House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Scarlett Dulcie Black

2 posters
YazarMesaj
Androméda Alondra McKenna

Androméda Alondra McKenna

Scarlett Dulcie Black Empty
MesajKonu: Scarlett Dulcie Black   Scarlett Dulcie Black Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 1:21 am

Neler olduğunu anlayamamıştı.Şimdi sevgilisi ondan iğreniyordu.Buna nasıl katlanabilirdi? Arabasının içinde bir öksürük krizi daha geçirirken yan koltuktaki telefonunun titreştiğini duydu.Numaraya baktığında tanıyamadı.Öksürüğü geçtiğinde telefonu açtı.
“Siz Scarlett Duldie Rugzo musunuz?” Korkmuştu.kim arıyordu ki?
“Evet,benim.Siz kimsiniz?”
“Şu anda hastaneden arıyorum.” Kadının sesi sıcak ve hüzünlüydü.
“Hastaneden mi arıyorsunuz?”Sesi bir anda paniklemiş bir şekilde çıktı.
“ Evet.Anneniz ve babanız trafik kazası geçirdi.Korkarım on-“ Telefonu kadının suratına kapattı.Ne diyeceğini anlamıştı.Ağlamaya başladı.Bu onun geçirdiği sinir krizlerinden daha kötüydü.Annesini ve babasını kaybetmişti.Şimdi işaretlenmiş,sevgilisi tarafından terkedilmiş,hem öksüz hem de yetim kalmıştı.Sinir teyzesinden ve sevgili halasından başka kimsesi kalmamıştı.
Halası şehir dışında oturuyordu.Motoru titreyen elleriyle çalıştırdı.Arabanın camları siyah olduğu için şanslıydı.Onu kimse işaretiyle göremeyecekti.
Yoldayken öksürük krizleri artıyordu ama gidecek başka kimsesi yoktu.Kırmızı ışıklar ona ihanet etmediği için memnundu.Güneş gözlerini çok rahatsız ediyordu.Ray-Ban gözlükleri bile onu koruyamıyordu.Yollar dolambaçlıydı ama Duls iyi bir sürücüydü.
Halasının evini görünce çok sevindi.Gaza iyice yüklendi.Kuzenlerinin arabasını göremeyince rahatladı.Halasının arabasını görünce daha da rahatladı.Arabadan hızla indi.Derin bir nefes aldı.Ve kapıyı çaldı.Halası kapıyı açtığında ona sarılıverdi.
“Hala! Halacığım!”Öyle ağlıyordu ki…Sanki işkence çekiyordu.
“Ne oldu Duls? Bir şey mi var? Lütfen böyle ağlama.”Duls başını kaldırdığında halası alnındaki boş hilali gördü.Ona daha sıkı sarıldı.
“Üzülme bebeğim.Geçecek.Sen harika bir vampir olacaksın.Annenler öğrendi mi?”Duls anne kelimesini duyunca daha çok ağlamaya başladı.
“Ha-Halacığım.ANNEM VE BABAM ÖLMÜŞLER !” diyerek tekrar hıçkırıklara boğuldu.Halasının gözlerinden iki damla yaş aktığını gördü.Kathrine halası dayanıklıydı.Onu ilk kez ağlarken görüyordu.
“Bebeğim.”dedi Duls’un saçlarını okşayarak.
“Her şey…Her şey üst üste geldi.Onlara veda bile ede-“ öksürük krizi yine başlamıştı.
“Seni bir an önce Gece Evi’ne götürsem iyi olacak.Yoksaöksürmekten ciğerlerin çıkacak.”
“Ta-Tamam halacığım.Çok sağol.Senden başka kimsem yok artık…”
Halası gözyaşlarını sildi.
“Önce sizin eve gidip senin için bir şeyler alalım mı?Yoksa Maria’nın kıyafetlerinden mi istersin?”
“Maria’nınkilerden alabilirim.Eve gitmek istemiyorum.”
Yukarı çıktılar.Duls kuzeninin daha önce ondan aldığı ve geri vermediği eşyalarını bir de küçükken oynadıkları Bayan Cocosh’u aldı.Bir an önce gitmek istiyordu.Belki de daha önce hiçbir çaylak oraya gitmek için can atmamıştı fakat Duls istiyordu.Belki de çaylaklığı kaldıramaz ve ölürdü.Ama ölse bile umrunda değildi.Annesine ve babasına kavuşurdu.
“Hazır mısın bebeğim?” diye sordu halası içten bir sesle.
“Hazırım.”dedi Duls karalı bir sesle.”Hadi bir an önce gidelim.”
Halasının arabasına binip yeni hayatının yolunu tuttu.

4. sınıf vampir olabilir miyim?
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Scarlett Dulcie Black Empty
MesajKonu: Geri: Scarlett Dulcie Black   Scarlett Dulcie Black Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 1:31 am

Yazım ve noktalama yanlışı görmedim.Betimlemeler çok yoktu çünkü rp gerçekten kısaydı ve dialoglu bir rp'ydi ama betimlemeler çok güzeldi ve akıcıklık katmıştı.Bende devamı olsada okusam isteği uyandırdı.Başarıların devamını dilerim. Razz çok daha iyi rp'ler yapabileceğini biliyorum.

70*

Scarlett Dulcie Black
1 sayfadaki 1 sayfası