House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A. Sorcha Kuran

4 posters
YazarMesaj
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:03 am

A. Sorcha Kuran 4dV8GKNtDf
Aa! Tanrım, kim var orada?! Hey, sen miydin? Niye geldin, ölümün beklediğini bile bile... Yoksa en acı ölümün, seni dünyadaki en güzel varlığın kollarında mı bulmasını istiyorsun?! Öyle olsun! Sana ölümün acı ve zevkli bölümünü aynı anda göstereceğim. Sana bir soru! Kollarında ölmek istediğin bu şeytanı ne kadar tanıyorsun?...
A. Sorcha Kuran 6selXuuEVP

A d r i a n a S o r c h a K u r a n.

проклятой принцессы
Ö Z G E Ç M İ Ş İ M

Kuran Doğumu;
Karanlık günden güne güçlenirken yeni bir çocukla başladı bütün dünya.
Hava soğuk gün neşeli olsa da hayır değil bu durum onlara.

Yeni çocuk gözlerini hayata açtığında,
Yeni ırkın laneti çıktı ortaya…
Vampir kin saldı etrafa.
En büyük güç en büyük lanet en büyük soy artık karanlıkta.

# Büyük İhanet#

Zaten hayat kazanmak ve kaybetmekle ilgili, bir ileri iki geri bandosu gibidir. Bir kazanılır ve iki kaybedilir. Bana göre Nyx Kuranlarla bir kazanmış ve hep kaybetmiş. Babam Haruka asi biriymiş. Ona göre doğru bizzat kendisiymiş. Aksini düşünmezmiş bile. Birgün ailesinin bütün fertlerini toplayıp konuşmuş ve o büyük ihanetin ayrıntılarını bir kumaş gibi işlemiş. Ardından yılın 9. Dolunayında vampirlerle ve dönemin Yüksek Konseyiyle toplandıkları an düşüncelerini beyan etmiş. Bütün Kuranlar oradaymış. Tanrıça şahittir ki böyle büyük bir aileye saldırmak için ya salak olunmalı yada hiç çare kalmamalı… Onların çaresi kalmadıkları için bütün gücler Kuranlara doğrultulmuş. Büyük ve görkemli bir savaşla lanetlenmiş ve büyük fertler toprağa uğurlanmış. Ardından ailenin varisleri güneşin karanlığı kızıllığıyla dağıtması gibi büyük bir ışık yayarak ortadan kaybolmuş.
A. Sorcha Kuran 1ceJrjSJkt

#Hoş Geldin Adriana#
Beyaz.. Çok beyaz.. Kırmızı rüyalar gördüm.
Okoasan ?!
Acıması olmayan o beyaz mevsimle her kar tanesi gibi sessizliğe düşüyor ancak cevap alamıyordu. Küçük kız çaresizdi. Hiçbir şey hatırlamıyordu. Çaresizliği ve beynine inmiş kalın sis onu inletiyordu. Bu kadar küçük bir beden nasıl olurda böyle büyük bir yükü kaldırabilirdi. ‘Kowai ’diye sayıkladı. Kim olduğunu bilmiyordu? Ama bu yerde yalnız olamazdı öyle değil mi?
Sonra gözlerini bir yatakta açtı. İçeriden anlamadığı dilde bir şeyler söyleniyordu. Sessizce ayağa kalktı. Onlara doğru ilerledi. Büyük kalıplı bir adam ona doğru yaklaştı. Gülümsüyordu? Ama Sorcha yapılmasının doğru geldiği bir tavırla geriye çekildi nazik bir sesle ‘Anata no namae wa nan to iimasu ka?’ diye söylendi. Adam ona ucubeymiş gibi bakıyordu. Nazik bir ses yakılandı kafasının içinde ‘Tatlım onlar seni anlamaz aramızda konuştuğun gibi onlarla konuşamazsın!’ dedi. Küçük kız şaşırmıştı. Birden o kişiye kim olduğunu sormak istedi. Ama ses çoktan hiçliğe doru ilerlemişti. Tekrar onlara döndü. Çocuksu ve şirin bir tavırla sırıtıp ‘Siz kimsiniz? Ve neredeyim?’ diye sordu. Adam büyük bir kahkaha attı. Sorcha kızgınlıkla kaşlarını çattı. ‘Adam neşeli bir tavırla biz senin yeni aileniz Adriana?’ dedi. Sorcha gözlerini fal taşı gibi açtı. İçinden ‘Adriana? Benim adım bu mu?’ diye sordu. Ancak uzun bir süre o kişilerle konuşmadı. Bir şeyler yanlış gidiyordu ve o hatırlamıyordu.

