House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun!

2 posters
YazarMesaj
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun! Empty
MesajKonu: Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun!   Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun! Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 12:13 am

Rütbe edineceğiniz ve güç seviyenizin belirleneceği başlıktır.

Bu konuda fazla bir kuralımız yok.Çok kısa olmamak kaydıyla herkes istediği bir konu üzerinde örnek bir rp yazacak veya başka bir sitede yazdığı RP'yi kopyalayacak.Bizde bize göre düzeltmeniz gereken yerleri belirleyip 100 üzerinden RP'nizi puanlıcaz.
Her üye üye adıyla yeni bir başlık açarak başvuru yapmalıdır.Ayrıca ne olmak istediğini(çaylak,vampir,profesör,insan vs.)belirtmelidir.
İyi Rpg'ler!^^Anlamadığınız bir yer olursa bana ö.m atabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Çaylak olmak istiyenler kaçıncı sınıf olmak istediklerini lütfen belirtsinler.
Johanna Suzan Rue

Johanna Suzan Rue

Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun! Empty
MesajKonu: Geri: Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun!   Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun! Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 8:45 pm

Buraya yazabilir miyim şimdi? Özür dilerim,yeni girdim siteye ve çok bilgim yok.Rp yazmak ve bir sınıfa girmek istiyorum.Onun için şimdi buraya mı yazmalıyım rp'mi ?

Güç Seviyesi İçin Başvurmak İstiyenler Lütfen Okusun!
1 sayfadaki 1 sayfası