House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lütfen telefon seçimime yardım edin (=

+4
Alyssa Jade Poe
Blood de Katniss
Melanie Claire Littleton
Lydia Medaleine Gloom
8 posters

sizce hangisi daha güzel? hangisini almalıyım?
Samsung Corby
lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_lcap36%lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_rcap
 36% [ 4 ]
Samsung Monte
lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_lcap9%lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Nokia 5800
lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_lcap55%lütfen telefon seçimime yardım edin (= Vote_rcap
 55% [ 6 ]
Toplam Oylar : 11

YazarMesaj
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

lütfen telefon seçimime yardım edin (= Empty
MesajKonu: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 12:35 am

arkadaşlar şuanda kullandığım telefon samsung e250 ama değiştiricem ve ne alacağıma birtürlü karar veremedim. en sonunda sizden yardım almaya karar verdim.lütfen kendiniz alcakmış gibi değerlendirin (=
corby:renkli oluşu güzel ama özellikleri pek içime sinmedi http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/fashion-entertainment/GT-S3653CYATUR/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=
monte: bu telefonun herşeyi hoşuma gidiyo ama 5800 mı bu mu karar veremiyorum
http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/fashion-entertainment/GT-S5620DAATUR/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=
5800:bu telefon aşırı derecede tavsiye ediliyo ve çoğu arkadaşımda var çok güzel bi telefon http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-5800-xpressmusic
Melanie Claire Littleton

Melanie Claire Littleton

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 12:38 am

bence kesinllikle nokia.hem daha dayanıklı
Blood de Katniss

Blood de Katniss

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 12:41 am

Corby al. Bende on parmak Corby var. Arkadaşlar Blackberry sanıolar ve oldukça kullanışlı.
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 1:23 am

Corby pek kullanışlı deil die duydum ben Razz
Asakura Kaoru

Asakura Kaoru

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 1:43 am

Nokia almamanı tavsiye ederim. Diğerlerindense Corby daha iyi bi model bence Very Happy
Chanelle Peacock

Chanelle Peacock

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:01 am

Corby alan arkadaşlarım pek sevmediler.
Monte de güzel değil.
Nokiayı da ben sevmem Razz

Monte alma da ne alırsan al Razz
Meg Katie MARCH

Meg Katie MARCH

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 5:37 pm

Nokia 5800 XpressMusic alsan iyi olur bende XpressMusic kullanıyorum ama seneye Corby almayı düşünüyorum ama LG Rumor Touch güzel gibi duruyo eğer Apple Iphone 3G alabilrisen güzel bence babam kullanıyo ve Corby yerine Apple Iphone alabilirim Smile
http://kristenfanclub.n-stars.org/
Lydia Medaleine Gloom

Lydia Medaleine Gloom

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 11:52 pm

kızlar corby iyi hoşta özellikleri pek iyi değil 5800 da süper bi telefon ama garip bi şekilde içime sinmiyo xS aslında bende iphone almak isterdm okadr param olsaydı Very Happy bide monte çokmu çirkin yaa :S
Victoria Adela Salvatore

Victoria Adela Salvatore

MesajKonu: Geri: lütfen telefon seçimime yardım edin (=   lütfen telefon seçimime yardım edin (= Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 12:37 am

kesinlikle 5800, güven bana Wink

lütfen telefon seçimime yardım edin (=
1 sayfadaki 1 sayfası