House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Komik İtiraflar !! =)

YazarMesaj
Jessica Alineor Sandmann

Jessica Alineor Sandmann

En Komik İtiraflar !! =) Empty
MesajKonu: En Komik İtiraflar !! =)   En Komik İtiraflar !! =) Icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 2:02 am

İnanılmaz ama gerçek! İnternetten derlenen, maillerle dolaşan bu itiraflar sizi çok güldürecek..

İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.

Maalesef kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya..

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba..

Very Happy Very Happy

NOT : Bu bir Alıntıdır ve komşularım yada teyzem bu kadar geriii değiller Very Happy Very Happy
http://houseofnightseries.yetkinforum.com/

En Komik İtiraflar !! =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Ve İlginç Resimler xD
» Komik Tebrik Kartları =)
» Norbit- Çok Komik Bi Film!
» Ünlülerle ilgili komik yazılar...