House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Richella Orabell

2 posters
YazarMesaj
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 2:31 am

Çocukluktan beri her ceza aldığında girdiği dolaptaydı yine..
O yalnız olmayı seviyordu. Yalnızlık onun için herşey demekti. Yalnızken hiçbir şey düşünmeden sadece karanlığı izlerdi. Tıpkı çocukken dolapta yaptığı gibi. Karanlık ve yalnızlık onun gerçek dünyasıydı. Küçüklüğünden beri içinde olduğu dolabın -artık zor sığmasına rağmen- içine girer, hiçbir şey düşünmeden karanlığı izlerdi.Bazende odanın tüm ışıklarını kapatır, odada tek başına otururdu. Richella çok sessiz bir kızdı.
Okuldada hep yalnızdı. Hiçbir arkadaşı yoktu. Derslerde en kuytu köşede oturur, masasını karalardı. Masada ne yazıldığı anlaşılmazdı. Ne harfler harflere, nede şekiller hiçbir şeye benzemezdi. Her zamanki gibi yine onu kimse anlamazdı...
Birgün yine masasında otururken, birden yanında bir gölge belirdi. Richella bunu kim olduğunu merak etmişti. Doğrusu onun yanına gelecek tek kişi Prf. Charlie'ydi. Şaşırmıştı. Kafasını kaldırıp baktığında, karşısında yeşil gözlü, sarı uzun saçlı, beyaz tenli, çok tatlı görünümlü bir çocuk gördü. Çocuk ona, o çocuğa şaşkınlık içerisinde bakıyordu. Aslında herkes onlara şaşkın ve affallamış bir şekilde bakıyordu.

Çocuk, "Buradan baska yer yok.." derken hafif gülümsüyor vede Richella'nın masasını gösteriyordu. Richella sadece kafasını sallamakla yetindi. Biraz huzursuz olmuştu çünkü o hep yalnız oturmayı severdi. Başkaları ona göre değildi. Şimdide yalnız oturmak istıyordu. Çocuk konuşmaya başladı.

"Selam. Ben Robert Cullen. Rob'da diyebilirsin. Sensee..."

"Richella..."

"Tanıştığıma memnun oldum Richella." dediğinde Richella sadece başını hafifçe öne eğdi. Robert, Richella'yı iyice süzüyordu. Richella ise bundan haberdardı. Dersin bitmesini istiyor ve şu andan kurtulmak için can atıyordu.

"Ahh..Lanet olsun. Bir erkekle ben yanyana oturuyorum. Tanrım şuanda delirmiş olmam lazım.." içinden bu gibi sözler söylüyordu. Prf. Charlie dersin bittiğini söyler söylemez Robert kalktı ve sınıftan çıktı.

Bir dahaki ders neyseki başka sınıfta olacaktı. Buda Robert'ı görmemek demekti. Aslında bu durumdan mutlu mu mutsuz mu olduğunu tam olarak anlamış değildi. Diğer ders bittiğinde koridorda dolaşırken koridorun en sonunda bir karartı gördü. İçinden bir ses onun ne olduğuna bak diyordu. İçindeki sesi dinleyerek ilerlemeye başladı. Karşısında gördüğü Robert'tı! Okuldaki Nessie adında bir kızla sarmaş dolaş görmüştü onu! O anda kendı dünyasına yanlızlığa geri dönmek istiyordu. Belki de o an en iyi çözüm yok olmaktı. Ama böyle birşey nasıl olacak oda bilmiyordu. Ama bütün bu olanlardan ona neydiki? Ne karışabilirdi? Robert sadece 1 derslik sıra arkadaşıydı.

"Hayır kesinlikle yanılıyorum. Ben ondan hoşlanmış olamam!" diye aklından bir sürü düşünce geçti. Giderek içinden söylenmeye başladı. Bu olaylar artık canını sıkıyordu. O sadece eski hayatına geri dönmek istiyordu. Neydi onu eski dünyasından alıp çeken? Mutlu olmak isterken neden içinde bir burukluk vardı?
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Geri: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 2:52 am

Betimlemeler yerinde kullanılmıştı. Duygusal betimlemelerde, benzetmelerde güzeldi ancak RP akıcı değildi. Aslında başlarında ben çok beğendim ancak okudukça anlam bozuklukları ve bazı olayların atlanmış olduğunu farkettim. Daha dersteyken zil çalıyor ve birden siğer derste bitiyor ve koridora geliyor. Sanki yazmaya üşenilmiş gibi olmuş bence biraz. Onun dışında güzel bir RP'ydi. Bizde manyak güzel yazmıyoruz sonuçta kendini geliştirceğine inanıyorum.

70*

Bu arada ne veya kaçıncı sınıf olmak istediğini belirtirsen memnun olurum canım. =)
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Geri: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:27 pm

Yorumun için çok saol...İlk Rp yazışımdı =)...

Ben Karanlık Kızların Lideri olmak istıyorum? mümkünmü ?
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Geri: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 11:49 pm

Olamazsın canım çünkü Afrodit'imiz var ve sonrada Zoey devralacak hem zaten bunu burada belirtmiyoruz. Şimdilik yalnızca kaçıncı sınıf olmak istediğini belirtmen yeterli. =)
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Geri: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 1:28 am

5. Sınıf Çaylak O zaman =)
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Richella Orabell Empty
MesajKonu: Geri: Richella Orabell   Richella Orabell Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 1:31 am

Tamamdır. =)

Richella Orabell
1 sayfadaki 1 sayfası