House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|

+17
Heaven Jack Night
Cassandra Anna Grangè
Natalia Ellié O'rélia
Isabél Amy Montgomery
Adam Joseph Copeland
Richelle Sierra Alkas
Rosalié Styx Dwight
Rika Trixie Raquel
Minerva Jane McGonagall
Angela Zoéy Queen
Brandon Thomas Alkas
Peter Nicholas Black
Violet Melissa Bathory
Androméda Alondra McKenna
Avril Lissa Hampton
Victoria Adela Salvatore
Keiko Kitagawa
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Nerden : Kripton desu! İkizimle yeniden kurup hime-sama'ları olarak hak ettiğimiz yerde olucaz!

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 3:27 am

Flood desu: Kurguya göre ayrılmaz ikili ve aileye ekledim desu^.^ Beğenmezsen değiştirebilirim ama... Biraz yavan yazdım çünkü, üzgünüm.. Aceleye getirdim biraz:/
Lily Angela Lavigne

Lily Angela Lavigne

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:48 am

Benideekle kuzum
İconlar lejantta
Kurgu senden
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Nerden : Kripton desu! İkizimle yeniden kurup hime-sama'ları olarak hak ettiğimiz yerde olucaz!

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:50 am

Irkımız baba tarafından aynı. Annem japon prensesi, babam da dük Razz Ekliyorum seni de bibeem*-*
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:14 pm

https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/lejant-f30/julieclouido-shelia-t443.htm

Lejantıma bakarak karakteristik özelliklerimi ve kurgumu görebilirsin.
Ona göre eklersin.
-Edit-sen ile Brandon eskiden sevgili şimdi arakdaş olduğunuz için seni hiiç sevmiyorum -Senden alıntı~desuu- Very Happy Very Happy
İconlar;

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Eil7c0Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Qq1iiqAya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 5zk32r

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 F3rr0jAya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2cpz5nnAya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 51sltc
Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2pzh45sAya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2zgaes0Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2w6rw1s
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 5:01 am

AhahahahxD Pekala, öyle olsun desu*-*
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 2:18 am

Ekledim, ama biraz baştan savma oldu... Zira gittiğimiz yerdeki klavyenin tuşlarına basmak ölüm gibiydi.. Gomen T_T
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 12:01 am

Ünlümü değiştirdim ....Eğer varsam icon değişikliği isterim =)

Eğer yoksam :

Adım :Minerva Jane McGonagall
Kurgu : Utangaç biriyimdir.Bu işaretlendikten sonra daha da beter
oldu Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan
yüzüme
hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman
çözümsel
düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla
döndüremez.Ayran
gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran
gönüllüyümdür.Birgün
şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir
elbise görsem hemen
ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü
hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana
“Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir
parçası olur.Ondan asla kopamam.Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama
daha beş dakika geçemeden barışırım.O beni terk etmediği sürece onu asla
terk etmem,yalnız bırakmam,
bırakamam.Açıksözlüyümdür birde… O an
ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim
ama iş işten
geçmiştir.Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem
tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden üzgünsün?”derim.

*Buraya başka bir gece evinden geldim ...

İcon :

Spoiler:
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 12:43 am

Ekliyorum de arimasu ^o^
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:30 am

Keiko Kitagawa demiş ki:
Ekliyorum de arimasu ^o^

ben saten varım bidenem hermione jean granger xDAdım değişti
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:54 am

Oops, peki^.^ O zaman adını değiştiriyorum.. O.o
Medeleine Lily Bryné

Medeleine Lily Bryné

Nerden : Union-Kentucky-ABD (doğum) Grand Rapids-Michigan-ABD (şu an)

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 2:21 am

Benide ekle Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Herz

Dostun olmak istiyorum...

Fazla gizemli bir kızım. İçine kapanık olsamda özümde çok iyi biraz uçuk ve hatta eğlenceli bir kız var. Bana kolaylıkla sırlarını paylaşabilir, sıkıntılarını ve sorunlarını söyleyebilirsin. Kolaylıkla çözüm üretip rahatlamanı sağlayabilirim. Küçük şeylerden bile mutlu olmam herkes için güzel birşey aslında. Beni seviyorsun. Çünkü yanımda mutlu olabiliyor ve eğlenebiliyorsun. Hatta bazen birbirimizin suç ortağı bile olailiyoruz. Asla seni küsümseyecek birşey yapmam. Sohetlerimiz çok sıcak ve akıcıdır. Çok sevdiğim arkadaşlarımdansın.

Yada işte ne istersen Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_razz

İcon lejantta
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 2:53 am

Ekledim desu^^ Beğenmezsen söyle lütfen~
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 12:11 am

ünlü ve isim değişikliği Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Aya13_angellhy Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Aya12_angellhy...desu^.^
not:eski adım rika cho naoko
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 3:29 am

Bu ünlün fevkalade desu! Bayıldım *-*
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 10:21 pm

teşekkürler ^.^
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 2:40 pm

Ünlü Değişimiii Very Happy
ekliysem iconu değiştir değilsem yaz bişeyler Smile
Spoiler:
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 5:51 pm

Peki^^ Eklisin sanırım, bu yüzden sadece iconunu değiştiriyorum desu^.^
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 7:20 pm

İsim ve ünlü değiişimi..:!

Avril Heidi Klum < Avril Lissa Hampton

Spoiler:
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 11:28 pm

Değiştiriyorum bibeem*-*
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 7:38 am

Ünlü değişimiii !

~İconlar~

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2i1kuiw
Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 1zezbn

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 123s2sz Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 2gy4qi8

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 34gk7wh Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 24e6d15
Chanelle Peacock

Chanelle Peacock

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 11:06 pm

İcon imzamda istediğin yere atıver Razz
muhtemelen saçlarının ne kadar güzel olduğunu söylememle tanışmışızdır Razz
uygunsa benim lejanta da ekliyorum?
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:29 pm

)Ünlü değişimiii =) Adımında hala en eski halinde olduğunu görmekteyim
...Sırayla adlarım sonra ünlü değişmi deyince bir daha ekliyorsunuz aynı
lejantta iki kere oluyorum xD

Kristen Ashley Marvelous --> Sabrina Cuci McQueen --> Minerva Jane
McGonagall

Ekli değilsem:

Kurgu : (Ben kendimi anlatıyım sen oradan bişiler çıkar ama iyi bir yere
ekle )

Utangaç biriyimdir.
Bu işaretlendikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme
hücumeder.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni
o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam
benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi
beğensem aynıgün içinde
farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran
gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim
için …
Bağlıyımdıryani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir
şey-Obenim kalbimin bir parçası olur.Ondan asla kopamam.Tartışıtız,
kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika
geçemeden barışırım.O beni terk etmediği sürece onu asla terk
etmem,yalnız bırakmam, bırakamam. -Özel bir neden olamadığı sürece -
Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki
zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten geçmiştir.Çok çok
meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden
üzgünsün?”derim.

İcon :
Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 77019a5fAya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 D8cf4c21Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Ee1f2b3a
Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 987c63e9Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 7578b32c
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

MesajKonu: Geri: Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|   Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo| - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 6:23 pm

Chanelle, yeni gördüm kusura bakma^^ Tabii ki ekleyebilirsin, kurguya da saçlardan giriyorum Razz

Minerva, senin adını değiştirdim sanıyordum O.o Bir daha bakayım^^

Aya Estella O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'fieme|Sawako Shoujo|
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3