House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leonard Lefévre

+12
Julié Clouid O'shéliâ
Heaven Jack Night
Lousie Bell Blakestry
Cassandra Anna Grangè
Natalia Ellié O'rélia
Richelle Sierra Alkas
Rosalié Styx Dwight
Gabriella Qurokova
Linya Eva Iceshimmer
Androméda Alondra McKenna
Réchalle Atalanté Okéféra
Leonard Chad Lefévre
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:15 am

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre 4qo3z6

Kişisel Özellikleri

Leonard gerektiğinde olgun bir centilmen gibi, kibar, tatlı dilli davranırken, yeri geldiğinde -arkadaşlarıylayken- eğlenceli, haylaz birine dönüşürüverir. Spor, en büyük tutkusudur. Öyleki tek bir sporla sınırlı kalmaz, futbol, basketbol, tenis, bazı dövüş sanatları ve danslarda dahil olmak üzere elinden geldiğince şeye kaıtlır ve yapar. Zten uzun boyludur, tüm bu yaptıkları sonucunda mükemmel bir vücuda kavuşmuştur. İlk tanışıldığında soğuk olsada onu tanıdıkça dostlarına, değer verdiklerine karşı nasıl olduğunu, onlar için elinden gelen her yardımı yapabileceğini görürsünüz. Kolay kolay güvenmez fakat güvenip dostu olanlara her durumda yardım eder, onlar için canını bile verir.

Leonard Lefévre 9sscva

Fiziksel Özellikler

1.80'den biraz daha uzun, düzgün, atletik bir vücudu varmış: Beyaz teni, her daim uzun ve karmakarışık kahverengi saçları, uzun kirpikli kahverengi gözleriyle yakışıklı bir yüzü vardır.
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:16 am

İlişkiler

Leonard Lefévre 29e2195a7c6c230b7cc519dd5acb8437
Nina lan Salvatoreloves [3.Sınıf]
Onunla gece evinin kapısında tanıştık, önceleri çok şımarık, arkadaş olmaya değmeyecek biri sandım Nina'yı. Fakat onunla karşılaşıp sohbet ettikçe, zaman geçirdikçe ve onu tanımaya başlayınca yaşça küçük olsada sevdim Onu. Artık yakın arkadaş olduğumuzu söyleyebilirim, benim için değerli, onu seviyorum.
Leonard Lefévre 317fkwi
Réchalle Lyssa MidNight [4.Sınıf]
Garip ama beni hiç tanımamasına rağmen daima ters davranıyor ve benden kaçıyor gibi bir hali var. Zorla değil ya? Kendi bilir.

Leonard Lefévre Klm
Jacquelie Alondra McKenna [4.Sınıf]
Garip bir kız aslında. Sık sık onu gereksiz yere insanlarla tartışırken, hatta kavga ederken görüyorum. Bana karşı böyle bir tavır takınmamış olması iyi fakat bir gece, ders arasında bahçede yanlız dolaşırken yanıma gelip bana asıldığında... Buda daha iyi değilde. Güzel fakat delidolu, dengesiz diyebileceğim bir kızdı. Bir süre uzak durdum fakat birkez daha karlıştığımızda ettiğimiz sohbetten sonra onu sevmeye başladım. Sohbetler gitgide sıklaştı ve artık konuşmaktan hoşlandığım, sevdiğim bir arkadaşım oluverdi.

Leonard Lefévre 564432df
Linya Eva Iceshimmer [4.Sınıf]
Yakın arkadaşım Nina bizi yakıştırıyor. Aslında aramız iyi fakat sık görüşmüyoruz. Nina senden sık sık bahsediyor, seni bu sayede tanıyorum. İleride ne olacağı hiç belli olmaz.

Leonard Lefévre 33pd1xg
Gabriella Qurokova [3.Sınıf]
Kolayca ilgimi çekebilen bir kız Gabriella çünkü okulda çok kişinin tanıdığı, popüler bir kız. Daha geldiği sene tanıştık ve onun zaman geçirecek iyi bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. Seçimleri konusunda çok kararsız kaldığını, değiştiğini gördüm fakat bu konuda onu sorgulamak yerine benimle iyi vakit geçirmesi için uğraşıyorum.

