House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linda April AERİA

3 posters
YazarMesaj
Linda April Aeria

Linda April Aeria

Linda April AERİA Empty
MesajKonu: Linda April AERİA   Linda April AERİA Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:13 am

Acı bir çığlıkla uyanmıştı rüyasından,dün yaşadığı olayı görmüştü rüyasında kocası ve dostu kendi evinde,kendi odasında... ve kendi yatağında Mary onun en iyi arkadaşı ilkokul,lise ve üniversitede hep birlikte okumuşlar üniversitedeev arkadaşıymış evliliğinde şahidiymiş evleniirken ayakkabısının altına bile Mary nin adını yazmış Tom kocası oda birlikte okumuş ilkolulu zaten Rosaliee 'nin ona olan aşkı ilkokulda başalmış küçükkken hep hayal kurarlarmış büyüyünce evleneceklermöiş ve çoçuklarına annelerinin koyduğu kuralları koymıycaklarmış örneğin saat 7 de eve delebilirmiş,koşup üstünü kürlete bilirmiş ,kavga edbilirmiş ve bazen aşık olabilirmiş bunlara izin vereceklermiş. Mary,Tom veRosaliee üç silahşör gibilermiş bir gün kız oyunları birgün erkek oyunları oynarlarmış çünkü Tom kız oyunları oynamayı pek sevmezmiş ve Rosaliee nin hiç unut madığı bir ansı varmış ''birgün Tom'un istediği oyunu oynuyorduk ve ben erkek olmuştum babam beni o halimle görmüştü ve bana 2 hafta ev cezası vermişti Mary ile Tom hergün bizim evin benim odamdaki pencerenin altına gelirlerdi ve konuşurduk ama annem onlar görmesin diye en ufak seste kaçarlardı'' ve dünde Rosaliee kpıyı açmış ve anahtarını anahtarlıpa atmiş çok sevdiği ses çıkmış ve''Aşkım ben geldim ''demiş ve boynuna atlamış. Birbirlerini öpmüşlerdi ne güze bir duyguymuş Tom'un sert bedeninde Rosaliee kendi yumuşaklığını hissetmiş ... Ama bir farklılıkvarmış sanki Tom biraz uzak davranmış Rosaile onun içn yanıp tuturşurken Tom bitirmek istiyordu ve ayrılmışlar Rosalie neden böyle davrandığını sormuş Tom'un yanıtı ise''hayır aşkım sadece sen birden kollarıma atlayınca şaşırdım''demiş Rosalie işi şakaya getirip ''sen olmasan beni aldattığını düşünürdüm ne komik değil mi??'' diyip mecalsiz mecalsizgülmüş Rosaliee o anda Tom'un tişörtünün yakasının yırtık olduğunu fark etmiş ve nedenini sormuş .Yataktan kalkarken eli yakasına takılıp yırtılmış(!) (normalde bunainanmazdım ama onun Tom olduğunu düşününce inandım,ne kadar da aptalım) Sonra Rosaliee yerde Mary nin ayakkabısını farketmiş bu çok beğenip kendine aldığı babetlerdi pembeymiş ve üzerinde pullar varmış Rosaliee ilk dördüğünde aşık olmuş bu ayakkabılara... fakat bir hafta önce Mary 'e ödünç vermiş Rosalie Tom'a burada ne aradıklarını sormuş Mary evi arayıp Rosalie nin evde olup olmadığını sormuş Tom ise Rosalie 'nin dışarı çıktığını ama kendisinin evde olduğunu söylemiş ve Mary de geçerken bırakmış Rosalie 'de ''peki aşkım!'' deyip içeri geçmiş İçeri girdiğinde uzanamak için kullandığı üçlü koltuğun örtüsünün kırıştığını ve yanındaki masanın üzerinde bira şişelerininn olduğunun görmüş ve Tom'un en sevdiği gömleği kenarda duruyormuş.Rosalie neler oldu burda diye sordu sesi biraz sert çıkmıştı Tom arkadaşının geldiğini ve bira kafa dağıttıklarını söylemiş
Mary yeni uyanmıştı ne mutlu 2 saat geçirmişti ama onunda içinde bir huzursuzluk vardı en yakın arkadaşının kocasıydı.Ama birden kendi kendine ''Onu hak etmiyor.''diye söylendi .O anda içeriden bağırışlar geliyordu.Bu Tom ile Rosalie nin sesiydi Telaşla kapıya baktı.Kapalıydı . Rahatlayarak bir soluk aldı. Giysilerini çantaya tıktı .ÜstüneTom'un gömleğni geçirdi. Nasılsa montu vardı. üstüne geçirirdi . Buradan ne kadar çabuk çıkarsa o kadar iyiydi .Tam gömleği giyişti ki Rosalie 'nin sesini duydu ''yalan söylemeyi bırak ,ne halt yediysen söyle çabuk !''Mary 'nin öfkesi patladı .Kapıyı açtı ve hışımla dışarı fırladı.Sanki o anda dünya durdu Rosalie elinde vazoyla öylece durup donmuş gözlerle Mry'e bakıyordu.Tom ise şaşkınlık ve hayranlık dolu gözlerle ona bakıyordu .O anda üstünde sadece gömlek vardı ama ''YETER ARTIK! '' diyerek bağırdı ''Mary''diye fısıldadı Rosalie ''SEN HAA''Mary bağırdı: ''YETER ARTIK TOM'U HAŞLAMAYI BIRAK ,BÜTÜN SUÇ SENİN ! ONUN DERTLERİNE SEN DEĞİL,BEN ANLADIM!SENİN VEREMEDİKLERİNİ BEN VERDİM!''Tom cesaret almışçasına Rosalie 'ye döndü ve ''Evet ,doğru sen hep ''ben'' derken Mary beni düşündü Bana elini uzattı'' Rosalie şok geçrmiş gibi yatak odasına girdi ve etrafınatiksintiyle baktı ''Böyle bir iğrençliği nasıl yaparlar?''düye düşündü. Ağlayarak ve bir taraftan hışımla bavulunu açtı ve eşyalarını koydu. Sonra etrafına bile bakmadan evden çıktı.Hiçbirşeyi düşünmek istemiyordu .Onlara güvenmişti. Oysa onlar şimdi onu sırtından bıçaklmıştılar.Arabasına bindi.Yoldayken telefonu çaldı.Arayan Tom'du insafsızca gülerek telefonu fırlattı Sonra sahile geldi Onu sakinleştiren şey deniz... Gözlerinden yaşlar süzülürken o sadece geniş ufuklara baktı

