House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başlıksız işte ..

3 posters
YazarMesaj
Diana Aisléy JavéLin

Diana Aisléy JavéLin

Başlıksız işte .. Empty
MesajKonu: Başlıksız işte ..   Başlıksız işte .. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 11:58 pm

Selam ! Bu tarz konuşmalarda hiç iyi değilim aslında kem küm filan ..
Ben Rabia. DenizLi'de oturuyorum. 9. Sınıfım Liseyi sevdiğim söylenemez .. DenizLi küçük dolayısıyla aynı yerleri gez dolaş sıkılıyorsun ve internet dışında pek aktivite kalmıyor. Kitap bağımlısıyım ancak kitap okumamı yasakladılar .. Kitapçılara bile giremiyorum artık .. İngilizce'ye bayılıyorum .. Fazla takıntılı olduğum söyleniyor .. Kabul etmek istemesemde bazen gercekten takıntılı olduğumu fark ediyorum .. Başak burcuyum. Burcumun bütün özelliklerini taşıyorum .. Fazla sinirli biri olmasamda yapılmasını istemediğim birkaç şey yapıldığında çok sinirleniyorum .. Genelde mutlu biriyimdir .. Ufak tefek şeyleri kafama takmam .. Her türlü yazı yazmayı severim ancak şiir okumayı veya yazmayı sevmem .. Metal ve Rock müzik dinliyorum. Arada Ashlee Simpson dinliyorum cünkü yeni takıntılarımdan biri o .. Bazılarına çok saçma gelsede vampirlerin - şuan olmasa bile geçmişte - var olduğuna inanıyorum falan filan.. Siteyi çok beğendim işte .. (:
Camille Hathaway

Camille Hathaway

Başlıksız işte .. Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız işte ..   Başlıksız işte .. Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 2:23 am

Hosqeldin hayatımmm Very Happy
Beni zaten biliorsn ben qözde Razz

Tekrar tekrar hg oda arkadaşımm lol!
Diana Aisléy JavéLin

Diana Aisléy JavéLin

Başlıksız işte .. Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız işte ..   Başlıksız işte .. Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 2:34 am

HoşbuLdum Bitanemm (:
RütbeLerimiz veriLsin oLucaz inşaLLah oda arkadaşı (:
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

Başlıksız işte .. Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız işte ..   Başlıksız işte .. Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:02 am

hoşgeldiiin
tanışmıştık zaten (:
Kitap okumanı mı yasakladılar!Enteresan bna da -doğaüstügüçlükarakterli- kitaplar yasaklandı Razz zor bi'durum..
Diana Aisléy JavéLin

Diana Aisléy JavéLin

Başlıksız işte .. Empty
MesajKonu: Geri: Başlıksız işte ..   Başlıksız işte .. Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:21 am

Hoş buLdum!! (:
Tekrar tanıştığıma memnun oLdum ! (:

Başlıksız işte ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Semih işte :P
» Ehh İŞte Bakalım
» İşte Bilmediğimiz Gerçekler !...
» İşte Buda BENİMM :P
» İşte Akıl Buna Denir xD