House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chuck!!!!!

+4
Cassandra Anna Grangè
Daniel Alves
Victoria Emily Kerr
London Sydney Quixie
8 posters
YazarMesaj
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 9:00 pm

CHUCK

Chuck!!!!! 0000000055

Dijital çağın acemi ajanı: CHUCK!

Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yaptı. Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturuyor.
Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin.
Chuck 2 sezondur devam etmektedir.3. sezonu Eylül'de başlayacaktır.(Acayip heyecanlı bir yerde bitti. Razz )
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:41 pm

Woaaaaaaaaaaaaaaaa paylaşım için teşekkürler canım I love you
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:00 pm

Rica ederim hayatım! Smile
Daniel Alves

Daniel Alves

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:53 pm

Hmm güzelmiş paylaşım için tahn you! Very Happy Smile lol! xD
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:21 pm

Önemli değil!<<Güzeldir Chuck'ımmmmmmm!!!!!!!! lol! Razz lol!
Cassandra Anna Grangè

Cassandra Anna Grangè

Nerden : Paris'in gösterişli caddelerinden,Boston'ın kaos sokaklarından,En Sonunda Gecenin Kucağı Tulsa'ya...

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 8:30 pm

Haha işte benim Chuck mm Very Happy Çok seviyorum bu diziyi ayrıca gülmektende ölüyorum.Ve Chuck mm çok sempatik yaa I love you
Evelyn Lydia Cole

Evelyn Lydia Cole

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 6:32 pm

Paylaşım için thanx Smile bende çok seviyorum bu diziyi yaa Smile)
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 5:23 pm

Chuck çok tatlı ya...
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 11:58 pm

Şu ana kadar hiç bir bölümünü kaçırmadım ^^ Umarım hep böle kalır =)
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Bradley Salvé

Bradley Salvé

Chuck!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Chuck!!!!!   Chuck!!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:50 pm

takip ettiğim nadir dizilerden.
paylaşım için teşekkürler

Chuck!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chuck Williams