Ve şimdi onları rüyasında görüştü.Hala kafasından atamamıştı .Gözünden bir damla yaş dökülürken o sadece hilale baktı.......
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Linda April AERİA Empty
MesajKonu: Geri: Linda April AERİA   Linda April AERİA Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 6:55 pm

Anlatım bozuklukları çok vardı. Betimlemeler çok azdı. Konu ilginçti ve hayal gücü kullanılmıştı. Noktalama hataları çoktu. Yazım ynalışları da vardı. Akıcı bir rp değildi belki daha fazla vetimleme ve benzetmeyle daha güzel olabilirdi. Bunun dışında orta karar bir rp'ydi. Kendini geliştireceğine inanıyorum, inanıyoruz sadece daha çok rp yazmalı böylece bolca pratik yapmalısın. Yönetimin verdiği karara göre

60*
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Linda April AERİA Empty
MesajKonu: Geri: Linda April AERİA   Linda April AERİA Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 12:16 am

Lütfen kaçıncı sınıf olmak istediğini de belirt...
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Linda April Aeria

Linda April Aeria

Linda April AERİA Empty
MesajKonu: Geri: Linda April AERİA   Linda April AERİA Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 1:11 am

3.sınıf olak istiyorum Very Happy
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Linda April AERİA Empty
MesajKonu: Geri: Linda April AERİA   Linda April AERİA Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 9:54 pm

Onaylanmıştır...
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm

Linda April AERİA
1 sayfadaki 1 sayfası