Leonard Lefévre 6832ari2
Rosalie Runway [3.Sınıf]
Güzel Rosalie'nin benden hoşlandığını görebiliyorum fakat bu şeker kızla arkadaşlıktan başka birşey düşünemiyorum henüz. Zeki ve eğlenceli olduğu için onunla zaman geçirmeyi seviyorum, iyi bir muhabettimiz var.

eklenmek için ilişki durumunuzu tanışmalarını leonard hakkındaki düşüncelerini yazmanız ve icon koymanız yeterli Smile

En son Leonard Chad Lefévre tarafından Paz Mayıs 02, 2010 2:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:32 am

bnide ekle .. iicon lejantta mevcut ..
seni sevmiyorum hatta seni ukala ve şımarık buluyorumm .. felan filan ..
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:43 am

nina yakın arkadaş olabilir bence çünkü nina dobreve zaten sempatim var Very Happy hem kimmiş o arkadaş Very Happy ekliyorum...

réchalle garip çünkü leonard şımarık değildir ama öyle olsun bakalım Smile

bu arada icon verseniz diyorum?? lejant linkinizi verin orda varsada Smile

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:47 am

Leonard Lefévre KlmxLeonard Lefévre Klmb
Bak gittim taa sepetten sana icon aldım bil kıymetimi Razz
Şimdi... Gece Evi'nin delisi olaraktan eminim sana bi' zararım falan dokunmuştur. Ne bileyim saldırmış olabilirim ya da karakterim arada sürtükleştiği için sarkmış olabilirim -süper bi kızım dimi Razz-
Sen seç işte iki seçenek sundum sana Very Happy

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:50 am

Leonard Chad Lefévre demiş ki:
nina yakın arkadaş olabilir bence çünkü nina dobreve zaten sempatim var Very Happy hem kimmiş o arkadaş Very Happy ekliyorum...

réchalle garip çünkü leonard şımarık değildir ama öyle olsun bakalım Smile

bu arada icon verseniz diyorum?? lejant linkinizi verin orda varsada Smile

pekala o zman nasıl istiyosan öyle yaz Very Happy adım aylin nese .. iconda lejantımda var eğer bi bakarsanorlara bulabilirsin nn

[img]Leonard Lefévre 23vj9jq[/img]

[img]Leonard Lefévre 1jkltk[/img]

hadi al bakalımm..

En son Réchalle Lyssa MidNight tarafından Paz Mayıs 02, 2010 2:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:51 am

Beni de ekle =)
Nina bizi yakıştırıyor. Linya'ya göre fane değilsin hatta sevimli bile sayılabilirsin. İyi birine benziyorsun. İyi anlaşıyoruz ama ilerde aramızda ne olur bilemeyiz.
Veya
Bana gıcık oluyosun. İlk geldiinden beri bende seni iten bişey var. Bütün okula iyi davranmam sana yapmacık geliyo falan.

Sen seç ama olumlu olmasını tercih ederim xD

Spoiler:
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:56 am

ekledim ben hepinizi .)

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:56 am

Haydaaa Very Happy
Hasta olmasak sanki öyle davrancaz. uzak durma lan yakın arkadaş olalım.
Tabi bence... Sen bilirsin yine Razz
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:59 am

hehe editledim bak bakalım olmuşmu ekin Very Happy
evet nina yakın arkadaşız Smile

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:00 am

Olmuş olmuş Very Happy
İconu yok mu bu çocuğun?
Ben de ekliyivereyim Razz
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:02 am

al bakalım iconlar Very Happy
Leonard Lefévre Ofu836 Leonard Lefévre Rv935h

sonra daha çok yaparı eklerim şimdi sadece bunlar var Very Happy

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:04 am

Fazlasını isteyen yok iki tane yeter Leonard Lefévre Lol
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:05 am

hani beğenmezsen diye dedim :p neyse evet, başka kurgu beğenmeyen bişey isteyen? Smile
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:09 am

hmm tamam Very Happy

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:17 am

nina lan salvatoreloves demiş ki:
he yakn ark bide şunu ekle kimilerinin arkadaş olmak için afadersin bi tarafını yırttğı xD ama benm sadcee kendm olup kazandığım arkadaşlar(senn gibi xD) beni çok severler onlar beni gerçekten bilir tx(,
Afedersin bu laf bana mıydı?
Admine hakaretten banlanabilirsin sinirimi bozma benim !
Başkalarına olan davranışlarını görüyorum...