A. Sorcha Kuran QccHheGa7X

#Nasıl Biriyim?#
Aşırı derecede kibirli biriyim. Dışarıdan insanları fazla hor görmesem de içimde onlara karşı küçük bir nefret beslerim her zaman. Hiçbir zaman duygularımı tam olarak dışa göstermem, hep umursamazlığa vurarak içimde saklarım. Günü gelince içimde biriken nefreti dışarı vururum ve büyük bir intikam alırım. Her konuda yeteneklidirim; müzik olsun resim olsun.. her konuya mutlaka el atmıştırım. Bir şeyi yapmak isteyince onu sonuna kadar götürürüm ve eninde sonunda yaparım. Kendimi dünya merkezi olarak görürüm ve kesinlikle seçici bir arkadaş yapım vardır. Tamam bazen gıcık bir tip olabilirim. Ama bu doğamda var ben değişmem. Biraz düzeltiyorum baya huysuz biriyim! Dışarıdan bakıldığında AH-Her-İstediğimi-Alırım! tarzı bir sürtük olabilirim ama değer verdim mi? Tam veriririm. "Zafere giden her yol mübahtır!" şeklinde istediğim bir şey yada biri için herşeyi yaparım zaten eninde sonunda benim olur! Herkes benim olabilir ancak biri beni sahiplenmeye kalkarsa gözlerini oyarım.İnsanları ikna etmekte bir numarayım.En büyük zaafım güce olan düşkünlüğümdür. Güç için babamı bile tanımam ama zaten tanımıyorum! Size bir sır vereyim ne kadar mantığa düşkün olsamda bazen tam bir ahmağa yakışacak hareketler yaptığım oluyor... Ama bunu duyup iletişimi engelleyen piskolojik bir etmen olarak işinize yarayanı almayın kendinizi bir kaya kadar ölü bulursunuz!

A. Sorcha Kuran F4xoHYbLtp

Sevdiklerim:

# Aşk

# Erkekler

# Dans etmek

# Emir vermek

# Hız

# Beğenilmek

# Yağmur (özellikle Nisan yağmuru)

# Takılan aşırı seksi lakaplar (Güzellik tanrıçası, dişi şeytan...)

Sevmediklerim:

- Kaybetmek

-Reddedilmek

-Emir almak

-Ruhsuz insanlar

-Her şeye gülen insanlar

-Fazla güneşli havalar
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:03 am

İLİŞKİ KURGULARI

SONSUZA DEK ARKADAŞ
ÇOCUKLUK ARKADAŞI
YAKIN ARKADAŞ
SIRDAŞ
SUÇ ORTAĞI
TANIDIK
ARKADAŞIN ARKADAŞI
SADECE BİR İSİM

GERÇEK AŞK
PLATONİK
OYUNCAK
ÇIKAR İLİŞKİSİ

KURAN ÇOCUKLARI
KURAN KLANLARI
AİLE DOSTU

CANIN CEHENNEME
NESİN SEN BÖCEK Mİ?
KİMİNLE DANS ETTİĞİNİ BİLMİYORSUN
ÖLÜMÜN BENİM ELİMDEN OLACAK
SADECE BİR PİYONSUN
BİRDE BOY AYNASINA BAK

Eklenmek için;
Kurgu(En az iki satır)
icon(2 adet zorunlu lejanttan al kabul etmiyorum):

Iconlar:
Spoiler:

En son Adriana Sorcha Kuran tarafından Paz Mayıs 23, 2010 1:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:04 am

A. Sorcha Kuran Sp0OKT9umR

A. Sorcha Kuran 77019a5fA. Sorcha Kuran D8cf4c21
Minerva Jane McGonagall
Keşke aynı tarafta olsaydık!...
Çok şeker ve kız bir kız. Yani ne demek bu kız olayı derseniz; Şöyleki duygusal sempatik ve dost canlısı biri. Yani bildiğiniz cici kız modeli. Kararlı yapısından dolayı onu taktir ediyorum. Açıkcası ben şartlara ayak uydururum ama o böyle değil. Doğru bildiği yoldan sapmaz. Ne yazık. Bu da onu ölüme bile sürükleyebilir. Bence hayatta cesur olmaya gerek yok. Zeki olmak daha iyi. Etrafta görünmeyen birine tapıyorsa bu onun kadersizliği... Üstelik ONUN Tanrıçası benim KALONA'Mın yanında zarafet yarışına bile giremezken. Her neyse aynı tarafta olmadığımız için tek bir cümle seni benim için tanımlar Canın cehenneme güzelim! Umarım sonradan Kalona'mın etrafında dolaşmazsın. Çünkü bazı durumlardan beyaz zararsız kedi değilde bir kar kaplanı olabilirim. Senin seçimin...

