House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ophelia O' Connor

3 posters
YazarMesaj
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 3:57 am

Arkadaslar bu ilk denemem (:

Kızgındı hemde çok kızgın. Ona atılan bu kazığı unutmicaktı. Ophelia sevgilisini arkadasıyla görünce ikisinede çok kızmış ve üzülmüştü. Hızlı ve emin adımlarla Cloe'ye doğru yürüyordu. Onu asla affetmicekti. Cloe, Ophelia'yı fark edince endişeli ve pişman bir ifadeyle yüzüne baktı.

diye seslendi Ophelia. Sert bir sesle. Cloe ise dicek bişey bulamıyordu bu yaptığı şeye karşılık ne diceğini, beş senelik arkadaşının yüzüne bir daha nasıl bakabiliceğini bilmiyordu.

" Cloe bunu nasıl yaptın! Beni nasıl ihanete uğratabildiniz? Lanet olsun size!" Ophelia bağrıyordu. İnanamıyordu Cloe' nin yaptığına ağlamak için zor tutuyordu kendisini kelimeler boğazında düğümleniyordu. Ama ağlamicaktı. Ağlayamazdı. Çünkü o gururlu bir kızdı.

"Ophelia lütfen açıklayabilirim" dedi Cloe. " Daha neyini açıklicaksın Cloe! Herşeyi gözlerimle gördüm... Nasıl Öpüştüğünüzü..." dedi Ophelia ve göz yaşlarına boğuldu. Göz yaşlarını tutamıyordu. Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Arkasını döndü ve koşarak ordan uzaklaştı. Ağlamaktan gözleri şişmiş haldeydi. İnsanlar ona bakıyordu tuhaf tuaf ama onun umrunda değildi. Hızlı hızlı yürürken yolda kaza yapmış iki tane araba gördü. Arabalardan biri sevgilisi Nathan' ın arabasıydı. Koşarak arabaya yaklaştı. Arabanın camından Nathan' a baktı. Nathan kan içinde kalmış arabanın içinde ölü gibi yatıyordu. Ophelia'nın eli ayağı titremeye basladı. Yardım için bağrıyodu ama kimse yoktu ortalıklarda. Ona yolda Tuhaf tuhaf bakan insanlar nerdeydi? Hepsi yok olmuştu. Sanki yer yarılmışta yerin dibine girmişlerdi. Ophelia arabanın camını yumruklayıp " Nath lütfen duy beni ölemezsin!! HAYIR!" diye bağrıyordu. Telefonundan ambulans çağırmayı akıl etmişti sonunda ama telefonuna baktığında şarjı çoktan bitmişti. Ne yapıcağını bilemiyordu. Tam o sırada aklına arabanın camını kırmak geldi aklına , ağır ve sert bir taş buldu. Taşla cama sertçe vurdu ve cam kırıldı. Ophelia Nathan 'ın nabzını kontrol etti. Nathan' ın nabzı hala atıyordu. Ophelia derin bir iç çekti. Kolunu Nathan'ın telefonuna uzattı. Ambulansı aradı. Nathan ölmediği için bir yandan rahatlamıştı. İhanet olayı resmen aklından uçup gitmişti bir anda. Sadece Nathan'ın yaşamasını istiyordu.
http://www.hogwarts-academy.my-rpg.com
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Geri: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:08 pm

Rp güzel ve akıcıydı. Konjuşmalar ve betimlemeler de vardı. Birazcık kısaydı ama olsun pekte önemli değil...
admininiz: Stevie Rae Johanson
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Geri: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:23 pm

şimdi sınıf mı seçicem?
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Geri: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:42 pm

Aslında rp'nin altına hangi sınıf veya ne olmak istenildiği yazılmalı ama her neyse evet şimdi sınıf seçebilirsiniz.
Luciana De Felice

Luciana De Felice

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Geri: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:43 pm

5.sınıf (:
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Ophelia O' Connor Empty
MesajKonu: Geri: Ophelia O' Connor   Ophelia O' Connor Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:52 pm

Tabii canım. Onaylandı. =)

Ophelia O' Connor
1 sayfadaki 1 sayfası