House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru

+3
Charlotte Carslien
Casandra May Track
Jessica Alineor Sandmann
7 posters
YazarMesaj
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Empty
MesajKonu: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 2:16 am

Üniversite son sınıf ögrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider.

-Siz beni sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz İşin bu yanını hiç düsündünüz mü?

-Tabii düşündüm Hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak degil mi?

-İyi O zaman size bir teklifim var Bir soru da ben size soracağım Doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu kabul edip sinifta kalacağım Bilemezseniz, notumu düzeltecek ve sınıfı geçireceksiniz

Hocanın keyfi yerinde Teklifi kabul eder ve ögrenci sorar .

-Yasal olup, mantıklı olmayan nedir? Mantikli olup, yasal olmayan nedir? Ve de, ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir?

Hoca uzun uzun düşünür ama cevabı bulamaz İddia gereği ögrencisine iyi not vererek sınıfı geçirir.

Ama aklı da soruda kalır Sonunda sınıfın en iyi ögrencisini çağırır, olayı anlatır ve sorunun yanıtını bilip bilmediğini sorar

Ögrenci hemen cevap verir :

"Siz 65 yaşındasınız ve 23 yaşında bir kadınla evlisiniz Bu yasal ama mantıklı değil Karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var Bu mantıklı ama yasal değil Siz karınızın sevgilisini, zayif alıp sınıfta kalması gerekirken iyi not verip mezun ediyorsunuz Bu ise ne mantıklı, ne de yasal"
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/
Casandra May Track

Casandra May Track

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 12:14 am

Razz Razz Razz Razz
walla hangi üniversitede bu olmuştur ki hala o öğrenci yaşayabiliyo olsun.... Very Happy
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 12:32 am

Hahahahahahaha!! koptum yaf cancık Harikaymış xP Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 4:12 am

Casandra May Track demiş ki:
Razz Razz Razz Razz
walla hangi üniversitede bu olmuştur ki hala o öğrenci yaşayabiliyo olsun.... Very Happy

Hocam siz üniversitede böyle bir şey yapsanız hoca ne yapardı ??

Paylaşım için sağ ol canımm...
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Lilith Hex Blueblood

Lilith Hex Blueblood

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 5:46 pm

Süpermiş ya koptum lol!
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:16 pm

Kopuşlardayım Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

MesajKonu: Geri: Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru   Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 12:13 am

Natalia Orerio Valiant demiş ki:
Hahahahahahaha!! koptum yaf cancık Harikaymış xP Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru Lol

Üniversite Öğrencisinin Hocasına Sorduğu Soru
1 sayfadaki 1 sayfası