House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fiona Rosalie Bathory

+10
Rosalié Styx Dwight
Julié Clouid O'shéliâ
Angela Zoéy Queen
Réchalle Atalanté Okéféra
Rika Trixie Raquel
Peter Nicholas Black
Keiko Kitagawa
Gabriella Qurokova
Violet Melissa Bathory
Fiona Rosalie Bathory
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory Empty
MesajKonu: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 4:22 am

Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory Selena-gomez-imagen-10

Gerçek adım : Rosalie Bathory
Doğum tarihim: 28 Ağustos 1995
En sevdiğim renk : Pembe

* AİLEM *

Dikkat : Şimdi okuyacaklarınız , lanetli bir ailenin gizemidir!

Büyük büyük anne Elizabeth:

Fiona Rosalie Bathory Elizabeth_bathory_II_by_mehmeturgut

Soyadımdanda anlaşıldığı gibi (Eski soyadımdan) Elizabeth Bathory'nin soyundanım. Kanlı kontesin. Elizabeth 1600'lü yıllarda işaretlendi ve Venedik'teki gece evine gitti. 5. sınıf çaylakken öldü ve Kalona adında bir melek tarafından hayata döndürüldü. Bu melek onu baştan çıkardı ve Nyx'in yolundan çıkardı. Elizabeth onunla beraber Cherokee kabilesini istila etti ve kabilenin sevilmeyen kadınlarının oluşturduğu bir grup kurdu. Bunlar tsi-sgililerdir. Kırmızı çaylak özellikleri ve tsi-sgili güçleriyle birçok genç bakireye işkenceler etti. Psikopat ruhlu bir kadındı ve Kalona'ya feci derecede aşıktı. Onun bakirelere karşı olan zaafını biliyor , bu yüzdende dünyada tüm bakirelerden nefret ediyordu. Kalona'nın oğluna hamile kaldığında Nyx işaretini kırmızı kan rengine boyadı ve onunla beraber bütün ailesinide lanetledi.Ve Elizabeth , bir alaycı kuzgun doğurduğu 7 Ağustos 1614 yılında öldü.
Yani bütün bu lanet zımbırtısı yetmezmiş gibi kuş-adamlarlada kan bağım var! Ne aile ama..

Annem Marian ve babam Edward:
Annemde babamda bir kırmızı vampir. Aslında kardeşler ama Macaristan'da asil ailelerde kardeşlerin evlenmesi gibi saçma bir kural var. Elbette ben kardeşimle evlenmeyeceğim!

Ablalarım Violet ve Stella:
2side (şaşırmayın artık) kırmızı vampir. Violet tıpkı Elizabeth gibi bekaretini Kalona'ya verdi ve karanlık tarafa geçti. Eskiden gerçekten iyi bir kızdı ama şimdi kötülüğün beden bulmuş hali gibi. Stella ise tam bir sürtük. Tek derdi eğlence ve erkeklerle yatmak olan bir kızdı ve ölüm onu pek değiştirmedi. Artık kırmızı bir sürtük.

Sanırım artık neden her gece ölümle ilgili kabuslar gördüğümü anlamışsınızdır.

Erkek kardeşim Ian:
O hâlâ insan ve ailemde sevdiğim tek kişi. Gerçekten iyi bir kalbi var ve onu korumak için ne gerekiyorsa yapacağım!

Eğer seçilirsem kedimide koyacağım Very Happy

İconlar :
Fiona Rosalie Bathory Selena-Gomez-selena-gomez-11332124-100-100 Fiona Rosalie Bathory Selenagomezselenagomez1
Fiona Rosalie Bathory Sgselenagomez1157162710 Fiona Rosalie Bathory Selena-33-selena-gomez-11471668-100-100
Fiona Rosalie Bathory Selenaselenagomez504932 Fiona Rosalie Bathory Selenaselenagomez504928
Fiona Rosalie Bathory 010wpa Fiona Rosalie Bathory Selenaselenagomez504931

# İLİŞKİLER #

Meg Kaitlyn March
Fiona Rosalie Bathory KM Fiona Rosalie Bathory Katie01

Biricik oda arkadaşım. Sırdaşım. Ona kesinlikle çok güvenirim ve herşeyimi anlatabilirim. Bana asla ihanet etmez. Çok tatlısın birtaneem Fiona Rosalie Bathory Icon_biggrin

Violet Melissa Bathory
Fiona Rosalie Bathory Michelle-T-3-michelle-trachtenberg-10189906-100-100 Fiona Rosalie Bathory Michelle-T-3-michelle-trachtenberg-10189901-100-100

Ablam. Karanlığın ve kötülüğün beden bulmuş hali gibidir. Kalona'ya bekaretini verdi.Ve aynı zamandada ruhundaki bütün iyilikleri süzmesine izin verdi. Onu kurtarmak içina artık çok geç olduğunu biliyorum ama içimde aptal bir umut var! Evet tam bir moronum..

