House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben de varım ki!

YazarMesaj
Ava Moore

Ava Moore

Ben de varım ki! Empty
MesajKonu: Ben de varım ki!   Ben de varım ki! Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 3:43 am

Duyurularda birbirinden şahane 2 adet aduuket yedim az önce, ben de buraya yazayım dedim, ne alaka? Kel alaka!
Adım Duygu, İzmir'de yaşıyorum, 18im. Boş gezenin boş kalfasıyım; bu sene okulu dondurdum gibi bişey, seneye lise 3e devam edeceğim. Anime izlerim (listem de burada, ayrıca acayip bi yuri sevgisi var içimde! Very Happy Yaoi de fena değildir! *o*) Kitap yazıyorum (muhtemelen çok ince olacak ama dur bakalım!), FRP oynuyorum (bilmeyenler için FRP: RP'nin gerçek hayatta ve bir DM veya GM eşliğinde oynananı, RP'den daha teatraldir ve olayları da DM belirler), davul çalıyorum (pre-beginner ama davulum var elektronik, çok süper bişi!), aşırı derecede kitap okurum (Beşibiryerde Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni 2 günde bitirdim, düşünün! Bu arada çok şahanedir tavsiye ederim), çizim yaparım, eh sanırsam benden bu kadar! Very Happy

Ben de varım ki!
1 sayfadaki 1 sayfası