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:20 am

Orasını daha sonra konuşucaz zaten sadece Pınar'ın gelmesini bekliyorum...
Başlık geyiğe dönmesin yeter !
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:46 am

Leonard Lefévre 2vjbor9Leonard Lefévre 10pwwti
Leonard Lefévre 2w3teahLeonard Lefévre 15zqrvd
Leonard Lefévre 20p2depLeonard Lefévre 33pd1xg
Leonard Lefévre 2zoym4lLeonard Lefévre Aymvjo
Leonard Lefévre O01bfbLeonard Lefévre 28wpeu8
Leonard Lefévre Eq2hpfLeonard Lefévre 4ilf2b
Leonard Lefévre 2retpj4Leonard Lefévre 2qxteog
Leonard Lefévre 2mwhx1hLeonard Lefévre 2hh2g7p
Leonard Lefévre 2yuehytLeonard Lefévre 6j2c6o
Benide eklee=)
İyi ve güzel bi kız olduğumu düşünüyosun ne zman karsılassak ne kadar sıcakkanlı bir kız olduğumu düşünüyosun.Ve tabiki delidolu her zman çok neşeli ve gece evinde populer vee sevilen kızlardan biriyim blah blah blah..xD
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:21 am

bendee Razz

seninle çıkmaya can atıyorum ama bana pek fazla yüz vermiyorsun Very Happy bir ara şans vermeliyim diye düşünüyorsun. onun dışında iyi geçiniriz. sohbet, muhabbet güzeldir. falan.. Very Happy
iconlar imzamda
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:45 pm

Ekledim kızlar, beğenmeyen varsa söylesin Smile
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:32 pm

ekle bakalım.)
gece evinin şımarık prensesym. Çevrem cok genş, okulda eskiyim. Brandon Thomas'ın kız kardeşym. ukala ve fazla havalıyım. gördgn gbi zeki ve bastan cıkartıcıyım. sevmedklerime dünyayı dar ederim, sevdklermi ise tüm benliğimle sahiplenrm. Toprak elementnin sahibiyim vs vs .) sennle çok yakınız. baya sıkı arkadaşız vs güzel bsyler ekle .)

NOT: Lejantımın taklit edildiğini gördüm. İsmini burdan vermiyorum fakat, ben bu kurguyu çok önceden yazdım güzelim, en yakın zamanda düzeltmen dileğiyle.
imza '' GerçeK ŞımarıK ''
.)

Spoiler:
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 10:35 pm

Hey beni de ekle bakalım Leonard Very Happy ( isim bilmiyorum kusura bakma )

Şöyle değişik bir kurgu istiyorum gerçekten . Bunu başarabilirsin sanırım . Sana kalmış ama kötü olarak eklemessen sevinirim . Tek ricam bu Very Happy

İconlar:

Spoiler:
Cassandra Anna Grangè

Cassandra Anna Grangè

Nerden : Paris'in gösterişli caddelerinden,Boston'ın kaos sokaklarından,En Sonunda Gecenin Kucağı Tulsa'ya...

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 12:42 am

Leonard Lefévre Lucy-lucy-kate-hale-2703027-100-100

İyi bir muhabbetimiz var,ve birçok ortak noktamız.Ben asi,eğlenceli ve iyi biriyim.Bu yönlerimi seviyorsun.
İlk Karşılaşmamız eskrim dersinde oldu beraber çalıştık ve dövüş teknikleri dalı en büyük ortak notamız.Selamlaşırız,ve ani işlerimiz olsada kısa muhabbet kurarız.Kısaca iyi anlaşıyoruz...

En son Cassandra Anna Grangè tarafından Çarş. Mayıs 05, 2010 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 11:43 pm

benide ekle..Kurguya bulursunz bşyler (:

Leonard Lefévre 2w7pt38
Leonard Lefévre Bev7f8
Leonard Lefévre 11uax6d
Leonard Lefévre 330w9xf
Leonard Lefévre 2053z45
Heaven Jack Night

Heaven Jack Night

Leonard Lefévre Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Lefévre   Leonard Lefévre Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 11:32 pm

Kafana göre takıl usta Leonard Lefévre Icon_smile Leonard Lefévre Icon_biggrin Leonard Lefévre Lol Leonard Lefévre Icon_rr Şöyle kanka tarzı bir yerlere ekle beni ...

İconlar :

Leonard Lefévre 139 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-10357371-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-10357375-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255548-100-100

Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-10357376-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255561-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-10357381-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255619-100-100

Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255530-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255549-100-100 Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255554-100-100
Leonard Lefévre Kevin-kevin-zegers-2255573-100-100

Leonard Lefévre
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Leonard Royston