Peter Nicholas Black
Fiona Rosalie Bathory Icon_zac_002 Fiona Rosalie Bathory Thcandids11-zac-e

İnsan hayatımdada benimleydi ve değişeceğimi biliyordu. Tabiiki hesaplarımızda onunda bir çaylak olması hiç olmamıştı. Ama işaretlenmek ona yaramadı. Gece evindeki ilk gününde Gab'le FAZLA yakınlaştı ve güvenimi yerle bir etti. Gab'in kazdığı kuyuya düştü ve ben onu ordan çıkarmak için kuyuya düşmeyi göze alamam!

nina lan salvatoreloves
Fiona Rosalie Bathory 9c929d709114902b57d898284859cfc2 Fiona Rosalie Bathory Bca38dacd40f9679ba81b90aa9670074

Çok havalı ve her-şeyi-ben-bilirim tavırları beni deli ediyor! Ama hiç konuşmadık ve belkide gördündüğü gibi değildir. Bir kitabı kapağıyla değerlendirmek bana göre çok yanlış. İçeriğini bilmeden hakkında pek yorum yapamıyorum.

Amy Lee Linton
Fiona Rosalie Bathory Nicole-nicole-scherzinger-6680507-100-100 Fiona Rosalie Bathory Nicole-nicole-scherzinger-6680511-100-100

Birbirimizle iyi anlaşırız.Beraber Starbucks'a
gitmişik. Çok tatlı,güzel ve sevecen bir kız.

Gabriella Qurokova

Fiona Rosalie Bathory 2qxteog Fiona Rosalie Bathory 2mwhx1h

Bu kız gerçek bir şeytan! Sevgilimi ayartmaya çalışırken basılmalarını sağladı! Biliyorum garip geldi ama bu doğru. Sevgilimle yakınlaştı ve bunu anlamam için ablama mesaj attı! Ve amacına ulaştı. Ama kötüler asla kazanamaz. Birgün o bendende çok ağlayacak.. Adelet yerini bulduğunda, o zaman gülen ben olacağım!

Keiko Kitagawa
Fiona Rosalie Bathory V8l94o Fiona Rosalie Bathory Jz106

Bu kız çok eğlenceli! Onunla konuşmaya bayılıyorum ve sanırım oda seviyor. Beni çok güldürüyor ve her zaman bana uyum sağlayabiliyor. Onunla dedikodu yapmaya bayılıyorum! Özellikle konu kim-ne-halt-etmiş veya tam-ağızlara-layık-hoş-çocuklar
olunca.

Rika Cho Naoko
Fiona Rosalie Bathory 5v4ri1 Fiona Rosalie Bathory 20fzwvd

Çok tatlı bir kız. Gece evine geldiğim ilk günlerde Starbucks'a gitmiştik. Bana rapunzel diyor (: Onu gerçekten çok seviyorum
Rechelle Lyssa MidNight
Fiona Rosalie Bathory 2rm4ikw Fiona Rosalie Bathory Kcihvp

Gab'in oda arkadaşı ve bu yüzden açıkcası yaklaşmaya korkuyordum. Ama tatlı bir kıza benziyor. Bana bir zararı olmadı şimdiye kadar ama karanlık tarafta olabileceğinide düşünüyorum. Çünkü Gab kesinlikle öyle ve 2si çok yakınlar..

Angela Zoéy Queen
Fiona Rosalie Bathory Eb77a71dFiona Rosalie Bathory C4977eda

Çok tatlı ve enerjik biri. Onun yanındayken daha neşeli oluyorum.. Sakinleştirici bir etkisi var yani üzerimde Smile Ve saçlarını çok beğeniyorum Smile

Julié Clouid O'shéliâ
Fiona Rosalie Bathory Eil7c0 Fiona Rosalie Bathory Qq1iiq

Çok garip.. Bakışları "Gözlerini üzerimden çekmezsen ölürsün" diye haykırıyor. Ve ondaki karanlık yanı, ablam Violet'te gördüklerimin aynısını, görebiliyorum. Yinede insanlardan nefret edemem. Bu yüzden ondanda etmiyorum. Hiç konuşmadık ama çok gördüm. Konuşmayada çekiniyorum açıkcası. Dost olamayacağımızı biliyorum, istemediği için. Tek isteğim düşman olmamamız. Düşmanlarım bana yetiyor..

[b]Rosalie Runway

Fiona Rosalie Bathory 6832ari2 Fiona Rosalie Bathory 1861ari6

Adaaaaş Fiona Rosalie Bathory Icon_smile Gerçekten çok-çok-çok tatlı bir kız. Gülümsemesi öyle sıcak ki.. Karanlığın büyüdüğü ve çoğaldığı gece evinde bir ışık! Ona güvenebilirim ve o asla Nyx'e ihanet etmez. Bu yüzden onu çok seviyorum!