A. Sorcha Kuran 41e6870fe062c4c210a818e5129aa4a5 A. Sorcha Kuran 48b2459f6dfcaa65cce22f8dfe808e26
Katherine Nina Dobrév
Canın Cehenneme Güzelim...
Ah. Tanrı bir kız bu kadar mı itici olabilir. Hayır, yani şu bize akıl dağıtan her kimse (Not: Ben bir agnostiğim) bu kıza niye vermiş. Tanrım,yine otomatiğe bağladım. Sevimli dost canlısı birisiymiş. Hadi oradan! Şımarık ve kibirli bir kız ama kiminle dans ettiğini bilmiyor. Güzelim bir bana bak bir kendine... Ben kendini tanrı ilan edenlerin arasında GERÇEK BİR TANRIÇAYIM! Bu yüzden bundan sonra ayağını denk alsan iyi olur. Sana iki haberim var. Biri kötü diğeri daha da kötü... Kötü olan bundan sonra düşmanımsın! Düşün artık bundan daha kötüsünü!.. Ve işte daha kötüsü bundan sonra seni yere düşürmek için her şeyi yaparım. Ha! Bu arada Nyx kendi etrafına hep kendisi gibi olan sürtükleri toplamış ne hoş...

A. Sorcha Kuran 1d2def89A. Sorcha Kuran 417df5b4
Rosalié Styx Dwight
O iki mavi boncuklarını söküp eline vereceğim!..
Tatlım senin içindeki karanlığı hissediyorum. Belki efendim kadar karanlığa aşina değilimdir ama seni hissediyorum. Niye inatla O. Anlamıyor biri bana açıklasın lütfen etrafta ışık saçan bir var bir yok olan birine inanmak niyedir. Seninle çok iyi anlaşacağımı düşünürken neden bütün düşüncelerimin en zıttını yaşatıyorsun. Bak, güzelim. Ben o çok sık hayal kırıklığına uğrayan Nyx taraftarı ucubelerden değilim. Bir daha hayal kırıklığına uğrarsam emin ol birinin canı yanar. Ya senin ya benim... Büyük olasılıkla senin!..

En son Adriana Sorcha Kuran tarafından Çarş. Mayıs 26, 2010 1:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 2:28 pm

Kurgu bu benim ona göre iyi bir şeyler çıkart...

Utangaç biriyimdir.
Bu işaretlendikten
sonra
daha da
beter oldu.Her olayda kan yüzüme
hücumeder.Her zaman
çözümsel
düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni
o karardan
asla
döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam
benlik…Ayran

gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi
beğensem aynıgün içinde

farklı
bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla
ayran

gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim
için

Bağlıyımdıryani

bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her
hangi bir
şey-Obenim
kalbimin bir parçası olur.Ondan asla
kopamam.Tartışıtız,
kavga
ederiz, küseriz ama daha beş dakika
geçemeden

barışırım.O
beni terk etmediği sürece onu asla terk
etmem,yalnız
bırakmam,
bırakamam. -Özel bir neden olamadığı sürece -
Açıksözlüyümdür

birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki
zor durumda
kalırsa
özür dilerim ama iş işten geçmiştir.Çok çok
meraklıyımdır
birini
üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden

üzgünsün?”derim.

İcon :
A. Sorcha Kuran 77019a5fA. Sorcha Kuran D8cf4c21A. Sorcha Kuran Ee1f2b3a
A. Sorcha Kuran 987c63e9A. Sorcha Kuran 7578b32c
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:06 pm

Ekledim.
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:11 pm

ekle bakalım,
gece evini şımarık kibirli sürtüğüyüm ama aynı zamanda çokta zekiyim aşırı bir zekam var,
herkezle yakın dğilimdir dostumdan çok düşmanım vardır ama erkklerle genelde düşman olmam xD
dostlarıma karşı çok içten ve samimiyim...onları üzen benide üzer
ekle işte düşmanınım(küçümsenicek bir yere eklemen sakın ben senin dişli rakibinim zaten xD ama öyle bir yer göremedm bence aç çünkü 4 tane rakibin var ilanlarda takımında yabi xD)
iconu koyamıcam vallaha xD çok üşengecim icon lejantta ister ekel ister ekele fark etmez
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:02 pm

Iconnnn ağlıcam ama bak seni KALONA'ma söylerim A. Sorcha Kuran Icon_razz Neysem ben alıyorum iconlarını ve merak etme orada yazanlar iconlarının altında yazacak sözler...
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:11 pm

selam da söyle xD gelsin bi fal baksın xD
çünkü anca onu yapar bis şeytan kılıklı süper sexi erkek lol! xD

