdir.Genelde bu tarz kitaplar okurum.Ufak tefek şeyler yazmayı severim ama biriyle paylaştığım pek olmaz. Rock müzik dinlemekten gerçekten hoşlanırım.Ama kulağıma hoş gelen herşeyi de dinlerim. Çok kriterleri olmayan biriyim.Hepinizi seveceğimi ummuyorum çünkü seveceğime eminim. Sevilmeyecek kişiler olmadığınız foruma göz atınca bile anlaşılıyor.Ben sizi seveceğimden eminim umarım aynısı sizin içinde geçerlidir.Sıcakkanlılığınınızdan ötürü şimdiden teşekkürler. Surprised
Elizabeth Rose Wayland

Elizabeth Rose Wayland

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 5:11 am

merhaba pınar aramıza hoş geldin.
bende banu Very Happy
http://twilightfan-tr.com/
Pınar Oinone

Pınar Oinone

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 7:47 pm

hosbuldmm ! Seni tanıdığımada sevindim! Razz
Edward Jace Wayland

Edward Jace Wayland

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 7:48 pm

hoşgeldın cnaım bende Gül Very Happy Very Happy Very Happy

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 8:50 pm

Merhabaaaa !!!
Ben de Ekin.Umarım sitede eğlenirsin (Bu arada bir Pınar'ımız daha olmuş oldu Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol )
Pınar Oinone

Pınar Oinone

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 10:12 pm

Sitede siz olduktan sonra eğleneceğim kesin clown Evet bir Pınar'ınız daha oldu umarım admin kadar sevebilirsiniz beni clown
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 10:54 pm

Hoşgeldin yurdun güzel insanı!! Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol Bende Özge! Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol Bu arada Pınar bak adaşını buldun. xP Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_cheers
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 11:30 pm

Hoşgeldiiiinnn adaşımmm bende Pınar Very Happy Sitede umarım eğlenirsin. Ve bende ismimi seviyorum haha tanıştığıma memnun oldum canım
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 12:36 am

Merhaba en yakın arkadaşımın adaşı lol! Hoşgeldin canım bende Hilal lol! lol!
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Pınar Oinone

Pınar Oinone

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 3:11 am

Hepinize teşekkürler çok tatlısınız Razz Adaşım tüm Pınarlar isimlerini çok seviyor sanırım:P
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 5:08 am

Aramıza Hoşgeldın Pınar'cım Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol
Bende Gülşah Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_biggrin
Tanıştığıma çok memnun oldum...
Görüş Kızı

Görüş Kızı

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 6:39 pm

HoşgeLdin canım Very Happy Adını beğendim lol! Umarım iyi vakit geçirirsin Very Happy
Linda April Aeria

Linda April Aeria

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 1:30 am

hoşgeldin Pınarcım bende Irmak Su tanıştığımızza çook memnun oldum lol!
wampireLfiaLLa

wampireLfiaLLa

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 5:22 am

hoşgeldin tatlım =)
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 12:29 am

Üye olalı baya oldu biliyorum ama sadece demiş olmak için diyorum Hoşgeldin! Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Lol
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Pınar Oinone

Pınar Oinone

MesajKonu: Geri: Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)   Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=) Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 2:41 am

Aman üye olalı baya olduysa nolmuş lol! Çokkk saolun Razz lol!

Merhaba.Kim olduğumu merak etmiyor musun?=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merak Etme Sevgilim
» Merhaba :)
» Merhaba =)
» *-Herkese MERHABA-*
» Herkese Merhaba!!!