En son Fiona Rosalie Bathory tarafından C.tesi Mayıs 08, 2010 12:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 4:46 am

Tamamdır tatlım (:

Bu arada bir süre yokum. Geldiğimde isteyenleri eklerim Very Happy
Violet Melissa Bathory

Violet Melissa Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 1:47 am

Gereksiz bir umut hayatım Very Happy Ve canım büyük büyük annemin resmine bayıldım. Güzelliğimi ondan almışım Wink
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:15 am

Violet Melissa Bathory demiş ki:
Gereksiz bir umut hayatım Very Happy Ve canım büyük büyük annemin resmine bayıldım. Güzelliğimi ondan almışım Wink

Evet. Kesinlikle çok benziyorsunuz! Gereksiz ama lanet olsun ki var!
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:15 am

Amy Lee Linton demiş ki:
benide ekle icon imza kurgu sana Very Happy

Tamamdır tatlım Wink
Gabriella Qurokova

Gabriella Qurokova

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:44 am

Benide ekle
Çok duyulmuş bir ismim var herkes beni tanıyor.Güzel ve fazlasıyla akıllı bir kızım.Seni sevmiyorum.Ama Vio ile çok iyi anlaşıyoruz bu da gözünden kaçmıyorr=)=)

ICON
Fiona Rosalie Bathory 2vjbor9Fiona Rosalie Bathory 10pwwti
Fiona Rosalie Bathory 2w3teahFiona Rosalie Bathory 15zqrvd
Fiona Rosalie Bathory 20p2depFiona Rosalie Bathory 33pd1xg
Fiona Rosalie Bathory 2zoym4lFiona Rosalie Bathory Aymvjo
Fiona Rosalie Bathory O01bfbFiona Rosalie Bathory 28wpeu8
Fiona Rosalie Bathory Eq2hpfFiona Rosalie Bathory 4ilf2b
Fiona Rosalie Bathory 2retpj4Fiona Rosalie Bathory 2qxteog
Fiona Rosalie Bathory 2mwhx1hFiona Rosalie Bathory 2hh2g7p
Fiona Rosalie Bathory 2yuehytFiona Rosalie Bathory 6j2c6o
http://hptt://harrypotterpg.yetkinforum.com
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:57 am

Güncellendi! Smile
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Nerden : Kripton desu! İkizimle yeniden kurup hime-sama'ları olarak hak ettiğimiz yerde olucaz!

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 10:47 pm

Eheh, beni eklersen sevinirim. Kurguy da kafama göre yazıyorum ama, dilediğince değiştirebilirsin^.^

İsaretlenip buraya gelmeden önce de seni bir arkadaş, yahut bir dost olarak oldukça seviyordum, ve İşaretlendiğin için de mutluyum. Seninle zaman geçirmek benim için çok değerli olduğu kadar, bir o kadar da eğlenceli. Özellikle konu kim-ne-halt-etmiş veya tam-ağızlara-layık-hoş-çocuklar olunca:D
Peter Nicholas Black

Peter Nicholas Black

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 12:21 am

Aşkım <3 (:
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 7:09 pm

Fiona Katarina İvanova demiş ki:
Güncellendi! Smile

---

Peter Black demiş ki:
Aşkım <3 (:

Very Happy Sensiz lejant olmazdı Very Happy
Peter Nicholas Black

Peter Nicholas Black

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 12:40 am

Güncellendi! Smile

---

Peter Black demiş ki:
Aşkım <3 (:

Very Happy Sensiz lejant olmazdı Very Happy

tabiiki Very Happy bu arada Elizabeth'in foto gitmiş Very Happy
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 3:58 am

inanmıyorm rapunzelimin lejantında ekli deilmişim desu ^.^
ekle bni icon imzamın altında

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:39 pm

Benide ekle cnmm ..
kurgu sana kamış bn kötüyüm ama bunu sen bilmiyosun ... bilmediğin içinde bni seviyosun.
Fiona Rosalie Bathory 2rm4ikw
Fiona Rosalie Bathory Kcihvp
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 10:53 pm

ünlü değişimiii

sende ekliysem iconu değiştir iconlar imzamın altında istediğini al Very Happy
ekli değilsem ekle benim hakkımda ne düşünüyosan onu yaz (:
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:05 am

Güncellendi! Smile
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:06 pm

https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/lejant-f30/julieclouido-shelia-t443.htm

Lejantıma bakarak karakteristik özelliklerimi ve kurgumu görebilirsin.
Ona göre eklersin.
İconlar;

Fiona Rosalie Bathory Eil7c0Fiona Rosalie Bathory Qq1iiqFiona Rosalie Bathory 5zk32r

