House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Christopher Denis Parter

2 posters
YazarMesaj
Christopher Denis Parter

Christopher Denis Parter

Christopher Denis Parter Empty
MesajKonu: Christopher Denis Parter   Christopher Denis Parter Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 11:33 pm

Bugün Denis için büyük gündü .Eğer bu basket maçınıda kazanırlarsa elemelere girebilirlerdi .Denis soyunma odasında kendini motive ediyordu .İçinden her seferinde "Bugün benim günüm ve kazanacağız ." diyordu .Takım arkadaşları sahaya çıkmak için hazırlanmıştı ."Denis biz sahaya çıkıyoruz dostum .Geliyor musun ?" Denis kafasını kaldırdı ve karşısında Zac'i buldu ."Tamam ,dostum .Siz gidin ben geliyorum ." dedi .Arkadaşları bağırarak çıktılar .Denis kendini nedense çok da iyi hissetmiyordu .O nadiren hastalanan biriydi ve bu durum onun için çok garipti .Derin bir nefes aldı .Ama ardından hemen öksürmeye başladı ."Ah ,hayır .Bugün hasta olamam ." diye yakındı .Sonra tekrar derin bir nefes aldı ve tiribüne gitmek için kalktı .Karidorda ilerlerken karşısına biricik sevgilisi Sarah çıktı .Sarah tabiki de amigo kız iniforması vardı .Denis için her zaman ki gibi çok güzel görünüyordu .Onun o güzel siyah uzun saçları ve mavi gözleri Sarah 'ı güzel yapmaya yetiyordu .Sarah onu görünce hemen ona doğru koştu ve kollarına atladı ."Denis ,sevgilim bu maçı alıyoruz değil mi ?" diye bağırdı .Denis güldü ve onun o güzel pempe dudaklarına bir öpücük kondurdu ."Evet ,hayatım .Bu maçı kesinlikle alıyoruz ."diye bağıracaktı ama sesi biraz kısık ve yorgun çıkmıştı .Sarah hemen "Ah ,tatlım sen hasta mısın ?" dedi .Denis ona bunu söyleyerek moralini bozmak istemediği için sadece "Hayır ,bebeğim .Sadece biraz yorgunum o kadar ." dedi ve dudaklarına küçük bir öpücük kondurup "Hadi hayatım ,gidip şu maçı kazanalım ."dedi .Ama sonra suyunu soyunma odasında unuttuğunu hatırladı ve "Sen git ben suyumu alıp geliyorum ." dedi ve soyunma odasına doğru gitti .Suyunu tam olıyordu ki birden gözüne dolabının yanındaki kıpırdayan şeye kaydı .Bu bir vampirdi .Alnında içi dolu bir hilal ve yüzünü kaplayan dövmeleri vardı .Sonra konuşmaya başladı "Christopher Denis Parter! Gece seni seçti;ölümün doğuşun olacak.Gecenin tatlı sesine kulak ver.Kaderin seni Gece Evi'nde bekliyor ." Sonra birden görüşü bulanıklaştı . "Ah ,hayır olamaz .Ben şimdi lanet olası bir vampir miyim ?" dedi .Görüşü hala gelmemişti .Ama iyi ki saçları uzundu ki eğer biri onu görsebile onun işaretlendiğini anlamazdı ."Denis ,nerdesin ?Maç başlamak üzere ." bu Sarah 'dı .Denis birazda olsa göre biliyordu ve hemen ayağa kalktı ve en yakın sıraya oturdu ."Buradayım ,tatlım sen git ben hemen geliyorum ." dedi ."Tamam tatlım seni bekliyoruz ." dedi ve gitti .Denis görüşü geldiği gibi kalktı ve çantasına yanında getirdiği eşyalarını koydu .Hemen üzerine bir kapşonlu bir üst aldı ve oradan çıktı .Koridorda hızlı adımlarla ilerliyordu .Sahanın önünden geçerken kimse onu fark etmesin diye koşar adımlarla hızlı hızlı yürüdü .Sonra birden arkasından bir ses duydu . "Hey dostum nereye ?Maç başlıyor ." dye bahırdı .Denis ilk önce kim olduğunu anlamadı .Ama sonra bunun Brandon 'dı . Artık koşmaya başladı sonra birinin omzuna dokunduğunu hissetti ve hemen arkasına döndü .Sarah endişeli gözlerle sevgilisine bakıyordu ."Denis ,sevgilim .İyi olduğundan emin misin ?Hiç iyi gözükmüyorsun .. " Denis'in saçları yüzüne yapışmıştı ve bu yüzden anlı gözüküyordu .Sarah 'ın gözleri Denis'in anlına kaydı ve bir çığlık attı .Denis hemen Sarah 'ın azını kapattı ve "Sarah sessiz ol ." .Sarah kafasını salladı .Elini çekti ." Sarah ,benim Gece Evine gitmem gerek .Yoksa ölürüm .Bunu biliyorsun değil mi?" Sarah dilini yukmuş gibiydi .Sadece kafasını salladı .Denis ne diyeceğini bilmiyordu . Bu yüzden sadece "Elveda sevgilim ." dedi .Bu söz ona normalde çok komik gelirdi .Filmlerde ne zaman böyle dense her zaman kahkahalar atardı .Ama şimdi onun için hiçte öyle değildi .Sevgilisinin anlına bir öpücük kondurdu ve motoruna bindi .Sarah azında bir şeyler mırıldanıyordu .Ama Denis 'in duyamayacağı kadar alçak sesleydi ve bu yüzden hiç birşey duymadı .Denis nereye gideceğini bilmiyordu .Eve gittiğinde ne diyebilirdi ki ailesine .Ama sonra ailesinin tirübinde olduğunu hatırladı ve hemen evine doğru gitti .Eve doğru giderken saçıyla uğraşmayıda ihmal etmedi .Saçını ne kadar önünede getirse arkaya doğru gidiyordu .Evine geldiğinde dışarıda kimse yoktu .Normal de bu saate yoldan geçen bir sürü kişi olurdu .Ama bugün pekte normal değildi .Hemen evine girdi .Odasına koşarak gitti ve eşyalarını aldı .Hemen oradan çıktı .Çünkü ailesi her an gelebilirdi .Motoruna atlayıp son hızla gece evine doğru gitti .Yeni hayatının nasıl olacağını merak ediyordu .Ama tek bildiği Sarah'ı çok özliyecek olmasıydı .Denis yeni hayatını ve neleri özleyeceğini düşünmeye başladı .Sonra Gece Evine varmak üzere olduğunu fark edip kendini düşüncelerinden ayrılıp buna konsantre oldu .Gece Evinin önüne geldiğinde ağzı açık kaldı .Tıpkı bir şatoyu anımsatıyordu .Kapı kendiliğinden açıldı .Kapının önünde biri bekliyordu .Denis 'in geldiğini görünce ona doğru geldi ." Gece Evine hoş geldin çaylak .Ben buranın profeförlerinden biriyim ve senin eğitmeninim ." dedi .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biliyorum kısa olmuş ama devam ettiricem . Puanımı verirseniz 5.Sınıf olmak istiyorum
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Christopher Denis Parter Empty
MesajKonu: Geri: Christopher Denis Parter   Christopher Denis Parter Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:10 am

68* Aramıza hoşgeldiinn!!

Not: Ya Justin Bieber'e bayılıyorumm!! Ama kullanılıyor bir kullanıcımız tarafından.
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com

Christopher Denis Parter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chad Christopher Cooper