Spoiler:
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:29 pm

haha. Kıskanma bebeğim sen grünmeyen bir şeye inanıyorken ben dokunduğunda insanı en mükemmel dünyaya götüren bir erkeğe inanıyorum Wink
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:35 pm

ben senin inanmana xD
ne kıskandım ne kıskandım sorma xD en üst yerden kovulup gelen gücü sadece sizin gibi aciz ve büyülenmiş kızlara yeten birinimi kıskanacağım xD hahaha
yerde bir salyangoz gördüm en yüksek mertebede topluluğun en önündeydi lideriydi...
o aptal sapık kalonanın bu varlığı kısakanması gerekir xD
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:28 pm

^^ Bebeğim benimle konuşurken Kalona'ma söz yok tabi sen yeryüzündeki yadını doldurduğunu düşünerek konuşuyorsan sen bilirsin. Hem sizin sürtük tanrıçanız onu kovmasaydı o da bakirelerle birlikte olmayacaktı. Hahah A. Sorcha Kuran Lol Yoksa ataların için efendime kızgın mısın? A. Sorcha Kuran Icon_twisted
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:36 pm

sen sadece söz söylediğime şükür et xD
yakında büyük bir rp olcak o zaman ben napıyom o zaman gör xD
bunlar hiç bişi cnm xD
ve evet doldurdum sanırım senin SAPIK efendinin kovulduğu yere giderim belki sadıklıktan ne dersin xD
ve kovulmayı hakketti o allahtan sadece kovuldu ben nyks'nin yerinde olcam ölümlerden ölümbeüensin xD
ben senin efendine kızgın değilim değer verilecek kişilere önemsenilen kişilere kızılır ve senin efendnin bir solucan kadar değeri yok!

heeeee bir tane daha özelliğimi söyliyeyim unutmuşum xD
aşırı konuşkanımdır hazırcevabumdır daima lafı ben sokarım...bunuda bierler ekle küpe olsun hayatım xD

ve kalona asla kazanamayacak siz dibi düşmüş kızlarda ne yapacağınızı şaşıracaksınız ...ve yenildiğiniz gün ben olmıyacağım belki iyilik timsali arkadaşlarım sizin yanınızda olurlar ama ben iyi değilim cnm ben nyks'ni yanındayım sadece sakın beni o iyilik timslileriyle karıştırma-karıştırmayın- !!
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 10:14 pm

Kurgu(En az iki satır)Düşmanınım zaten biliyorsun Smile
Beni karanlık tarafa çekebilecek herhangi birşey düşünüyorsun. Bende o potansiyelin var olduğuna inanıyorsun. Zaten bu aralar kararsız gibi bir şeyim. Beni de karanlığa sürüklemek için elinden geleni yapacaksın. Belki o zaman boğalar hakkında ortak fikre sahip olabiliriz. Smile
icon(2 adet zorunlu lejanttan al kabul etmiyorum):
Spoiler:

Siyah Boğa adına ekle beni.-yada senin beyaz boğan adına- Very Happy

Spoiler:
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:18 am

Ekilyorum. Nina tatlım seni anlıyorum. Gerçekten... Biliyorum Kalona sana pas vermediği için böylesin. Gülüm ben bile hala bakireyken Kalona ve Sen olamaz... Neysem^^ Kolana be mine ^^' Tanrıçana dön güzelim^^
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:26 am

Hahha talım senin benimle bir konuşma içersine girebilmen için benim beynimi çıkarmam lazım ki eşit şartlarda olalım,
Ve benmle tartışmak için zeki olman gerekir rakimimi zeki ve hemen cevap veren beklerim….
Ama sen taaaaa ne zaman cevap veriyosun jeton yeni düştü galiba xD

Ve o sapığın canı cehenneme tecavüzcü çokşuk onun yanınta sinek kalır xD
Ve ben seni anlıyamıyorum çünkü genelde insanları anlarım …

Spoiler:
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:33 am

K.b okul merasimim vardı. Ben meşgul insanım. Tek işim laf yetiştirmek değil ^^ Bu arada biriyle takışmaya bayılıyorum senle süper düşman olacağız haha*-*
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:36 am

Kusra baktım xD
Benim tek işim var eğence ve bu baya geniş bir kapsam xD
Ve bende biriyle takışmaya bayılırım hep ben kazanırım xD
Ve bencede süfer düşmanlar olcaz eğer zaman bulursam(devamlı rp de oluprum hayranım çok xD önüne gelen rp xD)
Eğer rp yaparak sana öyle acı çektircemki saçların avatar resmnden daha çok dikilcek Twisted Evil
Adriana Sorcha Kuran

Adriana Sorcha Kuran

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:37 am

haha I hope güzelim I hope ^^'
Katherine Nina dobrév

Katherine Nina dobrév

A. Sorcha Kuran Empty
MesajKonu: Geri: A. Sorcha Kuran   A. Sorcha Kuran Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 1:43 am

I hope too ^^

A. Sorcha Kuran
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorcha Kuran