House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Site Kurgusu

3 posters
YazarMesaj
Erik Dominic Paula

Erik Dominic Paula

Site Kurgusu Empty
MesajKonu: Site Kurgusu   Site Kurgusu Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 3:21 pm

Nereye açacağımı bilemedim ben de buraya açayım dedim. Bence rpg'nin kurgusu Vahşi kitabından sonra devam etsin. Öyle daha eğlenceli olacaktır. Böyle ezbere yazmak hoşuma gitmyor benim. ^^.
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Site Kurgusu Empty
MesajKonu: Geri: Site Kurgusu   Site Kurgusu Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 4:18 pm

Zaten ezbere yazılmıyor.Olaylar hep aynı kalmak zorunda değil.Yalnızca ana hatları aynı kalmak durumunda.Mesela Cullen'larla Volturi'lerin hiçbir twilight rpg sitesinde kardeş olduğunu gördünüz mğ?Hayır.Bu da onun gibi bir şey.Ana hatlar aynı ama geri kalanı yazana bağlı.
Erik Dominic Paula

Erik Dominic Paula

Site Kurgusu Empty
MesajKonu: Geri: Site Kurgusu   Site Kurgusu Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 8:20 pm

Ya ben şu bakımdan dedim, baştan başlıyor ya herşey. Neferet, Zoey'i gezdiriyor falan..
Melanié Persaphodã Jea

Melanié Persaphodã Jea

Site Kurgusu Empty
MesajKonu: Geri: Site Kurgusu   Site Kurgusu Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 5:03 pm

Bence de böyle daha iyi...Bütün seriyi alıyoruz,ana hatlar önemli )(; bounce

Site Kurgusu
1 sayfadaki 1 sayfası