Fiona Rosalie Bathory F3rr0jFiona Rosalie Bathory 2cpz5nnFiona Rosalie Bathory 51sltc
Fiona Rosalie Bathory 2pzh45sFiona Rosalie Bathory 2zgaes0Fiona Rosalie Bathory 2w6rw1s
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 11:57 pm

eklee Smile

kurguyu kafana göre takıl ama iyi şeyler olsun ona göre ben seni ekleyim Very Happy
icon
Spoiler:
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:27 am

Güncellendi! Very Happy
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 12:05 am

Ünlümü değiştirdim ....Eğer varsam icon değişikliği isterim =)

Eğer yoksam :

Adım :Minerva Jane McGonagall
Kurgu : Utangaç biriyimdir.Bu işaretlendikten sonra daha da beter
oldu Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan
yüzüme
hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman
çözümsel
düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla
döndüremez.Ayran
gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran
gönüllüyümdür.Birgün
şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir
elbise görsem hemen
ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü
hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana
“Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir
parçası olur.Ondan asla kopamam.Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama
daha beş dakika geçemeden barışırım.O beni terk etmediği sürece onu asla
terk etmem,yalnız bırakmam,
bırakamam.Açıksözlüyümdür birde… O an
ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim
ama iş işten
geçmiştir.Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem
tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden üzgünsün?”derim.

*Buraya başka bir gece evinden geldim ...

İcon :

Spoiler:
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 2:49 pm

Ünlü Değişimiii Very Happy
ekliysem iconu değiştir değilsem yaz bişeyler Smile
Eski adım: Rosalie Runway
Spoiler:
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:39 pm

ekle bakalım gece evinin ciddi derecede şımarık, ukala ve havalı kızını.) kesinlikle buzlar prensesym.
ilk görüşte pek kimse sevmez beni fakat tanıdıkca beni dha cok sverler. çnku tanımadklarma karsı çok soguk ve kibirliyimdr. sevmedklerme karsı cok tersimdr. bana yakın olanlara bir o kdr içten ve sıcagm.

senn çok yakın arkdsn fln olablrm. seni sevyrm çok şeker oldgnu düşünyrm .) ekle işte

[spoiler]Fiona Rosalie Bathory I720340_blur-by-young1and1hopelessFiona Rosalie Bathory I720339_blur-2-by-young1and1hopeless
Fiona Rosalie Bathory I720334_6ce81031eefbe8a2a6ca86734dd6ed47Fiona Rosalie Bathory I720338_bfc806e66f7eb62af6f018cc8180ed81
Fiona Rosalie Bathory I720336_4695-by-young1and1hopelessFiona Rosalie Bathory I720337_9584-by-young1and1hopeless
Fiona Rosalie Bathory I720342_curl-up-2-by-young1and1hopelessFiona Rosalie Bathory I720343_curl-up-by-young1and1hopeless
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 7:20 pm

Lejantımdan kişilik özelliklerime bakıp, kurguya ekleyebilirsin xD

Spoiler:
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 3:35 pm

Ünlü değişimiii !

~İconlar~

Fiona Rosalie Bathory 2i1kuiw
Fiona Rosalie Bathory 1zezbn

Fiona Rosalie Bathory 123s2sz Fiona Rosalie Bathory 2gy4qi8

Fiona Rosalie Bathory 34gk7wh Fiona Rosalie Bathory 24e6d15
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 9:16 pm

Ünlü & isim değişimi ..!

Avril Heidi Klum > Avril Lissa Hampton

Spoiler:

Ekli değilsem lejantımdan kişisel özelliklerime bakıp, kurguyu bulursun...
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Fiona Rosalie Bathory   Fiona Rosalie Bathory Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:50 pm

ünlüm değiştiiiii

sende ekli değilsem beni ekle beni dışardan nasıl görüyosan ve benim
hakkımda ne düşünüyorsan onları yaz.

ekliysem resmimi değişş XDééé

İCONLAR

Fiona Rosalie Bathory B4f29114Fiona Rosalie Bathory 4e4fcd09Fiona Rosalie Bathory B5024f56Fiona Rosalie Bathory 30e9633f

Fiona Rosalie Bathory Aab35500Fiona Rosalie Bathory 119f210eFiona Rosalie Bathory 6dc0f4ccFiona Rosalie Bathory B8fc5b50

Fiona Rosalie Bathory 0aeecacaFiona Rosalie Bathory Cd0b64beFiona Rosalie Bathory 82678748Fiona Rosalie Bathory 07a7c617

Fiona Rosalie Bathory 64d53532Fiona Rosalie Bathory 8af15d44Fiona Rosalie Bathory 62af556fFiona Rosalie Bathory 5df28726

Fiona Rosalie Bathory
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lydia Bathory !
» Lydia Bathory
» Fiona hepinizi tanımak istiyooor :D
» Violet Melissa Bathory
» Rosalie Runway