House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cnb-e:Dexter

3 posters
YazarMesaj
Darq Staner

Darq Staner

Nerden : Cehennemin İçindeki Kül Olmuş Karanlıktan Desem Anlar Mısın?

Cnb-e:Dexter Empty
MesajKonu: Cnb-e:Dexter   Cnb-e:Dexter Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 5:19 am

Bir baktım Dexter'ımı "Karanlık Yolcu"mu burda göremedim..Dizinin asıl konusu şudur annesi gözü önünde öldürülen bir çocuğun büyüdükçe ortaya çıkan karanlık yolcu tarafı ama bir taraftan da normal insanların hayatına alışmaya çalışır.Benim izleyebildiğim en son bölümünde oğlu oğlunu annesini öldürdüklerindeki halde buluyordu.Hastayım Sana Dex (. Adam Psikopat Smile
Chanelle Peacock

Chanelle Peacock

MesajKonu: Geri: Cnb-e:Dexter   Cnb-e:Dexter Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:21 pm

Ben de en son o bölümü izledim. Final gibi bişiy olduğunu sanıyodum? Devam ediyo mu yani?
Darren O'Brien

Darren O'Brien

MesajKonu: Geri: Cnb-e:Dexter   Cnb-e:Dexter Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:40 am

İlk sezonda "The blood is my (life) job." dediği andan beri seviyorum. İzleyenler parantez içinde yazarak kastettiğim şeyi anlamışlardır. ^^
Darq Staner

Darq Staner

Nerden : Cehennemin İçindeki Kül Olmuş Karanlıktan Desem Anlar Mısın?

MesajKonu: Geri: Cnb-e:Dexter   Cnb-e:Dexter Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:21 pm

Kan Onun İçin Yaşam Tarzı Arkadaş.Onun Oğlu Olmak Var.Ah!Ah!

Cnb-e:Dexter
1 sayfadaki 1 sayfası